24 szep 20, 19:31:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1081682 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4680 Dátum: 13 máj 14, 20:21:50 »

Nem tartom gyerekesnek egyáltalán, mint leírtam én is 16 éves korom óta vagyok párommal, vagyis 3 éve, 4 hónapja és 14 napja xD és még bármi lehet, főleg, hogy nagyon jól elvagyunk Nevet

Amúgy meg én elég materialista lélek vagyok... szal az ömlengés nem az én világom, de szerencsére páromé sem... nálunk ezért működnek jó a dolgok, még ha másnak nem is tűnne úgy (veszekedni mondjuk sose szoktunk, max. én hisztizek xD)

Jaj és minden barátomnak/srácnak aki tetszett/akit kedveltem én azt kívántam, hogy legyen a lehető legboldogabb majd egyszer valakivel (ha már nem én leszek az aki azzá teszi)... máshogy nem hiszem hogy lehetne... még ha nem is mindig voltak korrektek velem Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #4681 Dátum: 13 máj 14, 22:10:17 »

noemimi-chan akkor te sokkal jobb ember vagy mint én, én általában azt kívánom nekik, hogy folyjon ki a szemük Nevet Persze csak ha genyók voltak.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4682 Dátum: 13 máj 15, 17:26:23 »

A legutóbbi hozzászólásodban most nagyon magamra/magunkra ismertem, noemimi. Nevet

Luna, neked pedig nagyon, nagyon, nagyon szurkolok. Irtó aranyos, mennyire mély és őszinte érzelmeid vannak aziránt a fiú iránt. És az ég szerelmére, ha ő nem képes rá, egyszerűen csak ronts neki, csókold meg, nevessetek egyet, aztán végre kezdődjön az igazi kaland. :DDD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4683 Dátum: 13 máj 16, 18:58:41 »

Sansa szerintem szép... Ámde megtanultam. Nincsen Kurva mind egyforma. egytől eddig... az összes. előbb utóbb elérik hogy úgy érezd magad mintha érzéstelenítés nélkül csinálnának az emberen nyílt szívműtétet....   

Úristen, te miről beszélsz?
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4684 Dátum: 13 máj 16, 19:14:52 »

Tudod én ezekre már nem is mondok semmit.

A legjobb kérdés ami elhangozhatott:


Az igen, megvolt az összes, hogy ennyire általánosítasz? Nevet

mindegy..
Nevet

Sízínek üzenem hogy az ember ilyen lelkiállapotban nem posztolgat. Nem gúnyolódtam.. nevettem egy sort.. messze van ettől még a gúny.
Ha valami igazán fáj akkor nem csináljuk ezt.. de mindegy, elnézést Micsuditól..
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 16, 19:28:29 írta Éjfél » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #4685 Dátum: 13 máj 17, 17:32:36 »

 Jaj nekem, milyen napom volt.  Nevet
Ma színjátszón annyira furcsán viselkedett, hogy nem tudtam mire vélni a dolgot, és komolyan azt hittem, teljesen hülyének néz, vagy mi. Már úgy éreztem, hogy legszívesebben elsüllyednék, olyan szánalmas volt ! ><
Erre, mikor vége lett, és kijöttünk az épületből ( és mindenki más eltűnt ikszdé ) elkezdi, jövő héten mindenképpen össze kellene hoznunk egy találkát.
Én meg erre, mint egy idióta, csak annyit tudtam kinyögni: Oké, jó. >< És még azt is hozzá tette, jó lett volna a mai nap is akár, de eltelt az idő, és amúgy sincs valami jó idő. ( kb. 10 perc múlva úgy esett, mintha dézsából öntenék... ) És majd még beszélünk erről.
Viszont amennyire nyuszi egy alak, a végén beszervezne még valakit. Na azt nem! Nyelvesít Vagy eljön velem kettesben, vagy semmi értelme az egésznek! ( jobb, ha fél tőlem  Ördögi ) Az pont olyan, mintha bármikor máskor együtt lógnánk a többiekkel. 
Igazából nem is értem, mi üthetett végre belé, de talán rájött, mindjárt itt az évzáró, és nem ártana kezdeni valamit a szünet előtt.
 Bár én mindig felkészülök a legrosszabbra is. Szóval, ha a jövő hét mégse lenne jó, akkor én erősködnék tovább.  Reszkess szépfiú, most már aztán véghez viszem a tervem!  Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4686 Dátum: 13 máj 21, 16:55:45 »

Nem szabadna ilyet írnom, vagy akár gondolnom, de olyan gyönyörű mulatt lány ült mellém a buszon, hogy én egyedül a buszon örültem annak, hogy fél órával tovább tartott az út egy baleset miatt!

Mit jelent az hogy mulatt?

Jah közben rákerestem, semmi.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4687 Dátum: 13 máj 24, 20:23:11 »

Ja,de amikor meg kiderül ... Akkor az a kapcsolat nem lesz hosszútávú.Persze van olyan csaj is akit nem érdekel,de az olyan ritka mint a fehérholló.
dream eléggé szűk látókörű vagy, a munkanélküliség jobb esetben múlandó, és nem minden embernél számít a státusz vagy az anyagi helyzet..
Barátom is munkanélküli volt amikor összejöttünk, már vagy három éve nem volt munkája.. és nem sokra rá lett, de engem speciel maximum ez azért érdekelt hogy ő hogyan érzi magát a bőrében és nem más vonatkoztatásban.

S hidd el, rengeteg nő van így. Miért kell ennyire általánosítani? Ilyen témákban pláne.
Pont rólad nem gondolnám, hogy annyi tapasztalattal rendelkezel ezekről a dolgokról.
Persze ez sem kor függő, de én így látom és bocsi ha rosszul.

Egyébként a témáról az Igen ember jutott eszembe, aki kitalálja miért az kap egy pirospontot.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4688 Dátum: 13 máj 28, 21:48:55 »

Úgy döntöttem, mégse költök kondibérletre.  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0</a>


Anyám, ezeket durva lenne boncolni, milyen jól lehetne látni az izmokat.  Ohh My God Rámenne egy nap, mire lefejted a latissimus dorsit.  Ohh My God
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4689 Dátum: 13 jún 06, 18:50:36 »

Nagyon ki tud készíteni, hogy esetenként a pasik mit össze nem tudnak rinyálni  smirksweat
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4690 Dátum: 13 jún 06, 18:56:05 »

Idézet
A "tökéletesekből" meg aztán főleg nem.

Anyám, akkor ne is álmodozzak fehér rózsás esküvőről? Francba.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4691 Dátum: 13 jún 06, 19:01:54 »

én már pedig azt hittem, hogy mindig a számunkra tökéletes lesz életünk társa
basszus milyen naiv vagyok  smirksweat

meg kérdés kinek mi a normális...

noe: tökéletesnek titulálni a párunkat helytelen eljárás. Ismerni és elfogadni kell a másik hibáit, nem levegőnek nézni, mert abból jó nem sülhet ki.

Épp ez az hiba nélkül senki sem tökéletes. Szerény véleményem szerint az a jó ha a hibáitok össze vannak hangolva... Az egyikőtöké ellensúlyozni tudja a másikét... Persze ez csak az én tapasztalatom... Tény és való, hogy a másik hibáit elviselni nem feltétlen könnyű feladat... de ismételten csak szerintem, egy kapcsolat nem magától lesz jó, hanem attól, hogy tudsz érte küzdeni...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 19:14:19 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4692 Dátum: 13 jún 08, 21:29:05 »

Uraim tessék, mielőtt elcsöppennétek.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8v6Gc7roJ6g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8v6Gc7roJ6g</a>



Epic comment is...

"Sorry US i'm moving to Czechoslovakia. Right now."
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4693 Dátum: 13 jún 08, 21:58:55 »

én csak sok sikert kívánnék a költözéshez... am meg közelebbi országokban is megesik hogy megfeledkeznek arról az apróságról, hogy 20 éve felbomlott... na de ez szegény Jugoszláviával is megszokott esni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4694 Dátum: 13 jún 26, 16:09:31 »

Azthiszem ezt egy nami cosplayyel lehet szemléltetni a legjobban Nevet
http://media.animevice.com/uploads/0/3346/527557-crossplay_nami.png

Ezt benézted, mert mű. Szomorú

Idézet
Kisugárzása van, de melle, na az nincs neki.

De azért a két kezét összetenné a fél férfi topic, ha csak beszélhetne vele, függetlenül a mellméretétől.

Ha belenézel a sorozatba, láthatod, hogy van neki. Nem is értem miért kell nektek 90-es mellbőség? Miért kell a mell méreten fennakadni, egy ilyen nő mellett? Ne legyen se nagy, se mű.

Végre egy értelmes ember!
Sosem értettem, mit esznek a férfiak az ilyen óriás dinnyéken. Milyen is lesz az két gyerek után? :O Bár gyerek nélkül is rettenetesen csúnya, főleg ha egy nő karcsú, valahogy nem illik a képbe a 90-es méret. Eltorzítja az egész testet.

Eredetileg azért íródott a hozzászólás, hogy megsértem gmant, de inkább letettem e szándékomról, mert túl gonosz lett volna.

Idézet
Saphira? Ezek szilikonok ? Ahhoz túlságosan lógnának a bikini nélkül. Szerintem igaziak.
És igaz hogy 2 gyerek után rájuk fog férni a plasztika de a TB ezt fizeti, és a nagyból könnyebb kisebbet csinálni mint fordítva   Ezek nem az én érveim hanem a legbögyösebb lányismerősöm mondta.

Pont a szilikon nem lóg. Szerinted miért csináltatják?
És akkor jól becsapott bögyös ismerősöd, mert a TB ilyet nem támogat, csak kivételes esetekben (aszimmetrikus például), és orvosi engedélyhez kötött.

Miért ne mondhatnám egy nőre, hogy szép, ha egyszer szép?

Idézet
És evolúciós szempontból

Hohó, te beszélsz evolúciós szempontokról? Aki minden nap amiatt sír valami topicban, hogy az összes csaj gonosz szajha, mert mindegyik kikosaraz? Gondoltál már arra, hogy talán evolúciós szempontból teszik?
Természetesen valóban így van, csak eddig még nem akartalak vele megsérteni.Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 17:35:22 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!