24 szep 28, 00:13:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320079 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #885 Dátum: 10 aug 22, 12:57:10 »

mindenről le lehet szokni,csak rohadt nehéz...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
YagatonDark
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20

YAOI??!! HOL...??!


« Válasz #886 Dátum: 10 aug 22, 13:31:44 »

Hát én nagy állatlánosságban mentolos sophie-t szívok (sötét mentol), de ha rámszakad az OTP akkor Davidoff gold vagy Djarum black. Nevet
Naplózva

KILINCS...!! Nevet
Saei-chan
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 143



« Válasz #887 Dátum: 10 aug 22, 18:07:58 »

A cigiről csak annyit, hogy több mint 4 éve pusztítom magam vele, most vok 20 éves....nem olyan rég letettem 2 hónapra....aztán vissza. A leszokás az kb azt jelenti h 1 cigit sem szívsz el 1 évig. Utánna már "leszoktál" stádiumban van. Szeretek cigizni, de tudom h káros. :S ez van.
Egy nap egy doboz. Kék szofi forevő!:S
Naplózva

Szeretőm: Ritli <3

Párom! A világ legszerelmetesebb Nyufikájjjaaaa! Alias Tapsi-on-sama Love Bébi!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #888 Dátum: 10 aug 22, 22:45:20 »

Szerintem a cigi semmire sem jó xd Soha nem fogok szívni, ha fizetnek érte akkor talán, az össezgtől függ ikszdé Amúgy nekem káros szenvedélyem a számítógép, napom felét itt töltöm aminek nem örülök >.<# (de a szemem elvileg nem romlik el ha csak ennyi időt vagyok gép előtt xd)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #889 Dátum: 10 aug 23, 07:21:52 »

Kék multi..meg néha veszek r*banc pálcát is...
Nem tervezem, hogy leszokok..
Naplózva

memories last forever. <3
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #890 Dátum: 10 aug 23, 09:22:54 »

Pff, 15 leszek cigi, fű, kati de még mindig büszke vagyok magamra, hogy nem úgy telnek a MINDENnapjaim, hogy deákon fetrengek a saját hányásomba Mosolyog Cigi, hát 20.-án elnéztünk Margitszigetre egy egyessel meg 2 doboz blackel!: P Amúgy kék multi
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #891 Dátum: 10 szep 07, 19:54:12 »

Vízipipa, energiaital, bacardi breezer és Wolfenstein.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #892 Dátum: 10 szep 07, 21:37:42 »

És ezekben mi a káros ? Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #893 Dátum: 10 szep 07, 22:19:17 »

 Nevet
Vízipipa esetében a szén miatt van káros hatás. Nem tud a víz megszűrni annyira sokat , hogy minimálisan ne ártson...
Energia italt full nem értem. Max csak akkor ha szedsz szívgyógyszert...
Breezer inkább a tárcát károsítja. Annyit kikérni érte -.-" Inkább iszom belőle 2sört minimális ráfizetéssel.ikszdé
Wolfenstein... Hmmm , ha a jóöreg változatra gondolsz akkor az kb. olyan mint a drog xD Nálam legaább is az vlt a Hexennel és a Doommal sorozattal együtt :X
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #894 Dátum: 10 szep 08, 10:27:29 »

Igen.. Vízipipa... 1-szer próbáltam, de értelmét nem látom... smirksweat Töltsk el valami menő dologgal az időt szórakozás...
Energia ital... Elég káros az higyjétek el.. Hazavágja a májad ha sokt iszol belőle... Amúgy ittam már meg úgy negyed óra alatt 2 litert belőle, és nem igazán éreztem jól megam tőle... Volt minden bajom...
Breezer... Attól én még vezetek... Igaz még egyszer ittam csak belőle, de akkor zsinórban vagy 5-öt... Parasztvakítás, és drága... Alkoholos üdítő... Döntsék már el hogy üdítő, vagy alkohol... smirksweat
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #895 Dátum: 10 szep 08, 10:37:56 »

Én még az energia italhoz annyit tennék hozzá ,hogy mivel cukrot ,koffeint (meg a többi káros anyagot...) tartalmaznak hizlalnak ,felgyorsítják a szívverést azt hiszem a vérnyomást is megemelik. Szóval hosszútávan szerintem gondokat okozhat.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #896 Dátum: 10 szep 08, 11:12:34 »

Jó de most ilyen alapon amit leírtatok minden étel/ital/egyéb káros ha k sokat k rövid idő alatt használtok belőle  Nevet

a régi wolf annyira nem káros szerintem egy fél óra alatt végig lehet nyomni Kúl


az energiaital abszolúte értelmetlen , max kísérőnek mondjuk vodkához...
én sose szerettem ,a  kávét se....mondjuk néha kellett római jog előadásra ( ott sokat kávéztam ) xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #897 Dátum: 10 szep 08, 13:41:36 »

energia ital jóóó *.* fini ikszdé kávé is csak Noe már sokszor nélküle is olyan mint a  mókus hmm most nemjut eszembe, hogy melyikbe vagy a Piroszkában vagy a Túl a sövényenben...
 
amugy ez:
Én még az energia italhoz annyit tennék hozzá ,hogy mivel cukrot ,koffeint (meg a többi káros anyagot...) tartalmaznak hizlalnak

X"DDDDD
bocs.

szal én teljesmértékben egészségesen élek. ikszdé Nemiszom nemdohányzom. ikszdé (Csak kár, hogy már maga ez élet is egy egészségtelen dolog ha igy szemléljük a dolgokat, a kaja-pija televan E (vitaminokkal xD) betükkel, a levergő szennyezett xDDD szal ezvan xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #898 Dátum: 10 szep 08, 15:17:39 »

Nekem egy évfolyamtársamat behálózta egy 8.-os srác, aki vízipipázik és azt tervezték, hogy ő, az évfolyamtársam, annak egy barátnője meg még egy nálunk 2 évvel fiatalabb fiú összejönnek, és együtt fognak vízipipázni. Most szinte minden hétvégén csinálják. Grat Technikai KO
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #899 Dátum: 10 szep 08, 15:49:14 »

Én is hetente pipázok haverommal, közbe megcsináljuk a házit, meg kibeszéljük a tanárokat diákokat. Közbe kávé/energiaital aztán ha vége a pipának hazamegy és online Wolfenstein Enemy territory-t nyomunk.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!