24 szep 22, 14:19:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083422 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3675 Dátum: 11 júl 13, 18:59:01 »

Én kenem magam =) tnik reggel éseste, és nappali és éjszakai arckrémet is használok. Időnként mandulás-olivás pakolást rakok rá =) és sok zöldséget és gyümölcsöt kell enni, mert attól is szépül a bőr. Nyáron pedig hordok magammal nedves törlőkendőt h bármikor bárhol letörölhessem magamról a szennyeződéseket =) ezt javaslom nektek is nyáron.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3676 Dátum: 11 júl 13, 19:05:21 »

Kösszi a tanácsot! Mosolyog
Nekem se ragyás vagymilyen, csak néha 1-2 előjön és hát az nem éppen olyan jó. Tonik nekem is van, viszont mostanában nem nagyon használom, csak esetleg napközben, mert van egy orvos barátunk, aki azt mondta, hogy a krémekkel nem nagyon érhetek el kiváló hatást, mivel a hormonok ilyenidősen nagyon dolgoznak, és ezért felírt nekem ilyen külsőleg alkalmazható gyógyszert. Nem kenőcs, hanem ilyen folyós tonikszerűség. De határozottan jó. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3677 Dátum: 11 júl 13, 19:31:53 »

Stance: ... ne menjen át eszméletlenül nagy féltékenykedésbe, mert az mindent elront.

Ezzel egyetértek! Nagyon rossz, ha a rohadt féltékenység miatt romlik meg egy jó kapcsolat... (legyen az baráti vagy párkapcsolat) ... Szomorú
Ha nekiállsz féltékenykedni, akkor a lány vagy kidob, mert utálja; vagy pedig félni fog, hogy mit merjen elmondani és mit nem, nehogy feleslegesem féltékeny legyél, és pont ez lesz a vesztetek... Szomorú
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3678 Dátum: 11 júl 14, 07:03:46 »

Ezekkel a pattikkal kapcsolatban,nekem rengeteg volt,mostanában már igaz kevesebb van,de bármire képesek előjönni... >.<#
Én mindennap szórakozom mosással,meg szárító krémet is használok,csak attól 1x úgy kiszáradt a bőröm télen,hogy fényes lett és ráncos,azt hittem már,hogy ekcéma,pedig nem is.Szerencsére valami gyógyszertári krém segített a szárazságon,és azóta kevesebb a pattim is!
Sokaknak fel is tűnt.Pedig ilyenkor nyáron mindig több szokott lenni,mint télen,de úgy hiszem,lassan kezd helyreállni a hormonegyensúlyom.  Mosolyog

Az egyébként igaz,nem minden krém segít.Nekem a "Tiszta egyéniség" az örök favoritom. kacsint
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3679 Dátum: 11 júl 14, 07:38:26 »

=) sztem félreértettétek, nem azért kenem a fejem h ne legyek patis, hidratálom =) és a pakolásom is arra való ^^ száraz-érzékeny bőröm van, a tonik sem arra való h szárítsa a fejem, hanem h eltávolítsa a szennyeződéseket, amik napközben a fejemre kerülnek =) nem szabad nagyon szárítani az arcbőrt akkor sem ha zsírosodásra hajlamos, ha akkor még több faggyú termelődik és rosszabb lesz mint volt, a bőröd igyekszik helyreállítani magát ezért csak egyre rosszabb lesz. Válasszatok olyan tonikot, ami a bőrtípusotoknak megfelelő. Reggel és este is le kellene tisztítani, éjszakára pedig érdemes bekenni a (szintén) bőrtípusodnak megfelelő éjszakai krémmel, mivel akkor nem csak szellemed, de a tested is regenerálódik, és éjszaka sokkal nagyobb hatást érhetsz el mintha reggelente kennéd magad, plusz nyáron úgyis leolvad rólad minden. És nem ajánlom az alapozókat sem, mert nem szellőzik a bőröd és még rosszabb lehet.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3680 Dátum: 11 júl 14, 21:51:20 »

Nem tudtam megállni, beültem én is a családdal nézni a szépségkirálynő-választást. Lehet furán fog hangzani az én számból, de szerintem régóta nem volt ilyen erős mezőny, sok a szép lány. És mindegyiket mintha futószalagon gyártották volna le.. szerintem dekára megegyezik a tömegük.. Gondolkozik
De sokan értek el elég komoly eredményeket világbajnokságokon,EB-ken. Nagyon jól összeválogatták őket.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 21:55:21 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3681 Dátum: 11 júl 15, 07:32:27 »

Nálunk nehéz lehet a választás, hisz mi vagyunk a legszebbek =PPP
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3682 Dátum: 11 júl 15, 07:49:16 »

Á én az első 10 percet megnéztem,hogy tudjam kik indulnak.
Lille,fura mód nekem is egy-egy lány után Deja vu érzésem támadt ikszdé

Az aki megnyerte,szerintem egész szép,(bár én nem őt választottam volna)de a másik kettő már nem annyira.
Na mindegy,én nekik is örülök,mert voltak ott kevésbé szimpi csajok is...
De az biztos,hogy jó volt az idei mezőny.Mosolyog

ÉS AZÉRT IS MI VAGYUNK A LEGSZEBBEK!
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3683 Dátum: 11 júl 15, 11:41:37 »

Juj lemaradt a szépség királynő választásról. Pedig kíváncsi lettem volna a lányokra.
Luna-san, pedig nem olyannak kellett volna nyernie aki csak "egész szép" >.<
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3684 Dátum: 11 júl 15, 12:02:26 »

Én is megnéztem, mert egyik ismerősöm ismeri az egyik csajt. (Egyébéként Dórikát, aki 3. lett asszem, szóval először kapta meg a kis koronát. Gondolom ő lett a 3. Nevet)

Nekem nagy csalódás volt egy részük, én egyáltalán nem voltam elájulva tőlük. A szőkék annyira mű nők voltak, hogy az hihetetlen, persze nem plasztikai műtétekre gondolok, hanem nem éreztem a húsvér nőt, ha rájuk néztem, csak a műanyagot. Természetesen megint nem az a csaj nyert, akinek én szurkoltam. ikszdé De ez mindig így szokott lenne. Persze aki a legkevésbé szimpi, annak rögtön a fejére kerül a korona valamelyike. xD De mindenféle versennyel így járok. ikszdé

Na szóval, önbizalomban nem volt hiány... Miután bevágta az egyik, hogy ő nemcsak természetes szépség(!), mivel nem volt még egy darab plasztikai műtétje sem, hanem emellett még okos is (igen, így!), ott elszakadt nálam a cérna. Meg: "mondanám, hogy különlegesebb vagyok, mint a többiek, de az azt jelentené, hogy nem ismerem el őket, ez pedig nem igaz, meg hát amúgy is, jobb más szájából hallani a dicséreteket". Technikai KO
Alig volt 1-2, aki normálisan nyilatkozott...
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3685 Dátum: 11 júl 15, 15:25:48 »

Nikkie,nálam is az verte ki a biztosítékot...
Ezek már komolyan el voltak szállva maguktól!Na jó,mondjuk aki egész életében azt hallgatta,hogy hú de mennyire szép,és az összes pasi körülrajongta,meg még esze is van,hát ha én lennék a helyükben,akkor lehet én is elszállnék egy ilyen lehetőségtől....

De nem születtem elég szépnek az ilyesmihez,szóval nekem marad csak a tanulás ikszdé

Egyébként sem érdekel az ilyesmi,szerintem a belső a lényeg,és a mai világban sajnos nagyon sok lány és nő megfeledkezik erről... >.<#
Ezért kezdenek sokan őrült fogyókúrákba,és tönkreteszik vele magukat,és ezt mindenki látja már egy idő után...
És itt most nem arról beszélek,akiknek már tényleg szükségük van rá,hanem azokról,akik csakazéris piszkavasak akarnak lenni...

De most komolyan,162 cm vagyok és 54 kiló,most én is kezdjek el fogyózni? Nevet Ugyan már!
2 éve fogytam 3 kilót,mert az előző évben felszedtem 10-et...
Azóta nőttem is,sőt 2  év alatt csak 2 kilót szedtem fel,és semmiféle drasztikus módszerhez nem folyamodtam,csak 7 után próbálok nem enni,igyekszem eleget inni,de ami igazából segített,az a hulla-hopp!:)
Nagyon jó szórakozás,pedig régen sose tudtam,de egy nyári tábor ébresztett rá,nekem ezt csinálni kell...

Ez megy 1.5 éve,és azóta jól érzem magam!  kacsint

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3686 Dátum: 11 júl 15, 22:25:02 »

Én felszínes egyén vagyok. Nekem a külső is számít.  Nem mondom, hogy csak az, de mérvadó dolog.
Bár magammal kapcsolatban nem viszem túlzásba...vagyis...én eljutottam arra szintre hogy tök szépnek látom magam a tükörben, a ruháimban és abban a minimális sminkben amit magamra kenek. Aztán reménykedni kell, hogy van valaki, akinek hasonló az ízlése. Meg azért tudom, hogy a barátom is örül, ha a kedvéért "töröm össze magam" a tükör előtt. Egy héten egyszer elvagyok vele, és a bókjáért maximálisan megéri.
Az otthonom meg az a hely, ahol nem kell tetszeni senkinek sem xD
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3687 Dátum: 11 júl 16, 12:07:48 »

Ha valaki ad magára,ahogyan  te is Morita,az nagyon jó. Ha meg még  tetszel is magadnak,akkor az már optimizmus!És
ezt mindenki érezheti is rajtad.Őrizd meg ezt a tulajdonságodat! Mosolyog

Én is órák hosszat állok a tükör előtt azt nézve,jól áll-e a hajam,nem béna esetleg ez a ruha,és vajon nem túl erős-e a sminkem. ikszdé  Az ápolt külső nagyon fontos,mert az első benyomást mindenkire az teszi,hogy miként nézünk ki.Itt nem arra gondolok,ki mennyire duci vagy vékony,magas vagy alacsony,stb...

Én azt tartom kórosnak,mikor valaki totális testkép-zavarban szenved,és első lépésként mindenki fülét ezzel rágja.Egy idő után iszonyú unalmas tud lenni!De ha mégis elkezd komolyra fordulni a dolog,pl. éhezteti magát az illető,anorexiás lesz,akkor nem árt neki egy pszichiátriai kezelés,mert komoly baja is lehet.

Ha néha egy picit elégedetlenek vagyunk (mert hát igen,mi nők azért vagyunk,hogy hiúk legyünk olykor-olykor ikszdé)az még természetes.De ha már olyasmit látunk,ami nincs,az már probléma...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3688 Dátum: 11 júl 16, 13:49:25 »

Szerintem mindenki csak akkor lehet igazán szép ha jólérzi magát a bőrében, és elfogadja önmagát. Sajnos sok ember van aki nem tudja elfogani magát, vagy csak nagyon nehéz áron... Én sem vagyok 100% megelégedve magammal alkatilag, de szerencsémre a barátaim sokszkor mondják hogy buta vagyok, nehogy fogyni merjek Nevet:D ( 166cm 54kg ) Ezért rendszeresen mozgok, és megpróbálok nem túl sokat enni, hogy azért legyen valami ami megnyugtatja a lelkem xD
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3689 Dátum: 11 júl 16, 19:16:54 »

Én pld. egész szépnek érzem magam, amit néha eléggé megerősít ha néhányan elejtenek nekem egy-egy bókot, legyen fiú vagy lány, és illedelmességből akár  Mosolyog De iszonyat jól tud esni, ha építik az ember egóját.

Én talán fiú kedvéért nem változnék meg. Vagy nem annyira, hogy csontra fogyasztom magam, átfestem a hajam szőkére, tetováltatom és piercingekkel rakosgatom tele magam, esetleg vasalom a hajamat mert erre gerjed. Az ilyenekre ott vannak neki a tucatlányok...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!