24 szep 28, 19:07:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Diablo sorozat  (Megtekintve 91075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #195 Dátum: 11 márc 20, 16:51:19 »

Azt utálom, ha ronda a páncél. ikszdé Főleg ha karin nagyon hülyén néz ki. Nevet Am a legtöbbel nincs gond, de van egy-két elég érdekes darab is. ikszdé
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #196 Dátum: 11 márc 20, 18:45:39 »

Na én is visszatértem kicsit, rögtön bele is ugrottam egy druid és egy sorceress karakterbe Mosolyog Viszont most nem akarok használhatatlan builddel rendelkező karaktereket, mint csináltam anno (arra rakok pontot ami spellnek jó az effectje és sebez is azért valamennyit Nevet), így gondoltam hozzátok fordulok segítségért. Aki ért a kasztokhoz mondana nekem egy jó elemental druid (tűz vagy szél mindegy, bár úgy hallottam, hogy a szél jobb, így ha lehet arra kérnék Mosolyog) és egy lightning/frost sorci buildet? ^^ Meg esetleg még annyi lenne a kérdés, hogy a szintenkénti 5 pontot hogy osszam el a 2 karakternél. Sorceressnél azt olvastam, hogy 2str(100-ig, hogy tudjon jó armorokat viselni), 1 élet, 2 energy. Ez mennyire igaz? Előre is köszi a válaszokat.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #197 Dátum: 11 márc 20, 18:49:00 »

Az én dudum az tűz és idézés bár az idézést megutáltamxD A sorcer meg cold és lighting.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #198 Dátum: 11 márc 22, 16:59:20 »

Aki Assával szokott menni, az meg tudja mondani, hogy egy lvl17 köröli Shadow Master kb hány másodpercig bírja Nigtmare fokozaton Duriel ellen?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #199 Dátum: 11 ápr 18, 15:36:05 »

Erre szerintem nem lehet válaszolni pontosan. Most nem tudom hányas szintű voltam illetve hányas szintű volt a SM-em mikor nála jártam de többször végigvittem, így valami megmaradt belőle. Nálam 3-7 másodpercig tartott általában a halála, de többször túl is élte a csatát de volt olyanra is példa, hogy az első csapásba belehalt. Egyszerűen változó volt az eset. Ha engem ér az első támadás akkor kisebb esélye volt a korai halálának mert utána általában rám támadott és sokszor arra sem adtam lehetőséget, hogy sokat támadjon. Így képes volt néha túlélni. Ha viszont ő volt az első célpont akkor csak ilyen rövid ideig volt képes élni és akkor is csak úgy, hogy milyen taktikával mentél be. Az is igaz, hogy általában ő volt az ütközőpont mivel a teleport így dobott be bennünket. Egyszerűen ő volt mindig közelebb hozzá és gyorsabban is reagálta le az ellenfelet ahogy kijött a sötétből. Viszont ha a Dragon Kickel nyitsz akkor képes vagy a gyors halálát elkerülni egy rövid ideig.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #200 Dátum: 11 ápr 18, 16:50:27 »

Köszönöm a választ, de időközben elfelejtettem mondani, hogy a kérdés már elévült. Vagyis Durielnek már kapmpec (többször is)

De ha jól emlékszem, akkor nálam is players 8-ban kb 7 másodpercig tartott az élete, vagy ha kobrázott, akkor bírta valamivel tovább. igaz jó párszor újra kellett élesztenem a majdnem 10 perci tartó csatában, de arra kb kiváló, hogy távol tartsa amíg Blade Fury-val leszedem. (bírom, hogy eddig csak 1 pontot pakoltam rá, de még mindig hatásos xD )

Valahogy még az Iron Wolfomnak kéne egy erősebb kardot szerválnom. Ice Sorcerorként így is elég hasznos, az ellenfél lelassításában. Na meg a saját karakteremnek is elkélne azért egy erősebb karom. Talán egyedül az SM-ami egyedül becsületes sebzést tud okozni a szörnyeknek. Habár kb egyedül elég életképtelenek, hárman együtt igen csak jó kombót hoznak össze. Az Ice Sorceror megállítja a mobokat, a Shadow Master feltartóztatja őket,valamint kiváló pajzs a bossok charged boltjai ellen. Én meg hát egyszerűen szétlövöm őket xD.

Mondjuk van néhány idegesítő húzása az SM-nek. Amikotr pl megfagyasztott monstára dobja rá a Mind Blast-ot (főleg aha az az utolsó)

A másik érdekesség, hogy amikor valamelyik élőhalottra dobja rá a MB-t, akkor az kimászik a tömegverekedésből. és elkezd engem ütlegelni, pedig elvileg ilyenkor szövetségesnek kéne lennie.  Pojén
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #201 Dátum: 11 ápr 18, 23:00:29 »

Azt gondoltam, hogy már továbbléptél, de azért ismerek olyan embereket is akik ha megakadnak egy ilyen esetnél akkor sokszor nem is folytatják. Ha jól emlékszem én általában a  sebességet, az ellenállását és a rúgásait toltam az egekig. Egyik főboss sem húzta tovább 2 percnél. Illetve Andarielnél szívtam mert akkor még nem ismerte ezt a rúgás képességet, de az alacsony szinten volt még. A mágikus támadásaiból csak az élet és mana lopásig szoktam elmenni. Az SM-et csak a legyek elkapására használtam, de néha jól jött az alvilágban is.  Főbossoknál nemigen láttam hasznát hacsak azt nem tekintem annak, hogy ő volt az első támadás áldozata, illetve Bhaal elpusztítása előtt. Vele és némi csapdázással irtattam ki a démonokat. Amúgy számomra a legnehezebb ellenfelek nem a fő gonoszok voltak hanem az őrzőik. Különösen Bhaal előtt és azok az élőhalottak akik Diablo előtt dobálták az elemi támadásokat. Na itt jól jött a csapda és a SM.

Látod ezt én is utáltam. Átállítom a fickót erre az meg szétvágja egy MB-al vagy egy Sentinennel. A másik amit írtál. Nem igazán emlékszem ilyenre mert nálam nem jelentkezett, de hozzá kell tenni én nem is igen próbálkoztam ezzel a technikával magasabb szinten.  

Várjuk a D3-at szeretettel. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 18, 23:44:32 írta rini67 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #202 Dátum: 11 ápr 19, 19:13:52 »

Hm.. 1 óra, és egy kis telepítgetés után tolhatom a Diablo 2-t ezerrel... Ááá már be vagyok zsongva! Asszem pár év után újból nekigyűrkőzök a barbárral...
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #203 Dátum: 11 máj 26, 12:58:23 »

Tessék nézegetni a D3 Rúnakő rendszerét ^^ Nekem teljesen szimpatikus megoldás. A spellek 1-2 extra effectjét + kinézetét viszont le se tagadhatnák, hogy a WoWból vették át, aminek én személy szerint nem örülök, tessék szépen külön-külön tartani a világokat, a Diablo mindig is inkább komor játék volt, hagyják is meg annak Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #204 Dátum: 11 máj 26, 13:19:38 »

MoonTiger, köszi a linket, nagyon érdekes volt. Nevet Nekem is tetszik ez a rendszer. Ami meg a komorságot illeti, hát sajna nem csak most, már korábban is látszott, hogy ezen a téren a D3 valszeg nem lesz az "igazi". Sőt már a D2 is visszaesés volt a D1hez képest ebben, de nem nagyon. Itt  meg, hát csak remélem, hogy azért még alakítanak valamit a darkosabb irányba. Mosolyog
Naplózva
oklac98
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #205 Dátum: 11 jún 06, 17:24:37 »

Én anno D1-el játszottam.Most megláttam hogy hamarosan kiadják a diablo 3-at így ujra elkezdtem vele foglalkozni.Aztán arra jöttem rá hogy diablo 2-t még sose próbáltam,hát ideje lenne már. Ha valaki tudna segíteni a játékban (meik kaszttal érdemes menni stb...)az írjon egy PÜ-t. Ha valaki tudna akkor írjon le egy linket ahol letölthetem, nagyon hálás lennék.
Előre is köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 17:37:41 írta oklac98 » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #206 Dátum: 11 jún 06, 19:23:29 »

Attol függ, hogy milyen fajta karakter tetszik:

Normál
Ha a nagy erejű sok életes közelharci karaktereket kedveled, akkor Barbár
Ha az olyan karaktereket akik inkább védekezésre és némi mágiára képesek, akkor Paladin.
Ha a pusztitó erejű mágusokat, akiknek jobb a harcvonaltol távol maradni akkor Sorceress.
Ha azokat akik az idézésben járatosak és a csicskásait küldik a csatába, akkor Necromanta
Ha a távolsági fegyverekbn járatos karaktereket, akkor Amazon.

Expansion
Ha ninja mániás vagy, akkor Assassin.
Vagy ha egy alternatív varázslóra, esetleg élharcosra vágysz, akkor Druida.


Vagy próbáld ki, hogy minden karaktert felviszel lvl 30-ig, úgy, hogy minden skillre csak 1 pontot raksz.
(habár kicsit csalóka lehet a dolog)

ha valamihez letöltést keresel, akkor itt:
www.filestube.com
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #207 Dátum: 11 jún 06, 19:56:55 »

Legyetek kedvesek nekem PÜ-ben küldeni egy letöltési linket,mert gépet takarítottam és eltűnt Nevet

Ha lehet torrent legyen. És Piratebayon meg mindenhol kerestem,de az én 120 mb s netem,15-30kb/sec ként szedi,mert annyian töltik le...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #208 Dátum: 11 jún 06, 20:38:15 »

Shiro amit írtál nem igaz. Paladinnal védekezni?XDD elég nevetséges. Az normálon, nighmaren, hellen is átgázol. Annyira táp, hogy félelmetes. Zeal és fanatizm sok attack speed és vége a világnakxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #209 Dátum: 11 jún 06, 21:13:27 »

Akkor, úgy megfelel, hogy spíddel, meg egy kis mágiával nyomja? xD

Itt szenvedek Kurastban az egyik templommal, mert ahogy belépek állandóan a nyakamba zúdul 2 csapat minion, aztán mikor players 8 nélkül próbálom, akkor meg kapok egy viszonylag gyenge csapatot, akik a szomszéd szobában lazulnak.
na de legalább meg van a könyv xD

ui: dRown, gugli kb 4. találat.

« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 21:39:15 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!