24 szep 22, 05:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1082969 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3825 Dátum: 12 feb 21, 12:09:02 »

Azért ők már nem annyira tinik, 17 évesek. Nekem pl: anya azt mondta, hogy sose fog majd közém és a leendő szerelmem közé állni, mert tudja, milyen rossz érzés (vele így volt) , de megfogadtatta velem, hogy nem egy gyilkos börtöntöltelékkel éljem majd le az életem. Nevet

Szerintem hülyeség összejönni valakivel csak azért, hogy ne legyünk magányosak. Vegyen egy kutyát. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 12:11:04 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3826 Dátum: 12 feb 21, 12:16:38 »

Ha viszont 17 évesek, akkor elég gáz, ha a srác túl komolytalan. Biztos van oka annak, hogy eltiltották tőle.  Mosolyog


Sógornőméknél is így van: unokahúgom sógornőm szerint akárkit választ, jó lesz. Ahha, de bátyám már nem ilyen! Ő aztán megválogatja a leendőket.  Hümm-hümm Még szerencse, hogy az unokahúgomnak megvan az esze, és nem hajt a buta nyomikra.  kacsint
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3827 Dátum: 12 feb 21, 12:23:08 »

Áh hogy gáz, kicsit sem meglepő hogy egy férfi 17 évesen még ilyen komolytalan lenne. Egy férfinak 30 éves korára nő be a feje lágya.  smirksweat Hihetetlen de tényleg így van, abban a korban még ha ők nem is veszik észre, de hihetetlen változáson esnek át.

A lényeg hanii hogy az anyukád azért figyelje kit választasz, és ha van hozzá véleménye akkor ne ignorold, mert csak anyai ösztön az egész. Sokaknak a szüleik kicsit sem figyel a gyerekükre, és borzalmasan elkanászodnak irtó fiatalon sajnos. Nekem van 3 bátyám, szerencsére etéren tudok rájuk számítani, megvédenek ha kell, vagy elmondják a  véleményüket. A nővéremnek volt egy "kérője" nagyon aranyos srác volt, megkérdezte a bátyáimat hogy esetleg megkérdezheti-e a nővéremtől hogy járnának-e, és szerintem ez tündéri dolog volt tőle, valahogy az ilyesmi kezd kihunyni. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 13:06:04 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3828 Dátum: 12 feb 21, 12:25:22 »

Valami oka nyilván van. Annyira nem ismerem a srácot, hogy miket szokott csinálni, de olyan rosszakat talán nem. Szerintem kicsit túl szigorúak a szülők, gondolom mert a lány egyke. Pirul
Haha, ne is mondd, Minagi, apa 40 éves, még mindig olyan, mint egy gyerek. Nevet

A barátnőmnek is a bátyja az, aki megmondja, hogy akkor most járhat-e ezzel a sráccal, vagy se. ikszdé A bátyja valami rettentő ijesztő, de amúgy nagyon vicces és jófej, csak régebben ő volt a város réme. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3829 Dátum: 12 feb 21, 12:44:59 »

LoL. ikszdé Akkor a barátnőd bátyja elég jól tisztában lehet azzal, hogy ki való a húgához. Nevet Magából kiindulva rögtön tudja, kiket kell kiszűrni. Nevet Tök jó. Nevet
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3830 Dátum: 12 feb 21, 16:49:57 »

Fúúúúúú, (most már mondhatom, hogy) volt barátom édesanyja katasztróka.... Totális mértékben féltékeny volt rám, mert a fiát "elvettem" tőle és hogy már a srác nem ül a szoknyája szélén.... Könyörgöm, egy 18 éves fiú csak nem fog már a nyakába lógni éjjel-nappal... :/ A mai napig nem hiszi el, hogy a kisfia már felnőtt (agyilag nem!) és van magánélete...
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3831 Dátum: 12 feb 23, 11:58:34 »

Ez tényleg elég cikis. Nevet És sajnálom hogy már csak "volt". Szomorú

Az eddigi legjobb kapcsolat amiről tudok, az a másod unokatestvéreim szüleié. Ők 15 éves korukban jöttek össze, vagyis lassan már 30 éve! Mosolyog 3 gyerekük van, egy óriási házban élnek, és mindig minden rendben van köztük. ^^
Azért ez nem semmi!

Elég kellemetlen, hogy az emberek mindig úgy bámulnak rám, mint egy földönkívülire, mikor közlöm velük, nekem még nem volt pasim. Szerelmes voltam már, de a srác nem viszonozta a dolgot, azóta pedig akkora egy tahó lett, hogy jobb nem is beszélni róla...

Most még nem érzem készen magam egy kapcsolatra. Annyi dolgom van, és annyira kevés időm, hogy ha még össze is jönnék valakivel, lehet nem tudnék eleget foglalkozni vele. Szomorú
Szenvedést meg nem akarok okozni senkinek...

Egyszer majd úgyis eljön az én időm is. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3832 Dátum: 12 feb 23, 12:13:30 »

Luna, csak 15 éves vagy! Előtted az élet...
Sokan azt hiszik (az én korosztályomban is), hogy az volt és van is a menők között, aki már 14 évesen nem szűz. Vagy ha igen, legalább van pasija. Kérdem én: MINEK!? Jó persze, ha jön a szerelem, akkor minden rendben. De csak azért felszedni valakit, mert a társainak van párja, hát szerintem hülyeség.  Neeem

Én felnőtt koromig nem jártam senkivel. Nem azért, mert bűn ronda vagyok, hanem azért, mert egyik pasi sem felelt meg az igényemnek: miszerint legyen normális, számíthassak rá és érett legyen... Plusz nem akartam hazavinni egy pasit sem, inkább tanultam és dolgoztam egyszerre. Meglett a gyümölcse: suli után volt pénzem elköltözni otthonról, és megkeresni a nekem való férfit. És mi lett a jutalmam, hogy nem lettem átlagliba, aki pasizik tanulás helyett: nos megtaláltam az igazit, elvett feleségül, évek óta együtt élünk, és a legbiztosabban lépkedünk előre a közös jövő felé.

Szóval szarj rá, hogy mások mit gondolnak. Mérlegelj, te mit akarsz, és csak akkor váltsatok kapcsolatra egy fiúval, ha mindketten megértetek rá.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3833 Dátum: 12 feb 23, 12:15:39 »

Szegény kicsi tanítványom, de büszke vagyok rád!!!

Az én szüleim is a gimiben jöttek össze. Eleinte barátok voltak, de aztán már nem és azóta együtt vannak.  Pirul

De tényleg nem semmi ez Luna-san, főleg azért mert az ilyesmi kezd ritka lenni ha körülnézünk. De egy kapcsolatban mindig lesznek konfliktusok, és veszekedések, én az olyan kapcsolatot nem tartom egészségesnek ahol nincs egy kicsi nézet eltérés akár.

Az ilyenekkel ne foglalkozz, ritka az olyan lány mint te hogy nem fut 10-en évesen egy fiúhoz. A hormonok ilyenkor mivel a szervezeted épp a kamasz korba ér, tombolnak, de nekem se volt 15 évesen pasim. De azt tudom hogy egy ismerősömnek 13 évesen már abortusza volt. -.-' Valamiért az él az emberekben hogy ha valaki 14-15 évesen szűz az már ciki. Mikor lett így?

Pedig akartam írni, csak valamiért elküldtem az írásomat. -.-
Aemy: Gratulálok hozzá, remélem örökre boldog leszel G-sama-val!  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 12:42:25 írta Minagi » Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3834 Dátum: 12 feb 23, 12:37:54 »

Aemy, csak azt kívánom nektek, hogy legyetek sokáig nagyon-nagyon boldogok! Mosolyog

Minagi, biztosan összekapnak néha ők is, de mikor őket nézem, mindig azt látom, mennyire ragaszkodnak egymáshoz, és tényleg nagyon jól megvannak.

Amúgy én sem értem, mi a jó abban, ha valaki olyan hamar odadobja magát valakinek. Az én értékrendem ennél sokkal erkölcsösebb, és nem nézem jó szemmel azokat, akik ettől menőnek érzik magukat.
És nem is a tudat, hogy felnőtt módjára élnek, hanem sokkal inkább az, amit arról hallok mi módon és hol csinálják... >.<#

Az ég szerelmére, az ember 18 éves koráig gyerek, testileg-lelkileg, és minden vakvágány örökre nyomot hagy az életében. Aki ebbe nem bír belegondolni, az pórul fog járni.

De ahogy mondani szokták, mindenki a maga kárán tanul, én pedig egyelőre örülök, hogy gyerek vagyok még. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3835 Dátum: 12 feb 23, 12:57:51 »

Köszi, aranyosak vagytok.  Pirul

Luna, amúgy szerintem most vagy a legjobb korszakban, amikor ismerkedhetsz a saját határaiddal. Ha ilyen gondolkodásmóddal indulsz neki az életnek, nem lesznek nagy félrelépéseid.  Nevet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3836 Dátum: 12 feb 23, 14:49:07 »

Luna: Köszönöm, majd valahogy túlélem... Mosolyog Hiányozni fog... :/ Szomorú

Ahogy Anyu is mondta, még csak 15 éves vagy, ráérsz még bőven! Mosolyog Hidd el, jobban jársz... Inkább legyél szingli, bulizz sokat, élj boldogan a családoddal és a barátosnőiddel, aztán majd ráérsz 18-19 évesen szerelmes lenni. ^^ Ha nem több, mert akkor lehet egy örök életre szóló kapcsolatot teremteni. Mosolyog Sokkal jobb, ha egyszer vagy kétszer vagy szerelmes, minthogy többször, mert minél többet csalódsz úgymond, annál jobban ki leszel borulva. :/ Nekem ez a srác a második komoly kapcsolatom volt... Mi lett az ára? 52 kg-ról lefogytam 46-ra, leromlottak a jegyeim és még sorolhatnám... :/// Arról nem is beszélve, hogy szombat óta elég gyakran sírok....
Szóval... Várj még! Mosolyog Addig meg ééélj! ^^
Tudod...! Nevet Carpe diem! kacsint :3

Minagi sama, köszönöm! :3 ^^ Jobban leszek, csak kell az időőőőőőőőőő...! :/

Anyuék nagyon boldogok, az összes képükön ez tükröződik vissza! ^^ Személyesen, mikor találkozunk, akkor én ugyanúgy érzem ezt a boldogságot! :333 ^^
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3837 Dátum: 12 feb 23, 16:53:06 »

Aemy, egyetértek. Mosolyog Nálunk is az a "menő", ha valaki már korán elveszti és van sok pasija. Csak páran gondoljuk azt, hogy ez inkább r*banc szokás. :/
Én is így vagyok vele, számos srác akart már járni velem, de szinte mindet visszautasítottam. És mindenki kérdezgette hogy miért nem jársz vele, olyan jó pasi, meg ilyenek... De istenem, ha egy nagy bunkó a srác és abszolút nem az esetem, akkor minek jöjjek vele össze? :/ Hálistennek a barátnőim is ilyenek, fejbe is vágnám őket, ha cs*triként viselkednének. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #3838 Dátum: 12 feb 23, 17:22:55 »

Atya isten, tényleg nagyon telik az idő... Aemy, így akkor csak most tudok neked meg Gábornak gratulálni az esküvőhöz. >_<""

Egyébként igen, az osztályomban is az a menő, ha valaki már korán elveszti.... És elég gáz szerintem. o.O Pláne, hogy egy évvel idősebb vagyok mindannyiuknál, és ahhoz képest, hogy az osztályom 90%-a túl van rajta, nekem még barátom se volt ikszdé De megvagyok egyelőre nélküle is, nekem pl a suli most fontosabb. ><
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3839 Dátum: 12 feb 23, 22:04:39 »

Ez tényleg elég cikis. Nevet És sajnálom hogy már csak "volt". Szomorú

Az eddigi legjobb kapcsolat amiről tudok, az a másod unokatestvéreim szüleié. Ők 15 éves korukban jöttek össze, vagyis lassan már 30 éve! Mosolyog 3 gyerekük van, egy óriási házban élnek, és mindig minden rendben van köztük. ^^
Azért ez nem semmi!

Elég kellemetlen, hogy az emberek mindig úgy bámulnak rám, mint egy földönkívülire, mikor közlöm velük, nekem még nem volt pasim. Szerelmes voltam már, de a srác nem viszonozta a dolgot, azóta pedig akkora egy tahó lett, hogy jobb nem is beszélni róla...

Most még nem érzem készen magam egy kapcsolatra. Annyi dolgom van, és annyira kevés időm, hogy ha még össze is jönnék valakivel, lehet nem tudnék eleget foglalkozni vele. Szomorú
Szenvedést meg nem akarok okozni senkinek...

Egyszer majd úgyis eljön az én időm is. Mosolyog

Szobatársnőim közül 1nek sem volt még pasija Nevet 19 évesek vagyunk én 15voltam mikor első párommal összejöttem, majdnem 16, tartott vagy 2 hétig, de igazából kb. csak 1 smárolás volt az egész kapcsolat... volt még ezen kívül eddig egy tiszavirág életű, de ennyi. Mostani párommal viszont 16 évesen jöttem össze... Szóval ennyit az egészről az életben sok a meglepetés Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!