24 szep 22, 12:32:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083341 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3690 Dátum: 11 júl 16, 19:41:12 »

Én talán fiú kedvéért nem változnék meg.

Ez a "talán" nagyon aranyos... szóval nem vagy benne biztos hogy megváltoznál vagy sem?
 Ha valaki megakar változtatni akkor nem azért, nem úgy szeret amilyen vagy, hanem amilyenné formálni akar. Sokan engednek ennek, de ez legtöbbször egy idő után van hogy sok idő után, kibukik az emberből.

De ha vagy valakivel szerintem valamennyire ha néha kicsit is, átvesztek egymástól valamit, van hogy jó tulajdonságot, van hogy rosszat.

Egyébként a szőke haj, mint az eredeti, több ösztrogénszintet jellemez, plusz a szőke haj a fiatalságra és a termékenységre "mutat rá" még ha tudat alatt is, ezért van olyan sok festett szőke, bár a festett szőke nem jelenti hogy az ösztrogénszintje magas lenne, de akkor is a férfiakban tudat alatt ott van hogy "termékenyebb". Bár én soha nem értettem azokat akik fiatalon festik a hajukat, na meg vasalják, mert egyszerűen tönkre teszik már ezzel. De nem az én dolgom, úgy hogy nem is izgat, csak furcsálom néha, mikor eszembe jut.  Pirul
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3691 Dátum: 11 júl 16, 20:39:23 »

Hát.. a talánt úgy értettem, hogy mivel egy baklövésem miatt már mondhatni elüldöztem magam mellől a szerelmemet, azért talán mégis képes lennék valami változásra. Őt például azzal üldöztem el, hogy egyszerre voltam rossz kedvű, rossz humorú, aggódtam érte, és ezáltal ócsároltam a barátját, hogy elrontja, meg mittomén... egyszerűen nagy volt a pofám, szépen szólva. Szóval ha nagyon olyan a helyzet, képes lennék lemondani pár ilyen rossz szokásomról, mert ezzel magamnak is rosszat teszek.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3692 Dátum: 11 júl 17, 19:33:14 »

Sajnos, időnként muszáj változtatni bizonyos szokásokon...Persze van aki mindent eltűr, de időnként nem árt. Mosolyog
Ha valakinek a külsőddel van baja, azzal nem muszáj törődni, én pl. nem hordok cicanacit, miniszoknyát, nem kellettem magam, de szeretek csinos lenni, ezért nem vagyok oda annyira a tornacsuka és  csőnaci  őrületért  >.<# Az egyáltalán nem nőies! Ha te magad jól érzed magad a bőrödben,akkor nem érdemes azzal törődni, akinek nem tetszik a külsőd.

De mondjuk ha olyan fordul elő, mint veled CrazyCat, talán mégiscsak jobb, ha az ember magába néz, és egy kicsit agyal az életén.
De ki tudja, lehet akkor pont rossz napod volt neked , és azért mondod azt " nagy volt a pofád"

Velem sokszor van ilyen, de próbálok inkább nem beszélni akkor, pláne nem osztani az észt. Nálam ez a legfőbb baj.
Én nem tartom magam egoistának, de  lehet azért nem csípnek, mert úgy vélik, okosabbnak gondolom magam náluk.
Pedig én a gyakorlati életben olyan nyomi vagyok! Meg naiv, és sértődékeny.
Ezért fecsegek annyit, mert ez csak úgy JÖN. ikszdé Pedig én nem akarom!  Neeem

Bárcsak ne lennék ilyen! Ki  tűrné el ezt hosszú távon?

Amúgy Minagi, sok ismerősöm van,aki 12 éves és már festi a haját... >.<#
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3693 Dátum: 11 júl 17, 20:26:07 »

Nagyon sokban hasonlítunk, Luna Nevet

A tornacsukáért én se nagyon vagyok oda, viszont csőszárút szoktam hordani, de csak mert kényelmesebb, mint pl. egy trapéznadrág, főként ősszel, télen, és tavasz elején. A többi időszakban meg úgyis rövidnadrágot hordok, de cipőként szinte mindig deszkás cipő ikszdé Abból is inkább a "kínaibb" fajtából, a zsebpénzem nem fogom holmi DC vagy ilyesmi cipőkre költeni. (Pedig de megtenném néha...)

A hajfestéshez még annyit, hogy én teljesen az életbe nem festetném be a hajam, egyelőre biztos nem. Imádom a természetes hajszínem, na jó, kivéve nyáron, mert a hajam olyan szinten sötétbarna és dús és hosszú, hogy napkollektorként lehetne használni  >.<#
De melíreket mindenképp akarok, minél virítóbb színűt [narancssárgát tervezek, de bármi szóba jöhet] mert kiakarok tűnni a tömegből, így is sokan néznek tucatlánynak, csak azért, mert csőnadrágot hordok, vékony alakom van (pedig nem is teszek érte semmit), hosszú a hajam és fogszabályzóm van, ami "jajdehúhamenő".
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3694 Dátum: 11 júl 17, 20:40:31 »

Én soha senkiért nem változnék meg.. amíg vannak emberek akik elfogadnak olyannak amilyen vagyok addig meg főleg eszembe sem jut Nevet ( bár még nem volt 1 barátom se, így lassan 16 évesen, úgyhogy nem akarom elszólni magam, de egyenlőre így gondolkodok )
Noss én életem legnagyobb hülyeségét már elkövettem, az eredeti szőke hajamat barna szinezővel befestettem ami csak nagyon nehezen jött le... és soha többet nem fogom festetni a hajam -.-" de ennek ellenére rengetegen megkérdezik hogy most akkor nkm hogy is van a hajam, mert nem ilyen tipikus szőke, és a bőröm is a könnyen barnuló típus szerencsére.. a téli hypo reklám bőröm 1-2 strandolás után már csak a múlté Nevet
Én sem szeretnék tucat ember lenni, ami szerintem nálam nem nehéz Nevet Mindig van valami rikító dolog rajtam, szinte már ösztönösen ilyen dolgokat veszek - legyen az óra, gyűrű, fülbevaló, cipő, masni, akármi, csak ne legyen átlagos Nevet
És azért mert valaki csőszárú nadrágot hord attól még lehet különleges Mosolyog hozzáteszem én is azt hordok Nevet cipővel sosem spórolok, és a lábam is elég kényes :/ és szeretem a különleges darabokat ráadásul *.* ...adidas, conversek, vans, a legújabb amit kinéztem az egy cuki, mintás tisza cipő *.* viszont nyáron és télen is ezeket hordom Nevet

CrazyCat, nagyon királyul hangzik a mellírozós ötleted Nevet mindenképpen csináltasd meg szerintem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 17, 20:43:51 írta vivien.san » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3695 Dátum: 11 júl 17, 20:47:43 »

Ja hát igen, ami még a tömegből kitűnéshez tökéletes, hogy most vettem pár neon[narancs]sárga pólót, meg van valahol zöld is, csak az nem jön rám.  Szomorú Így hamarosan eljön a bevásárlási láz, minél szebb színű ruhákért. Nevet

Amúgy nagyon meg szeretném csinálni, épp anyumat fűzöm ezügyben, akinek csak annyi ellenvetése van, hogy a sulis házirendbe most belerakták, hogy ne festessük a hajunkat. Ez is valószínűleg egyik osztálytársam miatt van, aki annyira tönkretette a haját a hajfestékkel, hogy az nem igaz. Vattacukor állagú lett kb, platinaszőke felül, fekete alul. Állatira töredezett... és undorító. Ő az élő példa arra, miért nem akarom festetni a hajamat.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3696 Dátum: 11 júl 17, 20:59:24 »

Imádom a neon színeket kjáá~~neon póló kibajól hangzik hol kaptál ilyen kincset? Nevet kb az összes zoknim rikító színű :DMeg most vettem egy too late órát és ilyen rikító sárga rikító rózsaszín mintával és egyszerűen imádom *.*

Hát igen, ismerős, nálunk általánosban elvileg tilos lett volna a hajfestés, nkm is csak azért volt lehetséges mert nem hupililára, csak barnára festettem. Középsuliban viszont már minden lehetséges..
Nekem is az egyik volt oszttársam elsőre feketére befestette szép hosszú haját ( kimondottan jól is állt neki ) aztán elkezdte vasalni, pirosra-narancssárgára-szőkére-vörösre-lilára-újra feketére mindenféle színűre festette a haját közben állandóan vasalta a haját ami alapból sem túl göndör... és mára már annyira tönkretette a haját hogy a kb a háta közepéig érő hajából fiús 15cm-es haja lett ha nem rövidebb..

Nekem volt 2 évem amikor egy kicsit göndör hajjal ki se léptem az utcára - jól eltöredezett a hajam vége a 200°-os hajvasalástól, vágattam belőle és le is szoktam a hajvasalásról mert a törött haj nem szép látvány - max alkalmanként kivasalom és ennyi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 17, 21:02:01 írta vivien.san » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3697 Dátum: 11 júl 17, 20:59:54 »

Tudjátok lányok...ehhez a külsős témához....annyira látszik, hogy mennyi idősek vagytok. Sokáig én is így gondolkodtam, aztán rá kellett döbbennem, hogy nagyon frankó egy ideig, ez "leszarom ki mit gondol a külsőmről én önmagam akarok lenni" című jelent...aztán jön a világ, ahol már nem kis hülye kölyökként kezelnek, hanem felnőttként és sajnos ebben a világban, ha valaki egy átlagos pozícióból indul, annak bizony azt kell tennie a legelején, amit elvárnak a felette állók. És ha ez azt jelenti, hogy te nem festheted be a hajad pirosra, mert egy egyetemen a vizsgáztató kivág téged az "egyedi" frizuráddal együtt...akkor vagy mész utcaseprőnek, vagy szépen átfested a hajad és letöröd a kisstílű egód. Ez van...
Nem mondom, hogy nem lehet az ember önmaga...de meg kell találni a kompromisszumokat....és igen is fontos, hogy milyen hajad van, hogy milyen ruhád és milyen cipőd...mert egy 5 perces beszélgetésből, amin akár a jövőd is múlhat, nem fog lejönni, hogy te milyen kedves aranyos okos kicsi lány vagy...hanem az, hogy kilógsz a sorból és az esély így meg van rá, hogy bomlasztod a jól bevált rendszert.
És most lehet az embernek húznia a száját, hogy akkor ez így meg úgy meg amúgy...de ez így van. Fel kell nőni és rájönni, hogy a világ nem körülöttünk forog, még ha tudjuk is, hogy milyen iszonyatosan hű de jó világmegváltó gondolataink vannak...az igazság, hogy ezt egészen addig leszarják, míg nem te vagy a csúcson...

Én élnél halnék a dumatopicba már belinkelt hajért...de nem csináltatom meg olyanra, olyan színekkel, mert az én helyzetemben még nem tehetem meg azzal a tökéletes bizonyossággal, hogy nekem ez nem fog ártani.

A tornacipő csőnadrág témához...szerintem nőiesek...sportosak de nőiesek...
Nem tartom se sokkal nőiesebbnek, mikor egy lány kiírtja a lábán az idegvégződéseket, hogy csilli-villi topánkában tipeghessen...
A tesómnak is így ment tönkre a lába. Barátnőmnek meg levághatnám az összes lábujját és észre se venné...Szépek, jók, de a legtöbbje szar és nem hosszútávú viselésre tervezték, hanem arra, hogy egy héten egyszer egy buliba elmenj vele...
Ráadásul én meg annyira gebe vagyok, hogy azokban a cuccokban, amik nem tapadnak hozzám, úgy nézek ki, mint akire egy zsákot húztak...ergo nem veszem fel őket...
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3698 Dátum: 11 júl 18, 08:15:40 »

Minagi, ezen a hajfestős-ösztrogénes sztorin nagyot nevettem =DDDD mi mindent bele lehet magyarázni bármibe xDDDDD sztem egyáltalán nem azért festi valaki szőkére a haját h azt gondolják mások h neki magas az ösztrogén szintje xD akkor feketére meg azért festik a hajukat h azt gondolják h nekik meg alacsony? xDDDD az ember azért festi a haját amiért sminkeli a fejét, h szebbnek érezze magát, meg azért mert szte az áll jól neki, ugyanolyan mint a hajvágás.
Sztem nincs semmi rossz a hajfestésben, mindenki azt csinál magával amit akar, és ha nem viszik túlzásba h mondjuk kékre festik akkor sztem semmi probléma nincs vele, ha attól őt szebbnek érzi magát, vagy esetleg télleg jól is áll neki. Sztem ez télleg olyan mint a sminkelés =)
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3699 Dátum: 11 júl 18, 11:15:34 »

Morita,te már tényleg egész jól látod a dolgokat, hiszen kicsit idősebb vagy...
Addig mi élünk a kis naiv világunkban, és próbálunk menőnek látszani, mert igazából még  keressük a helyünket.

Ettől függetlenül én nem vágyom a feltűnésre... ha másnak jól esik, tegye, nem zavar, de elvagyok a barna haj barna szem kombómmal is ikszdé És a világ minden kincséért se vasalnám ki!Örülök, hogy hullámos, és ha bekócolom kerekíti az arcomat. Én sose voltam nádszálvékony, de az általános cuccok többnyire jól állnak.

CrazyCat, nekem se telik drága holmikra, de az olcsó cuccok közt is vannak nagyon  jók. Mosolyog

 A tornacsuka és csőnaciról még annyit hogy habár tényleg nem vagyok oda érte,mégis hordom, mert a divat ezt követeli. Nem akarok túlságosan különc lenni.
Bár szerintem egy lány szoknyában még mindig nőiesebb mint nadrágban, de ez az én véleményem...

Vivien.san,ez nem ér azt a too late órát én is ki néztem ikszdé
Amúgy, engem már halálosan cikiznek, hogy még nem volt fiúm, pedig most leszek 15...
Sőt, túl sok fiú ismerősöm sincs, csak osztálytársak. Mit tegyek, én inkább otthon ülök, és nem járok olyan helyre ahol ismerkedni lehet... Sporthoz nem értek, zenéhez se (WC énekesnő ikszdé ) így aztán nem marad semmi...
Engem nem sok helyre hívnak, mert nem vagyok valami bevállalós. Így nem csoda, ha hamar rám unnak.
Még csak vicces se vagyok. ikszdé Ezért igyekszem olyanokkal lenni, akik móka-mikik.  Ők feltöltenek energiával. Mosolyog

Velem lelkizni lehet, többnyire mindenkit meghallgatok, és nem tartom magam pletyisnek. Van aki szerint az vagyok, de azt csak olyan mondja, aki túltesz rajtam (ego forevör ikszdé ) velük nem törődöm.

Akinek nem tetszik a hozzáállásom az nem a barátom és punktum. Keressen magának mást, és ne nyalizzon.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3700 Dátum: 11 júl 18, 14:45:18 »

Én nem mondom, hogy abszolút nem érdekel mások véleménye, mert ez nem igaz. Engem nagyon is érdekel, hogy mit gondolnak rólam, amikor rámnéznek. Pl: amikor mondjuk elmegyek valahová, egy olyan városba, ami messze van és nem szoktam oda járni, én úgy nem lépnék ki az utcára, hogy nem érzem magam szépnek, mert tök8, nem érdekel hogy mit gondolnak itt, úgyse ismernek meg nem is látnak már engem többé... Én meg túlságosan is törődni próbálok a külsőmmel, persze ez nem azt jelenti, hogy a belsőt teljesen elhanyagolom és nem tartom értékesnek, mert nagyon is fontos, és inkább barátkozok egy olyannal, aki belsőleg tetszik, mintsem külsőre.

Mit akartok az 54 kilótokkal fogyózni, főleg mert idősebbek vagytok mint én, és én pár kg-val még több is vagyok, sőt kicsit alacsonyabb is, aztán mégse látszik meg rajtam. Nevet Akkormeg nyugodjatok le, pláne mert amikor nálunk van a sulivizsgálat, akkor nekem a normált jelölték be, holott azt hittem, hogy az enyhén túlsúlyost fogják, tehát kellemeset csalódtam.^^ Nevet Hameg nem látszik rajtam, főleg jó. Mosolyog Különben is, inkább legyen rajtam egy kis felesleg, mintsem hogy két hurkapálca lábam legyen, meg elöl deszak hátul léc oldalról meg ne is nézd legyek. Aztán az meg nem érdekelne, ha a srác aki tetszik, a soványakat szereti. Szeresse. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3701 Dátum: 11 júl 18, 15:42:04 »

Hanii a hozzáállásod tetszik. Mosolyog
Én itt Erdélyben annyit megengedek magamnak mondjuk, hogy nem sminkelek, mert itt az nem olyan fontos mellesleg gatyalohasztó a hőség. Most komolyan azér' kenjem össze magam, hogy fél órára kiléptem a házból? Ez azért gondolom még nem tragédia, eddig se sminkeltem itt, így az ismerősöket sem zavarja.

Ja és én nekem eszembe sincs az 54 kilómmal fogyózni, épp most toltam be egy egy kocka rumos-csokis-diós szeletet, mindenféle bűntudat nélkül! ikszdé
Hát igen engem a hasam vezérel, amióta az eszem tudom... Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3702 Dátum: 11 júl 18, 16:48:45 »

Sminket én is csak bulikba használok, amúgy nem, meg hát nem is lehet a suliban, elég szigorúan veszik, max. az alapozót engedik meg. Meg persze, ha óvatosan spirálozod magad, nem veszik észre.
Én még mindig ott tartok, hogy az evés a legjobb dolog. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3703 Dátum: 11 júl 18, 16:50:18 »

Szerintem valamilyen szinten minden embert érdekli, hogy mit gondolnak róla mások, csak van akit kevésbé és van, akit túlzottan is... Ez a "nem lépnék ki az utcára, ha nem érzem magam szépnek" meg vicces tud lenni azoknál, akik úgy érzik, hogy bűn rondák, de mégsem gubózhatnak be egy házba, nyilvánvaló okokból. Nevet
Én úgy nem szeretem magam, ahogy vagyok, de néha-néha már felsejlik bennem a gondolat, hogy nem is vagyok olyan ronda, amíg megint meg nem látok egy nem általam készített képet magamról, mert akkor megint visszazuhanok -200 -ra... ikszdé (ezt most jól megaszondtam...ikszdé)
Ettől függetlenül megpróbálok rendesebb ruhákat venni (amennyire ezt a pénztárcám engedi). Egyedül a cipőkre költök nagyobb összegeket, mert a kínai egyszerűen egy hónap alatt széthullik, és drágábban jön ki, mintha egy évben egyszer megvennék egy rendesebbet, amit még 3 évig hordhatok...
(bepockoltam magamnak 3 converse-t, egy ZooYork-os majdnem deszkást, a legújabb meg egy Vans deszkás (Ámor)). Szerintem egy évben kiadni x összeget megéri, ha nem akarok lyukas oldalú csukában járni...
Amúgy a szoknyáktól majdnem irtózok... ikszdé Szerintem nem állnak jól, ezért nem is hordom őket. Farmergatya farmergatyával... ikszdé Sminkelni nem szoktam, néha a számat, és talán szökőévben egyszer minimálisan a szememet. ^^
Majdnem állandóan a felsorolt lábbelikben járok, néha saruban vagy lábujjas papucsban. Magassarkúm nincs... ikszdé De a'szem egy topánkám van még valahol... Hümm-hümm
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3704 Dátum: 11 júl 18, 16:58:42 »

Cipők..Én szeretem a tornacipőt, és nem csak divatból, már rég óta. Bármilyen lehet, csak jól szellőzzön és legyen kényelmes. Nevet Aztán még topánka forever, és mást nem nagyon szeretek. Így nyáron lábujjközepes papucs, télen pedig fekete csizma, mindenféle magas sarok nélkül. Gáz, mert jövőre magassarkúba kell majd menni a fényképezkedésre meg a ballagásra, tehát addig meg kell tanulnom benne járni. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!