24 szep 20, 19:40:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081704 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5010 Dátum: 14 feb 04, 21:27:35 »

Hmm itt magyar cosplay-esekről (is) van szó, és nekem nem szóltok? Hmm?
Az én kedvencem: http://pikminlink.deviantart.com/ :3 Bár sokaknak biztos nem mutatok újat, de egyből ő jutott eszembe az ominózus kijelentésnél. Nevet Magyar származású leányzó aki fiú és lány cosplay-ben is cukiii. *3* ikszdé Bár ő leginkább Nintendo játékokat használ alapanyagnak. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5011 Dátum: 14 feb 04, 21:32:08 »

Jesszus. ikszdé Megszökött a Megyéből a kis mocsok. >.< De Rita,hogy? Nagy volt a füle vagy alacsony volt? Vagy csak úgy szimplán minden?
Ritli az szép,neki tényleg jó cp-i vannak,bár vele még nem találkoztam de ügyes. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5012 Dátum: 14 feb 04, 22:43:52 »

A tetoválás szép, mint művészet, de nem az igazi emberi testen. Nagyon sok sajnos csak ront a látványon. Pasiknál is, bár most már minden második emberen van tetoválás, ha végig megyünk pl. Pesten, az utcán.
Én pasin se nagyon szeretem.

Feleségnek viszont én sem a rommá vart csajokat képzelem el.
Hát kit?Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 04, 22:44:57 írta Minagi » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5013 Dátum: 14 feb 05, 09:01:36 »

Hoppá,csak nem elszólta magát és lagzi lesz?*-* (Jó nem komolytalankodok  Hümm-hümm )
Így belegondolva eddig egyetlen egy pasit tartottam szexinek tetkóval,az meg Edward Norton. ikszdé  Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 09:59:08 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5014 Dátum: 14 feb 05, 11:33:22 »

Hát azok a fiúk akikért a mostani lányok rajonganak az én szemembe melegek. (ezt a páwákra értem.)
Nálam az álom pasi Andy Sixx. Valahogy nagyon bejön. Pedig annyira nem szeretem a túl punk-os srácokat  Gondolkozik
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5015 Dátum: 14 feb 05, 12:15:03 »

Nekem ez a csávó túl ...most már emo-s,mint Punk-os....

Dehogyis Viir. >_<
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5016 Dátum: 14 feb 05, 12:24:15 »

Nem csak a páwák gay-ek... láttam én már olyat akiről soha a büdös életbe nem mondtam volna azt,hogy meleg,erre hopp egy coming out. ikszdé
Ez a srác meg már nekem is inkább az emo-t erősíti. Dehát változatlanul megvan az ízlések és pofonok dolog. Nevet

Minagi írtam is hogy nem gondoltam komolyan.  Hümm-hümm Mondjuk mivel én nem tervezek férjhez menni, maradok a ruhák bámulásánál mert azokért meg odáig vagyok.  Pirul http://voila.hu/kollekcio/palais/voila_3282.jpg <- HA netán egyszer meggondolnám magam...akkor ez a nagy kedvencem csak kár, hogy nem lehet nagyba belinkelni és lementeni se.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 12:25:10 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5017 Dátum: 14 feb 05, 13:25:23 »

ÓÓ tényleg akkoriban még emo-s volt amikor debütáltak >_<  De nekem a mostani tetszik.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1536484_575984542488380_134198411_n.jpg    <-- na én ebbe az emberbe zúgtam bele azaz a mostani változatába Nevet régen csak a zenéje tetszett  >.<#

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5018 Dátum: 14 feb 05, 13:30:41 »

Hogy érted, hogy nem lehet lementeni?
Ha egyszer lesz esküvőm, én, inkább varrattatok magamnak ruhát. Pirul

Hogy Viirt idézzem. Ízlések s pofonok. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5019 Dátum: 14 feb 05, 13:40:52 »

Minagi, kérlekszépen a honlap nem engedi, rámész a képre ugye jobb klikk és kiadja a dolgokat, de ha rámegyek a mentés máskéntre magát a honlapot teszi el nem a képet. xD Amúgy varratni jobb is, emlékszem a szalagavatómkor raktak a ruhámba ami ugye alapból kész volt push-upot,mondjuk minek azt nem tudom, és nagy volt. ikszdé Mondom a csajnak nézzen már rám. Szerinte mekkorák a melleim? Mint egy lufi? Szerencsém volt, hogy a fűzőt tudtuk addig húzni amíg úgy nem maradt ahogy kellett neki. Meg úgy legalább pont olyan ruhát kapsz amilyet kérsz, nem az lesz hogy szép-szép de mégse az igazi és járhatsz végig vagy 20 szalont.  smirksweat
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5020 Dátum: 14 feb 05, 13:48:48 »

Én kihagytam a szalagavatómat. A nézők között ültem és élveztem ahogy bénázik az addigra már, kicsi osztályom. Nevet Viszont sajnos, így sem úsztam meg a szalon járkálást, mert a barátnőmnek kellett a segítség.  Technikai KO

Utálom mikor ilyenek a képek és csak ilyen kicsiben lehet lementeni. Szomorú
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5021 Dátum: 14 feb 05, 13:56:26 »

Visszagondolva én is kihagytam volna, 16-an maradtunk és 7-en osztálytáncoltunk. Mondjuk azt a sikert felülmúlni... Az nagyon jó érzés volt. De te miért hagytad ki? Nem akartál belekerülni egy akkora agyrémbe mint ami akkor van? Mert azt tökéletesen megértem. (Nálunk két lány majdnem összeverte egymást. Mily' csodás középiskolai évek.)

Amúgy borzalmas az ilyen, találsz egy képet, ami így ahw, erre nem tudsz vele sokat kezdeni mert pici és  >.<#
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5022 Dátum: 14 feb 05, 14:06:41 »

Nem vagyok az a hercegnő típus, aki elő esküvőként éli meg a szalagavatóját. ikszdé Az utolsó évemben magántanuló voltam a gimiben, s nem is Pesten élek, így beutaznom reggel hétre, a próbákra, meg este 7-re még ott maradni emiatt... kösz nem. Ezt mondtam a tanárnak és ez így is van, de amúgy azért nem mentem, mert nem akartam s máig nem bántam meg. Számomra ez nem volt "buli" vagy "kihagyhatatlan élmény" ahogy sokan leírják. Nevet
Nem kellett nekem ez a nyűg, meg nevetséges látni, hogy tényleg egy-két ember mennyire "komolyan" veszi és kiskirálylányként éli meg ezt az eseményt.

Amúgy, mikor közöltem az igazgatómmal, hogy nem megyek, úgy nézet rám, mintha megöltem volna a macskáját. Hogy mit képzelek, egy ilyen hagyományt kihagyni, hisz ettől leszek felnőtt. O.o
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5023 Dátum: 14 feb 05, 14:18:06 »

Szerintem szépek a szalagavatók, én még nem tudom hogy élném meg az enyémet de biztos nem akarok hófehér ruhát  >.<# Elég volt amikor 8-adikba kellett táncolni hát konkrétan rosszul voltam attól a fodros fehér ruhától  smirksweat És ha már esküvő biztos, hogy nem lesz fodros inkább aminek ilyen csipke az alja, ó ezt nehéz lenne elmagyarázni  Gondolkozik és legyenek rajta fekete gyöngyök.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5024 Dátum: 14 feb 06, 09:03:13 »

Minagi végre valaki sorstárs. Nevet Én se tudom hogy lehet ennyire bezsongni egy ilyen miatt. Nagyobb az egésznek a füstje mint a lángja. ikszdé Főleg ezek a "jajj anyám mi lesz ha elszúrjuk a táncot,tuti sírni fogok,tönkremegy az estém" és a "nem igaz már ****meg hogy senki nem tud semmit mit hogy kéne csinálni" megnyilvánulások.  Lehet én vagyok szemét de engem kiakasztottak teljesen.  smirksweat
Az meg hülyeség hogy ettől lesz valaki felnőtt, ezt a hülye gondolkodást. o.O

Ah nem is kell fehér ruha, én is egy törtfehéret néztem ki még anno fekete csipkével. *-* Meg ezt amit linkeltem ez is inkább pezsgőszínű. De amit leírtál az alapján tuti szép lesz majd ha találsz ilyet. Mosolyog

(Rájöttem,hogy van mégegy tetkós pasi akit imádok,dehát ő a Forma-1es szőkehercegem...)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 06, 12:56:53 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!