24 szep 28, 04:09:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320198 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #165 Dátum: 08 júl 20, 13:33:57 »

Én kék Sopianaet szívok de minek?xDD Hehe lefogok szokni ha tudok amit nem tartok valószínűnekxDD.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #166 Dátum: 08 júl 20, 14:43:34 »

Nálam a favorit a kék Sophie ha az nincs kék Pall Mall vagy kék Bond esetleg ha van pénzem ami tegnap volt xD akkor Davidoff de az ritka
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #167 Dátum: 08 júl 20, 15:35:49 »

akkor ebben  hasonlítunk Nevet
engem ma  meghívtak  melóba..  gondoltam akk  félredobjuk  a  kékeket és aranyban játszuk Nevet Nevet Nevet
szal most arany  malbit  füstölgetek Nevet
rájöttem h  fele annyira  büdös  mint  a  szofi  x'D száj és kézre  egyaránt vonatkozólag Nevet
Naplózva
Shachi-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 398


« Válasz #168 Dátum: 08 júl 20, 17:21:52 »

 Kiröhög Mi mást is várhatnék Adachi-tol?!!?  Ördögi


     


     "Az ijesztő cigisdoboz nem riaszt el" origo hírek!
                    


<<<<-- A fekete keretben lévő szöveget kéretik elolvasni!


« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 17:48:29 írta Shachi-kun » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #169 Dátum: 08 júl 20, 19:08:07 »

Shachi-kun ezek a képek elnyerték a tetszésem de hiába egyeseknek az iylenek kiszúrják a szemüket de nem veszik észre...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #170 Dátum: 08 júl 20, 20:36:26 »

Nah... Aki szívja, az magasról lesz*rja, hogy mi van a dobozra írva...  Mosolyog


Ahhoz meg hogy valakinek olyan szép mosolya legyen, nem elég 30 év szimpla dohányzás! Ot van más ok is bőven!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 20:38:48 írta Gabesz » Naplózva
gaara666
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #171 Dátum: 08 júl 20, 21:25:46 »

én nem cigizek de ha cigiznék is csak azért tenném mert rossz és pusztítanám mások elől Pontosan Nevet Nyelvesít
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #172 Dátum: 08 júl 20, 21:51:13 »

Hát gaara666 ez elég gyenge indok! Mások elől nem éri meg pusztítani, mert egyrészt így neked drága, másrészt ugyanúgy mérgezel vele másokat is, mint magadat... Legalábbis ezt mondják az okosok... De ajánlok egyet: Ne is próbáld ki!  Mosolyog Nem éri meg!  Mosolyog De eléggé gyenge a HSZ is tartalmilag...  Gondolkozik Nem csak azért írtál, hogy ide is írjál valamit?  Pojén
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #173 Dátum: 08 júl 21, 00:46:19 »

őő köszi..  asszem x'DDD
am meg csak annyit..
a mai világban mindent vegyszereznek.. amit  eszel..amit iszol.. amit  lélegzel...
a zööldségeket,gyümölcsöket vegyszerrel növelik h  jobban eladható legyen..
a vízbe sok olyan dolog kerül amit a  klór nem  tisztít..
iszol teis kólát..mindenféle  gyümi leveket...tejet..akármit.. azt  mind szinezik.. tartósítják..és  megannyi mérgeggel tuningolják amiről neked foggalmad sincs  és  nem is  ismered..
ezekkel mind-mind  mérgezed  magad.. mindegy  h mit eszel,iszol mert  mindennel ez van..
és nem is gondolsz rá mikor  iszol egy  pohár tejet..vagy éppmegeszel  1  almát.... h az a tej.. igazából már nemm is tej.. hanem valami kotyvalék amit  összedolgoztak.. h az az alma azért olyan nagy és piros mert vegyszerekkel érték el h olyan legyen...
szal.. én boldogan rágyújtok.. mert az azoközt az egésségtelen dolgok közt van amit tudatosan használsz.. habár tudod h nemjó Mosolyog
ezt mongyuk ígysefogja fel az aki nemérti amit  mondok... és  nem hasonlóan szabadlelkű mint  én Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 00:53:39 írta Adachi » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #174 Dátum: 08 júl 21, 00:56:03 »

Igazad van:D De ha mostmár mindezt megtudtuk , megtudtad, akkor tudatosan használod a sampont is, ami detto izévegyszerekkel vonja be lobogó (és esőtől szétfolyó Nyelvesít ) séródat, ahogy a szappan és egyéb mesterséges mosakodó, fogmosó blabla - miért a fürdőszobára álltam rá Ohh My God ? ikszdé - dolgok...ööö mit akartam?
szal annyi,h ha már mindezt tudjuk, akkor nem csak a cigi a tudatos:D és már le is teheted, ha csak ennyi a mentséged:D

beeeebebebeeeeeebeeeee Nyelvesít xD Zemori jól megmondta c. rovatunk olvashatták xD :p Dachi-chan Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #175 Dátum: 08 júl 21, 01:02:54 »

Dachi ?  Ohh My God Adachi-Sama  judge ez  a  minimum x'DDDD
ezekután :F
könnyű a  szarráázott  embert bántalmazni  x'DDD
de  hne  legyen  off...
szeegény  aranymalbimból i csak  1  szál ózta meg szárazon  :/ de  már elfüstöltem szal nem árválkodik Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #176 Dátum: 08 júl 21, 01:12:58 »

hehehe lolkabolka xD


aranymellbimbót olvastam először ikszdé
és akk is dachi, na, csss xD

és akkor ON: bevallom dohányoztam már én is^^ mármint tudjátok, a kíváncsiság... de nem mondanám,h különösebben jól esik elszívni egyet is... kivéve, ha megvagy zakkanva - már ha te egy zemori is vagy közben - és rád jön az idegbaj..khm...
szóval a lényeg,h nem jön be... - kivéve iszonyatos másállapotban, de arra ki emléxik? Pojén -
hmm... Moon volt vagy mi.. meg amit néha másoktól kaptam...
szüleim mióta az eszemet tudom dohányoztak körülöttem.. egyszer apa rakta le egy hónapra, de mivel anya meg dohányzott továbbra is... nocomment
annyit már pár éve elértem tesómmal szövetkezve szülők ellen,h csak az étkezőben szívják és ne a szobákban... bár néha találok a szobámban hamutálat,h grááá!!! (ugyanis a PC itt van a szobában, plusz anya néha itt néz tv-t, amikor nem vok itthon...)

szal a cigi bűűűz, pűűű, fujjfujj xD ne szívjátok, mert elrohad a tüdőtök xD fekete szutykos kutyakaka lesz ikszdé
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #177 Dátum: 08 júl 21, 01:32:56 »

hát én a cigit kitiltottam a házból kizárólag az udvaron a terasz alatt Nyelvesít  szóval a szüleim nem igazán cigiznek télen mert nincs kedvük kimenni a hidegbe Nyelvesít és haakarnának se cigizhetnének itt bent mert én asztmás vagyok és hát a cigifüst csak rontana a helyzeten Nyelvesít
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #178 Dátum: 08 júl 21, 01:39:48 »

tudom hülyén fog hangzani, de mért nem lettem én asztmás? ajh.. lehet,h vmi erős betegség kéne, ami észhez téríti őket.. bár.. anya hónapok óta köhög... neki ofc nem elég... na mindegy...

am meg grat a szülői kitelepítéshez xD az asztmához meg azért mégse^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #179 Dátum: 08 júl 21, 01:43:38 »

hát Zemori nem volt nehéz annyit kelett tennem hogy elkezdtem köhögni a cigifüstől a konyhában és Violá már kint is ültek a teraszon ^^ asztma hát igen szardolog az ember néha kiköpi a tüdejét DE ez is anyám és a cigi hibája mért ? mert nem volt képes letenni azt a vackot arra a nyamvadt kilenc hónapra
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!