24 szep 28, 06:17:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320414 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #525 Dátum: 08 nov 20, 17:13:03 »

12 évesen.... >.<# szóval inkább hagyjuk a koromat :/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #526 Dátum: 08 nov 20, 17:13:30 »

Hallod, akkor nem vártál sokat a dologgal xD
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #527 Dátum: 08 nov 20, 18:05:40 »

x'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



>    nemakaroktöbbmindentmondani
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #528 Dátum: 08 nov 20, 18:44:39 »

Ide azt is lehet írni ha valaki dohányzásellenes?? Végülis nemérdekel én szeretem a tüdőmet, És ti is szeressétek mert egész életetekben azzal fogtok lélegezni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #529 Dátum: 08 nov 20, 19:46:40 »

perszehogylehet Nevet ellenzék az van mindenhol Nevet
hmm énis szeretem  a tüdöm Nevet épp ezért van az h ha  cigifüstért  sikít  már  gyujtok is rá :'DDD
azmeg  h  80  évesen  a mankos  járás mellett géppel lélegzek  vagy  annélkül megmár  tökmindegy :'DD
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 20, 20:08:38 írta Adachi » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #530 Dátum: 08 nov 20, 20:06:45 »

Ada jól mondja... Vénemberként már úgyis mindegy hogy 1 gonddal több vagy kevesebb... (Mondom én, aki 3 éve leszokott, és 3 hónapja abszolute rá se gyújtott...)

12 évesen.... >.<# szóval inkább hagyjuk a koromat :/
Kár hogy nem volt ott senki, hogy szájon vágjon, amikor 12 évesen először rágyújtottál...  Kúl
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #531 Dátum: 08 nov 20, 20:11:22 »

hmm am azvan hog nemmindegy milyen halált halsz bár igaz attól hogy dohányzol nembiztos h megszívod és ilyen fájdalmas valmibajob lessz és tuti a cigi miatt de akkoris meghát elégsokmindenbebelelehet halni  :/ nah mind1
ha vkinek jólesik ődolga cigizik e de nesírjon ha netán pont emiatt lesz vmi baja

"Folyton odajönnek hozzám, mondván, hogy zavarja őket, hogy dohányzom. Jó vicc, engem meg megöl."
    Wendy Liebman
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 20, 20:14:49 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #532 Dátum: 08 nov 20, 20:14:21 »

Flash...nekeméletem első cigije az volt amit anyumtólkéretm el...kiköhögtem magam ő meg kiröhöhött...az is volt az uccsó...
mostmár meg feleslegesnek érzem a rágyújtást mert:
1. mindenki kiröhögne mert köhögök tőle...
2. sárga lenne a fogam amit annyit modtam hoyg fehérlegyen hogy az már beteges...Conon Szilvi ki is röhögött mikor elkezdtem mellettük fogat mosni...de ha kellett hát kellett...

Am Noe...nekem nagyapám tüdőrákban haltmeg...és valahogy ennek a ténye engem nem tud elrettenteni...
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #533 Dátum: 08 nov 20, 20:17:12 »

nemsok olyan halál van ami nem  fájdalmas :'DDD
hmm  Morita egykis  vodkanarancs és hiddel h menne az köhögés  nélkül is  kacsint láttam már  nálad tőle  csodát  :'DDDD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #534 Dátum: 08 nov 20, 20:20:44 »

Ada akkor nem tom mi volt velem...de komoly alig kaptam levegőt...szal az nem volt vicces...Aztán meg hogy a vodkanarancs leöblítette azt amitől füldokoltam...hát istenem...az volt kéznél...de nem a füstől volt...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #535 Dátum: 08 nov 20, 20:21:35 »

hmm életem első cigije hát én nemköhögtem de nemisvolt olyan hogy most jólestt szal nemiskell szal hmm
rita am igaz igaz engem se rettent el szal...nemtom ismerek pár embert aki túlélte a tüdőrákot ugy h mellette elszívott napi egy doboz cigit és ugye olyanoknak is van tüdőrákja aki sose gyújtott rá és mégis beledöglik a betegségbe..hát vanezigy
am én most nem tom izébizé én csak annyit mondok hogy ha vki amiatt lessz beteg akkor fogadja el a sorsát....
ah még akartam vmit csak nemjuteszembe mit...
hmm?  Hmm? ja már tudom ikszdé
hagyatok elküldeni kérlek  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #536 Dátum: 08 nov 20, 20:22:12 »

Én elvből nem próbáltam még ki semmit. És büszke vagyok rá Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #537 Dátum: 08 nov 20, 20:24:00 »

Akkor nincs jogod fikázni a cigit, sem pedig mást amit nem próbáltál, főleg nem felülbírálni a fogyasztóit. Én sem bírálom a drogosokat, ha nekik az jó had tegyék, egyetlen ami zavar velük kapcsolatban, hogy a dílerek vagy az addictok mások életét b­asszák el, amihez meg nekik nincs joguk.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #538 Dátum: 08 nov 20, 20:25:45 »

hmm hát jah vanilyen csak nemtom nemjó ugymondani vmire h szar h nemistod milyen (bár igaz azért nem kell mindent kipróbálni xD)
nah és eszembejutott amit akartam csak nincs kedvem hszt szerkeszteni nekem vhogy unszimpatikus ha vki olyan okból dohányzik hogy nemtom szal csak divatból mert haverok is stb és neki mégcsak nemisesk jól...mármint vanakinek okavan és jólesik hát akkor hajrá ődolga...hmm most nemtom írtam e vmi értelmesset...
pamparammm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #539 Dátum: 08 nov 20, 20:28:43 »

Kikérem magamnak nem mondtam a dohányzókra semmit! Ohh My God
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!