24 szep 22, 06:31:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083043 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3795 Dátum: 12 jan 18, 20:44:15 »

Nyá, de jó, hogy felhoztam a pulit. Nevet Barátomék most vesznek majd egyet egy tacsi keverék mellé, mert van nekik lovuk, birkájuk, kecskéjük, tyúkjaik, kakasaik, nyuszijaik és még sorolhatnám, hány és miféle állataik vannak. ^^ (Igen, faluban laknak. :])

Nekünk van amúgy egy kaukázusi juhászkutyánk, szuka, fajtatiszta (-> nem fajtiszta, a biosz tanárom szerint az csak a farkas Pojén van benne valami...) és lassan 10 éves. Szerencsétlenkém megvakult alig egy hónapja... Sír
Van még egy német juhászkutyánk is, kan, fajtatiszta és lassan szintén 10 éves. Hála az égnek, ő jól van. Mosolyog *lekopogja smirksweat*
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3796 Dátum: 12 jan 18, 20:56:29 »

(-> nem fajtiszta, a biosz tanárom szerint az csak a farkas Pojén van benne valami...)

Szóval akkor a kutya nem fajtiszta? Ej, milyen tévképzeteim voltak pedig.


Egyébként sajnálom, hogy megvakult. Mi lett vele?
Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3797 Dátum: 12 jan 18, 21:04:00 »

Hát úgy látszik, mindenki rosszul tudta.... xD Kb. leordított minket a tanár, hogy már pedig így van, a farkasok a fajtiszták, a kutyák max. csak fajtatiszták lehetnek. Pojén xD

Köszi... :/ Szegény Dartsot (igen, furi neve van, de hát na... Nevet) annyira tudom sajnálni, mikor nem mer elindulni, úgy retteg, hogy valaminek neki megy.... Sír
Nem tudom pontosan, valami betegséget elkapott, szerintem egy macskától vagy egy madártól, mert azokat szokott néha elkapni, ha valamelyik kis dinka beszalad a kertünkbe.... smirksweat Egy hét alatt teljesen megvakult... Elvileg, miután elkapta ezt a betegséget, már ha korábban vittük volna orvoshoz, akkor se tudtak volna vele mit tenni... Ez egy végleges betegség, vaksághoz vezet..... Ha ismered a Supernaturalt, akkor tudod, milyen a démonok szeme. Pont ugyanolyan a kincsemnek, csak sötétlilában..... Neeem
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3798 Dátum: 12 jan 18, 21:23:11 »

Hát úgy látszik, mindenki rosszul tudta.... xD Kb. leordított minket a tanár, hogy már pedig így van, a farkasok a fajtiszták, a kutyák max. csak fajtatiszták lehetnek. Pojén xD

Hol a francban kapta az a szegény ember a diplomáját? Vagy csak félreértettétek?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3799 Dátum: 12 jan 18, 21:45:20 »

A kutya fajtákat más kutya félékből nemesítették amik a fajták... elvileg besorolás szerint minden kutya egy fajhoz tartozik (tehát nagyon leegyszerűsítve minden kutya faj tiszta, mert ez egy új mára már kinemesített faj, de nem minden kutya fajta tiszta, pl. a puli fajta tiszta és fajtiszta, de az utcamix fajtiszta, hacsak nem egy farkas csinálta fel a pudlit, bár nem fajta tiszta)
Persze én nem vagyok biológus és kétlem, hogy leszek.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3800 Dátum: 12 jan 19, 08:02:11 »


Hol a francban kapta az a szegény ember a diplomáját? Vagy csak félreértettétek?

Nem, vagy minden óra elején erősen artikulálva és gesztikulálva elmondja, hogy a kutyák CSAK fajtatiszták lehetnek. Pojén


A kutya fajtákat más kutya félékből nemesítették amik a fajták... elvileg besorolás szerint minden kutya egy fajhoz tartozik (tehát nagyon leegyszerűsítve minden kutya faj tiszta, mert ez egy új mára már kinemesített faj, de nem minden kutya fajta tiszta, pl. a puli fajta tiszta és fajtiszta, de az utcamix fajtiszta, hacsak nem egy farkas csinálta fel a pudlit, bár nem fajta tiszta)
Persze én nem vagyok biológus és kétlem, hogy leszek.


Akkor szerinted is fajtAtiszta kutyák vannak csak?
Mondjuk, ha dolgozatot írunk, úgyis azt írom, hogy fajtatiszta, mert nem szeretnék egyest kapni.... smirksweat
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3801 Dátum: 12 feb 17, 21:04:22 »

Nem tudtam ide írjak, vagy a Játékok Topicba... de végül ide esett a választásom ugyan is:
Játszom a World of Warcraft nevű játékkal jelen pillanatban, de tört szerveren mert a Burning Crusade-t és az alap WoW-ot szeretem de a többivel nem vagyok megbékélve. Nade, vezetek a nővéremmel egy klánt (nem mi vezettük, de így alakultak a dolgok). És Ha valaki megtudja hogy lány vagyok, nem az lenne az első szava hogy "oké" vagy "rendben" vagy bármi ilyesmi hanem hogy "Nem baj!". Azért ide írok, mert nem tudom egyszerűen mi mehet át a fiúk agyán hogy az a mondat hagyja el a szájukat, hogy "nem baj". Miért lenne baj ha valaki lány egy játékban? Mostanában egyre többször történt meg hogy rögtön ez a mondat hagyta el a szájukat/írták le, talán 10/8.... ezért nem értem.
Tudom ritkaság (bár annyira nem is) hogy egy lány játszik játékot... vagyis így van elkönyvelve mindenki fejében, de akkor is.

Bocsánat hogy ilyennel zaklatom ezt a topicot.  Pirul
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3802 Dátum: 12 feb 17, 21:27:05 »

Ez azért van mert a fiúk fejébe az van belekódolva, hogy a játék fiús dolog. A lányok a gép előtt csak msn-eznek meg facebookoznak. Ha meg játszanak akkor az a Sims. Nyelvesít
Ha ez mégse így van akkor az a lány biztos láma. Nagy nehezen felvergődte magát lvl30-ra de mágusként még mindig staffal csépeli a mobokat a lvl1-es kezdő cuccaiban. (bocsi ez nagyon kocka szagú lett de nem akartam érthetőbbre költeni. Pirul)

Nekem igazából ezzel sose volt problémám, 5 évig wowoztam. (és emellett sok mással is játszottam, nem csak wowos vagyok Nevet) Ráadásul sok férfiembernél jobban játszok. Mindig bebizonyítottam, hogy tudok annyit mint a többiek szóval sose lettem diszkriminálva. Sőt női mivoltom miatt kivételezve se volt velem mert azt se tűröm. Nevet Egyenjogúság. bow

Minagi én azt mondom, ha azt mondják "nem baj"  még mindig jobb mintha azt mondanák, hogy "miiii ez lány? na neee... menjünk innen". Nevet
Hagyd rájuk a dolgot és bizonyítsd, hogy vannak olyan jó vezetői képességeid mint a hímeknek illetve játszol olyan jól. Persze egy lánynak többet is kell sajnos felmutatni, hogy elismerjék. De mindent bele vegyék észre hogy tévedtek Mosolyog Mutasd meg nekik Nevet Ha meg valaki retardált dobd ki a klánból. Mutasd meg, hogy főnök vagy nem pedig egy nyuszi Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3803 Dátum: 12 feb 17, 21:45:45 »

Én is... nem tudom mikor jött ki a játék már, de azóta játszom vele, persze nem folymatosan, az nem menne, sok megszakítás volt. Nade mással is játszom, nem vagyok nagy WoW fan, de szeretem a PvP-t ( Pirul) és ezen a szerveren kb csak ez van. Nevet
Tudom hogy ez van beléjük kódolva csak nem tudom miért, igazából belém is az van kódolva hogy akikkel játszom azok csávók, és mivel 90% uk az... így nem is tévedek ...sokat. >_<

Attól még hogy lány vagyok, nem játszom bénábban, sőt igazából már oly sok mindent megtapasztaltam az évek során a játékokból, és elmondhatom magamról hogy jó vagyok. Ha valami ujjal játszom persze hogy bénázom, de ez jelenleg nem új számomra.
Kivételezve? Hú, én sem voltam... bár sokszor kaptam ajándék cuccokat.  Pirul De sose kértem. smirksweat

Emiatt ne aggódj, a klán vezetéssel meg vannak elégedve, akik tudják hogy lány vagyok meg akik nem. Nevet Múltkor egy csávó írta a klánban hogy "Említették hogy a vezetőséggel vigyáznom kell" ... nem vigyázott így repült is 5percen belül, emiatt nincs gond, csak tényleg nem tudom elképzelni hogy miért ezt írják le, de bevallom jobban hangzik mint hogy "miiii ez lány? na neee... menjünk innen".
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3804 Dátum: 12 feb 21, 10:43:36 »

Lenne egy totál más témában kérdésem...
Szerintetek mi az, hogyha a volt barátom - akivel 14 hónapot voltam együtt - napokig azt mondta az általa indított szakítás után, hogy megbeszéljük a dolgot, megoldunk mindent, folytatjuk hétvégén a kapcsolatot, tegnap eljött a sulim elé és azt mondta, hogy mégse, mert élni akar. Erre elmentünk beszélgetni kettesben, mire már kiborulva azt emlegette, hogy mégis minden okés lesz. Megcsókolt és megvígasztalt, hogy ne legyek kiborulva. Ellöktem magamtól, hogy hagyjon már békén, ne sajnáljon meg emiatt, erre csöpögött a szeméből a könny, hogy nem megsajnál, hanem nem bír nélkülem meglenni. Oké, minden happy, akkor hétvégén mindent megbeszélünk. Erre mi történik, mikor hazaérek? Msnen azzal fogad, hogy inkább mégse folytassuk. Mondtam, hogy jó, akkor még szerdán találkozzunk, beszéljünk, aztán utána 1-2 hónapig ne lássuk egymást. Hát hogy ő addig megőrül nélkülem, inkább várjunk 1-2 hetet. Jó, rendben. Erre kéri, hogy de azért beszéljünk mindennap. Mondtam, hogy én biztosan nem fogok ráírni és nem fogom keresni. Oké, akkor majd ő keres. Aztán utána le se állt, egy csomót beszélt velem meg reggel is írt üzenetet FB-n. Ő elvileg 2 hét múlva rendben lesz és majd addigra eldönti, hogy folytassuk-e és szerinte kéne.
Most komolyan mi a fenét akar tőlem...? :/



Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3805 Dátum: 12 feb 21, 10:51:20 »

sztem ez a gyerek nem normális, szal én 2km-re elkerülném.... ^^'
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3806 Dátum: 12 feb 21, 10:54:59 »

Hát én valahol megértem, mert a sok vitáink miatt totálisan fel van kavarodva, nem tudja, mit hová rakjon. Ráadásul nem tudja az érzéseit sem úgymond stabilizálni... :/
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3807 Dátum: 12 feb 21, 10:57:13 »

Meglepődtem, mikor facen láttam a dolgot.
Kicsit fura a srác. Mintha értékelési gondja lenne. Sztem nem tudja, mi lenne neki fontosabb. Vagy lehet bekavart nála valaki, és nem tudja mit csináljon. Lehet az is, hogy túl komoly volt a kapcsolatotok és nem olyan "tinikapcsolat". Amúgy két hét alatt nem fogja tudni kiheverni.  Neeem
Ha keres, mondd neki, hogy nyugodjon meg, és tartsátok ki azt a pár napot a mostani hétvégéig, egymás nélkül. Gondolkozzon, mit akar. Utána mondja el.

Tuti nagyon szeret, csak nem tudja mi a baj. Egy kis változás jót tenne nektek. Mosolyog
Pl: pár program egymás nélkül. Menjen el pasiprogramra. Te meg a csajokkal rúgj ki a hámból. Mosolyog
Néha kell az embernek, hogy a párja nélkül is jól tudja érezni magát. Hogy legyen mit mesélni egymásnak. Mosolyog

És még valami: ha ismer, márpedig igen, akkor tudja, hogy nélküle is jól megállsz a lábadon. A szerelem ne közétek álljon, hanem tegye szebbé az életeteket. Kérdezd meg tőle, milyen volt az első 1-2 hónapban? Mi az, amit visszahozna abból az időből? Ha tudja mi az, akkor meg tudjátok oldani ezt a dolgot.  Mosolyog
Csak okosan Jányom.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 11:05:30 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3808 Dátum: 12 feb 21, 10:57:24 »

Szerintem hagyd a fenébe. smirksweat Nekem is hasonló volt exemmel. Már tönkre volt a kapcsolatunk mikor egyszer csak kimondta, hogy hagyjuk abba. Egy szó nélkül azt mondtam, hogy jó mert én is erre gondoltam már egy ideje (bár mi 3 évig voltunk együtt). Aztán egyszer csak megjelent az egyetemnél, hogy hazahoz kocsival és elkezdte mondani, hogy mégse akar szakítani blablabla még el is sírta magát. :/ De azt mondtam neki, hogy nem mert nem láttam értelmét, hogy tovább húzzuk a dolgot bár lelkileg eléggé felkavart a könyörgése. Neeem

Én azt mondom, hogy hagyd keress valaki mást. Nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Ha már szakítani akartatok biztos nem mentek rendben a dolgok ez a sok visszakozás meg kicsit szánalmas. Ha ő nem akar dönteni dönts te ennek semmiképp sem lesz jó vége szerintem.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3809 Dátum: 12 feb 21, 11:02:20 »

Nem értem. Két ember a mai világban olyan könnyen dobja egymást.  smirksweat
Mármint, ezek áthidalható dolgot Temi. Persze, könnyű kitenni valaki szűrét, menj, majd jön más alapon.
Szerintem ez nem így működik.

Tartsatok pár nap, vagy hét csendet. Ne is állj vele szóba. Majd utána tisztábban látjátok a dolgokat.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!