24 júl 09, 00:06:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1041130 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5640 Dátum: 14 júl 19, 09:23:57 »

Nyertél Ritli, kiütéssel!
Idézet
- Minden lány pénzéhes *** mert 1 összetörte piciny szíveteket.
Ez a legjobb mondat az egészben. Nevet

--------------------
Nő típusok, elméletileg, mit szóltok?Nevet
http://aszabadnomuves.postr.hu/a-10-legidegesitobb-notipus
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 11:03:34 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5641 Dátum: 14 júl 19, 12:01:49 »

Kiválogattam a mondatokat, amik tökéletesen illenek rám:

- Mindig mindent tud. Szerteágazó és mély az ismerete, legalábbis úgy érzi. Még ha csak valami kétes cikkre emlékszik is ködösen, amit sok éve a neten olvasott, még akkor is ragaszkodni fog az igazához és az életét tenné arra, hogy az bizony úgy van. Ki tudja, talán ő maga is elhiszi. Mindig látja mi a baj, imád párkapcsolati tanácsokat osztogatni, akár olyanoknak is, akiket nem ismer. Az persze nem baj, hogy a sajátja nem működik, már ha éppen van. Imád beleszólni mások beszélgetésébe, még akkor is, ha nem tudja pontosan miről beszélnek a felek. Kialakult véleménye van olyan dolgokról is, amiről még sosem halott. Ő csak jót akar, nem tehet róla, hogy körülötte mindenki idióta és nem hallgatnak rá.
- Nem győz felháborodni a mai világon. Ezt mégis hogy képzelik, azt mégis hogyan gondolják. Vérlázító, botrányos, hallatlan, ahogy a mai fiatalok gondolkoznak.
- Ő az, aki úgy érzi erkölcsileg magasabb szinten áll, ezért –ha nem is mondja ki- érzed, hogy kissé lenéz és szánja a te bűnös életmódodat.

Meg persze a hatalom vonz. Szomorú
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5642 Dátum: 14 júl 19, 12:23:08 »

Ami nekem kibökte a szemem:
Kedves mindenkivel (jó ez nem igaz ugye), de néha vannak mélypontja, amikor nem bírja tovább és görcsös sírásban esik valaki vállára.
Túl sokat tűrök... Neeem

http://aszabadnomuves.postr.hu/ezt-ne-csinaljuk-egy-kapcsolatban
Ez a cikk viszont egész érdekes. Nevet Bár én azon az asszonyozáson sose voltam képes kiakadni, inkább viccesen fogtam fel.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5643 Dátum: 14 júl 19, 15:58:45 »

Na akkor nézzük:
- Többet beszél, mint ahány gondolata van, így egy idő után vagy önmagát ismétli, vagy felesleges és értelmetlen dologgal tölti ki a hézagot.
- Rajong érted, imád, minden szavadat elhiszi. (ez csak félig igaz mert nem mindenkinek és csak látszólag hiszem el) "annyira rajong érted, amennyire te sosem tudnál érte." "egy olyan világban él, ami sosem létezett".
- Imád enni, legszívesebben egész nap tömné az arcát. Ha túl van a reggelin, akkor már az ebéd jár a fejében, sőt azt is tudja már mi lesz a vacsora.  Mondani sem kell, hogy nem egy nádszál a hölgy. Elhízott, sokszor eléggé aránytalanul.
- "Blogot ír az életéről, facebookozik,"  Szeretethiányos, ezért megpróbál minden figyelmet begyűjteni, amit csak internet szerte lehet. Valamiért úgy érzi mindenkinek bizonyítani kell, hogy ő mekkora lázadó és szabadszellemű egyén.
- Visszafogott a baráti körében, és még annál is visszafogottabb a munkahelyén. Van egy srác... aki tetszik neki, de valamiért nem akar feltűnni az illetőnek. Hetekig gyűjtötte a bátorságot. Persze ő nem akart mindig ilyen lenni, de valahogy mégsem jött el a nap, amikor végre összeszedi magát, és egyre kevesebb az esély rá.
- Részegen néha elkezd sírni, aminél kevesebb idegesítő szokás van.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5644 Dátum: 14 júl 19, 18:31:35 »

Tudom, hogy nem divat már animét nézni, de aki nem látta az pótolja a Berserket mindenképp. Annyira menő, hogy Tony és Tyler szabad napjukban onnan vesznek leckéket.
Nem vagyok férfi de egyetértek. *fangirl sikolyok* Mangáját is sokáig olvastam de már picit le vagyok maradva. Sír Kéne folytatni. Gondolkozik
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5645 Dátum: 14 júl 19, 21:19:43 »

Egy igazi férfi apaként így cselekszik, ha szükséges:

http://kuruc.info/r/4/130602/
Jól tette.
Igaz, ha ez itthon történik, akkor mindkettőt előállították volna (sajnos, az apát is) a zsaruk, mert elvárnák a dühödt apától hogy csak a rendőrséget hívja a "kis" b*zira. De egy ilyen szituban bárki elkezdené rugdosni az ürgét még az anya is helybenhagyta volna ha ő megy haza és nem az apa (igaz nem ilyen hatékonyan).
Még én is megcsapkodnám pedig nem vagyok verekedős fajta.  smirksweat

Bébiszitternek én sem vennék fel kétes kinézetű alakokat meg eleve férfit.
Félreértés ne essék, semmi bajom a férfi bébiszitterekkel, csak több a cukros bácsi mint a cukros néni.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5646 Dátum: 14 júl 20, 01:02:11 »

Nem tudom, miért, de megnéztem ezt a videót. Végig. De lehet inkább a fiúknak kéne néznie, szóval be is rakom ide nekik:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=poO1VlniHWs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=poO1VlniHWs</a>

Illetve hoztam egyet a lányoknak is, elég szép lista, még Cassi és Heterochromia iridum is benne van, csak a négereket kéne kivenni. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iYIjBC5mbIA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iYIjBC5mbIA</a>

Érdemes amúgy ezt a videót összehasonlítani egy ázsiaival, csakhogy mennyire más a két kultúra ízlése. Én egyébként jót nevettem ezen, főleg az összeállító személy képek közötti instant orgazmusán, ami elég vicces szövegeket eredményezett. Főleg a "white skin" része tetszett, szerencse, hogy koreai, máskülönben már megkövezték volna rasszizmusért. ikszdé De csak egy percet bírtam belőle a szörnyű zene miatt, meg bevallom, ezek a porcelánbaba ázsiaiak nagyon nem jönnek be. Szomorú

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VFTlctZLmvM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VFTlctZLmvM</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 01:03:10 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5647 Dátum: 14 júl 20, 13:26:55 »

Na szép mondhatom, a férfi topicban úgy akarnak utolérni minket, hogy nem tartják be a négy szavas szabály és csak képeket raknak be. Nem szép dolog, hogy erre senki sem figyel és nem képes oda böfögni plusz 3 szót a kép mellé.  Hmm...
Nincs szükségünk ilyesmire, mi itt tartalmas és férfias eszmecseréket folytatunk, amelyeket a nők sajnos nem érthetnek meg. Nevet
Várj.. várj, mindjárt elhiszem. Bár fantasztikus, hogy a pasiknak nem kellenek szavak s megértik egymást. Nem is kell beszélgetniük, elég a szemüket mozgatni, még számítógépen át is. Nevet

Saphira, bevallom megnéztem, nem csak, hogy megnéztem, de csalódtam is a listában. A női lista nem az igazi, jó páran nem tudom, hogy kerültek bele, s Emilia Clarke tényleg aranyos és szép is, de nem olyan nagy szám azért, így nem értem, hogy került be az első helyre.

A hapsis lista is ilyen, bár, Michael Fassbender megérdemelte az első helyet. Pirul
Mi bajod a feketékkel egyébként? Nem mondom, hogy mind Adonisz, de vannak gyönyörű szép fekete emberek.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5648 Dátum: 14 júl 20, 13:39:43 »

Idézet
de vannak gyönyörű szép fekete emberek.

Néhány fekete nő nagyon szép. Annyira különleges arcuk van, és az ajkuk meg a szemük nagyon feldobja az összképet. De a férfiak valami iszonyat rondák, nem tudom túltenni magam azon a nagy húscafaton, ami az ajkuk helyett odanőtt, meg a széles orrukon, meg a szemük... egy szép/helyes fekete férfit sem láttam még.
Az ázsiaiak között már vannak szépek. Erre csa azt tudom írni, hogy szépek, mert nagyon kevésben van meg az a férfiasság és kisugárzás és nem tudom mi, ami jóképűvé teszi az európaiakat. Közöttük lehet találni jó pasit, de csak nagyon kevés jön be nekem.

Azt mondanám, hogy az én ízlésem szerint van nagyon sok szép európai nő, sok szép fekete nő, viszonylag sok (attól függ, melyik nemzetből) szép ázsiai nő, de férfiak közül csakis és kizárólag az európaiak menők és felülmúlhatatlanok.  Pirul
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5649 Dátum: 14 júl 20, 19:19:03 »

Nekem sem tetszenek a feka palik. Az ázsiaiak még csak-csak, de náluk sem sok a (számomra)  helyes, viszont a fekák nem tetszenek. Sőt, még az "egyéb" barnás férfiak (félvérek, indiaiak, vagy hogy kicsiny hazánkból mondjak példát a kisebbségiek) sem tetszenek (nem a színük hanem az egész arcberendezésük/megjelenésük).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5650 Dátum: 14 júl 23, 11:39:26 »

És innen látszik, hogy Micsudi nem olvassa el, férfi társai hozzászólásait. Nevet
09:52:04

12:21:50
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5651 Dátum: 14 júl 24, 20:45:45 »

http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/ajr2Rvg_700b_v1.jpg

A legeslegjobb taktika ami létezhet. ikszdé Szóval ezentúl senki ne vegye ezeket sértésnek, simán csak következtessen.  Izé José...
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5652 Dátum: 14 júl 25, 14:25:11 »

Biztos sok leányzó van ezen a fórumon, játszottak már páran játékokkal. Egy-kettőről tuti tudunk, így nem lesz gond, hogy nem a körömfestésről indítok esetleg egy témát.

Leszögezném inkább az elején, hogy nem azt mondom, hogy a nőknek állandóan full páncélzatban kell állnia, csak néha átesnek a ló túloldalára.

Nagyon sok olyan játék készül, ahol van külön férfi - és női páncél. Amivel nekem nincs gondom amíg tényleg egy páncélról beszélünk.
Rengeteg játékban látni azt, hogy ugyan az a cucc teljesen más. Egy férfit beépít, a feje nem látszik ki, erős, izmos, egy kőszikla, míg ugyan abból a kasztból, ugyan az a páncél egy nőn, teljesen más. Például, a mellét, csak egy karom fedi, semmi más, míg a férfinál ez a karom a teljes mellkasát befedi és a díszítés alatt is vannak még anyagok, nehogy megsérüljön, míg a nőnél csak egy félig elfedett mell látszódik. S nem hinném, hogy ez azért van ennyire megkurtítva egy nőn, mert ne bírja el a pici teste. Persze, egy halál pontosan olyan páncélzat ami a férfin van nem bír el, mert gyengébbek fizikailag a játékokban (állítólag, bár erő szempontjából még sem:D), de néha túlontúl kevés cucc van egy csajon.
Ugyan ez gatyában. A férfi lába ki se látszik, emellett a nőn, egy kis mini short mutatkozik meg.
Vannak játékok, ahol cipőnél, a férfin egy bakancs, a nőn meg egy tűsarkú.

Eszembe sincs itt a nagy feminista lenni, dehogy. Értem, hogy itt a szexiség a főszempont és a pasikon ezt nem lehet olyan jól kihangsúlyozni (ami nincs így), de azért vannak határok. Úgy értem, van amikor tényleg egy harcos nőről beszélünk, legyen egy warrior, akinek a páncélzata fontos és egyszerűen kell. Nagyon szexi bepáncélozott női ruhák is lehetnének, amiből persze nem a melle lóg ki, csak olyat legtöbbször nem csinálnak és nem értem miért.

Fontos a kecsesség, a nőiség, még egy játékban is (mert nagy részük a férfiaknak készül még mindig). Hogy a karakter szexi legyen, hisz nem véletlenül, sok pasi női karaktereket választ, így hátulról figyelik a seggüket és tényleg így van. Páran bevallották nekem. Nincs ezzel gondom, csak néha túlzásba esnek a levetkőztetéssel. Átesnek a ló túloldalára.

(A World of Warcraft-ban például, többek között pont ezért van kevés női törp játékos, mert hiába lehet őket aranyosan megcsinálni, még sem szexi, mint a Night elf-ek, Blood elf-ek, vagy Draenei-ek. Például volt egy gatya, egy nagyon kis szexi francia bugyi szerű gatya a WoW-ban ami a fönt említett szexi karaktereken kurva jól állt, de egy Gnome-on ami nekem volt, elég nevetségesnek tűnt. Nem véletlenül.)

Amúgy azért kezdte el ezt írni, mert megakartam mutatni ezt a csajszit, aki ironikusan ezt kicsit leírta:
Felső rész
Alsó rész

Erre ez a kép nagyon jól rávilágít:


Ez meg csak poén. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5653 Dátum: 14 júl 25, 14:53:45 »

Mondjuk az én Draenei mage-m full be van öltöztetve, bár még messze van a 85, de ha nem lenne olyan cucc alatta, akkor az Impossibly low neckline verzió nála is bejátszana. De amúgy igen, mivel ugye elvileg pasiknak vannak ezek a játékok, muszáj így megoldani, mégse bámulhatják a pucér/félpucér pasi felsőtesteket. (kivéve ha mocskos buzik) Nevet Mellesleg igazán csinálhatnának egy női szemnek is megfelelő kiegészítőt ahol a pasikon van alig ruha. Durci
Mondjuk tényleg elég hülyén festene a többi olyan karakteren egy kivágott cucc, szegény Worgen is hogy nézne ki egy szál bugyiban. >_< (De ez a Terás kép meg elég vagány. Jó példa tényleg erre.)

Csak lesz olyan egyszer, hogy nem így lesznek megoldva ezek a dolgok, de hát ha egyszer ebből van pénz, akkor várhatunk nyuggerkorunkig.  Szomorú ikszdé

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5654 Dátum: 14 júl 25, 14:59:25 »

A WoW-ban igazából ilyen téren jól megoldották. Például ott van a a Tier 1-es set amit nagy eséllyel nem ismersz, régi set, azoknak volt anno a legjobb a design-nya. Most azért Gnome-ot fogok mutatni, mert cuki és a kedvenc fajom. Pirul


Vagy itt van Priest-ként ami clothos, nem plates.
http://healsnheels.files.wordpress.com/2013/05/lil-prophecy1.png?w=590

Micsudi, ez igaz is, részben, főleg régebben volt igaz, de hiába játszanak leginkább férfiak, azért elterjed a nők is a játékokban. Nevet

Vera, amúgy én pont nem azt akartam, hogy egy szál kis gatyókában nyomják. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 25, 15:08:25 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!