24 szep 20, 16:39:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081511 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4725 Dátum: 13 júl 22, 19:27:40 »

Ez tudat alatt genetikai (nagy mell=termékenység, jól tudja táplálni a gyereket).  Gondolkozik
De a legtöbb férfi csak megnézi a nagy lufikat, de a többségnek (legalábbis az "értelmesebbeknek") az "összkép" a lényeg (és ebbe benne van külső, belső, kisugárzás minden).  Mosolyog
A reklámokkal meg nem kell foglalkozni azok készítői/tervezői csak a pénzt hajhásszák [az egész csak "illúzió", azok a nők elő vannak készítve némelyik szilikonos, valaki csak úgy van öltöztetve hogy szebbnek látsszon és profi módon vannak kisminkelve, megvannak a kis "trükkjeik"] amúgy is a TV a legrosszabb tanácsadó (főleg a retekklub és társai).
A bátyád (elmondásod alapján) a nagyra hajt, de biztos vagyok benne hogy ha látna egy nagymellű nőt aki bűn ronda és egy sík hülye bunkó, és egy másikat aki "mellesleg" kisebb méret de egy csinos dekoratív kedves lány akkor vajon ki kéne neki.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 22, 20:04:28 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4726 Dátum: 13 júl 22, 19:50:59 »

bocs, töröljétek, nem néztem a topic címét...  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 22, 19:51:38 írta MrSaiyan » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4727 Dátum: 13 júl 22, 20:10:27 »

Ez tudat alatt genetikai (nagy mell=termékenység, jól tudja táplálni a gyereket).  Gondolkozik

Miért tudná jobban táplálni?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4728 Dátum: 13 júl 22, 20:21:42 »

Én azt nem tudhatom (annyi biztos hogy a mell a termékenység szimbóluma), minden esetre ezt hallottam már több forrásból is (még az is lehet hogy egy tévhit).
Különben is azt írtam hogy jól és nem azt hogy jobban.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4729 Dátum: 13 júl 22, 21:14:36 »

Nagy részét zsírszövet teszi ki, aminek semmi köze a csecsemő táplálásához. A tejmirigyek csak a terhesség folyamán kezdenek el növekedni, és minden nőnek körülbelül ugyanakkora mennyiségű van belőle.

Bár, ha azt vesszük, hogy régen a kövérség a jómód jele volt, így közvetve lehetett annak a jele, hogy nem hal éhen a kölyök, mert van miből gazdálkodni, de a tejjel kapcsolatban nem volt jelentősége.

Idézet
Különben is azt írtam hogy jól és nem azt hogy jobban.   Nevet

Jó, de a sorok között olvasva az jön le belőle, hogy mások meg nem jól. Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4730 Dátum: 13 júl 22, 21:31:44 »

Biztos így van (te amúgy is valamilyen orvosnak tanulsz ha jól tudom)  Gondolkozik
Idézet
Jó, de a sorok között olvasva az jön le belőle, hogy mások meg nem jól.  Nevet
Ja, egy kicsit valóban úgy lehetett érteni.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4731 Dátum: 13 júl 22, 21:44:46 »

Értelmes férfi nem csak ezt nézi. Igazából erről kár is több szót ejteni, bár engem nem érint szerencsére.   Nevet

Egy kis "csemege" : http://www.youtube.com/watch?v=v2SvIoDKT8I
Imádom ezt az embert. Jóképű és szimpatikus, olyan édes a mosolya. :3  Pirul
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4732 Dátum: 13 júl 22, 21:51:34 »

Nekem ez a frizurája nem tetszik...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4733 Dátum: 13 júl 22, 21:57:18 »

Ne, David? Tényleg tetszik? Nevet Olyan fura, róla mindig is azt gondoltam, hogy egy belőtt sérójú divatmajom, akit szeret a többi ember majmolni, ezért hát fúj.

A nagyobb vs kisebb cici jobb-e... Nos, lányok. Akik élnek már olyan életet, amilyet a felnőttek élnek, ott is a nagyobb mindig jobb törvény érvényesül. Nem kell egy lányra sem óriási tejcsárda, mint amit A-chan is linkelt a napokban nemrég, de valljátok be, hogy ti sem kezdenétek olyan sráccal, akiről tudjátok, hogy ott lent bizony van rejtegetnivalója, vagyis... nincs. Nevet Akkor ugyanez miért is probléma, ha egy fiú szereti a lányban? Mármint értitek, fordítva.
Ehm, amúgy bocs, ha furán fogalmaztam, megittam egy elég erős sört, soha többet egyszerre ennyit. Nevet
Naplózva
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #4734 Dátum: 13 júl 26, 21:15:45 »

annyi biztos hogy a mell a termékenység szimbóluma

Lehet még tudat alatt ott van nekik a Vénusz szobor, csak vékonyabb változatban Nevet
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4735 Dátum: 13 júl 27, 23:55:37 »

Szeretjük mi a nőket Nevet  Csak a feminizmust nem Nevet
Csak egy kérdés. Mi bajod van a feminizmussal.  Gondolkozik

Idézet
Lehet még tudat alatt ott van nekik a Vénusz szobor, csak vékonyabb változatban  Nevet
Lehet.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 00:13:38 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4736 Dátum: 13 júl 28, 14:29:30 »

Nekem a feminizmussal a fő bajom, hogy a mai világ nagyonsok nője (és férfija is) teljesen eltorzította a szó jelentését... egyáltalán nem képesek értelmezni anno mit is jelentett a nőknek... már-már helyenként/esetenként férfigyűlöletbe, a női nem istenítésébe megy át, holott egyáltalán nem arról szól
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 14:30:32 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4737 Dátum: 13 júl 28, 15:12:06 »

Valóban eltorzult egy kicsit.  smirksweat Eredetileg az a nők elleni erőszak elleni fellépés és a jogi egyenjogúság (szavazási jog, munkához való jog stb) volt a cél (hogy pl. ha veri az asszonyt a férje akkor fenn tudja tartani magát hogy legyen lehetősége elhagyni és ne kelljen függnie az ilyen illetőktől stb.).  Legalábbis így tudom. Gondolkozik
Vannak biológia adottságok amik vannak és kész. Szekrényt az emelget aki képes rá (az esetek nagy többségében a férfi, bár akad 1-2 nő is aki ezt megoldja), de az egyenjogúság nem a másik nemnek az esetleges gyűlöletéről kéne hogy szóljon.
A szerepekkel nincs is baj, mert nagy része genetikai, adottságokon alapszik, viszont az igaz hogy 1-2 pasi (nem mind de a környezetemben azért akad) olyan hogy nagyon "felsőbbrendűségi komplexusa" van, és ez az ami zavaró az egészben, a számomra.  smirksweat
Nem tisztelik egymást (és egymás családban betöltött szerepét) kölcsönösen az emberek és ezért is van sok válás.  Lesütöttszemek
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4738 Dátum: 13 júl 28, 15:15:13 »

Engem senki sem ért meg ezen a fórumon T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4739 Dátum: 13 júl 28, 22:24:35 »

Inkább nem szólok hozzá a feminizmushoz, érdekes téma, meg jó is, de mivel a bátyám barátnője meg az anyja eléggé az, itthon sokszor kiveséztük a témát, na meg Szabival is és kicsit unom. Nevet

Idézet
Az pedig csak hab a tortán, hogy még a feministák céltáblájává is vált a Pinterest. Mióta létezik, a nőjogi aktivisták egyre-másra azt hangoztatják, hogy a képmegosztó weboldal a női sztereotípiák elérésére buzdít, úgymint legyünk vékonyak, gyönyörűek és konyhatündérek; mást sem csinál, mint ötvenes évekbeli háziasszonyokat kreál a mai nőkből, kiölve belőlük a feminizmust. Cupcake receptek, Anne Hathaway-frizura és dizájn „repin”-nelt fotók és társai évtizedekre visszahúzzák a feminista mozgalmat – állítják az aktivisták –, a nőkből pedig Martha Stewart-klónokat (Amerika háziasszonya, aki folyamatosan sütés-főzési, kertészkedési, lakberendezési és öltözködési tippekkel látja el a nőket) kreál.
Ez az idézet egy cikkből van amit az egyik kedvenc oldalamról írtak a pinteres.com-ról. Itt az egész ha valakit érdekel. A lényeg a lényeg, hogy ez egy f*szság... és nem szeretem, ha átesnek a ló túloldalára. A feministák, ne férfiakat akarjanak csinálni, női külsővel és olyan adottságokkal amik a férfiaknak nincsenek, de ők mindent elakarnak venni a férfiaktól.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!