24 szep 23, 16:26:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kenjutsu  (Megtekintve 17285 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Jaffry
Vendég
« Dátum: 08 jún 22, 21:14:57 »

Egy oldalon láttam, hogy ennek is van valamiféle köze a Narutohoz, de nem sok infot találtam ezzel kapcsolatban, így azt remélem itt megtudok valami hasznosat Mosolyog Nos, amiket tudok, talán jól, talán nem:

Ezt a technika típust régóta nem használják, mert végeztek az összes használójával. A technika lényege, hogy chakrát vezet a fegyverébe, aminek különleges chakra pengéje van. De akkor nem értem, mitől is lenne használaton kívüli dolog, mivel Asuma is ilyen pengéket használ, meg így is harcol a különleges fegyverével, szintúgy Sasuke...

(Nem tudom volt-e már erről téma, kerestem, de nem találtam.
Naplózva
Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #1 Dátum: 08 jún 23, 08:23:47 »

Vannak Kenjutsu papírok, azok se rosszak, bár nem tom mi a lényege, mert ennyi erővel simán csakrát is irányíthetok a pengébe...
Naplózva

Zsolti
zol96
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Shikamaru is the best!Shodaime Lustakage


« Válasz #2 Dátum: 08 júl 16, 16:16:49 »

Bocs Jaffry, de szerintem a kenjutsuk azok a tiltott technikák pl.Edo tensei, Kage bunshin meg még az összes Tensei jutsu.
Én így tudom, de ha tévedek akkor szóljatok !
Naplózva

matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #3 Dátum: 08 júl 16, 17:37:08 »

A tiltott technikák a kinjutsuk (a szótárban kinsei=átok).
A kenjutsu szerintem kardvívást jelent (a ken szó jelenthet kardot is)
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4 Dátum: 08 júl 16, 17:53:33 »

Kenjutsu nem hinném hogy létezne a Naruto Világában. Érdekes módon ez a Jutsu kimaradt.  :/
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #5 Dátum: 08 júl 16, 21:31:19 »

háát ha nem is ilyen néven, de létezik... pl asuma is így használja a chakrapengéit  Pontosan
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
zol96
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Shikamaru is the best!Shodaime Lustakage


« Válasz #6 Dátum: 08 júl 19, 21:56:13 »

a kenjutsu a Samuraiok vagy ninják technikái, mármint a valóságban.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7 Dátum: 08 aug 05, 14:59:53 »

Én speciel 1 db kenjutsura emlékszem, amit Hayate használt Baki ellen...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 07, 21:51:06 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8 Dátum: 08 aug 07, 17:13:58 »

No gyerekek minden reklám nélkül, ezt azon az oldalon lévő admin találta ki ahol én is Mesélő vagyok. Így bemásolnám ide a leírását. Ez nem létezik csak a mi kis Frpg oldalunk agyszüleménye de egész jó Nyelvesít


"Ez a legritkább shinobi harcművészeti ág. Már vagy ötven éve nem volt olyan, aki Kenjutsut használt volna a nagy csatákban. A Nagy Háborúk idején sorozatosan söpörték el azon shinobikat, akit a Kenjutsut használták. A Kenjutsu a kardvívással kapcsolatos chakra
felhasználás, ritka képesség. Lényege az, hogy a chakrát egy kardba kell vezetniük, és azon keresztül kell támadniuk. Erre rengeteg Jutsut fejlesztettek ki a mesterek az idők folyamán, de ma már csak kevés tudományuk maradt meg. Kétfajta Kenjutsut különbözetünk meg: van a normális, ami a kardba vezetett chakrán alapul, és van az elemi, ami az öt elem valamelyikét manipulálja. Az elemi chakrához sok különleges fegyver készült, mint a Második Hokage villám kardja, vagy mint Raiga villámfegyverei, vagy a legendás Kusanagi kard. Csakis ezekkel a kardokkal lehet elemi chakrát ötvözni a Kenjutsunál. Az ilyen kardok S-szintű erőt képviselnek."
Naplózva


 
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #9 Dátum: 08 aug 07, 17:17:09 »

Hmm akkor ezek szerint a Hachibi is kenjutsu-t használ, csak hogy ő egyenlőre egyszerű chakra-val. Mondjuk akkor kíváncsi lennék hogy a 8. kardja mégis milyen különleges fegyver lehet.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10 Dátum: 08 aug 07, 17:25:49 »

Mint írtam ez egy másik fórum agyszüleménye. Kishimoto világában a Kenjutsu nem létezik.
Naplózva


 
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #11 Dátum: 08 aug 07, 17:43:35 »

Már megint nem figyeltem Szomorú Megkérem valamelyik moderátort hogy törölje mind a két hsz-emet. Előre is köszönöm.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12 Dátum: 08 aug 09, 16:39:05 »

Spoiler veszély!

Semmi gond a hsz-eddel, de a Hachibi villám elemű chakrát használt a kardjához.
Ha simát használt volna, akkor nem tudta volna védeni a Chidori pengét. Plusz a 412-ben is, ott még mondja/gondolja is Suigetsu.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #13 Dátum: 08 aug 21, 09:48:20 »

az nem tom h filler rész volt-e a narutoban, de sztem igen...Nah a lényeg: az a rész amikor meg kellet védeniük valamilyen futkározó emberkét. Ott a második Hokage kardja is vmi ilyesmi volt nem?
Naplózva






Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #14 Dátum: 08 aug 21, 10:47:18 »

AMit Kazekage sama irt/kitalált az nem hülyeség, sőt logikus és sztem igy is van
mer hgy szeintem a Kenjutsu létezik a Naruto világában csak éppen nem említették még.
DE pl az elemi/formai manipulációt sem említik 1 darabid. Majd csak a Shippudenben mesél rólla Kakashi.
Am Kakashinak is van vmi különleges tőre amit az apjátol örökölt és ezt a cshakrájával tudja meghosszabitani.
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!