24 szep 29, 22:33:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1088568 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5715 Dátum: 14 okt 28, 12:59:20 »

Coelho basszus, múlt héten írtam le privátban hol tudsz venni olyan kimosható hajfestéket, komolyan, borzasztó vagy. ikszdé Így segítsen az ember. Durci
Azt meg valahogy sejtettem, hogy DM-ben nem is fogsz kapni, az nem arra van kitalálva.

« Utoljára szerkesztve: 14 okt 28, 13:00:08 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5716 Dátum: 14 nov 08, 20:59:45 »


Csak szólok, hogy ennek a tesztnek a 19.től kezdődő pontszámolásai nemcsak hogy hibásak, de szinte pont az ellenkezője ikszdé Mibe, hogy pasik írták.

Csak szólok, hogy ennek a tesztnek a 19.től kezdődő pontszámolásai nemcsak hogy hibásak, de szinte pont az ellenkezője ikszdé Mibe, hogy pasik írták.
...akik valószínűleg több nőt szedtek fel, mint te (ha mégsem, akkor azt semmiképpen se mondd el gman-nek).  Nyelvesít  ikszdé
Nem, inkább pont olyanok akik az ilyen romantikus komédiás hűdenagymenő férfikaraktereket veszik alapul. Kár hogy szegények nem tudják, hogy ezek a dumák bár filmen jól mutatnak, a való életben inkább egy dühös elviharzás a jutalmuk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 09, 17:41:59 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5717 Dátum: 14 nov 12, 11:59:38 »

Férfiak, amikor senki nem látja őket:


Van itt pár olyan fiú akiről még el is hinném.   Hümm-hümm ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 12, 12:00:23 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5718 Dátum: 14 nov 13, 16:02:19 »

A göndör haj még talán jól is áll neki, de ez nekem még mindig pedofília, ikszdé tudom jövőre 30 éves lesz, de hogy lehet valakinek ennyire fiatal arca ? :/
Neked most komolyan az a legnagyobb bajod, hogy fiatalos az arca. Basszus, az a legjobb. Rengeteg csaj 30 évesen úgy néz ki, mint ha 40-50 lenne. Attól még, hogy valakinek fiatalos az arca nem podofilos, ha bejön. Hogy lehet ez ellenérv hogy fiatalos az arca?????
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5719 Dátum: 14 nov 13, 17:56:30 »

Miért? Nincs ahhoz joga, hogy saját magának egyénileg eldöntse, hogy mi jön be és mi nem? Hmm? Hogy jössz ahhoz, hogy eldöntsd számára mi pedofilos meg mi nem?
Amúgy nekem se jön be, én nem is tudtam róla, hogy ilyen idős. Pedofilos. Meg gúvatag szemei vannak és túl szőke, meg túl fehér, meg túl kék a szeme, olyan mint valami vízihulla. (mondom én, aki szintén az mert túl fehér a bőre, de legalább a hajam barna mellé) És tán szerintetek nem, de szerintem igen és ezt én döntöm el magamnak, randa és kész. És túl fiatal az arca. Oh gosh!
Na ehhez mit szóltok? D:
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 13, 17:57:20 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5720 Dátum: 14 nov 13, 18:36:02 »

Szerintem a barna nők rondák. Tucat mind, van belőlük kismilliárd és mind ugyanolyan. Főleg, ha a bőrük is fehér hozzá, mert ez a kettő annyira elüt, hogy kisüti a szemed, meg általában úgy néz ki az illető, mint egy anémiás. Nemcsoda, hogy mind festi a haját, az összes szőke vagy vörös akar lenni, mert az sokkal menőbb, mint a tucatbarna.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5721 Dátum: 14 nov 13, 19:10:40 »

Akkor rondák, ha ez a véleményed akkor ez. Nevet A hozzászólásom lényege nem az volt, hogy a szőke nők rondák, bár tény, hogy nem szeretem a szőke haj kék szem kombinációt, se nőbe se férfiba mert számomra túl "hideg." Ettől függetlenül persze van aki szőke/kék szemű mégis szépnek találom, de általánosságban nem tetszik. A problémám az, hogy miért ugat Mini valakinek mert szerinte túl fiatalos az a csajé? Ha neki nem tetszik ezért, akkor nem tetszik. Ennyi.
De mindegy, mostanában úgyis abból áll csak a csevegő, hogy mindenki ugat mindenkinek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 13, 19:11:50 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5722 Dátum: 14 nov 13, 19:13:41 »

Sokféle hajszín állhat jól eegy embernek, én is festegetem mert sokáig egy szín unalmas. De olyat még nem láttam hogy valakinek a saját hajszíne rosszul áll neki. A természet tudja mit csinál. Én pl nem láttam még szôke négert (természetes színû). Na nekik biztos pocsékul állna a szôke.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5723 Dátum: 14 nov 13, 19:19:33 »

Örülök, hogy tágíthatom a világképedet.



Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5724 Dátum: 14 nov 13, 20:55:36 »

Mobilról vagyok, így nem fogok idézgetni, ha nem gond. Nem is akartam reagálni de ez az "ugat" rohadtul irritál.
Ritli, én nem ugatok, nem vagyok egy kutya, de köszönöm szépen. Leszarom, hogy Luidzsy kire gerlyed, akár egy kecske is bejöhet neki, hisz az ô élete. Sôt, mivel sokat dumáltam Luidzsyvel s lógok neki még egy pri át üzenettel, tudom is, hogy ki-mi-milyen nô jön be neki. Nem is azon akadtam ki. Az se érdekel,ha az a csaj nem jön be nek. Arra írtam neki, hogy - kicsit tényleg indulatosan -, hogy furcsálom, hogy valakinek az gond, hogy fiatalos.

Az, hogy neki  az érett arcú nô jön be -ismétlem- nem érdekel, csak furcsáltam.

Nagyon jó hogy van saját véleményed, kell az s mindenkinek leyen, ez csak pozitívum s támogatom. De ne gyere azzal, hogy ugatok. Btw. Nem mondtam, hogy nincs joga eldönteni, hogy kit akar megdugni, vagy szimplán ki jöjjön be neki.

S hogy a csevegôben meg sak ugat a nép. Vannak.paraszt dolgok itt mostanában ez tény, de nem nagyon ugat senki.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5725 Dátum: 14 dec 10, 11:23:08 »

Coelho itt van Palvin Barbi nővére: http://instagram.com/anitapalvin

És bőven nem szebb.  Nevet
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5726 Dátum: 14 dec 10, 19:27:51 »

Én nem tudom férfi szemmel nézni a nőket, azonban ebben a videóban Aishwarya Rai indiai színésznő, 33 évesen nagyon jól nézett ki szerintem. A lányok kedvéért pedig nem érdemes megfelejtkezni Hrithik Roshanról, aki szerintem a legjobb indiai pasi. Azok a kék szemek *.*

Viszont tény és való, ők már amolyan keverékek, hiszen elvileg alapból csak barna szemű indiaiak vannak. A szőke színesbőrűek az ausztralid nagyrasszba tartoznak. Kevesen vannak.

https://www.youtube.com/watch?v=y1P1lH_iG4M
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5727 Dátum: 14 dec 11, 14:53:14 »

Az edzés önmagában nem tesz férfiassá és csajod sem lesz tőle. Utóbbi (csaj) a haza védelmére is igaz, de az valóban férfias szerintem is és nem azért, mert gyilkolnak -.-" hanem mert bátrak és erős lelkűek, akik harcolnak érte.
dehunter féle vékony izmos testalkat pedig ezerszer jobb mint a szétgyúrt szörnyűségek. Számomra dehunter eddigi legértelmesebb kommentje volt, amikor betette azt a vékony, izmos hapsit.  Nevet Mondjuk nekem azért marad a mackósabb alkat a nyerő. :3
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5728 Dátum: 14 dec 11, 15:17:49 »

Idézet
Viszont tény és való, ők már amolyan keverékek, hiszen elvileg alapból csak barna szemű indiaiak vannak. A szőke színesbőrűek az ausztralid nagyrasszba tartoznak. Kevesen vannak.

Most ezeket minek írtad le és kinek? Amúgy ajánlok egy szemészeti vizsgálatot, ha szerinted azok kék szemek.
Naplózva

Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #5729 Dátum: 14 dec 12, 00:05:44 »

Jézusom, hogy ez mekkora hülyeség... csak arra igaz, aki elhiszi.

Agyrázkódás: az eddigi út és a gondolkodás megtörése, irányváltás szükségességét jelzi.
Vagy csak szimplán beverted a fejed, esetleg felborultál autóval...


Mondjuk ha felborultál autóval, akkor az eddigi út és a gondolkodás eléggé megtört. Irányváltás szüksége múlt időben értendő. ikszdé
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!