24 szep 22, 03:31:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1082883 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3945 Dátum: 12 máj 22, 17:08:29 »

Gumicsirke. Ha jól tudom, jópár éve a Tv-ben szórakoztak vele, és azóta ilyen híres. Bár lehet mindig is híres volt, csak én voltam gyerek és nem tudtam. Egyébként azt hiszem hogy ez ilyen csipogós kutyajáték.

Én változó, hogy milyen gyorsasággal fogom fel a dolgokat. Általában megvannak 5 percen belül, de van amikor több kell. ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #3946 Dátum: 12 máj 22, 17:13:59 »

Áááá, értem.
nem értem  Durci Füligérafeje

Amúgy megmondanátok, hogy kell olyan képet tenni az aláíráshoz?  ööööö
nekem még ez se megy  Sír
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3947 Dátum: 12 máj 22, 17:19:01 »

Kell egy ilyen: [ img ][ /img ] aztán a közepébe simán másolsz egy linket [ img ]IDE[ /img ] és a végeredmény: egy kép, ami egy az egybe megjelenik. (ez a kép most direkt kicsi) Csak a szóközt az img és a kapcsos zárójel között szedd ki. Nekem muszály volt berakni, mert ha nem lenne közte, akkor nem látnál ott semmit xd

Viszont, szerintem most megyek! Csáó!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 17:21:11 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #3948 Dátum: 12 máj 22, 17:33:01 »

 Köszi  Köszönöm, viszlát Mosolyog
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3949 Dátum: 12 máj 22, 17:57:11 »

Szerintem az egyik legcsajosabb játék a Tomb Raider, a legutóbbi Underworld-ig befejezően mindegyik (najó, majdnem mindegyik) részével játszottam, de ez a mostani, ami ősszel jön ki, tarolni fog minden eddigi részt. De várom már. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0 --> Ez a trailer-je, háát...
Hollywood jobban teszi, ha összeszedi magát, mert a pc játékok már most kenterbe verik a mai filmeket minden szempontból, arról nem is beszélve, hogy melyik koppint állandóan melyikről. :S
November-december környékéig, ha elkezdek dolgozni, pont sikerül összegyűjtenem egy tisztességes laptop árát, aztán majd azon tolom Croft kisasszonnyal a kalandokat. Nevet
Zizi, a Gizi név mennyire tetszik neked? Nevet Vagy rám uszítod a macskáidat, ha így hívnálak ezentúl? x-)

Felfogás? Hm, akkor csináljátok meg ezt a tesztet, lányok. Aztán kíváncsi vagyok az eredményekre is, de őszintén! Nevet
Első: http://nemkutya.com/like/34956
Második: http://nemkutya.com/like/43499

Aki elég okos volt, megnézheti jutalomként ezt is. Nevet http://nemkutya.com/like/43574

Egy random kérdés: ti mit gondoltok a tetoválásról? Nőkön, de az ízlésesebb fajtára gondolok, nem arra, mikor Ted Mózbi egy görbe este után arra ébredt, valami virít a derekán (jó, mondjuk ő pont nem csaj. Nyelvesít ), hanem mikor valaki hetekig, hónapokig, akár évekig gondolkodik egy bizonyos motívumon, most legyen fekete-fehér, színek nélkül, és nem túl nagy, hanem... olyan kis takaros, vagy hogy mondjam. Nevet
Szeretnék nagyon igazából, csak valamiért van egy olyan érzésem, hogy megbánnám. Bár addig úgysem fogom megtudni, míg kész nem lesz, dee... áh, nem tudom.  Szerintetek?
Naplózva
Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #3950 Dátum: 12 máj 22, 18:06:14 »

A teszteket már ismertem, úgyhogy erről ennyit  smirksweat

A tetoválás szerintem oké., nekem nincs semmi gondom vele, sőt nekem is lesz, ilyen:


Úgyhogy hajrá!  Győztes    Ha megkérdezhetem, konkrétan mire gondoltál?  smirksweat
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3951 Dátum: 12 máj 22, 18:07:41 »

Szerintem ha jó akkor mehet Nevet de te döntesz Mosolyog
Az elsőre rájöttem, a másodikhoz kellett némi idő... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 18:10:45 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3952 Dátum: 12 máj 22, 18:14:19 »

Szép tud lenni, de én személy szerint nem szeretem ha valaki elcsúfítja így a bőrét. De mondom, vannak nagyon szépek, igazi alkotások, de pl én sose tennék magamra.
Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3953 Dátum: 12 máj 22, 18:39:15 »

Szép, szép... de mi van, ha nagymamaként csüng majd a ráncaidon az a kép? Nevet Addig jó csak, míg fiatal az ember. Szerintem.
Amúgy nyugodtan hívj Gizinek. xD De, azért jobb, ha tudod, a valódi nevem Kata(lin). Hümm-hümm

Az 1. teszt sikerült, a 2. csak részlegesen. Innye. >.<#
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3954 Dátum: 12 máj 22, 20:16:12 »

Én a Tomb Raider sorozatából eddig csak az Annyversary-vel játszottam és imádtam.Nevet A Legend is le lett töltve, bár azt sajnos nem tudtam kipróbálni, idő előtt letörölték a gépről.Szomorú Most így ezt az előzetest nézve lebiggyedt a szám, mert ha a gépem akarná, se tudná vinni a játékot.xD Ez van.

Tetoválás.. hmm.. nekem is tetszik, egyszer barátnőimmel gondolkoztunk is rajta, hogy varratunk. Én aztán meggondoltam magam, a többiek is, de ők azért, mert inkább bőrfűzőt akartak. [Akinek nem ugrik be, erre gondoltam: fűző]
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3955 Dátum: 12 máj 22, 20:34:40 »

Én nem varratnék tetkót... Te jó ég ez a fűző undorító... Még rosszabb mint a tetkó... Én inkább maradok csak a sminknél Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3956 Dátum: 12 máj 22, 20:42:54 »

Váá, ez a bőrfűző tök durva! Nevet Egyrészt tudom becsülni azokat, akik képesek ekkora fájdalmat elviselni, csak hogy hódoljanak a szenvedélyüknek, de idiótának is tartom őket, mert... hát elég egyértelmű, hogy miért. x-)

Gizi ( ikszdé ), mire én nagymami leszek, addigra szépen le lesz takarítva rólam. Lézeres eljárással (olvasd csak el, szerintem érdekes, mert én eddig nem tudtam, pontosan mit takar ez a lézerkedős cucc: http://www.plasztika.net/tatto/index.html) eltávolíthatók a tetoválások, bár azt tudom, hogy nemcsak nekem fájna, hanem a bukszámnak is, bár ki tudja, mi lesz még itt 40-50 év múlva. ((: Gizi, te az ország melyik területén élsz? Csak azért kérdezem, mert néhány beszédfordulat (oszt, hinnye) túl ismerős ahhoz, hogy elengedjem a fülem mellett. Nevet Élőben is így beszélsz? Mert én élőben -akármennyire is próbálok odafigyelni a szépbeszédre- gyakran használom azt oszt, komám, hijjnye szavakat, egyszerűen nem tudom lemosni magamról a parasztságot meg a vidéket. ikszdé

Ha megkérdezhetem, konkrétan mire gondoltál?  smirksweat

Hát, pár motívum és tájék a testemen már megvan, egyelőre azt nem tudom, melyiket valósítsam meg legelőször. És hogy mikor? Nevet Egy szolid láncot a bokám köré, amiről ilyen rózsafüzérszerűen lóg le egy ankh, a másik pedig a horoszkópom jelét, az aries-t, annak is valami kackiásabb, kacifántosabb változatát a csuklómra vagy a köldök alatti jobb, illetve bal területre... annak nem tudom a nevét. Vagy oda. Bár elnézve, pont a legfájdalmasabb területeket választottam ki, de mit ér az egész fájdalom nélkül? Nevet
Még az is lehet, hogy ez lesz a névnapi ajándékom saját magamnak. ikszdé
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3957 Dátum: 12 máj 22, 21:13:57 »

Azta, hogy néz ki az a fűzős csaje? Nevet
Tomb Rédörrel még csak ilyen 7 évesen toltam utoljára. Nem igazán tetszett. >.<#

Niki: Ahha! Lézer! Így már értem. Hát, akkor ahogyan akarod! Nem tartalak vissza, szóval uccu neki! xd
Amúgy, hogy hol lakok? Békés megye. Szóval egy kicsit lejjebb tőled. Nevet  Amúgy azért is szeretek így beszélni, (igen, így is beszélek sokszor xd) mert tökéletesen tükrözi a jellemem... egy utolsó paraszt vagyok. :'D
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3958 Dátum: 12 máj 22, 21:38:49 »

Ezzel a lézeressel tényleg jó ötlet( mondjuk én meg nem csináltatnám) Mosolyog Amiket írtál azok jónak tűnnek úgy hogy hajrá Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3959 Dátum: 12 máj 23, 10:00:09 »

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá.... Véletlenül rányomtam a frissítésre és minden eltűnt amit írtam... És nem, nem lehet visszavonni........................... smirksweat Most megfontoltam, hogy mégse írjak ide de erőt veszek magamon. ikszdé Bocs hogy a gigászi poénjaim kimaradnak, de már nem emlékszem rájuk, elvesztek a süllyesztőben. Pojén ikszdé

Az a bacon az avatarodon sál? Azt hittem, a kezei xDDD
Szóval én is azt hittem, hogy azok a kezei. Olyan mintha hadonászna velük és hörögne mellé. Én mindig azt hittem. Nevet De ezzel a sálas dologgal most össze lettem zavarva. Valóban ha egy kicsit más szemszögből nézem, olyan mintha az egy sál lenne. Gondolkozik

A minecraftot én nem szeretem és igazából nem értem miért szeretik annyian. ikszdé Nekem magasabb igényeim vannak. Nevet Persze ezzel nem akarok a lelkébe taposni egy minecraftosnak sem. Mosolyog Nem a grafika vagy egyebek miatt szólom le (bár tény, hogy übersz*r) mert szeretem a régi game-eket és ölni tudnék mikor egy jó darabra valaki azt írja, hogy nem játszik vele mert gagyi a grafikája. ikszdé De nekem a minecraft simán nem jön be és nem értem miért szeretik. smirksweat Szerintem ócska.

Tomb Raidert szeretem de az 5. részig volt jó onnantól kezdve valami iszonyat. ikszdé Bár valakinek már az 5. se tetszik, szerintem az még jó volt. Bár nemrég volt aaa... tomb raider and the guardian of light. Na az furi volt mert felülnézetes meg teljesen más mint az eddigi részek de nekem bejött. Mosolyog Jól el lehetett vele szórakozni. Szóval én manapság már egyik TR-től se várok semmit, nem tudom mi lett szegény Larával de... :/ Persze reménykedni lehet még, lehet nem lesz a legújabb rész vacak. Nevet Én örülnék neki a legjobban. kacsint

A tetoválással szerintem semmi baj, amíg nem túl nagy és szép, ízléses minta. De én sose csináltatnék magamnak. Ez a "tetoválás, hogy néz ki rajtad 80 év múlva" dolog meg tök hülyeség. ikszdé Ráncos vén csoroszlyák lesztek senkit se fog érdekelni a csoszvadt testetek már. ikszdé Nem hordok bikinit max otthonkát, az egyetlen aki látja a ráncos tetkótokat az a nagypapi lesz ő meg már megszokta, hogy ott van. ikszdé Senki nem fogja nézegetni max ti. ikszdé De még ti sem mert olyan rossz lesz a memóriátok, hogy úgyis elfelejtetitek, hogy ott van a hátatok közepén. ikszdé
A fűző undi.

Szólottam.
Ámen.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!