24 szep 28, 13:07:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Diablo sorozat  (Megtekintve 91034 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #285 Dátum: 11 dec 20, 21:58:35 »

Jah, szépen végig kell menni az összesen. De itt azért lesz bőven kihívás, főleg player8on. xD Amúgy milyen karival csapatod? Biztos említetted már, de én nem emlékszem rá. Nevet
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #286 Dátum: 11 dec 21, 16:28:48 »

Igen már említettem Mosolyog. Egy bone(?) nekroval.
Átkok közül Decrepify-ig mindenen egy pont (csak azon ami kell hozzá).
Idézések közül vér gólemen, agyag gólemen és golem mastery-n egy pont.
Csont varázslatokra gyúrok. Teeth-en 12 pont, Bone Armor 1 pont, Corpse Explosion 1 pont, Bone Wall 1 pont, Bone Spear 10 pont, Bone Prison 1 pont, Bone Spirit 16 pont.
Kaptam egyik ismerőstől egy talizmánt, minden skillre 7 pontot ad. Infernal set-em van, ebből az övet kaptam a többi esett.

Szerk.: A stratégiám: felcsapom Bone Armort, megidézem a vérgólemet és a háttérbe vonulok. Barbár zsoldosom van. Ezek ketten tank-ként szolgálnak. Decrepify-t ellövöm a tömegre és Bone Spear-el a háttérből leszedek mindenkit. A Champion és hasonló szörnyeket meg Bone Spirit-el aprítom (1050-1150-es sebzéssel Mosolyog).
Ha meg veszélyes a helyzet (kinyírták a zsoldost) teleport vissza a városba, feltölteni a potikat, feléleszteni a zsoldost és irány vissza aprítani.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 21, 16:33:48 írta laci1005 » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #287 Dátum: 11 dec 22, 09:53:36 »

Egy level 27 Assassin van ezen a gépen.
Este még elintéztem players 8-ban Durielt, aztán most megpróbálom azt a hülye dzsumbujos részt, minél gyorsabban végigszaladni, players 8 nélkül. Aztán Zakarumtól már rendesen játszok.

-kicsit több mint fél óra alatt, de végre vége. Mosolyog

kb 3 óra act 3 hmm
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 12:25:29 írta Shiro » Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #288 Dátum: 11 dec 24, 14:44:48 »

Shiro, igen chron a nevem rangeren. Nem tud valaki lvl 43-as Paladinhoz valami jó kis armort?

+ Hogy állíthatom players8 ra? Nevet

Az a talizmán hacker cucc, inkább dobd el. Nekem is volt, hogy %461 xpt adott a talizmán meg minden skillre 9et... CSalás az egész Mosolyog
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #289 Dátum: 11 dec 24, 22:51:46 »

Ancient Armor? elvileg azt kel kell már bírnod, vagy próbálj gamblézni egy "Mage Plate"-t
http://diablo.wikia.com/wiki/Ancient_Armor
http://diablo.wikia.com/wiki/Mage_Plate
Vagy esetleg valami Unikumos Armor kellene?

Nekem sikerült találnom egy ilyet:
http://diablo.wikia.com/wiki/Hawkmail

gondoltam, milyen jó, mert duriel fagyasztó aurája ellen védve vagyok, s hát akkor majd továbbfejlesztem Exceptional majd pedig Elite szintre, aztán kiderült, hogy Durel ugyanúgy le tud fagyasztani. Szomorú

Szal marad a Burst of Speed-el való ellensúlyozás.


-----
Players 8 pedig:

Enter útsz, majd beírod:
/players 8
utána ismét:
Enter

Ha azt írja ki a bal felső sarokban, hogy "players set to 8", akkor jól csináltad.


---

Ha van egy kardom amin van egy +300 Poison damage over 4 second. (ami ugye azt jelenti, hogy 4 másodperc alatt fejti ki a hatását a méreg)

Na már most, ha ezt a kardot egy Act 3-as Ice Sorcero -nak adom, akkor a 300 Poison  damage az teljes mértékben 300 Cold damage lesz?


Baal palyers 8-on, hát erősebre emlékeztem :/
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 26, 12:32:42 írta Shiro » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #290 Dátum: 11 dec 27, 16:21:02 »

Tegnap kezdtem egy druidát és elég gyorsan haladok (hozzám képest Mosolyog). Act2-nek mindjárt vége, 24lvl vagyok és alig játszottam 3-4 órát Mosolyog. Még van mit tanulnom, de már nagyjából tudom mi merre található.

Mit jelent az, hogy "xx a támadási értékhez"? Angolul fogalmam sincs, hogy hangzik... magyarítással játszom Mosolyog.
Vagyis nem az a kérdés, hogy mit csinál (hozzá ad xx-et a támadási értékhez Mosolyog), hanem az, hogy mi az a támadási érték?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #291 Dátum: 11 dec 27, 19:20:01 »

A támadási érték annyit tesz, hogy mennyi esélyed van eltalálni egy-egy szörnyet.

Magyarán minél nagyobb a támadási értéked, annál nagyobb eséllyel találod el a szörnyet.

Minél erősebb a szörny annál több támadási érték kell egy sikeres találathoz.

A támadási értéket alap esetben a dexterity (ügyesség)-re adott pontokkal növelheted, a karakterlapon "A" ott van mellette. Ha ráhúzod a kurzort, akkor kiírja az utoljára megütött szörny nevét, meg, hogy mennyi esélyed van megütni.

Amivel még növelheted, azok az egyes skillek pl a vérfarkas. (átváltozás után magasabb a támadási értéked)
Valamint a cuccok tartalmazhatnak efféle bónuszt.

---
Gondolkoztam azon, hogy Assassinal csinálok egy hardcore karaktert, hogy úgymond a szokásos stratégiámmal meddig tudok eljutni.


 




Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #292 Dátum: 11 dec 27, 19:26:09 »

Értem... köszönöm a választ Mosolyog.
Ha vérfarkassá változok akkor 1300 a támadási érték (28lvl vagyok), ez jó vagy kevés?

Közbe kivittem Act2-t és Act3-at is Mosolyog. Act4-hez most nincs kedvem, majd holnap jöhet az is.
Mephisto players8-on nem is volt ellenfél... Duriel-nél jobban megszenvedtem...
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #293 Dátum: 11 dec 27, 20:05:40 »

Passz, ha 95%-os akkor a legjobb.

Duracel, persze hogy nehezebb, baromi kicsi a hely, valamint a fagyasztó aurája hiába csinálsz bármit is.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #294 Dátum: 11 dec 28, 21:06:15 »

Lenne egy kérdésem, én régebben vmikor az előző évezredben játszottam a Diablo 2-vel kieg nélkül és ugysem végig hanem csak az Act1-et de azt is a közepéig... az lenne a kérdés:

Most újra kezdtem (kieggel együtt) egy palával most járok Act 2-ben a végén a 7 vagy 6 sírnál és igazság szerint így single-be mégis mit javasoltok egy pala milyen talenttel álljon neki gyilkolni mert igazság szerint úgy érzem elbaszarintottam a karakterem! Csak mert a talenton belül idáig mindenre tettem de úgy érzem feleslegesen, azt nem kérdem milyen karaktert ajánlotok mert ez mindenkinél változó a wowban megtanultam h ez ízlés kérdése, de szívesen fogadok minden nemű útba igazítást arról hogy milyen karakterhez milyen talent az amivel könnyen és hatékonyan írhatjuk az ellenfeleket!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 21:07:15 írta Morause » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #295 Dátum: 11 dec 28, 21:11:30 »

Palával ha csapatba játszanál lehetnél healer. Ha meg singlebe tolod teljesen akkor én a jég aurára tippelek. Mindent megfagyaszt körülötted és még a fegyverednek is ad sebzést.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #296 Dátum: 11 dec 29, 00:31:24 »

Valamint Hellen nem árt egy másik támadó aura is, az "immunite to cold" szörnyek ellen.

Assassin esetében.

Harcművészet:

Tigris 1 pont
Kell a Kobrához, játék elején még hasznos.


Kobra 1 pont
Ez e fő közelharci feltöltő skill, 1 pont elég rá, a többit a cuccok adják bónuszként.

Sárkányfog 1 pont

Sárkánykarom 20 pont

Sárkényfarok 1 pont

Sárkényszárny 1 pont
Jó kis teleport jutsu, amivel gyorsan haladhatunk, vagy ügyesen alkalmazva menekülésre is használható.
Ha nincs szükségünk erre a skillre, akkor szerintem a Sárkányfarok-ra sem kell pontot rakni. (2 pont szabadon felhasználható)


Árnyak:

Claw Mastery 20 pont (plusz tárgy bónusz)

Shadow Master 20 pont (plusz tárgy bónusz)
Lényeg, hogy őt jól keltápóljuk, mivel tanként fog szolgálni.

Venom 20 pont (plusz tárgy bónusz)

Ezen kívül mindenre elég egy pont, kivétel a Mind Blast arra egy pont sem kell, a Shadow Master, majd gyakorolni fogja úgyis a megtérítést.

Megj: ha esetleg marad akkor az mehet a Weapon Block-ra.

Csapdák:
Fire Blast 1 pont

Blade Sentinel 1 pont

Wake of Fire 1 pont

Blade Fury 1 pont.
Az egyik fő támadó skill, amire a meglepő módon, elég 1 pont, ugyanis bónuszként megkapja a fegyvered sebzésének 3/4-részét, beleértve a Venom és a Claw Mastery bónuszait is.
Valamint nem kell hozzá attack rating, ergo 100%-os a találati rátája (már ha eltalálod az ellenfelet ikszdé)

Esetleg még ezen az oldalon kifejlesztheted a Death Sentry-t a hullarobbantás miatt, de szerintem az inkább csak a tehenes pályán lenne hatásos.

úgy alapvetően 76 pontból ki jön az egész, a maradék (34) skillpont az mehet estleg a Weapon Block ra 8 pontig.
valamint 3-4 pont erejéig a Cobrára és a Burst of Speed-re.

Vagy esetleg Balde Shield (habár ez nekem nem igazán jött be)

Vagy hát a Főnixhez is van elég pont.

---

Cuccok:

Két jó erős Claw (szerintem kissé nehéz olyat szerezni Szomorú)

A páncélzatokon nem árt a resist bónus, valamint esetleg egy kis mana/heal stolen per hit.


Gyűrűk amulettek:

Elsősorban: skillbónuszos.
Másodsorban sesistes/ vagy sebzés növelő
Harmadsorban bármi ami jó.

Sisaknak diadémok, azokon szokott lenni skill bónusz.
Esetleg Bone Helm ami erős, jól néz ki, és néha van rajta skill bónus is. ikszdé

-----

Csicskásnak az Act 3-as Ice Sorceror. Agyjunk neki ménél erőseb kardot.

----

Harcstílus.

A Kagebunshin feltartja és pofozza őket, az Ice Sorceror meg fagyaszt, te pedig szépen lövöd a őket a Blade Fury-t alkalmazva.

Ha mégis közel jönnének, akkor válts át Cobrára, és szavd a vérüket/manűjukat. ikszdé

Uniqumos szörnyek esetleg érdemes különválasztania csicskásaitól. (a csicskásai megfagynak)
Megj: Shadow Master többynire felfogja a Lighting Enchantosok szikráit.


Championokkat meg szépen egyesével elintézni.

Bossok ellen.

Ráküldesz egy Kagebunshint, és amíg azzal civakodik, addig te meg az Ice Sorceror lövitek a fejét.

Megj: az Ice Sorcerort nem árt távol tartani a Bossoktól, mert hamar kinyúlik)

kieg Durielhez:
Mivel normálon Act 2 végére kicsit nehéz összehozni egy 30-as szintű karaktert, valamint mert a 2 az kevesebb mint a 3, így nincs Ice Sorcerorunk sem.

Valamint kicsi a hely és a Duracelbogár meg fagyaszt, így jobban járunk, ha inkább magunk verjük le.

A fagyasztása elleni legjobb védekezés a Burst of Speed alkalmazása, ami igaz, nem csökkenti a jég sebzést, de a lassításra jó ellenszer.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #297 Dátum: 11 dec 29, 13:22:37 »

http://diablo.hu/knowledge/hun2/main/index.html (remélem nem baj a linkért)
Én innen szoktam nézegetni, hogy melyik skill-re érdemes rakni, plusz van 1-2 "elkészített" karakter is. A druidámat az egyik leírás szerint csinálom (FanTom, mint druida).
Akkor is felszoktam nézni, ha elakadok egy helyen és nem tudom merre kell menni (az első karakteremmel azért tudtam kivinni normált, mert ráakadtam az oldalra...Mosolyog).

Kivittem Act4-et, de Diablo-val rendesen megszenvedtem... players 3-ban tudtam csak leverni, 3 fölött a villám támadása egyből megölt, a tűzgyűrűről nem is beszélve. Tűzellenállás 17, villámellenállás 18... Mosolyog.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #298 Dátum: 11 dec 29, 13:52:52 »

...A Kagebunshin feltartja és pofozza őket...

Erre kicsit megállt bennem az ütő... ha jól értelmezem ez a tolvaj (nagy harcművész) karakter mágiával létre hoz egy klón magából? Mert olvastam vhol ismertetőt a kiegről és azt írták hogy ez az assasin nem képes mágia használatára csak picit és az is a csapdákban mutatkozik meg!

Amúgy kösz a helpet, és ezt a honlapot is fogom használni mert sok érdekességet látok rajta! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 13:53:24 írta Morause » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #299 Dátum: 11 dec 29, 19:52:59 »

Milyen tolvaj? A tolvaj az a thief nem? Az assassin az orvgyilkos magyarul. (habár rpg-kben a két karakter általában ugyan az, csak hol így, hol úgy nevezik) De igen nagy harcművész, sőt mondhatni azt is, hogy egy shinobi (kunoichi). ikszdé
Meg mágiát úgy tud, még, hogy a fegyvereibe tölti, és támadáskor hozza elő.

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 19:53:32 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!