24 jún 14, 03:59:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1007193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5790 Dátum: 15 nov 06, 12:02:49 »

Dani és gyúr és állandóan porokat meg mindenféle cuccokat eszik/iszik emiatt és nem változott a szakállnövekedése. Szóval ez genetika szerintem. Nagy szívás lehet, mert a borosta és a szakáll is jó. *.* Nekem sokkal jobban bejön mint a borotvált arc.

Hát, Niki nekem az a szőr is pont elég, amivel kell foglalkozni.  ikszdé Egyszer tuti elmegyek egy végleges szőrtelenítésre csak kérdés, hogy minden területen vállalják-e.  Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5791 Dátum: 15 nov 06, 13:19:29 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:03:09 írta Nikuccia » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5792 Dátum: 15 nov 06, 13:50:13 »

Azért Dani porozása  ikszdé ennyire nem durva szintű. Fehérje koktélt vagy mit szokott inni, amihez kell az egyik fajta por. A másik dolog meg a kreatin, amit most kezdett el. A fehérje koktélt megkóstoltam meg protein szeletet is kaptam tőle. Furi ízük volt. Tömegnövelőt ő nem szed, neki inkább fogyóznia kéne. Tömegnövelő szerintem annak kell, aki vékony. Az izomzatának fejlődése nem tűnik természetellenesnek, szóval szerintem ez a szint még oké. A túl izmos nekem se jön be.  Lehánylak

Borostából én is a dörzsiset szeretem. Nekem ennyire nem érzékeny a bőröm. Sosem dörzsölte még ki borosta.  Nevet

Ez a lézeres kezelés dolog lesokkolt. Azt hittem ez nem fáj. Így már nekem sem érné meg.  Technikai KO Gyantát se merem vállalni nemhogy ilyet. Sima eldobható borotvát használok. Nevet Azért mondtam csak különben, mert nekem ez nem pár perc, hanem fél-3/4 óra.  smirksweat Nagyon vigyázok magamra ugyanis.  ikszdé
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5793 Dátum: 15 nov 06, 14:42:58 »

Seva, a lézeres cucc NAGYON fáj... ott sikítva rohannál ki.

Szakáll ah na jó ez a téma szívemnek mindig kedves marad. *-* Szerencsére nekem is jól bírja a bőröm, bár a nagyszakállú mikulásokkal nem szeretnék találkozni, maradjon az a pár napos meg max hozzá valami szép bajusz. :3 *Vera női perceit láthatták.*

Fehérjeporozás... egyszer ittam valami csokisat, soha többé.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5794 Dátum: 15 nov 07, 13:26:49 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:02:53 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5795 Dátum: 15 nov 07, 20:39:25 »

A szőr meg fuu.. Szerintem az amúgy rohadt fájdalmas, olvastam meg hallottam már róla. Valami lézeres cuccizével kb kiírtják belőled a szőröd írmagját is, és vissza-vissza kell járni a kezelésekre, mint amikor valaki megunja a tetkóját, és le akarja radírozni magáról. Nem tudom, megéri-e bevállalni ekkora fájdalmat csak azért, hogy ne kelljen valamivel foglalkozni hetente párszor pár percig, plusz... akkor már inkább gyanta. Nevet Úgy tudom, egy hónapig is elég néha meg izé.. ahogy csinálod folyamatosan, a szőr egy idő után már nem tud kinőni a régi helyéről, mert folyamatosan ki van tépkedve gyökerestül, hát.. gondolom a logika szabályainak alapját véve, mivel véges számú a szőrkészletünk is a testünkben, talán előfordulhat, hogy egy idő után már nem kell gyantázni se, vagy csak elég, ha nagyon gyorsan végigepilálod, aztán pikpak, kész is. Nevet Én félnék mindenesetre egy ilyen lézeres kezelésre elmenni, meg annyira nem is zavaró ez, hogy műtétet akarjak miatta. Mosolyog
Alapjáraton nem tudják garantálni, hogy ez a szörtelenítés, az "végleges", tény hogy azt mondják, de igazából csak ideiglenes. Az is igaz, hogy kurvára fájdalmas és többszöri beavatkozás kell, teszem azt, az alsó lábszárad miatt szeretnél menni, vagyis térdtől lefelé bokáig, akkor 2-4x minimum menned kell, ez egy folyamat. Szerintem túl lehet élni azt a fájdalmat. Eleinte, nem tudom ki volt már fazon gyantán, de az első az fájdalmas, egy kínzásnak is vehető, a következők is, de sok idő utána hozzá szokik az ember. Persze a gyanta mindig kicsit fájdalmas lesz, de pl egyszer én volt, hogy majdnem elaludtam lábgyantázás közben. ikszdé

S vissza térve, igen, ha gyantázol, akkor kopik. Nagyon is kopik a ször és gyengébb is lesz. Ha borotválod, ahogy a férfiak az arcukat, akkor erősödni fog, vagy duplán nő a szőr. Ezt a férfiak borostáján is jól meg lehet figyelni.

Az epilátor meg számomra kínzás. Nevet Maradok a gyantánál.

Jah amúgy csak téged olvasva apropóból idéztelek. Nevet


Amúgy vissza térve, szakáll, nem szakáll. Nagyon arctól függ. Én oda vagyok a borostáért, a szakállért, s a legtöbb srác ha megnöveszti jobban néz ki vele, de van amikor jobb a csupasz pofi. (Akkor is kell a borota vagy szakáll. ikszdé)
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5796 Dátum: 15 nov 09, 08:51:35 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 05:02:42 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5797 Dátum: 15 nov 11, 17:51:57 »

Nem úgy volt, hogy a no szex 21. század achievementre?  Gondolkozik  Hmm?  ?
Fiúk, el fogtok szomorítani ezekkel a kijelentésekkel.  Sír
Akkor tényleg csak a szátok nagy és egy csajt se tudnátok felszedni a Deák téren. T_T
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5798 Dátum: 15 nov 11, 18:03:57 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:25:47 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5799 Dátum: 15 nov 12, 16:19:45 »

Főleg mert a legtöbb csaj "picsás" és semmi extra. Régen voltam arra fele, nem tudom télen mennyire öltöznek fel. ikszdé

Tessék, hogy tudj írni. Nevet
Remélem ez most mozogni fog. A csaj topicba is elfér egy helyes srác. Aes, nem lenne fair kitörölnöd, de itt a mosoly is fontos.

http://38.media.tumblr.com/tumblr_me7jtmFeqf1qa365w.gif
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 12, 16:20:23 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5800 Dátum: 15 nov 12, 16:38:31 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:18:08 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5801 Dátum: 15 nov 12, 16:49:09 »

Ő kérlek Lee Pace; http://www.buzzfeed.com/eurodinaryamerican/50-lee-pace-gifs-that-will-make-make-you-believe-i-17j81#.dymy5mLkD - rengeteg mosoly és grimasz egy helyen.  Pirul

Egy nagyon cuki mosolyú férfi. Érdemes tőle megnézni a Halottnak a csók c. sorozatot (Pushing Daisies), aztán a The Fall -t (http://www.imdb.com/title/tt0460791/) egy fantasztikus és egyben gyönyörű dráma. Láthattad még tündeként a Hobbit-ban, ha azt megnézted, meg van most egy sorozata, amit még nem kezdtem el, de tervben van, a címe: Halt and Catch Fire. És még itt-ott szerepelt, a lényeg, hogy helyes pasi cuki mosollyal.

Egyébként, Niki ez csak egy meme, nem jelenti azt, hogy ezt művelik, sőt. Nem kell komolyan venni őket, ezért olvasd végig a Duma Topic Best Of-ot
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 12, 16:50:04 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5802 Dátum: 15 nov 12, 18:28:29 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 04:14:45 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5803 Dátum: 15 nov 12, 18:47:58 »

A Hobbitban Ő játssza Legolas apukáját, becses nevén őőőőő Thranduil. Amiket feljebb írtam címeket, azért írtam mert azokat mind érdemes tőle megnézni. De hozzá tenném még a listához Miss Pettigrew nagy napja c. filmet, mert az alapjáraton nagyon aranyos.
A The fall szomorú, drámai, de jó a vége. A Halottnak a csók, gyönyörű, káprázatos, mindenképp nézd meg, mert tetszeni fog. Sajnos elkaszálták, így rengeteg kérdésre nem kaptunk választ de még így is élvezhető.
Amúgy a Galaxis Őrzőiben meg ő a gonosz, a kék szörny, Roxan.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Nevet


Oh elfelejtettem az első bekezdésedre reagálni. Nem csinálnak ilyeneket a fiúk. Tudják, hogyan kell normálisan csajozni. Lehet pár srácnak vannak itt párkapcsolati vagy kezdeményezési problémájuk, de a másik felen is sok múlik. Micsudi nagyon rossz csajokkal kezdett ki eddig, elmondása alapján, és hibáiból sem tanul pl. Szimplán nehéz helyzetben vannak néha, de hogy mik gyötrik őket, ahogy Coelho írta a másik topicban azt nem itt fogják megosztani, vagy ha megteszik más formában.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 12, 19:12:18 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5804 Dátum: 15 nov 12, 20:02:05 »

Thranduuuuuuuiiil



Csak ennyit akartam. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!