24 szep 28, 08:14:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320489 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1080 Dátum: 12 ápr 23, 20:58:07 »

Most döbbentem rá, hogy nincs káros szenvedélyem.  Nevet Illetve pár hete még napi szinten ittam energiaitalt, de rájöttem, hogy nem éri meg, és inkább abbahagytam. Már csak alkalmanként (mondjuk olyan kéthetente) iszom, de alapból nem is kívánom már annyira, mint régebben.
Naplózva

Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #1081 Dátum: 12 máj 10, 15:53:20 »

Káros szenvedély? Hmm?
Gyűjtöm a dragon ball dolgokat, numizmatika, bélyegek, kések, fegyverek.
Ja, ez hobbi kacsint De elég káros a pénztárcámra nézve kacsint  Pojén
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1082 Dátum: 12 máj 30, 12:20:22 »

Én alkalmi dohányos vagyok, már nem szívok rendszerességgel, sokat gépezem de ennek is megvan az oka miért!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 30, 12:20:53 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1083 Dátum: 12 máj 30, 18:48:06 »

Egyszerű... vmi földöntúli oknál fogva barátokat cseréltem, olyan barátokat akik nem a közelembe laknak, ezért ki mennem nincs értelme ezért általába fórumozok, vagy animékat nézek vagy, játszok vmivel a gépen!

Nem duplaposzt!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 30, 20:50:29 írta Aes Sedai » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1084 Dátum: 12 máj 30, 19:04:24 »

Én is így voltam egy jó darabig, amíg rá nem jöttem, hogy a virtuális barátok soha nem érnek a nyomába az igaziaknak  Pontosan
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1085 Dátum: 12 máj 30, 19:07:54 »

De a virtuális barátok akármikor "igaziakká" válhatnak, csak tenni kell érte. Mosolyog

Morause, nagyon helyes, ne cigizz! A cigi megöl! Nevet
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #1086 Dátum: 12 máj 30, 19:11:40 »

ja meg a busz meg a reggeli actimel is ha félrenyeled......amíg meg le tudod tenni huzamosabb időre is addig nincs probléma....meg ha tudod h ez csak egy periodikus dolog az életben......a virtuális barátok meg khm....hát szerintem az nem az igazi....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1087 Dátum: 12 máj 30, 19:15:59 »

Jaj ne gyertek ezzel a "Cigi megöl" dumával, már túlságosan... unalmas, annak a választása aki csinálja, tudja mit tesz.
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1088 Dátum: 12 máj 30, 19:35:05 »

Nem öl meg!
Ez hülyeség !
Az alkohol ugyan igy!
Ha amúgy egészségesen élsz akkor nem károsabb mint ha melletted cigiznenek!
Ennyi erővel a sex is káros mert okozhat szivmegállást , ezért most nem fogja csinalni valaki?
Internetes baratok vannak csak egyszerűen más kategória és lehet igy is nagyon jó barátot szerezni mert nem kell ahoz mindennap találkozni h baratok legyetek.....
Ami káros az az iskola minimum 12evig(joesetben) dolgozol ingyen, sőt meg fizetni is kell érte!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1089 Dátum: 12 máj 30, 19:45:35 »

Hát mondjuk, igaz, hogy a sex is okozhat szívmegállást, de a statisztikák nem ezt igazolják. Vagyis abból is van biztos, csak érdekes módon a rákban elhunytak elég jó százaléka cigizett.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1090 Dátum: 12 máj 30, 19:51:12 »

A ciginek vannak egészségkárosító hatásai, és növeli bizonyos potenciálisan halálos betegségek kialakulásának kockázatát tulajdonképpen meghatározhatatlan mértékben, de egyérmű, hogy így van.

Az alkohol öli az agysejteket. Ha van miből pazarolni, és nem csinálod túl sokat, ennek sem lesznek komoly követelményei. Más negatív hatásainak se.

A szex (b@szott sz-betűvel) egészséges, szívleállást különböző problémák mellett okozhat, normál esetben mnagyon is jót tesz a keringési rendszernek (is).

Az iskola nem munka, és nem (csak) a  rápazarolt idő miatt káros. Ugyanakkor a hasnos hatásai vitathatatlanok, a gond csak az, hogy rosszul csinálják, de az iskola egyébként kétlem, hogy az emberek nagy többségénél a káros, vagy hasznos szenvedély kategóriájába esne.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1091 Dátum: 12 máj 30, 20:03:01 »

Lehet, hogy sz@rt se érsz vele, de ha nem járnál, akkor meg anaflfabéta lennél. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1092 Dátum: 12 máj 30, 20:11:46 »

Nem igazán mert jártam iskola előkészítőbe mert anyit tudtam hogy lehessen fejleszteni szal hamar megtanultam írni:)
Olvasni, szerelni, egy dolgot meg nem tudom hogy kell?!meghalni:)))
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1093 Dátum: 12 máj 30, 21:36:04 »

A szex (b@szott sz-betűvel)
Áldott legyen!  bow De akkor is beelőztél!

Emberek, én csak vicceltem. Nevet Tisztában vagyok vele, hogy nagyobb eséllyel üt el a busz, ha holnap elindulok itthonról,  semmint a tüdőrák vigyen el.


Jaj ne gyertek ezzel a "Cigi megöl" dumával, már túlságosan... unalmas, annak a választása aki csinálja, tudja mit tesz.
Ez nem teljesen igaz, mert lehet, hogy az ő választása, miszerint szívelégtelenség viszi el végül a sok évtizednyi kemény dohányzás miatt, de engem is akaratlanul belevon ebbe, mert én, mint passzív dohányos ugyanúgy ki vagyok téve ezeknek a következményeknek. Jó, nyilván nem tüdőzöm le a cigifüstöt, ha a szél miatt telibe kapom az egyik kifújt adagot, de ha elmegy az ember egy bárba, szórakozóhelyre, ahol eltöltök 2 órát, az felér 4 cigaretta elszívásával, ugyanígy szabad levegőn, ha 2 és fél, három órát töltök el egy cigiző mellett, az egy szállal ér fel. Ha naponta nem is, de hetente biztosan elszív pár szálat mindenki, akár dohányzik, akár nem.
Így ez hiába egy személy döntése, a döntés szövődményeiben többen is érintettek lesznek, akár kívánják ezeket a szövődményeket, akár nem.

Az alkohollal más a helyzet, az szerencsére nem légnemű anyag. Nevet
Naplózva
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #1094 Dátum: 12 máj 30, 22:55:31 »

Hát nem tudom, tévhit vagy nem, boncmester mondta, hogy nem látni semmi különbséget egy dohányos és egy nem dohányos tüdején. Ő dohányzik. Mondjuk, ha olyan rémítő lenne, biztos leszokott volna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!