24 szep 22, 10:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083272 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3705 Dátum: 11 júl 18, 21:04:48 »

Nálam a smink a szempillaspirált jelenti, mert szőkék a szempilláim.. de ez minden Nevet
Magassarkúm van 2 is, járni tudok bennük, ha valami ünnepség van max akkor hordom őket, mert hiába mondja bárki is h kényelmeees, egy deszkás cipő után lehetetlen kényelmesebb cipőt felvenni xD

Haniii - ballagásra magassarkú? Szerintem ha nem muszáj akkor hanyagold Nevet én kimondottan lazán adtam elő ballagáson, fekete topán fekete szoknya és egy teljesen egyszerű szabású fehér blúz meg a nyakkendő és kivasaltam a hajam.. Nevet és ígyis készvoltam a végére xD
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3706 Dátum: 11 júl 18, 21:27:06 »

Nálunk szinte megkövetelik a magassarkút, mert az "elegáns" és nőies. Lesütöttszemek
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3707 Dátum: 11 júl 19, 08:48:48 »

Nálunk mindenkin magassarkú volt, elég bénán néztem volna ki a fekete sarumban...  Nevet
De sajnos, mint utólag kiderült, a cipőm totális baklövés volt. Az egyik lány felkiáltott : "Anyámnak is pont ilyenje van!"
Na ekkor lőttek az önbecsülésemnek. >.<#

Ráadásul, menni egyáltalán nem tudtam benne. Már a szoknyámban se, mert 5 cm lehetett benne mozogni. ikszdé
Végül a kocsiban le kellett vennem, mert kinyírta az ereimet. Na nem ajánlom senkinek...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3708 Dátum: 11 júl 19, 09:07:20 »

Na igen én is érdekes lennék topánkában a sok magassarkús között. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3709 Dátum: 11 júl 19, 12:07:39 »

Jaa elég rossz is a magassarkúba járni meg lenni :/ én se szeretem inkább a topánka mert az kényelmes ^^ de sajan követelik a magassarkút.Ezért inkább fekete ünneplő naci meg fekete cipő ami kényelmes persze ez se mindig jó pl mikor meleg van :/
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3710 Dátum: 11 júl 19, 12:27:49 »

M is magassarkúban ballagtunk, mondjuk a kosztümünkhoz nem ment volna egy saru vagy akár egy topán sem =/ meg ugye sok helyen kosztümben ballagnak a diákok és ahhoz meg azért nem mindegy mit veszel fel =/
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3711 Dátum: 11 júl 19, 16:09:56 »

Előre is sry hogy így faszi létemre beleszólok de =D

Én pasi létemre jobban szeretem ha egy lányon papucs , tornacipő vagy akármilyen cipő van magassarkú helyett.
És ezzel még pár haverom így van.

Ergo ha a tornacipő kényelmesebb és még jobban is tetszik a fiúknak hol itt a probléma? ballagjatok tornacipőbe xD

Ezt azért a továbbiakban ne erőltessük! Férfiak ide nem írhatnak!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 16:14:44 írta Aes Sedai » Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3712 Dátum: 11 júl 19, 16:16:25 »

én imádom a tornacsukát Nevet szinte csak abba vagyok minden hol  Nevet csak télen nem...Szomorú
ami nekem kényelmes abba vagyok Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3713 Dátum: 11 júl 20, 07:30:31 »

Én szeretem a magassarkúkat, elérem tőlük a metron a felső kapaszkodót =) sztem kényelmesek is, persze ha nem 10 centis a rarka hanem mondjuk 2-3 cm. És bármi lehet kényelmetlen, pl vettem nemrég egy új topánt, de feltörte a lábam mindenhol ^^" a sarkam sebes, a kislábujjaimon hatalmas vízhólyagok lettek, kidörzsölte a lábfejem tetejét a széle xD eccerűen mindenhol bántott ahol ért xD szal a kényelem sem cipőfüggő. Meg sztem mindenkinek más áll jól =) meg ugye függ a stílustól, aki irodában dolgozik és kötelező az elegáns megjelenés az nem lehet tornacipőben és hülyén nézne ki xD szal meg ugye az egyéni stílusodtól függ =)
juj, van az a hlye divat h körömcipőkhöz zoknit vesznek fel, sztem az nagyon hülyén néz ki, sztetek? =)
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3714 Dátum: 11 júl 20, 07:36:43 »

Aki képes úgy cipőt hordani, az véleményem szerint nem normális... ikszdé  Húgom rá az élő példa  Nevet
Az még elmenne, ha átlátszó zoknit húzna, ami testszínű, de nem mintásat!
 Ja és az egyik osztálytársnőm is képes volt piros körömcipőt neonsárga zoknival felhúzni...  >.<#
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3715 Dátum: 11 júl 20, 07:39:03 »

Néha olyan idióta dolgok a divatosak, még szerencse h a borotvált szemöldök csak rövid ideig tartott xD
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3716 Dátum: 11 júl 20, 07:49:00 »

Naneee, igaz az én szemöldököm nem valami szép (olyan hosszú kb. mint a szemem, tehát meglehetősen rövid)
de azért ilyet nem csinálnék... De mondjuk a nem oda való szálakat sajnos ki kell huzgálni, és akkor jön az ordítás! ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3717 Dátum: 11 júl 20, 08:11:00 »

a szemöldökszedés azért más mintha leszednéd az egészet xD olyan gonosz lesz úgy az ember arca
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3718 Dátum: 11 júl 20, 10:00:07 »

Borotvált szemöldök? o,o na az elég érdekes.. nekem nincs különösebb bajom az enyémmel, de azért ezt nem tenném meg.. a szedése sem kellemes, de amit meg kell tenni, azt meg kell tenni..

Én sem vagyok magassarkú párti, az én lábamat is megkeserítette a ballagáson >.<# még szerencse hogy a sor közepén mentem, és nem nagyon volt látható ahogy billegtem benne Nevet de amit hazaértem levettem és mindvégig mezítláb mászkáltam Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3719 Dátum: 11 júl 20, 10:28:30 »

juj, van az a hlye divat h körömcipőkhöz zoknit vesznek fel, sztem az nagyon hülyén néz ki, sztetek? =)

Nekem ez nagyon bejön.  Pirul Melóhelyemen mondjuk nem jelenhetnék meg így, mert kötelező az üzleti öltözék. De amúgy baromi jól néz ki, de csak nagyon vékony embereken szerintem.
Magassarkú amúgy szerintem se feltétlenül kényelmetlen. Fazontól meg magasságtól függ. Én nem nagyon tudok menni benne sajna, úgyhogy annyira nem erőltetem, de azért van jó pár.  Nevet

Luna-san szerintem hülyeség kiakadni azon, hogy vki azt mondta az anyjának is olyan cipője van mint neked. Mert vagy az anyja is követi a divatot és fiatalosan öltözik, vagy pedig a cipőd régebbi fazonú, de attól még lehet elegáns meg egyedi. Sőt! Nekem pl sok olyan cipőm van, amit nagymamámtól örököltem. Pl van egy rendes, fűzős "nyanya" cipőm is és ha olyan cuccal húzom fel baromi jól néz ki és rengetegen megdicsértek már. Ha úgy viseled senkinek nem jut eszébe, hogy nyanyásnak tartsa. Én minden régimódi cuccot imádok mondjuk. :3
Naplózva


Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!