24 szep 20, 13:12:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081185 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4920 Dátum: 14 jan 10, 15:47:39 »

De eléggé úgy hangzik. Amúgy meg Saphira tette fel a kérdést.
Amúgy elég gyakran előfordul velem, hogy értelmesnek tartom önmagam, néha azonban tudok butaságokat csinálni, mondani, én ilyenkor szoktam magam p.csának érezni... bár az én esetemben ez nem az átlagosan értelmezett kifejezzést takarja, hanem pusztán azt a szituációt amiben butusnak érzem magam, és ahol nem tudok kiállni magamért.
Nőiesnek én őszintén szólva nem is tudom konkrétan mit takar. Szerintem leginkább azt, ha valaki magabiztos és a sarkára tud állni bármilyen szituációban.
Szerintem mindenkinél mást takar a nőies és a p.csa szó is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4921 Dátum: 14 jan 10, 15:55:57 »

A nőiesség egy minőségi jelző, és szerintem egyáltalán nem jellemző mindenkire. De, hogy példát hozzak fel, Sherlock már jobban elmagyarázta, mikor megmondta, ki a Nő. Irene nőies, Molly nem. Attól még persze szerethető.


Meg a 13 éves p*csák sem nőiesek, amikor játsszák az agyukat. Attól még nem lesznek nőiesek, hogy hímközelbe kerülnek, ez hülyeség.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 10, 15:57:48 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4922 Dátum: 14 jan 10, 16:00:28 »

A nőiesség egy minőségi jelző, és szerintem egyáltalán nem jellemző mindenkire. De, hogy példát hozzak fel, Sherlock már jobban elmagyarázta, mikor megmondta, ki a Nő. Irene nőies, Molly nem. Attól még persze szerethető.

Ez egy szép megfogalmazás, kár hogy nem lehet mindenki Irene. Szomorú Azért én inkább lennék ő, mint Molly.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4923 Dátum: 14 jan 11, 13:29:56 »

Nem azért nem törődök egyikkel sem mert fel akarom valamelyiket szedni. Azért nem törődök mert hasznosabb megtérülő dolgokba fektetem energiáim Mosolyog
Egy férfi ismerősöm anno azt találta ki, hogy most kicsit szünetelteti a csajozást, egy 5éves kapcsolat után, és cölibátust fogad. Miután úgy mond komolyan beakarta ezt tartani és tényleg nem akart csajozni, hirtelen minden nő rá akart mászni. Élveztem, ahogy sírt nekem, hogy milyen nehéz megállni, hogy ne dugjon meg egyet se. Nevet
Naplózva


Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4924 Dátum: 14 jan 15, 22:37:49 »

Nekem egy osztálytársam önti ki a lelkét a közösségiken (gyakorlatilag mindegyiken, a nap 24 órájában), merthogy elvileg szerelmes valakibe, csak azt most nem tudom hogy gondolja, hogy ez engem miért is érdekel - vagyis pont hogy nem érdekel -, meg az, hogy a srácok miről beszélgetnek egymás között.
Ja, igen, ez a szegény pára fiú.  Nevet
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4925 Dátum: 14 jan 16, 15:22:32 »

Ha nem érdekel, akkor mondd meg neki. Nem muszáj mások gondjait meghallgatni, esetleg segíteni...
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4926 Dátum: 14 jan 16, 16:21:23 »

Azt nem mondtam, hogy idegesít.. szinte élvezet.  ikszdé
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #4927 Dátum: 14 jan 16, 16:32:41 »

Én mostanáig azt hittem, hogy Kurohi-kun fiú... Mondjuk Hakuu-ra is azt hittem, Tsunade-himéről, pedig most sem tudom, hogy milyen nemű, de ez a trollbarlang hatása.Nevet
Amúgy a kun-t nem fiúk után szokták tenni?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4928 Dátum: 14 jan 16, 19:56:38 »

Tsunade-hime fiú. Nevet Tudom a keresztnevét is. De amúgy tényleg tök megtévesztő amikor valaki kirakja a kun-t, és utána látom a profilján, hogy nő..
Egyébként szerintem jó dolog meghallgatni így másokat, én mindig azt csinálom, folyton kiöntik a lelküket és szinte már ez a hobbim, meghallgatni és ha tudok, segíteni nekik. Szerintem próbáld te is élvezni, később menni fog. Nevet De persze a folyamatos panaszkodás egy idő után idegesítő lehet.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4929 Dátum: 14 jan 16, 20:02:02 »

Letiltottam, de most osztálytársamat zaklatja.   Nyelvesít Fiúk után szokták tenni, de nagy ritkán lányokra is mondják.
Mindenki fiúnak néz.  Nevet
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4930 Dátum: 14 jan 16, 20:04:23 »

Lányokra is mondják? Wtf? Ohh My God Mikor? Egy világ dőlt össze bennem most.
Amúgy most jut eszembe, én is szoktam panaszkodni. Elég sokat. xD De én inkább csak azoknak, akikkel nagyon jóban vagyok.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4931 Dátum: 14 jan 16, 20:12:43 »

Nagy ritkán, én legalábbis így tudom.  Hmm?
Hát ezzel az osztálytársammal én különösebben nem vagyok jóban, szerintem csak fárasztani akar a kis genyó.  Meg olyan hülyeségekkel traktál.. ikszdé
Erről jut eszembe, két volt osztálytársamnak gyakorlatilag én voltam az őket összetartó kapocs, mert nekem részletezték, mennyire utálják egymást. Ebben most az a vicc, hogy elvileg legjobb barátnők voltak.  Nevet
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4932 Dátum: 14 jan 16, 20:56:57 »

Ilyen 'barátnőm' nekem is van. Én inkább csak haveri alapon szoktam beszélgetni vele, de ő nem érti, miért vagyok vele ilyen, mikor "én vagyok a legjobb barátnője". Bár az ő sajátos kis akciói után nem értem, hogy nem vágja le, hogy én azért annyira nem bírom őt... Mosolyog
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #4933 Dátum: 14 jan 16, 21:36:50 »

Dettó.  Nevet
Van még egy ilyen osztálytársam is, akit mindig anyunak szólítok, mert olyan anyáskodó. Minden harmadik mondata azzal kezdődik, hogy "Figyelj...". És amikor elkezdi rázni a mutatóujját..  LoL. ikszdé
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4934 Dátum: 14 jan 19, 13:23:15 »

Olyan fura mikor az emberek (lányok) meglepődnek, hogy tükör nélkül fonom parkettába a hajam, már nem először éltem ezt át -.-", azt mondják ezt nehéz pedig tükör előtt állva sem látnám szerintem a tarkómat amin épp matatok ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!