24 szep 28, 04:14:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320261 alkalommal)
0 Felhasználó és 95 vendég van a témában
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #465 Dátum: 08 aug 17, 20:33:54 »

igen megértek pár dolgot... anyukámnak ez hát  kb ilyen szintren vagyunk hogy: a gratulálunk megvette a 999999999.dik utolsó cigijét enjoy it! jó nehéz letenni de minden csak akaraterő kérdése...
na jó már magamat is kezdem fárasztani hogy olyan dolgokról beszélek, amit nem is érthetek meg igazán addig, amíg nem kerülök ugyn abba a helyzetbe, mint a dohányosok.  :'X
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #466 Dátum: 08 aug 17, 20:39:38 »

abszolult ostobaságnak tartom. mi az hogy az első szar? és utána már nem annyira? röhejes utána is szar. csak megszokja a szervezeted utána meg már asziszed jó mikor rászoksz a nikotinra. Tudom sajnálni azokat akik rászoknak komolyan mondom. 1 károsítják magukat 2 a kötrülöttük lévőket is aki véletlenül nem cigizik egyik barátnőmmel is azért szakítottam mert elkezdett cigizni. rinyál a nép hogy nincs pénze. És mit látok ha bemegyek egy kocsmába? (nem sokat a füsttől) Azt hogy egy üveg sör mellet cigivel a kezükben azon rinyálnak mennyire nicns pénzük hát talán nem cigire meg sörre kéne költeni.

Jó sör az még rendbe van ha elmegy bulizni vagy vagy valami. de a Cigi sose fogtam fel mi értelme van...  de beletörődtem hogy erre ésszreű választ nem kapok. mert csak azt hallom hogy én vagyok a hülye mert nem próbálom ki (kipróbáltam azóta is hányingert kapok ha megérzem a cigifüstöt...)

Ui: aki akar letud szokni. igaz ha utána olyan közegbe kerül ahol elkezdi megint akkor olyan mintha be se fejezte volna de ha nem akar akkor úgyse gyújt rá többet. egyszerűen ncisn akaraterejük.
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #467 Dátum: 08 aug 17, 20:43:54 »

pont az előbb mondtam saját magamnak, hogy olyan dolgokról beszélek, amiket nemérthetek. erre betoppansz te, és mitlátok, azt hogy ugyan olyan helyzetben vag ymint én, és magyarázod hog ylelehet szokni meg nemjó meg ilyenek
mi nemtudjuk miért jó (és addig jó) de akinek jó, az azt tesz amit akar aki meg le akar szokni, az tegyen meg mindent.

am teljesen eggyetértek veled, csak rájöttem, hogy nincs jogom ítélkezni
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #468 Dátum: 08 aug 17, 20:49:33 »

Pedig ez oylan dolog hogy van jogod itélkezni mert ha te nem akasrz rászokni mert tudod hogy káros akkor nem teszed csakhogy ha körülötedd valaki cigizik az rád ugyanúgy káros mintha cigiznél. Drogozzon az engem nem zavar de lassan akárhova bemegyek egyből érezni a füstszagot. köszönöm én enm kérek belőle.
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #469 Dátum: 08 aug 17, 20:52:15 »

köszönjük meg állambácsinak, hogy a nyílvános intézményekben, betiltja a dohányzást
(nem politikai tartalom, nem kell törölni Lécciléccilécci Angyal
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #470 Dátum: 08 aug 17, 21:05:45 »

Ja állam bácsi betilttatja a dohányzást... De állam bácsi a dohányzó néptől függ...  kacsint
Szerinted be is fogják tartani a dolgot? Mert 18 éven aluliakat se szolgálhatnának ki cigivel, és mégis kiszolgálják....  Mosolyog
Ez csak egy passzus... A legtöbb épületen belül eddig is tilos volt a dohányzás! Láthatod mindenhol kinn a dohányozni tilos tábla...  Mosolyog Ezel csak a dohányzóknak fenntartott vendéglőket teszik tönkre!  :/
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #471 Dátum: 08 aug 17, 21:07:49 »

ez igaz. láttam egy képet, amin az étterem falába egy luk volt vágva, hog yott fújják ki a füstöt az emberek Technikai KO
szígyen

szerk:juteszembe nics ilyen hogy dohányzóknak fenttartott vendéglő... vendéglők vannak, ahova dohányzók is járhatnak. ez kb olyan, mintha azzal álltalánosítanál, hogy az emberrek 100 százaléka dohányzik pedig nem így van
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 17, 21:09:48 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #472 Dátum: 08 aug 17, 21:20:41 »

Hát figyelj.... Én már évekkel ezelőtt láttam olyan vendéglőket, éttermeket, ahol külön helyiség volt a dohányzóknak, és a nem dohányzóknak.... A különbség csak annyi, hogy az egyik teremben ki van téve a NO SMOKING tábla...  Mosolyog

Egyébként... Nagy az isten állatkertje.. Lyuk a falban....
Az más kérdés, hogy az utcára fújják a füstöt, ahol ugyanúgy zavarja a nemdohányzókat...  Nyelvesít
Füstszűrő cuccost meg nem fog vásárolni senki, anélkül meg semmi értelme az egésznek...
Közintézméyben nem lehet rágyújtani? -> Kimegy az utcára... -> Ott sem? Akkor hol? Ki se lépjen otthonról?
Peddig intéznie kell a dolgát az embernek, és cigi nélkül nem bírja ki... Nm mintha a dohányosokat védeném...
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #473 Dátum: 08 aug 17, 21:23:35 »

az utcáról, szó se volt... ott nemhiszem hogy betilanák  :/
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #474 Dátum: 08 aug 17, 21:32:38 »

nekem sem rémlik hogy szó lett volna am meg cigi nélkül nem bírja? hát sajnálom.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #475 Dátum: 08 aug 17, 21:38:24 »

Még nem volt szó.... De ha így haladunk, szó lessz...

Dave... Te sem dohányzol... Ha egyszer rászoksz ugyanezt mondod majd?
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #476 Dátum: 08 aug 17, 21:53:09 »

nem mivel én nem fogok rászokni de ennyi erővel a drogosok is csak nem bírják nélküle a dolgukat végezni és mégis kirúgják őket ha kiderül. ezt kéne a cigisekkel is.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #477 Dátum: 08 aug 17, 22:00:20 »

Hmmm... hmmm.... Aszondod? Tudod a lakosság hány százaléka dohányzik?  Mosolyog Csődbe is menne az összes cég, az egész államra kitehetnék a csőd által zárva táblát...  Mosolyog
Szerinted mért nem tiltották még be az alkoholt, és a cigarettát? Na jó a drog tényleg más tészta...

>Aszem mára a részemről lezárom a témát... Eddig is már túl sokat írtam a mai nap ebbe a topicba...  :/
Még kapok egy figyelmeztetést HSZ szaportásért... Meg chatelésért...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 17, 22:03:09 írta Gabesz » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #478 Dátum: 08 aug 17, 22:08:48 »

hát szerintem kb a lakosság 90 száaléka dohánzik...
mondjuk szerintem azt kellett volna kinyírni aki kitalálta hogy az alkohol milyen jó
az sokkal rosszabb minta cigi ...
na jó most felkészülök a holnapi figyelmeztetésre chatelésért... Pojén
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #479 Dátum: 08 aug 17, 22:57:55 »

Dehogy 90%..
Nem tudok szazalekot mondani, de nagyon nagy tulzast mondtal.xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!