24 szep 21, 04:05:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081987 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5085 Dátum: 14 feb 14, 16:46:53 »

http://9gag.com/gag/aBKE2EQ <- És íme a seprű stílus. Velük olyan szépen fel lehetne törölni a padlót,egy kis Flóraszept és máris csillog a lakás.  Hümm-hümm
Mi történt a világgal???  Hmm?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5086 Dátum: 14 feb 14, 16:53:19 »

http://static.comicvine.com/uploads/original/7/71641/1561235-bodybuilder.jpg
Nem tudom eldönteni melyiktől okádjak igazából. Egy ilyen megölelne szerintem meghalnék szteroidmérgezésben. ikszdé Sőt,egy ilyen pasi seprű hajjal... az lenne a világvége.
Amúgy Hédi, ugye hogy ugye. Gyere te is sírj velünk.  Sír
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5087 Dátum: 14 feb 14, 16:59:46 »

Ó igen, ez a kép még pont hiányzott xD Érzem ahogy elhagy az emberiségbe vetett hitem  smirksweat
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5088 Dátum: 14 feb 14, 17:04:08 »

Kegyetlenül jól értek ahhoz, hogy kiűzzem az emberekből az életkedvet, szóval akárhányszor berakok ide egy képet, lehet aznapra elmegy az étvágyatok.
http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/46023557.jpg :3
Amúgy tudtam én,láttam rajtad így a távolból,hogy igényled az ilyet,ne is tagadd! Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5089 Dátum: 14 feb 15, 15:43:31 »

Jesszusom Vera mik ezek a torzszülöttek? Először egy seprű, aztán meg egy léggömb?  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5090 Dátum: 14 feb 15, 15:54:05 »

Úgy bizony. Nagyon szexik ugye?  Hümm-hümm

Másik téma. Ma elmentem boltba és egy rettenetes dolgot láttam. Nem éppen magyar etnikumú hölgy egy akkora magassarkúban,amibe még én se tudok járni (pedig én sokszor hordok azt) próbált közlekedni a járdán, de olyan szépen eltaknyolt, hogy ki is tört a sarka úgy, ahogy kellett... Nem is azzal volt a baj, hogy nem tudott benne járni, de könyörgöm... egy ekkora sarokkal mint az konkrétan le lehetett volna ölni egy disznót. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5091 Dátum: 14 feb 15, 16:11:51 »

Hogy én azokat mennyire szeretem. Bemegyek a cipőboltba és látom ezeket a méteres sarkakat. Ki képes benne járni, de komolyan? A viseléséhez már hegymászó tudás kell xD Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb ritka ronda -.-"
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5092 Dátum: 14 feb 15, 16:23:19 »

Az meg a másik fele. Nekem van egy 10 centis tök alap fekete magassarkúm,de ez legalább még ahhoz képest kényelmes, mert van platform az elején, úgyhogy pont kiegyenlítődik. De ezeknek hiába van, egyszerűen olyan tű a sarkuk,hogy kettőt lépsz és pofára esel. Régebben voltunk mi is egy boltban,és konkrétan rúdtáncosoknak volt olyan cipő, 36-os méretig és került olyan 30-40 ezerbe és így wtf?  ikszdé Egy pánt tartotta az egészet.
http://img03.aprod.hu/images_aprodhu/17631997_2_644x461_noi-magassarku-platform-fekete-rozsaszin-uj-akcio-tolts-fel-fenykepeket.jpg Lásd ez. Ennek már a platformja is undorító. A színéről nem is beszélve.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5093 Dátum: 14 feb 15, 16:38:30 »

Na igen pontosan ezekről beszélek. De a kedvencem amikor az egész ocsmány narancs színű plüssel van beborítva és egy hosszú spirál megy fel a lábszáron, ami persze lila, vagy piros, hogy még izléstelenebb legyen. Hát gyönyörű mit nem mondjak xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5094 Dátum: 14 feb 15, 16:54:49 »

Azok a legszebbek. ikszdé Egyszer legyen annyi pénzem, felvásárolom 60 évre előre ezeket a szutykokat és elégetem őket egy olajmezőn. De csak mert úgy a stílusos. De amúgy a plüss még hagyján, de a leopárdmintásnál akkor sincs rosszabb. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5095 Dátum: 14 feb 15, 19:44:55 »

Jaj lanyok ez undoritobb mint az emberi szazlabu  >.<# Eletemben egyszer volt rajtam magassarku. Balkagason, de amikor anyam adta a viragot odadtam a cipot neki es mezitlab ballagtam  Hümm-hümm
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5096 Dátum: 14 feb 15, 20:34:28 »

Fúj, na azt a filmet soha nem fogom megnézni  >.<#

Rám is nagyon ritkán lehet magassarkút erőltetni, emiatt még a legkissebbe sem tudok járni. Ballagáson ki kellett mennem az asztalhoz, az egész iskola előtt, hogy hozzám vágjanak egy oklevelet amiért 13 évig ugyanabba a suliba jártam. Próbáltam aprókat lépni és óvatosan menni, de szerintem így csak még gázabb volt xD
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 20:35:01 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5097 Dátum: 14 feb 15, 20:53:04 »

Rólam meg néha le se lehet szedni. ikszdé 2 éve tavaszi Conon 9 órát mászkáltam benne,és csak 2-szer vettem le,pedig nekem még a bokám is selejtes. Jó amúgy szadista állat vagyok,magamat kínzom. Nevet De hát ki mihez van hozzászokva. :3
Amúgy a ballagás+szalagavató a melegágya azoknak a pillanatoknak,amikor a nagyokos lánykák pofára esnek. Az én szalagavatómon is voltak akkora esések,főleg az egyik keringőnél csaj nem bírt menni a cipőben,emelésnél elesett,hopp saroktörés.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 20:55:35 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #5098 Dátum: 14 feb 15, 21:22:13 »

Jaj a szalagavatóról jut eszembe. Januárban voltam egyik barátnőm szalagavatóján és mindenki normálisan szép fekete magassarkú cipőben volt a szalagtűzés alatt. Egy lány volt, aki egy hatalmas sarkú bugyirózsaszín cipőben tipegett. Ez hagyján de még a keringő alatt is az volt rajta. Ez csak szerintem iszonyú gáz?  >.<#
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5099 Dátum: 14 feb 15, 21:42:38 »

Tegnapi jó-nem túl jó pasi témához hozzászólva: végre már egy igazán jó pasi is helyt kap itt, bár ezt a felhozatalt amúgy sem sem túl nehéz lenyomni, sajna ez a kép kb a következő csaj topicig meg fogja pecsételni a többi kép sorsát, de ez van. Nevet

http://i58.tinypic.com/2wn2pmx.jpg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!