24 szep 28, 04:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320268 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #450 Dátum: 08 aug 15, 21:59:23 »

Hát beállítnám apukádat példaképnek pár helyre... Enyém iszik is cigizik is... Mikor hugom született leszokott mindkettőről...
A haverjai, meg a munkatársai visszaszoktatták, hogy ne hogy má csak ő ne érezze jól magát velük a munkahelyen...
Azóta megszűnt a TSZ, fater munkanélküli lett... Új munkát nem talált...
Szóval 14 éve nincs munkája... Most már gyakorlatilag ott tart, hogy szarik az egészre...  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 15, 22:02:44 írta Gabesz » Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #451 Dátum: 08 aug 15, 22:16:43 »

emberek... elfogyott a cigim, már tegnap és még nem vettem újjatt... már minden bajom van... egy napja nem szívtam... pláne most még megnéztem a ns71-et asuma dohol mint az állat... én meg fdordulok le az ágyról :S

sztetek hülyének néznének ha most egy doboz cigiért elgyalogolnék a tescoba? :S
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #452 Dátum: 08 aug 15, 22:21:42 »

Am mi lenne ha valaki dohanyzik sok evig, es egyszercsak nem sziv tobbe..???
am nemtom hg hulyenek neznenek-e..xd
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #453 Dátum: 08 aug 15, 22:24:12 »

ha vki meg tudja úgy csinálni h évekig cigizik és egyszer abbahyagja és kész semmi több...

akkor 2 lehetőség van:
1- vagy hazudik
2- vagy divatcigis/alig cigizett és nem volt nikotinfüggő, tehát nem mondható leszokásnak... :S röviden ennyi...

jó, de starfruit te tod h 10 km a tesco xD én elgyalogolnék annyit egy doboz cigiért, csak akkor mi lesz a házzal itthon?... :S
(egyedül vok)
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #454 Dátum: 08 aug 15, 22:27:22 »

am a függőség hirtelen megvonása bajokkal járhat gondolok itt akár az alkoholra pl mert ha naponta iszik nem tudom mennyit akk lelassulnak az alkoholtól az ideg rendszere vagy mi és ha hirtelen megvonják akk nagyon felgyorsul és ettől akár szívrohamot is kaphat... De offolok^^"
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #455 Dátum: 08 aug 15, 22:33:46 »


1- vagy hazudik
2- vagy divatcigis/alig cigizett és nem volt nikotinfüggő, tehát nem mondható leszokásnak... :S röviden ennyi...

Most mondtál hülyeséget... Egyszerűen akaraterő kérdése...
Ismerek pár  olyan embert aki zsinórban szívta, és így tette le! Akaraterő, és elhatározás kérdése!
Anyám így tette le mikor terhes lett velem...
Nagybátyám ugyanígy, amikor pár éve megugrott a cigi ára! (A gyújtó, és a cigisdoboz még mindig ugyanott van neki a asztalon, ahova utoljára letette! Mert fél, ha hozzányúl, rájön a cigizhetnék)
Érzelmi sokk kell ahhoz hogy így leszokj... De igen működik!  Pontosan Csak szarul vagy nagyon...  Technikai KO De ki lehet bírni...
Nállam is működött... Vagy marad a cigi és elmegy a hangom teljesen, vagy beszélek és nem cigizek..
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #456 Dátum: 08 aug 15, 22:38:21 »

figyelj én is szoktam már le... tom m,ien az... de sztem az hogy simán abbahagyod, kicsit necces...

nekem egy hét kellett a leszokáshoz... csökkentettem az adagot, nagy léptekkel, aztán abbahagytam, de azért nem egyikről másikra, csak nagy léptekkel... és a kettő más...

egyébként nálunk is anyám meg apám is addig cigizett amig nem jöttem a tudomásukra xD
őkis mondták mien nehéz volt, de kibírták, mert eldöntötték...
multkor nagymuter mondta, h 30 évesen még mindig fejbevágta apámat, mert abba a "nagy leszokásban" mindig a farakás mögött, vagy a szalonna füstölőnél dugiba cigizett xD
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #457 Dátum: 08 aug 16, 09:37:45 »

Syzygy, ne vegyetek 4 csövűt :/ az egy csövesek a legjobbak, ha több csöve van akkor mindig be kell fogni a többit, és nem is jön belőle annyira a füst. Én személy szerint nem szeretem a több csöves vp-ket, egy csővel a legjobb, csak kibírja mindenki ha egy csőből szívunk, ha meg nem teccik vegyél szipkát >.<
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #458 Dátum: 08 aug 17, 19:21:56 »

hmm cigi ízű szalonna  >.<#
am tulajdnképpen, (a drogon kívül) ha hírtelen leteszed a cigit, vagy valamit ami függőséget okoz, (mondom a drogon kívül) annak csak (nem jut eszembe rá a jó szó szal mondjuk...öööö) agyi problémái lehetnek, nem pedig belehal a nikotinelvonásba...
ja igen kérdem én mien leszokás az ami mittomén 2 hétig tart??
mert úgy veszem ki a hsz-eidből rocky hogy máég most i cigizel... (tudom ehez nem kellett sok ész) szal ha még mindíg cigizel akkor az mien leszokás volt? max szünet vagy ilyesmi  :/
és szerintem teljesen más mikr valaki azért hagyja abba a cigizést, mert muszáj, pl gyereke születik, megmongyák neki h ha folytatja elmegy a hangja stb a magadtól meg elhatározás kérdése.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #459 Dátum: 08 aug 17, 19:49:31 »

Tévedsz... A nikotin is ugyanúgy függőséget okoz, mint bármilyen drog... Vannak fizikai tünetek is, de nem olyan mértékben, mint a drogoknál.... Egyébként a csak a kemény drogoknál lehet belehalni az elvonási tünetbe... Ha az illetőnek van valami betegsége...

Egyébként ha nem kellett volna leszoknom, még ma is ugyanúgy szívnám...
Igaz ha többe iszok a kelleténél néha bulikba elszívok pár szálat... Na jó... Néha egy éjszaka alatt elmegy fél doboz... De a havi 1-2 alkalom... Az semmi...
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #460 Dátum: 08 aug 17, 19:59:26 »

jóvan vazze tévedtem  No comment ikszdé
ez most csak úgy eszembejutott hogy ha meg valaki télleg nembír meglenni füst nélkül annak ajánlom a vizipipát... mondjuk én nem vizipipálgatok de állítólag az nem olyan káros meg aszondják jobb is... hát ezt nem nehéz elhinnem.
miértis? ja igen azért mert mikor kipróbálkoztam a cigit hát hogy is mondjam... sz*r volt.
nem kell a hegyibeszéd, hogy az első mindíg szar.. ami sz*r az sz*r ennyi . Nevet
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
szmoli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #461 Dátum: 08 aug 17, 20:04:13 »

Nálunk csak a nyomik vizipipáznak  az utca végén  Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #462 Dátum: 08 aug 17, 20:07:26 »

Hát elsőre tényleg szar... De ez az érdekes a dohányzásban... Több ezer ember rászokott annak ellenére, hogy amikor kipróbálta ki volt ütve tőle... Mást kipróbálsz, nem tetszik, ott hagyod.... De megsugom... Nem csak az első szar... Jópár szálat el kell szívni, hogy megszokja a tüdőd...

A vízipipához... Ki az a hülye aki egy vízipipával a hóna alatt járkálna az utcán?xD
Biztos jó az is, de helyhezkötött....
Én még nem próbáltam...
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #463 Dátum: 08 aug 17, 20:11:21 »

jó b*sszatok le a vizipipás ötletem miat...
de  ha valaki nem akar meghalni mondjuk úgy 45-50 évesen, az vagy a hónaalatt egy vizipipával járkál, vagy kibírja hazáig vagy nem füstöl eggyálltalán...
am anyukám is mindgí mondja hogy nemtudja miért szívja mikor nem is jó, meg sz*r meg stb
de mégis szívja... nemértem az emberi elmét Nevet amúgy tuti hogy cigizni fogok, és tüdőrákban meghalni, de addig kell így beszélnem amég nem  Pojén
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #464 Dátum: 08 aug 17, 20:24:08 »

Nem lebaszásból írtam... Csak jót röhögtem azon, hogy hogy mutatnának a dohányosok az utcán vízipipával...
Egyébként tudd meg, hogy nem bírja ki... Ha nincs cigi szétvet az ideg, nem bírsz koncentrálni... Míg hzaérsz képes vagy berugni az ajtót, hogy rágyújthass...
De ha anyukád is szívja, akkor megérthetnél pár dolgot... Igaz tapasztalni kell...  :/
A legutolsó sörödön... akarom mondani sorodon is jót röhögtem...  >.<# Hát ne szokj rá...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!