24 júl 05, 21:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1038587 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5655 Dátum: 14 júl 25, 15:16:54 »

Régen is láttam WoW-ban cuccokat, tudod jól, hogy olyan ember mellett "éltem" aki éjjel-nappal ott ült előtte. :"D
Gnome amúgy aranyos, és ez a cucc is király.

http://s3.amazonaws.com/inspiresynergy-duncan/pictures/78973/37586.jpg
Enyém valahogy így fog majd remélhetőleg kinézni, bár ez béna cucc, nekem olyan kell ami tetőtől-talpig vörös hogy a nevemhez is menjen. Meg ugye dps-eknél nem is a védelem a lényeg.

Viszont azért a warrinak kegyetlen jó a páncélja, nem csöcsöspina. Nevet
http://s3.amazonaws.com/inspiresynergy-duncan/pictures/61690/3.jpg

A TERA meg kifejezetten olyan, ahol topless karakterek vannak. Jó lenne, ha vinné a gépem, mert abban még a pasik is nagyjából olyanok. Pirul
http://www.allvatar.com/rex/files/tera_nexus_header.jpg

Jajj Mini, de te puhány vagy. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 25, 15:30:24 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5656 Dátum: 14 júl 25, 15:31:16 »

Milyen noob csinálta ezt a képet? Az az armor nem is high lvl, kb 20-as mondjuk instás kék ha jól emlékszem. Lesütöttszemek
Amúgy TERA pont nem jó példa mert sok férfi karakternek is... hááát... vannak furcsa ruhái. ._.

http://popori-cbt.narod.ru/armor-castanic/castanic-male-plate-16.jpg
http://i.imgur.com/epUG4Zp.jpg

WoW sem jó példa mert abban a női karakterek rendesen fel vannak öltöztetve általában. Inkább csak low lvl cuccok takarnak kevesebbet.
Leginkább a keleti mmo-k azok amikben a lánykák tűsarkúban és bugyiban futkosnak. De ezeknek ez a stílusa és a varázsa. Nyelvesít

Mini! A T2-k sokkal jobbak mint a T1-ek. Durci Bár warriból talán pont nem... Nevet Baltafej. ikszdé


Amúgy én szeretem a bugyi armorokat... ._. dis is mah fetish.


nekem mai napig a t10 pala set a favorit
Undorító vagy. Palából egyértelműen a T2 a legjobb. ·-·
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 25, 15:37:12 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5657 Dátum: 14 júl 25, 15:59:33 »

Mini! A T2-k sokkal jobbak mint a T1-ek. Durci Bár warriból talán pont nem... Nevet Baltafej. ikszdé
Azt írtam, hogy a régi seteknek jó a kinézete. Durci Az újaknak nem az igazi.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5658 Dátum: 14 júl 27, 15:19:53 »

tegnap előtt belekapaszkodtam a hajamba, meg fogtam a gépet, és levágtam a 6milisre Nevet
Akkor nem hallucináltam hogy az fb avatárodon rövid a hajzatod.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5659 Dátum: 14 júl 27, 19:40:12 »

Ezt a facebookon egy csajszi kirakta. Vannak jogos feltevések és egyben sok hülyeség. Például sok pasi utálja a sportot, hihetetlen, hogy mennyire beleivódott sok emberbe, hogy a pasi csak a sportok és a kocsik iránt érdeklődik. ikszdé De A fejfájóson nevettem. Nevet

A FÉRFIAK SZABÁLYAI

Állandóan halljuk "a szabályokat" a nők részéről.
Na, most itt a másik oldal.
Ezek a MI szabályaink! Jegyezd meg....

- Tanuld meg használni a WC-ülőkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le.
Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok.
- Vasárnap = sportok. Ez olyan, mint a holdciklus vagy az apály-dagály váltakozása. Törődj bele!
- A bevásárlás NEM sport. És nem, soha nem fogunk rá akként gondolni.
- A sírás = zsarolás.
- Azt kérd, amit akarsz. Tisztázzuk: a finom utalások nem működnek! A nyomatékosított utalások nem működnek! Az egyértelmű utalások sem működnek!
Csak mondjad!
- Az IGEN és NEM tökéletesen megfelelő válaszok szinte minden kérdésre.
- Az igent és nemet külön-külön kell használni.
- Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek.
Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnőitek.
- Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség.
Menj orvoshoz!
- Bármi, amit 6 hónapnál régebben mondtunk nem felhasználható vita közben.
Igazából minden megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után.
- Ha nem úgy öltözködtök, mint egy sorozatszereplő, akkor ne várjátok el, hogy úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplők.
- Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínűleg úgy is van. Ne kérdezz minket!
- Ha az, amit mondunk kétféleképp érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk.
- Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit, vagy megmondhatjátok, hogy milyen legyen.
De azt ne, hogyan. Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg magad!
- Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok alatt mondjad el!
- Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra.
Nekünk sincs.
- MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál.
Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva.
- Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk.
- Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok "semmi", akkor úgy viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem éri meg a zűrt.
- Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani.
- Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz, az nagyszerű. De tényleg.
- Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lőfegyverek vagy versenyautók.
- Elég ruhád van.
- Túl sok cipőd van.
- Formában vagyok. A kerek is egy forma.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5660 Dátum: 14 júl 29, 12:08:33 »

http://www.emilysotoblog.com/moa/

Fiúknak.



- Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra.
Nekünk sincs.

Ez hatalmas.  Nevet


heo meglepődnél, hogy mikre képesek a nők ilyen cipőkben.  Nevet simán tudnak futni meg jégen menni is egyesek.  Nevet de amúgy meg egy nő se menekül el, ha igazi férfi heves vágyát látja. a nők ezt szeretik.  Nevet legalábbis én biztosan.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 29, 20:15:07 írta Sevanna » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5661 Dátum: 14 júl 30, 17:06:31 »

- Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség.
Menj orvoshoz!

Nekem ez a kedvenc. ikszdé Olyan ostobák azok a nők akiknél ez a mai napig egyáltalán kifogás.

Amúgy ezt nézzétek:
http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/ab5jmrE_700b.jpg

Na ehhez mit szólna egy pasi, ha a barátnője vagy az éppen aktuális kufircpartnere ilyet viselne szex előtt? Hehe

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 17:07:15 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5662 Dátum: 14 aug 05, 20:00:23 »

Idézet
Alapszabály, hogy aki pasikról rak be képet ide nők helyett, az meleg. Sajnos ez van. Szomorú

Szerintem meg az a szánalmas, hogy a pasi témában más sem megy, csak a nők linkelgetése, és minden egyes hozzászólás arról szól, hogy kiéhezve nézitek az elérhetetlen nők képeit. A csajok topicban ugyan hülye témák jönnek fel sokszor, de legalább változatos, szemben a tiétekkel.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5663 Dátum: 14 aug 06, 12:43:14 »

Mi vizuális lények vagyunk Nyelvesít
Saphira ha nem tetszik nem kell olvasni a férfi topicot és problem solved.

Téged meg ki a tököm kérdezett?
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5664 Dátum: 14 aug 06, 13:17:25 »

A tököd? Kifelé a csaj topicból mocskos imposztor!

...

Már volt is szó erről és újfent bebizonyosodott. Saphira rossz topicba ír.
Franc...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 13:19:30 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5665 Dátum: 14 aug 06, 17:47:04 »

Átfutottam az utolsó tíz oldalt a csak csajok-topicban, változatos és érdekfeszítő témák vannak tényleg Faceg
hajfestés - öltönyös pasik - tetovált pasik - férfi fehérneműk - szakáll (ez a férfi topicra reagálva) - hajszínek - hosszú hajú pasik - ismét reagálás a férfi topicra... na jó, ez csak öt oldal volt, a felénél meguntam az olvasást Nevet
Tényleg, ha elolvasnánk a Férfi topic utóbbi 10 oldalát, annyira értelmes beszélgetéseket olvashatnánk. Jah nem! Kb: Bögyös csajok, Jaj behalok milyen jól néz ki, úh de szexi, Ilyen fehérnemű kell egy nőn. És mivel állandóan képeket raktok be, hamar vált az oldal is. Szóval, ez gyenge volt. Nevet:D

Szóval Saphinak igaza volt.

Végre valami jó volt, amit Ishida felhozott, de az inkább filmes topicba illik, a képregények meg ugyan csak nem pasi témák (Durci), de tényleg máig leginkább férfiak olvassák többen.

Nos nem tudom mennyire vagy járatos a Férfi topicban, de Al Pacino az egyetlen nem gyúrós fickó, akinek említése feljogosít a beszélgetésre itt a topicban!
Megdicsértelek, erre inkább beszólsz.Nevet Nem mondtam, hogy nem illik a férfi topicba, csak azt, hogy inkább a filmes topicba jobban illene. Nevet Ezzel nem is azt mondtam, hogy át kell oda menni emiatt.

Nézd meg az Angyalok Amerikában apropó, Al Pacino abban a szerepben tetszeni fog.


Rajta van a megnézendők listáján ez a mini sorozat, talán Puzsér említette, vagy valamelyik kritikus.
Azt nem tudom. Nevet É még akkor láttam mikor még úgy gondoltuk jó a HBO és előfizettünk rá és leadták, máig az egyik kedvenc sorozatom, vagy 100x láttam és pont mostanában akartam újra nézni. Majd, ha egyszer megnézted, írd meg tetszett-e.  Be van tépve
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 19:05:09 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5666 Dátum: 14 aug 11, 21:23:52 »

Miért túlértékelt? Csak annyira, amennyire az összes modell.

Csalódtam benned, syzy, ha összemosod a menőséget 'Muricával.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 11, 21:24:55 írta Saphira » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5667 Dátum: 14 aug 11, 21:30:08 »

Volt hosszú hajas pasis téma és én akkor pont nem voltam itt? Cöh...  Neeem

Mini, nem csak a csajok tudnak hihetetlen dolgokat tolni magassarkúban, hanem szemmel láthatóan pasik is Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kc17H68IKMs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kc17H68IKMs</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5668 Dátum: 14 aug 11, 22:59:39 »

Ciki, nem ciki, de Sabaku, ezek tudják rázni basszus. ikszdé Azt a csípős mozgást.... nem semmi.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5669 Dátum: 14 aug 11, 23:08:52 »

Azért erősen kileng a homokosságmérő műszer.   Izé José...
Ilyen tűsarokban még én sem tudok járni.  ikszdé smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!