24 szep 28, 04:06:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320165 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #210 Dátum: 08 júl 21, 21:09:53 »

Én már mondtam...
Minél több ember lesz láncdohányos, annál több ember hal meg, ami nekem, csak jó lehet.......

nem szívják el előlem a levegőt (mondjuk amíg dohányoznak így is több levegőt szívnak el, mint én ikszdé)
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #211 Dátum: 08 júl 21, 21:10:26 »

höhö... látom itt már a pasztőrözött tej és az extrémsportok jobban izgatják az embereket mint a cigi...
Miért nem hívjuk a topicot  "Nyírd ki magad módszeresen" topicnak? xD
Kana gondolatait hallhatták..  Hümm-hümm xD
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #212 Dátum: 08 júl 21, 21:11:17 »

nah en nem szolok bele a vitaba, mert a cigisek is jovejek( Adachi, Seed) es a tobbiek is. Annyit am hg mennyunk bio boltba.xD
>Am mind1 hg a cigizes irtja ki az embereket, vagy a glob felmelegedes.xd
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #213 Dátum: 08 júl 21, 21:13:01 »

Akkor közlöm, hogy nem: egyrészt a vízben kioldódnak benne a káros anyagok másrészt még kátrány sincs mivel nincs papír ami elégjen.  Mosolyog Ráadásul a vizipipára nem lehet rászokni sem.  Mosolyog

A belga gyerekeknek természetesen csökkentett alkoholtartalmú sört adtak. Mosolyog

Ha annyira káros lenne a víz akkor mint már mondtam kihaltunk volna, de érdekes módon mégsem olyan káros mint a cigi  Ohh My God Ráadásul rászokni sem lehet  Nevet
Hmm ez igen érdekes amit a sörről leírtál  Pirul
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #214 Dátum: 08 júl 21, 21:13:06 »

hmm mit ne mondjak igen érdekes kimenetele van a dolgoknak ahhoz képest hogy ez a Cigaretta topic rengeteg sok okos dolgot olvastam és tudtam meg Nevet:D
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #215 Dátum: 08 júl 21, 21:15:20 »

lol xD én elismerem h Ada papus jófejmeghát szeretem is Pirul csaknemszeretem h gyilkolja magát...meg engem x"D szoval nekem a cigitémával azegyetlen bajom h azamugyse hosszura igérkezőéletemet méééégovább tudják csökkenteni ikszdé
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #216 Dátum: 08 júl 21, 21:17:21 »

köszönöm Morita ^^
nahh és ehhez még  annyit.. h  ha te  állandóan csak sört  iszol ésmást nem azt  meg  úgyhívják h alkoholizmus ^^
hmm  Noéka Nevet  a ciginek ismegvan a  maga  jó és rossz íze ^^
hmm nemfeltétlen kihalásról van szó x'DD

> namégannyit..  acigiben  a  füstszűrő tartlamazza   a  kátrányt.. ami letapad  a  tüdöhártya  falán és attól lessz olyan amilyen.. maga a  füst  nem káros  mert  a  tüdőből kiszellőzik több mitn 90% -a ^^
ezért  sztem inkább  ponthogy a  vizipipa  az ami nem káros Mosolyog

> köszi kicsi Nórikám x'DD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #217 Dátum: 08 júl 21, 21:19:58 »

Hát én maszív nikotin függő vagyokxDD akikkel conon taliztam bízonyíthatjákxDD.
A lényeg NE SZOKJ RÁ MERT ÚGY JÁRSZ MINT ÉN ÉS TÜDŐ RÁKBAN MURDELSZ MEG
ez meg Hiei véleménye aki nem tud leszoknixDD.
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #218 Dátum: 08 júl 21, 21:20:36 »

Hát mit mondjak na.. Alkoholizmus... Senki sem lehet tökéletes xD (mellesleg utálom a sört szóval inkább iszom a rohadt káros vizet mint azt a löttyöt) xD
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #219 Dátum: 08 júl 21, 21:21:26 »


Ha annyira káros lenne a víz akkor mint már mondtam kihaltunk volna, de érdekes módon mégsem olyan káros mint a cigi  Ohh My God Ráadásul rászokni sem lehet  Nevet
Hát szerintem rá lehet szokni Nyelvesít nekem már sikerült ikszdé hiszen bármit iszok abban van O.o függőség ikszdé
nekem a cigisekkel nincs bajom sőt Adachi-sama-t nagyon bírom multkor jót beszélgettünk dumatopicban de NE hogy valaki melletem merjen cigizni mert arra rábirítok egy vödör vizet ikszdé
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #220 Dátum: 08 júl 21, 21:24:36 »

Ezt mmost elkepzeltem.xD Dumaltok Adachival (mondjuk conon vagy mittomeen) ragyujt, erre leontod vizzel.xD
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #221 Dátum: 08 júl 21, 21:24:58 »

Én már teljesen elvesztem ebben a vitában Nevet én szerény véleményem az had dohányozzon ha 1x jól esik neki mindenki azt csinálja ami neki fexik (vagy akárkinek, mer én nekem is jól esik és nem igen akarok leszokni főleg ha jó a társaság számomra még kellemesebb) meg amúgy apropó írták már Nyelvesít nem mind1 miben halunk ez vagy a globális felmelegedés Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #222 Dátum: 08 júl 21, 21:25:54 »

noéka?hmmm ez érdekes megnevezés....mondjuk hallottam rosszabbat eddigi életem során Xd
am mind1 szal én ugy tom hogy a vizipipa kevésbé káros am rita nem vitted túlzásba a tudományos szöveget?
ja és egy haver mondta asszem mikor szóltam neki hogy tom hogy élvezi a társaságom de idővel kinyír...."én is mondom passzív dohányzás károsabb mint az akitív ugyan gyújts rá mit gondolsz mér cigizek" őő abban a pillanatban viccesebnek tűnt....izé....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #223 Dátum: 08 júl 21, 21:26:38 »

amúgymeg csak annyihogy azt mondod hogy ha a víz káros lenne akkor már rég nem élnénk...
a mai társadalom elöregedő és az emberek jó része nikotin függő,,,szóval nem értem az összefüggést a korai halál és az elöregedés között...magyarán azért nem kell kézpénznek venni azt hogy mindenkit megöl...

de ha valaki nem tudná még...nem dohányzom de ez mind az íze és az esztétikai hatása miatt van...az ize iránt mutatott ellenszenvem Kroni alátámszthatja..látta az arcom mikor a vízbe ittam utánna...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #224 Dátum: 08 júl 21, 21:29:03 »

Naruto0 én épp probálok leszokni erre előjösz egy olyan példával amit én is kifogásnak használokxDD.
Tudod mit kimegyek és rá gyújtokxDD.

Ám Moritának igaza van amúgy néha már én is undorodom magamtól a kezem a ruhám szagától de akkor sem tudom abba hagyni 10 év hosszú idő.. én azt javaslom mindenkinek hogy ha elkezdte hagyja abba amég tudja mert később tényleg nem lehet ill nehéz.

Na megyek cigizem ténylegxDD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!