24 szep 20, 17:43:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081632 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4980 Dátum: 14 feb 03, 13:32:10 »

Hat en nemtudom nekem mennyire all jol, de nagyon vicces, bar azert igyekszem olyan cp-t kinezni ami hozzam is passzol  Nevet Mondjuk ha jo varrono kesziti es van az embernek feje meg lehet jo cp-ha nem is tokeletes. De ez leginkabb a japanoknak all jol. Jo persze sok ott is a photoshop  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4981 Dátum: 14 feb 03, 16:16:17 »

Van nem egy magyar Cp-s aki  kegyetlenül jó, pl Enji: http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/264/f/d/videl___dragon_ballz_ii_by_enjinight-d5fg67f.jpg
Ez szerintem az egyik legjobb DB-s amit láttam.

Amúgy a fegyverekkel tényleg sok a meló, meg a páncéllal, én attól félek előre, hogy mennyire lesz "élethű", mert azért egy rendes jelmezt 20 ezer alatt BIZTOS nem csinál meg az ember. Ha meg igen, akkor az max egy Sakura/Sasuke etc. lehet. :") Mondjuk abból kiindulva, hogy az én parókám 12 ezer volt... aki meg meg is csinálja, az tegye meg rendesen és ne legyen igénytelen mert ezzel lejáratja az egész műfajt. Nevet Ja és Hakuu, aki varrónővel varratja meg az inkább ki se menjen, abba semmi munkája nincs, tipikus más tollával ékeskedik ember mintapéldánya. :3

Minagi téged meg is értelek emiatt, vannak akik ugye csak azért öltöznek be, mert húde szeretik az adott karaktert és hogy próbáljuk ki alapon, és ennek meg is lesz az eredménye,és sajnos ez a mai (értem itt az utóbbi 3-4 év időtartamát) conosok 90%-ára igaz. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 16:21:20 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4982 Dátum: 14 feb 03, 16:39:06 »

Félig a férfiak véleményét is kérném persze ha tudják, akkor ne ebbe a topicba írják.
Szerintetek ez szép has? Ugyan is barátnőmnek eléggé hasonlóan lapos és izmos a hasa, hm neki talán jobban látszódnak az izmok és azt mondja a kis tündéri leányzó, hogy kövér. Egyet értetek vele? Hümm-hümm
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4983 Dátum: 14 feb 03, 16:43:46 »

Aha,szóval ez kövér? Ölnék azért, hogy így nézzek ki. (Na jó nem ez nekem pont, hogy már túl vékony ikszdé ) Szóval tessék neki megmondani, hogy köze nincs a kövérhez. Remélem ő nem olyan aki állandóan kínozza magát, hogy egy deka hús ne legyen rajta csak a csont.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4984 Dátum: 14 feb 03, 19:09:24 »

Hát sajnos varrni nem tudok, és nincs is időm megtanulni.
Ezért általában ha olyan a ruha azt varratom, mert szeretnék kimenni egy CP-ben amit szeretek, de mint ahogy említetted lejáratni se szeretném azzal, ha én varrom mert az körübelül olyan mintha magamra tekernék egy függönyt  Gondolkozik

Persze aminek van fegyvere azt én csinálom, barátomnak is most segítek egy kardot elkészíteni meg a 3dmg-t is elkezdtük csak sajnos nem postázták a dzsekit. Na meg ha ilyen bikinis ruhafelsőt kell csinálni az segítséggel talán menne, viszont ez nem a szak területem.

 És bevallom sose láttam így, mert aki persze nem tud ilyesmit elkészíteni de részt akar venni attól még ugyan úgy kimehet  Gondolkozik És mivel sose éreztem magam ilyen embernek most is így lesz a neko ruha esetében, kivéve a piros esernyő azt én csinálom mert eszméletlen jó ötletet kaptam hozzá  Nevet

Nagyon szép ez a CP-s lány  Ohh My God

Szerintem ez egy tipikusan álom has, és hogy kövér-e ? nehogy fogyni merjen mert azzal tönkretenné ezt a jó alakot!  Ohh My God Mondjuk tényleg vékonyka, de nagyon sok lány örülne neki. (köztük én)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 19:11:23 írta Hakuu » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4985 Dátum: 14 feb 03, 19:20:19 »

Biztos jó a cp, de szerintem ez sokkal királyabb.  Kúl



Ez is jó kép: http://www.elementwebhosting.com/store/wp-content/uploads/2010/03/iStock_000000470331Medium.jpg
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4986 Dátum: 14 feb 03, 19:25:25 »

Voltál már kint a Velencei karneválon Saphi?

Köszönöm a reakciókat. Nevet Akkor nem én vagyok hülye, meg a barátja.
Szerintem szép (leszámítva a köldöke alatti szőrt, ha jól látom), bár egy nagyon pici poci jobban tetszik csajokon.  Pirul Nevet
Igen, sajnos, ilyen hasból ami egész jól mutatja, csak őt találtam ahol van egy kis szőr. Amúgy nem tudom ki ez, Pinteresten láttam. Nevet

Barátnődnél gondok vannak a fejben...
Ezt szoktam mondani neki és mindig azt mondja tudja, de na... bűntudata van mikor eszik. -.-
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4987 Dátum: 14 feb 03, 19:29:52 »

Igazából tudod nem magával a ténnyel van a baj,hogy megvarratja, de végülis a cosplaynek az lenne a lényege,hogy te csinálod magadnak, viszont aki JÓL megcsináltatja, az még belefér. Bikinis felsőt nem nehéz varrni, én is még gyakorlom de az még a könnyebbik kategória, kell hozzá jó sok gumiszalag, meg egy nagyon jó varrógép. Dolgoztam már olyan géppel ami dupla sort vitt bele a ruhába én meg így o.O Na most mi a franc van, tönkre tette a gyönyörű bordó anyagomat... nem voltam mérges kicsit se.
Postázásokkal amúgyis csak a baj van esküszöm.
Erre az alakra visszatérve, nemrég indítottunk az osztályomban egy fitneszes oldalt, erre ezt linkelte be barátnőm: http://tinypic.com/view.php?pic=2cqo7zp&s=8#.Uu_es9J5PTo
És ez egy pasi mint lehet látni...  ikszdé Kártyázni lehetne rajta, de azért elég brutális. Nevet

Saphira ezek is nagyon szépek.*-* Egyszer jó lenne ilyenre is kijutni. (Főleg az a rózsa a kezében az első képen, az kell.)

Minagi, egyértelmű, hogy nem te, a fiúk reakciója meg teljesen érthető. Ők is jobban szeretik "általában" ha van mit fogni a csajokon és nem zörögnek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 19:32:12 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4988 Dátum: 14 feb 03, 19:58:21 »

Ezt miért kellett? Borzalmas. Pont erről írtam tegnap az Én topicba. Tudnia kell az embernek mi áll neki jól... -.- Cöh inkább nem linkelek be semmit, én is találtam pár nem előnyös képet...Bár volt egy két nem rossz, és nem csak ázsiai.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4989 Dátum: 14 feb 03, 20:00:22 »

Dedede linkelj. *-* Én akarok ma rosszat álmodni, így is ma a suli eléggé horror volt, kell még nekem a fájdalom. Nevet (Viccen kívül tényleg jó ezeken röhögni ikszdé )
Ez a Misty meg egyenesen... zseniális... Nem is tudom miért nem így öltözik mindenki.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 20:02:18 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4990 Dátum: 14 feb 03, 20:02:19 »

Viir, nagyon jó a profilképed. ikszdé

Velencében már voltam, a karneválon ugyan még nem, de egyszer biztos elmegyek. Mosolyog
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4991 Dátum: 14 feb 03, 20:08:18 »

Köszi Saphi. ikszdé Amikor voltunk megnézni moziban volt barátomékkal, ahogy megjelent Smaug, rámnéz: Nézd már Vera nem is tudtam, hogy szerepelsz a filmben.  Ohh My God És mivel én kedves vagyok és aranyos, úgy döntöttem, hogy akármennyire is szemétségnek szánta, én a javamra fordítom. Nevet

És Velencében voltál gondolázni ugye? ^_^
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 20:08:55 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4992 Dátum: 14 feb 03, 20:27:02 »

Hat jo, persze jo az ha magad csinalod az teny de szabni nemtudok, varrni meg is-is de csak varro geppel  Nevet Majd kerek tippet ha Jinxnel tartok. Melkesleg haragszom a meter-arukra, nem is talalok jo anyagot a folsohoz Szomorú 
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4993 Dátum: 14 feb 03, 20:37:47 »

Tényleg, te hol is laksz? Meg milyen színű/fajta anyag kell? Csak mert ahova járok suliba Pesten minden sarkon kb méterárú van, i <3 Textilben is van rengeteg anyag. De nyugodtan írj privátban ha kell segítség. Mosolyog
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4994 Dátum: 14 feb 03, 20:44:15 »

Egy I <3 textilben én is voltam, de nem voltam hasra esve a kínálattól. Bár az is igaz, hogy elég valószínű, hogy nem egy nagyba sikerült elmennem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!