24 okt 06, 21:16:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092219 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #870 Dátum: 08 jan 02, 21:52:05 »

Jaj azokra a Julian képekre emlékszem, egyszerűen beleégtek a retinámba... :-[ ááá én se találom azokat a képeket
http://www.imdb.com/gallery/granitz/2679/Events/2679/JulianMcMa_Vespa_4197492_400.jpg.html?hint=nm0573037
ezen is elég zabálnivaló, bár fogalmam sincs ki a mama mellette, de tutira nem vetélytárs.. kacsint Nevet Nevet De a kövi az igazi
http://www.sf-radio.net/charmed/charaktere/bilder/cole_turner.jpg
Igen, igen!!! Én és olyan jól tudott csókolni, vagyis imádtam, ahogy mindig befordult  a szeme és csak Phobiera koncentrált... Nevet Nevet

Arra Johnny-s képre emlékszem (de mégse azok, amiket belinkeltél..hmm, meg köne keresni?? ??? Hümm-hümm Nevet), azt ragasztottam be egyszer egy füzetmbe (ritka kivételek egyike volt, mikor ilyet cselekedtem, de az tényleg ott van)
Másik téma: mostantól tényleg nem érdekel, vmi barátságot emlegetett, de szerintem csak össze-vissza beszélt... Nevet Nevet Én inkább hanyagolom! Mosolyog

Azért a bőrnacis kép jöhet..!! Nekem még általánosban a (nem jut eszembe a tárgy neve) mechanika/háztartástan (???) Béla bácsi jött néhányszor bőrnaciban órát tartani...  Nevet Nevet Na dőltünk a röhögéstől, aztán a többi tanár erről egy idő után lebeszélte.  Mosolyog De az a néhány alkalom emlékezetes maradt!!!
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 02, 21:54:53 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #871 Dátum: 08 jan 02, 21:56:56 »

Sejtem Nevet ... Véletlenül az nem technika és háztartástan volt?^^
Bőrnaci... értettem... máris kikeresem Nevet
Addig Julian McMahontól olvadozzunk Nevet :
kép1
kép2
kép3

...
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #872 Dátum: 08 jan 02, 22:01:07 »

Kés alatt!!!!!!!!
Abban a legjobb:D

És még egy kis Johnny:D http://www.johnnydeppfan.com/portraits/p113.jpg A kezei:D Valamiért odavagyok értük:D
Csak meglesz az is, amit keresekxD

Pedig az a kép itt figyel a falamonxD Hát igen, én sem vagyok ez a típus, de hát vele kivételt kell tenni:p
Más: Barátság?? Hát... talán van ilyen... nekem is ígért anno vmi ilyet.. vagy az én voltam? Hoppá:p De sztem az ilyen kivitelezhetetlen, főleg, ha nem napiszinten kell találkozni, hanem még keresni is a másik társaságát. Bárki bármit mond, csak az emlékek jutnak az észbe, meg hogy milyen is lenne, ha megint.... szal a barátsztorit nem nagyon támogatom....

Jöjjön a bőrnaci:D
Én keresek tovább:D

JahxD A kép1 a legjobb, bár a falamon nem mutatXD

Jejeje: http://www.johnnydeppfan.com/portraits/p119.jpg
Ezt kerestem Hümm-hümm Kedvenc Nevet Naaaagyooon:D
( És ha erre jársz Gk - köszi mégegyszerxD )
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 02, 22:06:00 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #873 Dátum: 08 jan 02, 22:08:15 »

Jön a bőrnaci Nevet Nyelvesít
Sőt! Egyenesen egy képsorozat róla! Nevet ... najó, nem csak a bőrnaci (bár van olyan kép is Hümm-hümm), de Colin Firth is teljesen látszik xD

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8
kép9
kép10
kép11
kép12

Gomen, hogy ennyi, csak nagyon bírom ezt a jelenetet xDD
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #874 Dátum: 08 jan 02, 22:09:18 »

Nem értem minék kéne barátoknak maradni, főleg ha egyszer már több volt, akkor elég nehezen lesz vmi kevesebb. Na jó ez elég értemetlen lett, de bízom az intuicíótokban lányok.  Mosolyog Ha csak egy barátot kerestem volna, akkor nem megyek bele a többi részébe. De ezt soha nem értettem, ez vmi álszent kötelező klisé. Bár nem megyek az utcán a másik oldalra, ha az ex jön velem szemben, de tutira nem fogom keresni a társaságát!


Tatam megtaláltam...:  :-[ :-[ :-[
http://www.madhatter.it/julian-mcmahon-advocate-magazine-08.jpg

Szerk.1: ezek a képek haláliak, komoly röhögőgörcs tört rám... Nevet Nevet

Hugi a kezei tényleg (hm lehet nem a legmegfelelőbb kifejezés) erőteljes?, markáns... , szóval mint az egész pasi egyszerűen vonzó  kacsint
Ja szerintem ez is sokat számít, a feltérképezés kb nálam így zajlik: 1.összkép 2.arc/tekintet 3. kezek!!

Szerk.2: tényleg technika volt, szenilis unokahúgod köszöni
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 02, 22:17:14 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #875 Dátum: 08 jan 02, 22:11:06 »

Uhhuúúúhúúú! ~per pill. más nem jön ki belőle, nézzétek el neki, de ezzel a magyarázattal már meg is van a négy szó Nevet ~
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #876 Dátum: 08 jan 02, 22:19:10 »

Ahhuhhohhh.... hát....több már belőlem sem jön kixD Pedig ismerem a képet és zsíírXD Nagyon zsíírxD
http://www.johnnydeppfan.com/portraits/0410cut2.jpg
Már nem is tom, mit linkelekxD Jah, megvan, ez egy nagyon nagyon elégedett pofi, amikor az ember megkérdezi és egyszerűen nem tud ellenállni, pedig tudja, hogy úristen ne legyél már olyan nagyraaaxD - Ennek se volt sok értelme, igaz?  :-X
De most ez a julienes kép... visz mindentXD

Más: Kenshin:D Totális egyetértes kacsint
Arva: asszem ez a bőrnaci elgondolkodtatxD
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 02, 22:23:32 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #877 Dátum: 08 jan 02, 22:27:33 »

Örülök, h megoszthattam veletek ezt a képet és mindenki mosolyogva tér majd nyugovóra... Mosolyog
Én ezennel el is búcsúzok, elég fárasztó nap volt ez... holnap kelés hajnalban, szal a ráncokat most kell kezelnem...
Akkor most egy kicsit könnyedebb, de így is eléggé megragadó kép.. Hümm-hümm
http://www.casafree.com/modules/xcgal/albums/userpics/10891/julian6~0.jpg
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #878 Dátum: 08 jan 02, 22:28:26 »

Ugye, hogy nagyon faint? x'D
Én se bírom ki sose röhögés nélkül a bőrnacis jelenetet, amit ott összeökörködik Nevet no meg amikor csak a bőrnaci látszik a képernyőn, akkor látod, hogy Colin Firth-nek milyen jó a... censored khm :-[ :-X ... hátsó fertálya Nevet

És Kenshin-néni, egyetértek Veled... ha vége, akkor teljesen vége... úgyse tudnátok már egymásra úgy tekinteni, mint "csak barátok", ha már ott vannak az emlékek... nem kell haragudni, de tény, hogy nem biztos, hogy szerencsés, ha a társaságát keresed ;D Bár ezt is én mondom, no mindegy :-[ :-X
Julianről az utsó kép aranyos Mosolyog

Zemori-néni: tényleg jó kép Johnny Deppről Hümm-hümm
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #879 Dátum: 08 jan 02, 22:35:49 »

Ajh...Kenshin, azért ... azért ... ezek a képek... nincs náluk jobbxD

Imádom:D

Íme még egy kicsi tőlem:D http://www.johnnydeppfan.com/portraits/0410cut3.jpg ezek a szemek már közelítenek az áhítottamhoz:p És ez a jóéjszakát képem nekem is:D De még erre lófrálok:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #880 Dátum: 08 jan 02, 22:40:06 »

Jaj de lökött vagyok!
Jó éjszakát, szép álmokat Nektek! - látszik, h. már én is fáradok :-X :-[

Umm... mit is aka... megvan! No, megvan... valami játékos csillogás a tekintetben... az is kell, ne?
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #881 Dátum: 08 jan 04, 15:20:33 »

Huh, jesszus Heath Ldgert láttam az előző olalodn :3 jajjj, de szeressük... nem vagyok egy ien nagy színész rajongó, de őt azért én is nagyon imádom :-[
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #882 Dátum: 08 jan 10, 20:15:41 »

ehh én Orlando Bloomtol voltam oda meg vissza:D helyes pasi na:D de azért szerintem Chad Michael Murry-t(jókisnév) nemsokan múlják felül =D
Naplózva

Anna-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #883 Dátum: 08 jan 11, 15:21:44 »

Hehh, nekem is volt Orlis korszakom... Nevet
De rá kellett döbbennem, hogy Paul Walker sokkkkal cukibb! Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #884 Dátum: 08 jan 11, 21:27:01 »

Most érzem komolyan, h öregszem... Fogalmam sincs kikről beszéltek.. :-X Nevet (Walker, Murry???)
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!