24 szep 21, 13:28:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1082247 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4395 Dátum: 12 jún 28, 19:06:19 »

Nagyon jó lett Nevet

Ugyanezt erről a hozzászólásról nem mondhatnám el. 4 szavas szabály.

Moderátor


Javítva, köszi.^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 19:38:25 írta Aes Sedai » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4396 Dátum: 12 jún 28, 19:37:37 »

Aes, az véletlenül nem 4 szavas szabály? Nevet Jaj, csak be ne vezesd a 4 sorost, nem azért mondtam... smirksweat ikszdé Amúgy köszi, ez az első olyan próbálkozásom eddigi életemben, ami jól végződött. xD Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4397 Dátum: 12 jún 28, 19:43:35 »

Hanii, te komolyan ilyen külsővel panaszkodsz? Nevet Nagyon sok lány szeretne így kinézni, mint te. Vagy már nem vagy önbizalom hiányos? Nevet Régen olvastam már a hsz-eidet. Nevet

Úgy irigyellek, hogy idősebbnek nézel ki, mint amennyi vagy, mert nálam meg pont fordítva van, nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok. >.<#

Nekem egyszer lett maradék bordós hajszínező kenve a hajamra, és 2 hét múlva már lilává változott. Nevet És természetesen jó sz_rul állt. :"D
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 19:45:10 írta Nikkie » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4398 Dátum: 12 jún 28, 20:16:53 »

Hát, ha férfi lennék, simán bepróbálkoznék most nálad, hanii, aztán elmennék oda, ahova laksz, és addig hajigálnám kővel az ablakodat, míg ki nem jönnél elém, utána meg... na, az már más téma, és korhatáros történet. ikszdé
Nem mindig jó az, ha valaki idősebbnek tűnik, mint amennyi, mert ugyebár pont az Én topikban panaszkodott tündérke arra, hogy az idősebb srácok mindig kikezdenek vele, mivel ő sem 14? évesnek tűnik, hanem minimum 16-17-nek. Ilyen szempontból ez kicsit necces, ha piát vagy cigit akarsz kérni a közeli Reálból, úgy már jobban megéri. Nevet
Ja, és a hajad: nagyon tetszetős, jó, hogy ilyen kis vagány vagy és nem félsz az újításoktól, hidd el, kell is az, mert hiába szép egy hajszín, elég könnyen ráun az ember lánya, ha túl sokáig ugyanolyan, a melír pedig tökéletes átmenet az újításba, hisz nem olyan drasztikus mint egy komplett hajfestés, mégis elég vagányságot visz a külcsínbe. Mosolyog Szóval csak hajrá! Nevet

Lila haj? Az durva lehetett. ikszdé Mondjuk >neki< spec rohadt jól áll, de nekem soha nem lenne merszem egy ilyen unnaturális színhez hajtémában. (>.<)
Vuíííí, de már nagyon várom a holnapot. Nevet Vége a szőke időszaknak az életemben. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4399 Dátum: 12 jún 28, 20:20:33 »

oh én is örülök ha 15-nek néznek az emberek... biztos említettem már a storyt, de tavaly ősszel vettem egy kis vizipipa dohányt a csaj kért igazolványt elővettem a már új egyetemista diákom, és még utána 3x rákérdezett biztos el-e múltam Nevet
de már szólt hozzám boltos sörvételkor olyat is, most ezt vegyem bóknak, de olyan fiatalka az arcom (pedig akkor épp ki volt kenve a fejem egy kiló vakolattal) adjak már egy igazolványt Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4400 Dátum: 12 jún 28, 20:37:36 »

Köszönöm a bókokat. Nevet Pirul Amúgy igen Nikkie, még mindig önbizalomhiányos vagyok.. Ezen valahogy változtatni kellene. :|
Valóban, néha előny néha hátrány ez az idősebbnek kinéző dolog. Bár én valamiért nem látom magam idősebbnek, de már páran megmondták nekem, hogy vak vagyok. ikszdé
noe, az se jó ha tényleg ennyire lefiatalítanak, mindenhol elkérik a személyidet. Ú, durva lenne, valakit annyira fiatalnak néznének, hogy megkérdezik tőle, hogy egyáltalán van-e személyije. ikszdé
Niki, még jó hogy nem kérnék cigit. De ha cigiznék, nyilván előnyös lenne. Nevet
Annyira nem féltem most ettől a kis változástól, bízok a fodrászomban, ha ilyen kis kezdő lenne, szerintem bele se fogtam volna. Nevet Ez a lila hajú csaj tényleg üt. (: Lehet írtad már, de nem éppen jó a memóriám szóval.. milyen színű lesz a hajad? Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4401 Dátum: 12 jún 28, 21:34:33 »

Egyem a kis amnéziádat. Nevet Már elég sokszor leírtam, szóval inkább majd holnap, kép formájában megmutatom, jó? Nevet
Egyébként úgy változtathatsz az önbizalomhiányodon, hogy egyszerűen elfelejted ezt a szót, és elkezded magad szeretni, de nagyon, nagyon, nagyon. Nevet Annyira nem nehéz egyébként, tükör előtt állj sokat, de ne piperéskedj, ne birizgáld magad (öö, a hajad  vagy ilyenek xD), egyszerűen csak nézd magad. Én sokat szoktam csinálni, főleg, ha kevésnek érzem magam, ha elbizonytalanodom magamban, ami mindig előfordul, ez egy teljesen természetes dolog, de rossz dolog, ezért ki kell nevelnünk magunkból, mert csak elgyengít, feleslegesen ráadásul. Nem élünk ilyen szereken, hogy önbizalomhiányosság, az nem valami vonzó tulajdonság szerintem. Nevet
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4402 Dátum: 12 jún 28, 21:50:12 »

Szerintem sem az de a legjobbakkal is előfordul... A jó taktika ha a tükörben nézegeted magad Nevet

Bocsi, 4 nap és elfelejtem a szabályokat...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 08:50:50 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #4403 Dátum: 12 jún 28, 22:45:22 »

Lina. Lina! LINA!!!! Értelmezd nővéri leszidásnak és könyörgöm, máskor ly-al írd a szabályt.... Bocs, nem égetni akarlak, de ez kiütötte a biztosítékot.

Engem is sokáig idősebbnek néztek, de utolértem magam. Mosolyog Mostanában egyre kevésbé vagyok önbizalomhiányos, bár az biztos, hogy fogyni kellene...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4404 Dátum: 12 jún 28, 22:57:22 »

Elina, tisztességes nővér ilyenkor jól elveri a kishúgát. Nevet Az enyém is próbálta gyakorolni eme jogkörét rajtam elég sokszor, de szerencsére olyan vagyok, mint az aranyhalacska, amelyiket ma úsztattam meg az árkunkba esett esővízben: gyors és siklékony. ikszdé

Juj, és mit szóltok, hölgyek, > Lují Vitton új 2013-as tavaszi-nyári kollekciójához < ? Tudnak valamit ezek a divattervezők a 2012-es decemberi világvégével kapcsolatban, amit én/mi nem? Nevet
Áá, most néztem végig, szegény srácok. Nevet Olyan megalázó lehet úgy végigbattyogni több száz ember szeme láttára, mint aki besza...rt. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 23:19:08 írta Nikuccia » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4405 Dátum: 12 jún 29, 07:00:49 »

Jól van na Szomorú A helyesírás nem az erősségem... Szomorú

Hogy néznek már ki azok a nadrágok? A cipők edig valamelyikhez egész jó, de a legtöbb úgy néz ki mint egy miki egér...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #4406 Dátum: 12 jún 29, 13:16:50 »

szerintem az erős smink is lehet ízléses és szép.. fényképeken pedig kifejezetten jól mutat. Mosolyog
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4407 Dátum: 12 jún 29, 21:16:33 »

Egy dugásra jó a smink meg a többi, mert szexibb és vadítóbb a látvány, de alapjáraton nekem a természetesség jön be.
Biztosan eszedbe jutott már, de ha esetleg nem, akkor megemlítem, hogy sok lány önmaga miatt sminkeli magát elsősorban, és ha valaki sminkkel az arcán érzi magát különlegesebbnek, szebbnek, magabiztosabbnak, az miért probléma? És nem feltétlenül kell a naturális külső rovására mennie a festéknek, ha valaki szolidan, szerényen csinálja, talán természetesebb hatást kelt vele, mintha semmi nem lenne rajta. Én erre törekszem smink terén, mert a kevesebb néha több. Mosolyog

Aes, >ilyenre< gondoltál színes alatt? Nevet
A zöld haj túúl... áh, nem szép, akkor már inkább lila vagy kék. Nevet

Sikerült csinálnom egy olyan képet a béna hajamról, amin tényleg látszik, hogy milyen színű lett. Nevet Tegnap este szalutáltam egy utolsót a szőkeség előtt, ma viszont már mahagónisan hajtom álomra a szemeimet. ikszdé
/Jó retkes a talpam, basszus. >.</
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 21:26:12 írta Nikuccia » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4408 Dátum: 12 jún 29, 21:18:55 »

Niki, akkor várom a képedet.^^
Ez a divat eléggé érdekeske, bár mostanában komolyan mondom annyi ilyen izét látok, hogy az valami hihetetlen. Amikor már elfogy a jó ötlet, akkor bejön helyette valami marhaság..

Idézet
Nekem tetszik a hajad hanii. Nálam mondjuk csajoknál nagyon bejövős az ilyen mindenféle színre pingált haj.  Persze csak ha szépen van megcsinálva. Meg az extrém frizurák is nagyon bejönnek. Érdekes amúgy, hogy ez minket hímneműeket nagyon megoszt. Vannak olyanok köztünk akik herótot kapnak az ilyesmitől, és vannak akiknek meg nagyon bejön.

Köszi Aes. Pirul Úgy meglepődtem, mert sok mindenkinek tetszik, pedig azt hittem hogy körbe fognak röhögni. ikszdé Ráadásul valamiért mindig azt gondoltam, hogy a fiúk inkább a természetes hajat szeretik (megjegyzem ilyen téren én is, sosem festetném be teljesen, ez is csak színező, ami sajna már pár mosás után lejön) de ezeket a csíkokat már rég óta tervezem. Nevet

Idézet
De az összevissza színezett,fejébe borítottak egy festékesboltot típus nem jön be  Mifelénk nem nagyon jön be a színes frizkó,amikor láttunk egy zöld hajú oldalt borotvált hajú csajt egyedül én voltam kiakadva azon hogy borotválva van a feje...Attól hányingert kapok...A többi meg azon volt kifeküdve hogy zöld...Nemtom lehet én vagyok a fura

Azért én talán még a határon belül vagyok. ikszdé Érdekes hajakkal tényleg nap mint nap találkozni. Nekem is nem egy lány ismerősöm megcsináltatta magának ezt a Skrillex-féle hajat..ikszdé Mit ne mondjak, elég... na igen.^^"

Amúgy nem tudom hogy a gimimben mennyire nézik ezt jó szemmel, vagy foglalkoztatja ez őket egyáltalán, majd megérdeklődöm egy-két idősebb ismerősömtől aki oda jár. Mindenesetre ha a "lilát" meghagyom szünetekre, a fekete hajvéget megtartom suliidőre is.^^

Na Niki beelőztél. Nevet Szerintem nagyon jól áll ez a színű haj, jobban kiemeli az arcodat. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #4409 Dátum: 12 jún 30, 20:12:36 »

Nikkuccia, Hanii tiszta szuper a hajatok! Mosolyog Nagyon jól áll mind a kettőtöknek.
 És amúgy is nagyon szépek vagytok, az biztos! ^^
Én nem merném befesteni a hajam, bár egy kissé sötétebbnek örülnék, de az még alakul.

Az is tök jó, hogy a ti szemetek is szép barna. ikszdé Az enyém is az, és mostanra már teljesen megbarátkoztam vele. Mosolyog
Pl. kék szemmel el sem bírnám képzelni magamat...
 
Nem tudom ki hogy van a sminkeléssel, de én ritkán festem magam, esetleg ünnepekkor. Szerencsére egész jól megy,
a kedvencem a tavaly karácsonyi színátmenetes lila:
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375519_242139685859266_1005181069_n.jpg

Khm... a fejemet nem kell nézni, enyhén olyan mint aki betépve alszik ikszdé.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!