24 szep 20, 17:26:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081599 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4965 Dátum: 14 feb 02, 18:59:55 »

Ááá dehogy Jamland, felénk ilyen nincsen. ikszdé Csak Pesten, ugyebár, én meg itt a "városban" táncolok. Nevet De szinte minden hiphopos ismerősöm Jamland-es, jó hírük van. Mosolyog

Ó ne érdekeljenek a foltok, legalább látják rajtad, hogy nem egy kis hercegkisasszony vagy. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4966 Dátum: 14 feb 02, 19:51:25 »

Ó azt hittem, régebb én is táncoltam a Reeconal. Viszont elég kemények voltak az edzések meg a társaság amúgy jó fejek csak furák  Hümm-hümm
De abba hagytam nem illetem oda, meg nem is vagyok túl jó a táncban. Neked hogy megy?

Hihi sose éreztem magam annak, persze szeretem a viszonylag csinos dolgokat, de az alatt egy "állat" lakik  ikszdé
Persze ne szó szerint értsd.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 19:54:38 írta Hakuu » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4967 Dátum: 14 feb 02, 21:00:30 »

Én sem vagyok jó a táncban, de kit érdekel? ikszdé Najó, eddig 3 edzésen voltam, és már majdnem összejött a spárga, szóval annyira nem megy rosszul, csak szimplán érdekesen nézhetek ki táncolás közben, szerintem nem vagyok olyan táncos kinézetű. Nevet

Ez a csini dolgok alatt lakozó állat rám is illik. ikszdé Szóval megértelek. Pirul Bár néha nem ártana kicsit kevésbé vadnak lennem, nem tudom te hogy vagy vele.. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4968 Dátum: 14 feb 02, 22:37:31 »

Hat persze ez nagyon is igaz, de azertt az ember csak kicsit feszelyezve erzi magat amikor miatta kell sokszor meg allni. Azert a szuros szemek eleg cikik  >.<#  Jolhaladsz, aztan a felepesedre el ne felejts meghivni Nyelvesít A kinezet sosem akadaly, en se ugy nezek ki mint egy kuzdosportos, sot amikor mondtam kirohogtek  Gondolkozik  Szeretem vegyiteni a csini dolgokat a lazabakkal igy annyira nem tunok szentikenek, de persze aki jobban megismer az tudja milyen flugos vagyok Nevet Hat ez maximum a fiuk teren van ugy, hogy neha jobb ha nem a vad oldalamat ismerik meg >.< De most talaltam egy olyan embert, aki pont ezert szeret es ezert nem erzem nagyon, hogy ez baj. Bar nemtudom te milyen teruleten gondoltad, hogy jobb kevesbe vadnak lenni, de persze sok szituacioban jobb. De hat ettol szines a vilag Nyelvesít
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4969 Dátum: 14 feb 02, 22:52:02 »

Hakuu,ne tévesszen meg,14 évesen hagytam abba,most vagyok 20 ergó nem nagyon,a vádlim még ja de így  azon kívül nem sok maradt meg. Nevet
Dehát még van időm visszatranszformálódni.

Amúgy a jegeset jól teszed,bár nem garantálom,hogy mindig beválik.  >.<#
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4970 Dátum: 14 feb 03, 08:53:48 »

Ja, azthittem mostanaba.  >.<# Hogy hogy abbahagytad? Most ugyis zumbazol siman izmos leszel rovid ido alatt  Nevet Szoktam kenegetni bepantennel ha nagyon csunya ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4971 Dátum: 14 feb 03, 09:14:04 »

Bepanthen lótúróra se jó,az csak puhítja a bőröd. Nevet Flector gél az ember jó barátja. <3

Amúgy azért hagytam abba mert kificamodott a bokám és nem rakták rendesen vissza. Zumbával meg ja,csak rendesen kéne csinálni suli mellett, nem mintha nem érnék rá...Csak Conra kéne igazából visszaizmosodni mert így nem fog összejönni a tervezett cosplay. (Most így visszanézve a tegnapit amit írtam,csodálom,hogy olyan állapotban képes voltam ilyen szépen összetett magyar mondatot megalkotni,I'm a Hero.) De ennyit rólam, szóval ezt a dolgot hagyjuk mert rám jön a sírhatnék így óra közepén.   ikszdé smirksweat

Amúgy hanii az meg igaz, teljesen mindegy hogy nem vagy táncos alkat, ha ügyes vagy akkor nem lényeg. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 09:16:49 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4972 Dátum: 14 feb 03, 10:00:12 »

Hat flectort csak porban ittam   Gondolkozik UU de mar nincs vele baj? Ah a cont ne is emlitsd azt se tudom hogy fogok kinezni nekokent >.<# Rendben akkor, mi leszel conon?  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4973 Dátum: 14 feb 03, 11:22:11 »

De,még van. Nevet De nem tudok vele mit csinálni, kenem meg kötözöm aztán elvagyok vele amikor éppen fáj. Nevet Amúgy Flector por az borzasztó. Az ízével engem ki lehet űzni a világból.
Vagy még ha nem ez akkor Fekete Nadálytő krémet próbáld ki, az ami kegyetlenül jó az ilyenekre.  Mosolyog

Mondjuk én majd csak őszi Conra tervezem a cp-t mert tavaszira csak vasárnap megyek, nyárira más a program, de amúgy Dragon Ball Z-ből leszek ha minden igaz, aztán lehet megváltoztatom és Katekyo Hitman Reborn lesz belőle, úgyis van seggig érő fehér parókám és akkor nem kell azt is rendelnem még pluszba.

Jajj istenem neko... mindenki már azt tolja, nemhogy te is csinálnál valami normálisat, és ezt most nem cseszegetés. Nevet Csak az már túl divat.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 11:35:07 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4974 Dátum: 14 feb 03, 11:42:03 »

Fuj ne is mond, mindig eszek egy kanal mezet utanna.  >.<# gyogyszertarba lehet kapni? Tavaszira megyek  Gondolkozik Mikasa lettem volna de nem jott meg a dzseki es vissza utaltak a penzt. Nyaron lesz egy Jinx cp-m meg egy Yoko, baratom meg Kamina lesz  Nevet Ezek vannak tervben, de ez az ebaytol fugg. Neko azert leszek mert van egy hosszu rozsaszin parokam, es nincs mas otletem cp-hez csak ez. Feher haj? Shiro a DW-bol az a cp iszonyat jo Nevet  Bar nemtudom hogy allna neked  Gondolkozik Persze nem szolok bele, csak el kalandoztam xd
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 11:47:19 írta Hakuu » Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4975 Dátum: 14 feb 03, 11:49:29 »

Elfen Lied? :DDDD Esetleg. :3 Mondjuk az is majdnem neko ergó tök mindegy. Nevet

Elméletileg lehet, de én rendelni szoktam. ^___^ Kell linkelek neked oldalt, de előbb kérdezd majd meg patikába ha kell. Mosolyog

Amúgy LOL-t nekem ne is mondd mert nem rajongok érte, de mondjuk cp-be láttam már olyat amire azt mondtam, hogy na ez tényleg jó. Ebaytől én is kaptam vissza pénzt, mert rosszul rakták fel a paypal-omra, de tavaly kinéztem egy olyan kék parókát... >.< Arról még nem tettem le. Nevet Meg majd Trónok harcából akarok egyszer HoldfényConon, de szerintem az majd jövőre vizsgák utánra marad.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4976 Dátum: 14 feb 03, 11:51:36 »

Szinte ezek a conok kiváltották a Farsangot, ahogy látom. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4977 Dátum: 14 feb 03, 12:01:39 »

Nem sokat tévedsz amúgy, amikor először voltam 7 éve... na ott voltak ám igazi csodák. xDDDD
Bár 2012-ben elszenvedtem életem legrosszabb látványát. Egy kicsit túlsúlyosabb lány hófehér miniszoknyában,harisnyakötőben,bakancsban,fűzőben,de úgy,hogy a melle kb nagyobb volt mint a feje,és ezt ki is hangsúlyozta... és a kedves párja is hasonló testalkattal és harci díszben jelent meg csak feketében...A "fiammal" ültünk a padkán az Expo előtt és együtt vakultunk meg. (Nem,nekem nincs bajom az ilyen testalkatúakkal, én se vagyok vékony, de azért értitek. Ez mindenkinek sok volt.)

De ez lehet kicsit off-téma ide. x"D
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 12:06:17 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4978 Dátum: 14 feb 03, 12:26:57 »

Hat na akkor mar Neko az aranyosabb, bar a pulcsi ami nekem lesz varrva az joval hoszabb lesz, nem olyan pont hogy nem logki a fenekem  Gondolkozik Es ezert kene megcsinalnom, hogy eltunjenek a foltok  >.<# Megnezem, ugyis megyek ma ricinus olajert.  Nevet En imadom a LOL-t es a karaktereket is. Vi es Jinx tetstik nagyon *.* Csak mindig a fegyverekkel van a macera :/  Hat ez mondhatni farsang csak tokosebb es jobb valtozatba Nevet  Volt anyuka kisfiaval Tsunade-Naruto paros olyan cuki :3 Hat eleg ciki ha egy nem epp vonzo testalkatu ember kirakja magat ><'
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4979 Dátum: 14 feb 03, 12:31:54 »

Én ezért nem szívelem annyira, RITKA az aki jól néz ki, (mármint beöltözve) s drága az anyagok, hogy legalább etéren jobb legyen. Amiket láttam eddig és jó sokat láttam, nem nagyon volt ami jól festett volna.
Persze, rohadt jó buli, már az is hogy az ember beöltözik, de ritka a hiteles.  smirksweat Bár én se voltam soha jó a Farsangban. Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!