24 szep 28, 10:19:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320568 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #1050 Dátum: 12 ápr 17, 21:20:28 »

kitűnő a kérdés  Nevet én nem mert jól elvagyok így is....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1051 Dátum: 12 ápr 17, 21:34:17 »

Tudom, hogy úgy hívják, csak királyabbnak tűnik a cucc, ahogy így kifejtettem. ikszdé

Én sem, túlságosan szeretem a szobatársamat csesztetni, minthogy leszokjak róla. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1052 Dátum: 12 ápr 17, 21:39:14 »

tia. ikszdé Szegény, szerintem ő pedig elvinne egy ilyen gyűlésre ahol, bekéne mutatkozni: "Szia tia vagyok és szobatárs b*sztatási függő vagyok" "HELLÓ". Nevet

Én nem, szeretem a kávét! És úgy is vannak szüneteim néha, az a pár hét/hónap meg bőven elég.
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1053 Dátum: 12 ápr 17, 21:49:20 »

"b@sztatási függő"
ez már szálló ige lesz ezt biztos........
már csak szárnyakra kell kapjon...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1054 Dátum: 12 ápr 17, 21:51:54 »

Akkor én is elvinném őt egy latin sorozat/barátok közt-függők gyűlésére, ott nyugodtan kibeszélhetnék Máricsúj legújabb szerelmi bánatát vagy idegbetegségét. Nevet Ez sokkal ártalmasabb az én káros szenvedélyemnél, főleg rám nézve. Nevet
Amúgy ja, a kávéról nem fogok leszokni, a sulim nem engedi. ikszdé A kakaóról meg szintén nem, mert nem és kész. ^-^
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1055 Dátum: 12 ápr 17, 22:28:57 »

valaki próbált már leszokni a káros szenvedélyéről???

Igen. Én számítógépfüggő voltam. Aki ismeri az MMORPG világát annak szerintem nem kell említeni, hogy milyen mértékben is játszhattam... Amikor le akartam szokni, akkor egyáltalán nem ment. Folyton ez járt a fejemben és csak még több gond lett vele. Aztán egyszer csak feledésbe merült. Jött a meló, haverok, hobbi, szerelem... felváltotta más, ennyi történt. A leszokást nagyon rosszul közelítjük meg. Úgy kéne értelmezni, mint a hipnózist. Ha hipnózis alatt állsz, tudatosságod ellenére is hipnózisban vagy. Csak úgy lehet megtörni, ha mást csinálsz helyette, egy új cselekedetet veszel fel. Persze vannak erős emberek, akiknek nem okoz gondot a káros szenvedélyekről való leszokás, annyira erős akarattal rendelkeznek.

Elgondolkoztam, szerintem nincs káros szenvedélyem. Kávézok, de nem függök tőle, csak az ízéért. Nincs hiányérzetem, ha 1 teljes hétig nem ittam kávét. No meg a kávé közel sem káros, nagymértékben annál inkább.
Rossz megszokásom van, a körömrágás. Van még, hogy eléggé makacs vagyok és párkapcsolati vitáknál ez elég rossz kihatással van rám vagy a páromra. Ezt káros szeszélynek nevezném Nevet
Naplózva



samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1056 Dátum: 12 ápr 17, 22:45:22 »

valaki próbált már leszokni a káros szenvedélyéről???

Igen. Én számítógépfüggő voltam. Aki ismeri az MMORPG világát annak szerintem nem kell említeni, hogy milyen mértékben is játszhattam... Amikor le akartam szokni, akkor egyáltalán nem ment. Folyton ez járt a fejemben és csak még több gond lett vele. Aztán egyszer csak feledésbe merült. Jött a meló, haverok, hobbi, szerelem... felváltotta más, ennyi történt.
Nekem is így történt, totálisan Nevet Most már alig játszok rpg játékokkal vagy mmorpg-vel XDDD

A cigi, amiről kicsit nehéz még leszoknom, de eljutottam a parti dohányos szintjére, ha kell kell, nem nem... van, hogy 1 hétig nem cigizek és kibírom, szóval nemsokára eljutok oda, hogy teljesen leszokok, de majd ha csak akarok.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #1057 Dátum: 12 ápr 18, 13:36:48 »

Az MMORPG függőség nálam is megvolt... mikor hazaértem sulibol az volt az első h bekapcsoltam a gépet és játszottam. Mikor nem játszottam foyton a játékon járt az agyam és semmire sem tudtam odafigyelni rendesen... De szerencsére már nem vagyok így vele Mosolyog Jó ideje nem játszottam már, és az igazat megvallva nem is hiányzik Mosolyog És így visszagondolva semmi értelmét nem látom... csak elpazaroltam az időmet, bár akkoriban ezt nem így láttam... És én is valahogy így szoktam le róla, egyszerűen találtam jobb elfoglaltságokat és már nem is akartam játszani aztán meg is untam már hogy játszok és annyi.
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1058 Dátum: 12 ápr 18, 13:43:06 »

Ha már játék, akkor Sims 3. Mosolyog Bár nem annyira fanatikus módon, mint ti a morpgos izével (bocsánat, gőzöm nincs, milyen játék az), de ha egyszer leültem a gép elé, olykor fel se álltam csak 5 óra múlva. Mert vécére kellett mennem. Vagy már túlságosan kitikkadtam. Nyelvesít

A-chan, most már igazán kíváncsivá tettél! Mosolyog Egész pontosan miben nyilvánul meg ez a lakótárs-csesztető szenvedélyed? Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1059 Dátum: 12 ápr 18, 13:45:25 »

MMORPG, azaz Massive Multiplayer Online Role Playing Game. Hát igen, ez nekem is szenvedélyem volt egy jó ideig, de szerencsére kigyógyultam belőle.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1060 Dátum: 12 ápr 18, 15:05:04 »

Hál istennek nem tudnak valahogy a gépes játékok lefoglalni!
Van vagy 30 ,de nem használom ,néha feltelepitem a hitmant...kinyirok mindenkit,megcsinálok egy pályát, azt kész 2 nap mulva törlöm (néha évi 1-2)
vagy van
witcher meg pár ilyen játék azzal volt hogy játszottam 2egész hétig!

leszokás: amugy nem csökkentéssel kell szerintem,hanem letenni,legalábbis a napi 40 szálról heti-1 es stratégiával
 ugy tudom ha cigit teljesen hirtelen teszed le sok év után akkor az nem jó, hanem mondjuk napi fél dobozra csökkenteni,aztán végleg letenni
de én a edrinket hirtelen tettem le ,de sokáig hiány érzetem volt!
meg van ilyen forum fügőségem is:D,nagyon veszélyes!:D
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #1061 Dátum: 12 ápr 18, 18:50:19 »

hhúúú sok itt a kocka (nem akarok senkit megsérteni) Mosolyog.......én csak a Cod-ot csapatom meg néha warcraft 3 naruto mapek Nyelvesít ennyi......wow meg ilyenek soha nem érdekeltek túlzottan ezt a két játékot is néha-néha tolom periódikus időszakokban Nyelvesít
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1062 Dátum: 12 ápr 18, 18:56:20 »

leszokás: amugy nem csökkentéssel kell szerintem,hanem letenni,legalábbis a napi 40 szálról heti-1 es stratégiával
 ugy tudom ha cigit teljesen hirtelen teszed le sok év után akkor az nem jó, hanem mondjuk napi fél dobozra csökkenteni,aztán végleg letenni
de én a edrinket hirtelen tettem le ,de sokáig hiány érzetem volt!
meg van ilyen forum fügőségem is:D,nagyon veszélyes!:D
Nekem már napi 1-2 száll kacsint egész könnyen menne a teljes lerakás, de nem tudom, valahogy néha-néha kell, akár beszélgetésekhez vagy máshoz Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1063 Dátum: 12 ápr 18, 21:59:04 »

samdav
az talán még egészséges is...én minden ilyen dohányt rühellek kivéve vizipipa és a jóminőségű szivar ...ez eltud fogyni:Dsőt:D
hál istennek ez nem gyakori Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #1064 Dátum: 12 ápr 19, 17:23:57 »

úúú egy jo cohiba mennyire feldobja a napomat (iga nem az az általános h ezt szívom szivarként)....életem során már kb 2x 3x szívhattam is kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!