24 szep 20, 17:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081593 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4710 Dátum: 13 júl 18, 15:51:36 »

Persze, hogy nem lépnek közbe. Félnek, hogy őket is elpüföli a csajszi. kacsint Amúgy tényleg jól tolja, meg is lepett, hogy hogyan földre teperte Nevet (bár a lábközi rúgás után nem is csoda... :3)

A mami meg mit csináljon? Vén már, meg a másik aki ott elsétál és mutogat is egy idősebb nő. Ezért nem éppen verekedésre termettek, maxi ha sodrófa vagy partvis van a kezükben.  smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4711 Dátum: 13 júl 18, 15:56:51 »

Hát, nem is arról van szó, hogy kinek vannak már ízületi problémái a kora miatt, mert gondolom te is láttál már mamit busz után szaladni, majd felszállván a járműre kinézni magának a legkényelmesebben elhelyezkedett fiatal helyét, és kitúrni onnan a "korára hivatkozva", hanem a segítőkészség, az empátia totális hiányáról. Egy ilyen helyzet mellett nem lehet elsétálni, nem lehet mutogatni, nézni a többiekre, és várni, hogy a csorda meginduljon, és egy falkaként segíteni, egyszerűen lépjen, tegye meg, segítsen, segítsen a bajba jutottan, legyen önzetlen, ne sétáljon el. Olyan gyomorforgató ez a viselkedés, de az még annál is rosszabb, hogy ez számít alapnak, ez a normális, nem pedig az, hogy odamegyek, és én is elkezdem ütlegelni a tatyómmal azt a tahót. Szomorú Ennek... egyszerűen csak jönnie kellene, mint a havi mensinek. Nevet (ha már csaj topik xD)

Amúgy a puszta véletlen műve, hogy az ala-ava kombódról Rarity emberi alakja jut eszembe, avagy mégsem? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 18, 16:00:28 írta Nikuccia » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4712 Dátum: 13 júl 18, 16:05:47 »

ikszdé
Én azért nem egészen értek egyet. Az egész esemény másodpercek alatt zajlott le és biza mindenki látta, hogy a leányzó nyer. (kapásból biztos nem tudtak volna ugrani, mert a hirtelen sokk, meg feldolgozni agyilag, hogy mi is történt...) Akkor egy rozoga vénasszony miért kísértse a sorsot, hogy odatehénkedik (ezzel a lányt is gátolva a mozgásban) és ráver a táskájával az úriemberre akit 1. ez biztos nem hat meg 2. mivan ha megcsapja a nagyit akinek eltörik a megritkult csontozata? Nevet Én biztos nem akarnám, hogy egy 80 éves ott sertepertéljen a lábam alatt miközben péppé verek valakit. ikszdé

Nem, ez nem véletlen. Nyelvesít Mosolyog (de ott van Tom is! ikszdé)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #4713 Dátum: 13 júl 18, 17:07:02 »

Ez a csajszi tényleg bátor volt Nevet én nem is tudtam volna ilyen gyorsan reagálni szerintem mire észhez kaptam volna már elfutott volna  ikszdé Más részről kicsi vagyok szóval ő elpáholt volna ikszdé
A mami meg kb. mintha mozizna,beállt biztonságos helyre és nézte Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4714 Dátum: 13 júl 18, 17:18:46 »

Idézet
aki tanácstalanul néz maga elé, néz a többi emberre, tőlük várja, hogy valaki avatkozzon már közbe, és mások tétlenségével igazolja a sajátját is. Egyszerűen.. undorító.
Az egy dolog hogy senki sem ugrik közéjük de én azt nem bírom megérteni hogy ha van egy balhé annyi emberből egyiknél sincs éppen mobiltelefon amiről segítséget kérhet egy "szakszerű" és hivatalos közbeavatkozáshoz.  smirksweat
Vagyis magyarul kihívja a rendőrséget.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #4715 Dátum: 13 júl 18, 17:23:57 »

Szerintem csak szimplán nem érdekli őket a dolog és lefoglalja őket hogy nézzék a balhét,az érdekesebb számukra mintsem az hogy tegyenek valami hasznosat Mosolyog Az iskolai balhéknál is mindenki nézi a balhét nem szól senki Mosolyog
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4716 Dátum: 13 júl 18, 18:53:42 »

Nem is az, hogy nem érdekli őket, de az aluljáróban, meg úgy általában véve az emberek el vannak foglalva saját magukkal. Akik épp a lépcsőn jöttek le, pont nem látták, hogy mi volt a verekedés kiváltó oka, úgy meg nyilván nem fognak beavatkozni, gyors közvélemény-kutatásra pedig, hogy akkor mi meg hogy történt, nyilván nincs idő. Plusz amit Rita is írt, mindenki másképp reagál, a legtöbben lefagynak, a csaj is azért indult be, mert az ő értékéről volt szó, és nem akarta, hogy lába keljen. De a nyanyókán azért meghaltam, a csajnak pedig kijár a respect. Mosolyog Aki pedig szemtanúja az egésznek, az tényleg próbáljon meg segíteni, ha nem gyökerezik földbe a lába.

De az én példaképem akkor is ő:



 Ezt egyszer én is meg fogom tanulni. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4717 Dátum: 13 júl 19, 09:19:28 »

Már egy jó ideje böki valaki a csőrömet DeviantArton. Szerintem nem sok keresni valója van azon az oldalon, viszont egy hadseregnyi ember támogatja és rajong érte. Azt inkább nem boncolgatom, hogy mi játszódhat le a fejükben közben - nem akarom tudni.
Amit csinál, szerintem nem művészet - ha már devART, persze, most jöhetne, hogy de a művészet relatív, mindenkinek mást jelent.
Elég sűrűn összefutok vele a főoldalon, csak azért, mert egy csomó ember a nyálát meg egyéb testnedveit csorgatja rá, de szerintem a szerencsétlen még csak nem is szép. Mindegy.
Ezen a képen a nyáladzós kommentek között érdekesebb dolgok is vannak - ellene és mellette egyaránt - a 'wolvesbreath' nevű felhasználó elég hűségesen védi a csajt, oldalakon keresztül, bárkivel szemben, nem hajlandó igazat adni senkinek, nekem elég szemellenzősnek tűnik - oh, I don't say.
Szerintem nem érte meg azt művelnie magával, amit, még a forradások/sebhelyek is rohadtul feltűnőek.

Mindenesetre, érdekel mások véleménye - a fiúké is - bár szerintem, legalábbis remélem, hogy már nagyjából tudom milyen reakciókat fogok kapni, ha kapok egyáltalán.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4718 Dátum: 13 júl 19, 09:32:15 »

Biztos elég hátfájós a csaj... de ha a feltűnési viszketegségéhez ez kell, felőlem ott parádézik ahol akar... rajta kívül akad még elég kattos ember a világhálón (szóval akad biztos olyan is aki erre veri). Annyi biztos, hogy elég bugyután néz ki (a külsejével sikerült tükrözni a belső világát) szerintem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4719 Dátum: 13 júl 19, 11:18:59 »

Hát ebben semmi művészi nincsen, az biztos. Igazából deviantart-ra már bárki feltehet bármit, sajnos senki sem szelektál... http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2012/196/8/0/anime_boy_by_bienialala-d57bcl6.png ->ez csak egy példa a sok közül (ha már egyszer ez egy animés/mangás oldal). Én amikor még csak így tudtam rajzolni, akkor próbáltam elrejteni őket, nem pedig feltenni, hogy bárki a világon megnézhesse. xD Szerintem még az efféle firkáim (mert ez az: http://i.imgur.com/nOQ6eWO.jpg?1 ) is jobban megállnák a helyüket.
A csajnak pedig tényleg feltűnési viszketegsége van, simán magamutogató. Én ajánlanám neki, hogy fesse be a haját szőkére, és keresse fel Hugh Hefnert. xD Ott biztosan díjaznák, egy ilyen honlapon már kevésbé (szerintem pasi szemmel se lehet túl szép, főleg ezek a mellek :S, bár javítsatok ki, ha szerintetek srácok ez vonzó Nevet) Mondjuk ha valami érdekes megvilágítást, környezetet, vagy egy egy ötletesebb pózt felvenne, akkor rá lehetne fogni, hogy ezek művészi fényképek, de így... én nem tudom sokra értékelni (félreértés ne essék, ha egy hű de kigyúrt izomagy pasi csinálná ugyan ezt, akkor azt se tudnám díjazni smirksweat)
Idézet
Szeretnék minden félreértést eloszlatni ami a csajtopicban van. A deviantartos nő igenis művész.  Nevet
Művész ide vagy oda, ettől még magamutogató, és undorítóan néz ki, úgyhogy ebben igazunk van. Nevet Számomra EZEK a fotók nem ütnek meg egy minőségi határt. Ha mást is csinál, akkor oké, de ha csak emiatt művész... Mondjuk sok dolgot láttam már, ami művészetnek van titulálva (pl. Jeff Koons Kiröhög, bár ettől még hihetetlen jól megél belőle, úgyhogy gratula neki, valamit nagyon-nagyon jól csinál ikszdé), így nagyon meg sem lepődöm. Mosolyog Ma már szinte mindenkiből lehet művész, ha jól tudja szponzorálni magát.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 12:21:45 írta akym17 » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4720 Dátum: 13 júl 19, 12:50:15 »

A feltűnési viszketegségét ott is firtatták már, és pont a pasi, akit említettem, jól le is húzta őket, hogy a csaj igenis fétis modell, ebből él és ha olvasták volna a bejegyzéseit, akkor tudnák, hogy nem a feltűnés miatt csinálja - és nem is azért műtteti magát állandóan, mert nincs megelégedve a külsejével. HÁ'!
Kérdem én, akkor minek? Már így is van 'munkája', szóval a további műtétek feleslegesek - legalábbis addig, amíg meg nem szottyad egy kicsit. Nevet

Ja, művész. Művészien éri el, hogy egy csapat ötvenes kan törölgethesse utána a cuccot a képernyőjéről. Nevet
____________

A grafikai topicban már volt szó az ilyen rajzok elszaporodásáról DAn, tényleg nem tudom, minek teszik fel őket, némelyik nem csak vacak, de mobillal fényképezik le, kockás papíron van, majzos, nem lehet belőle kinézni semmit, stb. Mások meg facebooknak használják, magukról pakolnak fel egy csomó 'művészi' képet, amit megint csak mobillal vagy webcam-mel csináltak otthon, a kis sötét szobájukban. Nevet
____________

Fiúk, tényleg? Oké, elmegyek és verem egy kicsit a fejem a falba. Nevet Szerintem rohadtul aránytalan.
(tudtam, hogy valaki ellövi a művészetes poént Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 12:53:08 írta A-chan » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4721 Dátum: 13 júl 19, 17:17:21 »

Az önbizalmát azért irigylem a csajnak. De hogy a (mű)mellei undorítóak, az is biztos. Sosem értettem, miért vannak oda a pasik a hatalmas cickókért. Van jó néhány (természetes) nagymellű barátnőm, és akárhányszor látom őket kivágott felsőben, mindig megállapítom magamban, hogy azok a mellek már külön életet élnek szerintem, akkorák. Hát az ebben az esetben, ahol az arányok sem lettek eltalálva, ez még inkább igaz. Számomra inkább ijesztőek, mint vonzóak.

Ez kb. olyan, mintha én azt mondanám, hogy ez, ez, ez és ez mennyire szexi. Technikai KO

Ez mennyivel szebb, na és akkor nem beszélve Ryan-ről. Hümm-hümm
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4722 Dátum: 13 júl 20, 16:55:18 »

Nos, nem szexi, és még nem is szép, se az arca, se a mellei. Ahogy Noé mondta, biztos elég hátfájós a csaj és nekem is ez jutott elsőnek az eszembe. Igazából tia, mikor mutattad az első képet, azt hittem valami szivacs ruha van rajta a melleinél. Elég érdekes, de nem értem meg miért sztárolják.

Ha már művészet, Bruce Lee tudta a tuti. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 20, 17:04:42 írta Minagi » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4723 Dátum: 13 júl 20, 21:02:39 »

Ha már Bruce Lee, ő ilyet is tudott Nevet
Nem mintha bejönnének az ázsiai pasik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #4724 Dátum: 13 júl 22, 19:05:26 »

Ez a téma most a kiscsaládomon belül is nagy viszályokat kelt... Bátyám azt mondja, hogy igenis a nagymellű nők jönnek be mindenkinek, de akkor kérdem én, miért vannak nekem és a barátnőimnek párkapcsolata? Nekem állandó problémám van vele, hogy nekem mennyire kicsi, de amiket a TV-ben lehet látni, nos ahhoz képest lehet kisebbségi komplexusom. Természetes, hogy csak a tökéletes nőket mutogatnak egy reklámban, hogy az általuk reklámozott termék eladásra kerüljön, de akkor is, szerintem sokakat elgondolkodtat, hogy vajon tényleg "ez kell nekik" ?

Egy biztos, a külső ami megfog, a belső ami megtart.

Szerintem minden férfinak a minél nagyobb mell tetszik, mert valljuk be a kicsi (nagyon kicsi) senkinek sem kell... (legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.)
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!