24 szep 20, 15:15:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081407 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4950 Dátum: 14 jan 25, 20:57:14 »

Hát lehet nem is vagyok akkor nő. Na jó tényleg nem szeretem beismerni, ha tévedek. Transzvesztita lennék? Szomorú

A táskáról még annyit, hogy tudom, hogy benne van, ha van rá lehetőség az 1. hogy kiszórjam a táska tartalmát, ha csak a telefonomról van szó akkor meg megkérek valakit, hogy csörögjön rá, ha érzem, hogy rezeg nincs probléma. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 21:01:40 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4951 Dátum: 14 jan 25, 21:08:25 »

Amikor anno fociztam meg kéziztem, én is mindig tele voltam sérülésekkel, de nagyon zavartak, úgy néztem ki, mint akit szétvertek. Barátnőm még kézizik, és mostmár nem külső sérülései vannak, hanem rendszeresen fáj a dereka, meg a térde. Lesütöttszemek

Én meg elmentem táncra a héten. Nevet Tök jó volt. Kiderült, hogy majdnem megy a spárga. Még mindig egész hajlékony vagyok, nagyon örülök. :3

Úristen, bugyiautomata? ikszdé Én csak óvszer- és tamponautomatával találkoztam, de ezzzz... Ááá. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4952 Dátum: 14 jan 25, 21:13:20 »

Végigolvasva bennem is megfordult a kérdés,hogy ácsi,most akkor mi vagyok? Alapból így is mindig beszól 1-2 ember,hogy mint foci és Forma-1 kedvelő egyén nem vagyok csaj... De Noémi nem hiszem,hogy te transzi lennél. Nevet
Telefonra meg igen,ez a legjobb megoldás,mert különben van,hogy órákig keresnénk miközben csak túl mélyen csúszott be a táskába,vagy van akinek olyan lapos,hogy a zsebében SE veszi észre. (lásd én >.<)

Tánc. *-* És milyen? :3 Amúgy ügyes vagy. Nevet
Ezek a fájdalmak meg sajnos ugye velejáró tünetek. Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4953 Dátum: 14 jan 25, 21:24:49 »

Én az agresszivitásom és a "vadászösztönöm" miatt érzem magam néha férfiasnak. ikszdé

Hiphop, igen, elég mainstream, minden lány ezt csinálja szinte, de sajnos felénk nincs sok lehetőség ilyen téren, Pesten meg nem fogok külön fennmaradni délutánonként, csak azért, hogy valami egzotikusabbra járjak. De egyébként a hiphop az egyik legmodernebb és elég pörgős is, szóval tetszik. Nevet És köszi, de még azért annyira nem vagyok ügyes. Pirul Régen volt már, hogy tudtam spárgázni, és jó volt a mozgásom is. Szomorú Na nembaj, majd most megint belehúzok.

Csak nem te is táncolsz valamit, Viir? Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4954 Dátum: 14 jan 25, 21:32:31 »

Régen néptáncoltam... x"D Mondjuk kötelező is volt általánosban,de velem furcsamód meg is szerettették. Nevet De már egy ideje nem űzöm,de nézni szeretem,legyen szó szinte bármelyik formájáról. Mosolyog Ha újra lenne lehetőségem,akkor biztosan swinget tanulnék.
Agresszivitás,húha,akkor kezet is foghatunk,gondolom te se vagy egy szelíd bárányka. Nevet

Mondjuk nekem most egy nagy problémám van,mint nőnek. Ügyviteli titkárnak tanulok,és sajnos sztereotípiák tömkelege zuhan a fejünkre,hogy nekünk csak annyi a dolgunk,hogy a főnökkel "intézkedjünk". Remélem,hogy előbb-utóbb sikerül ezt lerombolni, mert kicsit megalázó. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 21:36:19 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4955 Dátum: 14 jan 25, 21:37:07 »

Ó, nálunk is volt általánosban néptánc, igaz nem kötelező, de ilyen szakkörként üzemelt. De tök jó, hogy megszeretted. Mennyi ideig csináltad? Nevet Swing, te jó ég, nagyon nem értek ilyenekhez, mindjárt utána nézek, hogy milyen is ez. Nevet

Igen, szelíd báránykának abszolút nem vagyok mondható... Nevet Pacsi! ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4956 Dátum: 14 jan 25, 21:45:52 »

Nem sokáig,csak 3-4 évig.
Swing meg jó pörgős,30'as évek stílusa. Nevet Olyan jó nézni ahogy pörögnek-forognak,hogy néha nekem is kedvem támad az ilyenhez. Nevet
(Tényleg amúgy nem hiszem,hogy te emlékszel rá,de mi pár éve egyszer üzenetben beszélgettünk,most néztem meg,azért voltál nekem olyan ismerős.  Hümm-hümm )
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4957 Dátum: 14 jan 25, 21:56:36 »

Nem sokáig??? 3-4 év elég sok idő szerintem. Nevet Én örülnék annak is, ha már fél éve táncolnék. Elkezdtem volna hamarabb is, ha tudok róla, hogy egyáltalán nálunk van lehetőség hiphopra járni. xD

Utána néztem közben a swingnek, tényleg olyan kis pörgős. Nevet

Amúgy emlékszem rád, épp akartam írni, hogy mi régebben írogattunk egymásnak egy kicsit. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4958 Dátum: 14 jan 25, 22:09:59 »

Nekem a 3-4 év az idézőjelben kevés,mondjuk miben mi igazából,van amiből sajnos túl sok is...
(Amúgy jaja,csak ugye én el voltam tűnve,csak most kedvet kaptam visszanézni,hogy mi újság van régi szeretett helyemen. Mosolyog )
Egyik osztálytársam meg pont a héten mesélte,hogy ő meg MMA-zni járt,és ott egyszer állba rúgták talppal... na ott ment el a kedvem a küzdősportoktól.  >.<#
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4959 Dátum: 14 jan 25, 22:29:26 »

Pl. fizikából elég sok 3-4 év, de néha még 1 óra is. smirksweat Nevet

Én is nemrég tértem vissza ide, kb. másfél évre eléggé eltűntem.

Ne menjen el a kedved, a küzdősport jó dolog. Nevet Én nagyon szeretnék valamilyen küzdősportra járni, pár hónapot aikidoztam, de az elég laza volt. Nevet Exbarátom szinte profi mma-s, mindig féltettem, egyszer egy hatalmas lila folt volt a szeme alatt egy meccs után, és nagyon kivoltam tőle. Az mma a legdurvább az összes közül. Jó, miután ez kevert harcművészet, nem is csoda. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4960 Dátum: 14 feb 01, 18:48:38 »

Én a kék-zöld foltjaim miatt nem hordok túl nőies ruhákat ezért néha nem mondanám magam egy csinos emberkének  Gondolkozik Én kravmagázom, és amúgy is mindig el esek mert nem vagyok túl ügyes ember  smirksweat Ezért vagyok színes ember  Nevet
hanii Jamlanden táncolsz?
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4961 Dátum: 14 feb 01, 18:56:29 »

Az sose tántorítson el ha tele vagy foltokkal,az alapozó csodákra képes. Nevet Mondjuk nem a 40 fokban az tény,mert az meg eléggé taszító... Mire a jó a jégakku.  Hümm-hümm
Amúgy kravmaga az elég komoly. De csak belejössz,mondjuk nem tudom mióta űzöd,úgyhogy hajrá.~
Én speciel most kézi helyett zumbázni fogok. Arra időm is van meg türelmem is. ^^" Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 18:58:50 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4962 Dátum: 14 feb 01, 19:17:10 »

Arcon még nem szereztem foltot, azaz a sport miatt. Persze jó párszor horzsoltam le amikor kisebb voltam  Nevet
Próbálgattam másfél éve aztán elkezdtem teniszezni és felfüggesztettem, mert megszerettem a teniszt csak télen nagyon drága a pálya foglalás  Szomorú És újra elkezdtem. De a lábam és a kezem mindig foltos és a vicces hogy sose veszem észre mindig nővérem szól hogy "na mivan megint megvertek"  Nevet

Ú kézilabdázni próbáltam, na nekem az nagyon nehéz. Hány évig kéziztél?
Hát az megmozgatja a testet ár sokat nem tudok róla  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4963 Dátum: 14 feb 01, 19:25:49 »

Teniszezni tényleg baromi drága. o.O Pedig vicces amikor idegességében az ember izomból földhöz vágja az ütőt. :DDD
Foltokra meg rakjál bátran jeget/jégzselét. Jót tesz.

Amúgy 8 évig játszottam. És nagyon hiányzik. (Rinyálás mód bekapcs.  smirksweat )

Zumba meg tényleg jól átmozgat, és még otthon is lehet csinálni, szóval nem egy nehéz pálya. Csak oda kell rá figyelni, hogy jól csinálja az ember mert különben nem ér egy forintot se.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4964 Dátum: 14 feb 01, 20:03:06 »

Hát igen főleg télen a fűtött pálya miatt kb 130 és plusz az edző így már meg sem éri. Pedig szeretem. Én a labdát szoktam és jó messzire el pattog Nevet

Az nem semmi biztos jó izmos lábaid és karjaid vannak  Nevet

Megfogadom a jeges tanácsod !! :<
Hát ez nem nekem valónak hangzik, elég figyelmetlen vagyok meg bendzsa a sportok területén  smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!