24 szep 21, 05:37:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1082007 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5130 Dátum: 14 feb 18, 12:20:39 »

Hát elég változatos, hogy ki mennyit szokott. Az mondjuk az eléggé szembetűnő, hogy a fiatalabb korosztály ma már tényleg mennyire elengedi magát. Egyébként hiába szólnak rá a kisebbekre, sajnos már nem igazán zavarja őket (anyum általános iskolai tanárnő, és amiket mesél, hogy mit meg nem engednek maguknak...). Régen én el tudtam volna ásni magam a föld alá, ha leszidtak, most meg már sportot űznek belőle, mert olyan "menő" káromkodni, beszólogatni, stb..
Két tesóm van, a húgom a legfiatalabb (én a legidősebb), és köztünk nagyon jól látszódik ez a különbség káromkodás terén is. Néha még én is meglepődöm, hogy mennyit szokott, és ő még így is szebben beszél, mint a többi vele egykorú. Nálam meg mindig is csoda számba megy, ha egy-egy csúnyább szó kicsúszik a számon. Nevet 
Amúgy sok embernek egész egyszerűen nincsen rendes szókincse. Én minden esetben választékosan beszélek (pár hónapja ezért is röhögtek ki o.O nem hittem volna, hogy ma már a választékos beszédért is ki kell nevetni az embert), éppen ezért nem szorulok rá bármiféle káromkodásra. Sokaknak viszont egyszerűen ez a kényelmes. De ez is olyan, hogy embere válogatja.
Naplózva

Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #5131 Dátum: 14 feb 18, 14:04:23 »

Káromkodásról szólva, én ki nem állhatom, ha valaki a közelemben folyamatosan csúnyán beszél. Skype-on meséltem valakinek, hogy unokatesómmal vonatoztunk haza, mellettünk meg négy gimnazista srác ült. Úgy beszélgettek, hogy minden ötödik szó után hozzátették, hogy "b*zdmeg." Na és ők egész úton dumáltak... aztán ugyanott szálltak le, mint mi. Egy élmény volt...  Hümm-hümm
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5132 Dátum: 14 feb 18, 14:22:45 »

Én is át akarok kerülni a férfi topicba. T_T
Láttam a képet én is Gdat és nekem is azonnal a duma jutott eszembe.  Nevet  Nevet

Ohh tényleg. Bocsáss meg Mester! A szenátus határozata miatt van minden.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 14:51:17 írta Sevanna » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5133 Dátum: 14 feb 18, 14:57:35 »

Ez is az, hogy  nem olvasnak a legtobben. Es a "szokincsuk" a karomkodasban "fejlettebb" Es bele gondolva, hogy joparan a kortarsaim es ok lesznek majd az a generacio akik siman hazavagjak az orszagot, mert olyan butak hogy az mar hihetetlen... Es a tanulni minek cimszavak jellemzi az elethez valo hozza allasukat  >.<# Jo en sem vagyok egy zseni es tokeletes de konyorgom... Azert ez mar kemeny.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5134 Dátum: 14 feb 18, 15:13:51 »

Azért van egy pár ember aki már művészi szinten űzi a káromkodást. Egy haverom rendszeresen olyan szókapcsolatokat használ, hogy csak ámulok. Ha valaki csak folyton ba**megezik azt nem szeretem, az unalmas.  Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5135 Dátum: 14 feb 18, 15:16:26 »

Amúgy azon gondolkoztam (tudom nem ide tartozik) hogy egy Transzi vajon melyik wc-be megy?  Gondolkozik
Mármint pasi és lánynak adja ki magát.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5136 Dátum: 14 feb 18, 15:28:33 »

http://9gag.com/gag/aeNm0Zp Káromkodás mellőzve de tessék. Ebben abszolút nem érzem csajnak magam.

Egyik vonatutunkon barátosnémmal ült mellettünk 2 tag,és arról diskuráltak,hogy ők a gyúráshoz milyen szereket toltak,de ezt nem tudták úgy,hogy ne legyen minden mondat végén a b betűs és az f betűs szó. Mi már úgy röhögtünk,hogy az ablak felé fordultunk és mindkét tenyerünk az arcunkban.

« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 15:30:23 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5137 Dátum: 14 feb 19, 23:07:38 »

Ennyi erővel Vera én sem érzem magam csajnak. Bár olyan rég volt, hogy új pasi megcsókolt volna, hogy már úgy sem emlékeznék milyen volt újpasival smárolni.
Bár arra emlékszem, hogy mielőtt összejöttünk volna barátommal, hosszú diskurzust folytattunk le barátnőmmel, (barátomék pincéjében, amit az ő barátja végig próbált kihallgatni), ami során rádumált, hogy ne féljek olyan pasival megint összejönni, hisz ez most rendesnek tűnik és koslat utánam mint egy kiskutya. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5138 Dátum: 14 feb 20, 08:10:38 »

Dehát ti jól meg is vagytok szerencsére. *-* (Kihallgatni jajj na azért az gonosz. Mondjuk őt is csak a jó szándék vezérelhette.  Hümm-hümm Úgyhogy ez megbocsájtható :3)

Engem is már régen,de mondjuk nekem hallgatnom is kellett volna a többiekre anno 3 éve,hogy hagyjam a fenébe az egészet,mert miután kérdezgették, hogy: Na éreztél valamit?Jó volt? Mindkettőre az volt a válaszom,hogy nem. ikszdé De aranyosak amúgy, amikor így elkezdenek faggatózni. Nevet (De nem csak a lányok,hanem a fiúk is.)

Ma meg olyan cuki volt,masnit kötöttem a hajamba, állok a villamoson, felszáll egy kislány az anyukájával 32-esek terén, megállnak mellettem, néz:Szép a masnid, nekem is van,és mosolygott mint a tejbetök. (Lányok egymás között ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 08:13:52 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5139 Dátum: 14 feb 20, 08:28:20 »

Szerintem, hogy valaki így mesél, nagyon az élménytől és a barátoktól is függ. Pedig én sem vagyok ilyen, mint amit belinkeltél, de tapasztaltam, hogy a legjobb barátnőmmel vannak ilyen beszélgetéseink.Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5140 Dátum: 14 feb 22, 19:17:39 »

Fiúk, hogy tetszenek nektek ezek a szettek?
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5141 Dátum: 14 feb 22, 20:14:23 »

Az ilyen fehérneműk sem a mindennapi használatra lettek kitalálva  Nevet
Kb mint azok a jelmezek.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5142 Dátum: 14 feb 22, 20:22:04 »

Szerintem a harisnyakötő nagyon szexi tud lenni,csak azt is tudni kell hordani,mert van akin elég kiábrándító. Nevet
De ezek között van pár olyan amiket a hálószobában nem igazán lehetne hordani,csak így divatbemutatókra. (De ezekről konkrétan Irene Adler jutott eszembe,szerintem nem meglepő módon,van pár elég dominás cucc közöttük. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 20:24:34 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5143 Dátum: 14 feb 22, 20:28:01 »

Hát mondjuk hálószobában se sokáig lenne szerintem az illetőn egyik sem   Sheftel
Ja néhánynál már csak egy ostor vagy egy bilincs hiányzik a kezükből   Gondolkozik
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5144 Dátum: 14 feb 22, 20:53:39 »

Viir, szerintem is. Bár még nem láttam kiábrándító harisnya kötőt, de eltudom képzelni, viszont ha akarsz nyugodtan tegyél ide be párat. ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!