24 szep 22, 04:13:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1082896 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3810 Dátum: 12 feb 21, 11:10:04 »

A szakítás után 10 órával később már nem bírta és rám írt. :/
Nem tudom mi lesz, mert én is eléggé kétes vagyok ebben a szituban...
Már kaptam Egy Sráctól* egy ajánlatot, hogy menjek el vele randira. És el szeretnék menni mindenképp, mert nagyon bejön nekem. ^^

*Aemy anyci! Levééél!
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3811 Dátum: 12 feb 21, 11:14:18 »

Persze nem tudom mik voltak a problémák, de ez nem tűnik normális dolognak. Nyelvesít Megpróbálhattok szünetet tartani persze, de akkor se úgy ahogy a barátod gondolja, hogy minden nap beszéltek meg mit tudom én. Az nem szünet...

És ez abszolút nem igaz, hogy könnyű a mai világban kitenni valaki szűrét... max akkor ha nem komoly a dolog ami persze a mai világban gyakori... De aki már egy éven túl van ott más a helyzet... nekem se volt könnyű de muszáj volt, mert megoldás nem volt a problémákra. Kialudt a tűz. Nyelvesít És sokszor a szakítás után a pánik jön, ezért akarják semmissé tenni a dolgot. Nem látnak tisztán, csak azt hogy elveszítettek valakit akivel x ideig együtt voltak és most nincs ott nekik senki csak a magány. Nyelvesít És megváltozott egy olyan komfortos helyzet amiben eddig voltak. A változás néha fáj, de ez nem jelenti hogy rossz dolog.

Temari gondold át, hogy TE mit akarsz, ne azt tartsd szem előtt, hogy a barátod veled akar lenni vagy sem... A saját boldogságodról kell gondoskodnod. kacsint


Szerk: Ja és még annyit ha most szakítottatok, ráadásul nem is végleges a döntés és máris randira akarsz menni valakivel aki bejön. Hát az megint nem arra utaló jel, hogy biztosan együtt kéne maradnotok. Szerintem. De persze ez csak az én meglátásom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 11:17:24 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3812 Dátum: 12 feb 21, 11:26:37 »

Nem értem. Két ember a mai világban olyan könnyen dobja egymást.  smirksweat
Ez azért van, mert sok ember képtelen küzdeni a kapcsolatukért. Mert nézd meg a legtöbb családod, a gyerekek nagy részének a szülei elváltak, ezáltal azt látták hogy nem kell küzdeniük azért akit szeretünk. Ami szerintem nagy hiba, mindig lesznek gondok, de mindent meg lehet oldani, ha meg "nem ő az igazi" akkor hanyagolni kell a dolgot.
De Temari ez a csávó elég.. érdekes, egyet értek Ritli-vel, hagyd a fenébe, Ha ennyire nem tudd tisztában lenni az érzéseivel akkor kell neki egy "pofont" adni hoyg térjen magához, ez nem így működik.
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3813 Dátum: 12 feb 21, 11:31:02 »

Köszönöm mindannyiótoknak. Szeretet ^^

Szerintem egyelőre ugye megmarad ez az x hét szünet. Ezidő alatt mindent végig fogok gondolni A-tól Z-ig, mérlegelek (árt a horoszkópom... Nevet) és úgy döntök. Véglegesen.

Azt hiszem, egészen feldobtam ezt a topicot. Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3814 Dátum: 12 feb 21, 11:40:21 »

Igen, Ritli fogalmazta meg jól, a te döntésed a lényeg. Mosolyog

Minagi: sajnos ezzel egyet kell értenem. Plusz még nagyon sokan vannak a rosszakarók. Kb egy éve minket is szét akartak cincálni, és ami leggázabb, családtagjaink tették. Mi nem hagytuk, azóta szóba sem állunk velük, de szörnyű, mire képesek egyesek...  Szomorú
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3815 Dátum: 12 feb 21, 11:42:00 »

Nekünk is az első a család... Abból is csak 1-2 tag. Meg a rosszakaró barátok....
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3816 Dátum: 12 feb 21, 11:46:16 »

Engem a családom szakított el, életem első fiújától (és azóta se volt senkim:), eleinte hogy is mondjam, kibuktam, de magamra, mert hazudtam nekik, nem mertem meg mondani hogy volt valakim, mert tudtam hogyan fognak reagálni, és így is történt, viszont később mikor lenyugodtam, tudtam miért tették azt amit tettek, és nem vagyok rájuk mérges, sőt, nagyon örültem nekik. Kellett az a pofon az élettől.

De egyébként vannak akik meg irigyek ha valakinek jól megy a kapcsolata, ezért mindent megtesznek hoyg külön válasszák a párokat. De pl az én esetemben tudom hogy a szüleim csak óvni akartak.

Egyébként Aemy, ugyan ilyesmi volt a szüleimmel, az ők szüleik is szét akarták választani őket, de abban a pillanatban megszakították velük a kapcsolatot.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 11:47:23 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3817 Dátum: 12 feb 21, 11:50:05 »

Nekem is van egy ismerősöm, aki szerelmes egy lányba, és a lány is ugyanígy érez a fiú iránt, de a szülei nem engedik meg neki, hogy összejöjjön vele, mert a fiú elég rossz magatartású, és nem éppen jó tanuló.. De istenem, ezért közéjük állni. Neeem
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3818 Dátum: 12 feb 21, 11:53:57 »

Nézd szülő szemmel: te akarnád, hogy a lányod egy mihasznával járjon?!  smirksweat

Most pedig: a srác változtasson a viselkedésén. Legyen tisztelettudóbb.  kacsint Máris jobb lesz nekik, és járhatnak.

Minagi: Lassan találsz majd egy rendes srácot. Javaslom nézz körbe itt a fórumon.  Nevet (nekem bejött)  
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 11:57:10 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3819 Dátum: 12 feb 21, 11:57:46 »

Oh én boldog vagyok, nem azért írtam hogy azóta sincs senkim... kedves és aranyos "ajánlásokat" kapok de mégis valahogy mindenkit elutasítok. -.- Fölöslegesnek tartom az olyan kapcsolatokat hogy "csak legyen valakim, mert nem akarok egyedül lenni".
Ez aranyos, milyen sokan össze ismerkedtek itt a fórumon és bevált jó pár embernek, csodálom az ilyet.  Pirul
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3820 Dátum: 12 feb 21, 12:00:06 »

Hehe hát igen az a varázslatos fórumunk ereje. Nekem is bejött a dolog. Pirul És még sokaknak. Kúl
Minagi igazad is van, azért nem kell pasi. Sajnos sokan csak azért jönnek össze valakivel, hogy legyen valakijük. (mindegy ki)
Nekem erre van egy extrém példám. Egy ismerősöm húga férjhez ment és erre a nővére annyira elhagyatottnak érezte magát, hogy összejött asszem az exével és össze is házasodtak. smirksweat Nem kell mondanom 1 év után válás lett belőle... Hmm?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3821 Dátum: 12 feb 21, 12:02:27 »

Az a csaj se tudta jó dolgában, mihez kezdjen.  Nevet

Szerelembe esni, na az a jó dolog.  Pirul Hát még ha utána viszonozzák. 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3822 Dátum: 12 feb 21, 12:03:07 »

Nézd szülő szemmel: te akarnád, hogy a lányod egy mihasznával járjon?!  smirksweat

Nem, de nem olyan mihaszna a srác. Másrészt akkor se tiltanám el tőle, ha egyszer szereti. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3823 Dátum: 12 feb 21, 12:06:14 »

Öhm, én az ilyen tini szerelmeket sokra nem tartom, nagy részük csak a hormon és kész, komoly dolog ilyen fiatalon nagyon ritkán alakul ki, ami tényleg komoly és évekig szól.

Tejóég, hát az a nő sem százas... vagyis nem akarom megbántani, de az ilyesmi az egyik legostobább dolog amit csinálhat magával az ember, és nagyon elkeserít hogy sokan annyira magányosnak érzik magukat (úgy hoyg közben nem veszik észre ami körülöttük van) hogy ilyesmikhez folyamodnak.
Naplózva


Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3824 Dátum: 12 feb 21, 12:08:25 »

Egy felnőtt máshogy látja a dolgokat. Most te 14 éves vagy, és teljesen más az életfelfogásod.
Ha tényleg járni akarnak, akkor összekapják magukat és úgy alakítják a dolgokat, hogy a szülőknek megfeleljen.

Ez van, míg a szülő az szülő.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!