24 szep 22, 14:28:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083434 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3660 Dátum: 11 júl 13, 14:27:03 »

Görcsoldó Nevet Nekem az sose segített mert nagyon szokott fájni a hasam. Csak a bazi erős fájdalomcsillapító amit csak "lónyugtatónak" hívunk. ikszdé Am nekem is a "bogyó" segített ebben. Azóta nem is igazán fáj a hasam, csak egy picit és arra elég a nospa is Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3661 Dátum: 11 júl 13, 14:32:39 »

Juj én mindig féltem görcsoldót meg bármilyen bogyót bevenni.  Inkább csöndben tűröm a fájdalmat. Nem tudom miért, talán bennem maradt hogy mondta valaki hogy ilyenkor nem ajánlatos semmit bevenni még algoflex-et sem...
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3662 Dátum: 11 júl 13, 14:42:57 »

Nem tudom, lehet azért, mert én még tényleg nagyon fiatal vagyok (hozzátok képest), és ezért nekem sose szokott fájni olyankor. Semmi bajom sincs. Csupán kicsit lehangolt vagyok az első nap, de utána minden rendben. Később majd nekem is elkezd görcsölni meg fájni? Ohh My God
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3663 Dátum: 11 júl 13, 14:46:05 »

Nem féltétlen. Ez egyéntől függ. Sok ismerősöm van, akit szinte egyáltalán nem visel meg, ha megvan neki, max párkapcsolati téren. De ugyan úgy járnak sportolni meg úszni meg ilyenek. Én azokon a napokon még mozogni se szeretek. Inkább feküdni és kész.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3664 Dátum: 11 júl 13, 15:03:28 »

Én úszni nem mernék elmenni úgy. Pláne nem strandra. A többi sport meg megy vele simán. Szerencsére.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3665 Dátum: 11 júl 13, 15:32:19 »

Nem tudom, lehet azért, mert én még tényleg nagyon fiatal vagyok (hozzátok képest), és ezért nekem sose szokott fájni olyankor. Semmi bajom sincs. Csupán kicsit lehangolt vagyok az első nap, de utána minden rendben. Később majd nekem is elkezd görcsölni meg fájni? Ohh My God
Nem hiszem. Én mindig is görcsöltem emlékeim szerint Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3666 Dátum: 11 júl 13, 16:14:30 »

Mondjuk nálunk is sok lány elég "görcsölős". Tulajdonképpen volt olyan, aki havonta egy egész hétre, sőt, másfélre felmentette magát emiatt tesiről. Mondjuk, én nem tudom hogy lehet ez, hiszen egyrészt nem hiszem hogy olyan sokáig meglenne nekik, másrészt egész végig úgy fájna a hasuk? Nálunk a lányok háromnegyede ezt csinálja.  Lesütöttszemek A fiúk meg folyton panaszkodnak, hogy na persze a lányoknak mindent lehet...
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3667 Dátum: 11 júl 13, 16:21:02 »

Hát akkor azok a lányok csak ellógják a tesit Nevet Egyrészt a mozgás jót tesz neki, szóval ha tesiznének az segítene. Jó persze van pár gyakorlat amit inkább kihagy az ember, de nagyrészt tudnák csinálni amit kell.
Másrészt nem hiszem hogy 1 hétnél tovább tartana nekik. Harmadrészt meg csak az első 2-3 napban fáj. Legalábbis tapasztalataim szerint. Lesütöttszemek
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3668 Dátum: 11 júl 13, 16:25:30 »

Iiiigen, én is így gondolom. A tanárúr meg nem tud mit csinálni. Szülői igazolás. Bár, egyszer megmondta, hogy amikor az a hülye 12 perces futás van meg amikor 3000m van, akkor nem fogad el semmit. Nem tartotta be. smirksweat
Egyszer a barátnőimmel, és azokkal a lányokkal, akik nem mentetik fel magukat állandóan, kampányt szerveztünk, és aláírásokat akartunk gyűjteni az egy hétnél tovább tartó "egészségügyi gondok miatt felmentett" lányok ellen. A fiúk rögtön csatlakozni akartak, de később persze semmi sem lett belőle.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #3669 Dátum: 11 júl 13, 16:49:13 »

Én rettenetesen görcsölős vagyok!Persze ez totál lelki alapon van nálam szerintem...Főleg így nyolcadikba volt szörnyűűű..

Hetedikben egyáltalán nem fájt,pedig nekem az elejétől fogva csinálja.Először csak egy nagyon picit éreztem,de később már borzalmasan fájt,én kénytelen vagyok algoflexet szedni.Pedig nem túl jó ötlet folyton azzal tömni magam,de ez van.
Én olyankor nem tudok se feküdni,se ülni,csak mászkálni,mert az esik jól.Na és a futás....Jajj de jó,olyankor olyan mintha repülnék!Pedig utálok futni...ikszdé Ki érti ezt?

Jajj nálunk is van egy lány,akivel ugyan jóban vagyok,de folyton felmentést kér...mondjuk neki már irreális görcsei vannak,sírni is szokott,nekem 1x volt ilyen,de azért nem mindig,és 5 napból 4-en! ÚÚÚ És azt mondja AZ ELSŐ 3 NAPBAN SEMMIT SE SZABAD CSINÁLNI,AMI MEGERŐLTETŐ.Na de ez mekkora baromság!Pont hogy mozogni kell,és az enyhít a görcsökön.Bár úszni tuti nem járnék olyankor. Én mindig minden vackot összeszedek,az elmúlt 4 évben 4X volt hólyaghurutom,szóval nem akarok valami nemi vackot is kapni.Tampont meg nem merek használni,viszolygok tőle...
    Az a lány meg akkor menjen orvoshoz,vagy pszichomókushoz...de mondjuk megértem milyen szörnyű,de én még sose kértem felmentést,és eddigi életemben is kb. 3 alkalommal,mert épp megfázásból jöttem vissza.

Hanii a cooperről beszélsz ugye?Nekem olyankor még sose volt,de nálunk akkor nem fogadják el az ilyen felmentést.
Problémás csajok,irány futni!XD A kampányotok vicces lehetett ikszdé

Aki pedig 1 hétnél tovább nyomja,az szintén go doki!Az sem lehet normális,ha mindig úgy van.Néha megeshet,na de hogy mindig! És akinek 2 hetente van.Na erről is ugyanaz a véleményem.

Amúgy,nem tudom,miként vagytok vele,de én azon napok előtt mindig utálatos vagyok,mint egy klimaxos p****.
Nem szép dolog,de mit tehetnék!:(
De van az a premenstruációs szindróma,aminek ez is lehet tünete...De én nem érzem magam betegnek!Most menjek  dokihoz?
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3670 Dátum: 11 júl 13, 17:25:33 »

hát én se nagyon görcsölök vagy ha igen akkor tűröm és nem gondolok rá ink keresek valami el foglaltságot Nevet
Én ugy tudtam h egy kis mozgás sose árt.
klimaxos p**** azt érted h ideges vagy mindenki be bele kötsz,mindenen fel huzod magad akkor az nolmáris én is ilyen vagyok olyankor... Pirulés elég rossz h olyanokon kapom fel a vizet ami hu... mondjuk amikor éhes vagyok akkor is ideges vagyok... Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3671 Dátum: 11 júl 13, 18:30:22 »

Én ideges nem szoktam lenni, csak nyűgös, szótlan és nincs kedvem semmihez. Ez van azelőtt, mielőtt megjön, illetve még az első nap. Amit nagyon utálok, az a pattanás. Egy tuti megjelenik, mielőtt megjön. Jaaaj de gyűlölöm! Neeem
Én nem csak amiatt nem mernék vízbe menni ilyenkor, mert ott vannak a fertőzések, hanem mert (akár tamponnal is) félnék hogy valami miatt esetleg mégis ott elkezdenék szivárogni. xD Huu de ciki lenne. x) >.<#
Igen, a cooperről beszélek, és nem éppen kellemes akkor futni annyit. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3672 Dátum: 11 júl 13, 18:33:58 »

juuj a pattanásokat azokat én is utáloom :/ főleg mert akkor jönnek ki amikor nem kéne..megyek valahova...
Jaa amikor meg van én se azé nem mek vízbe mert h fertőzés hanem jól mondtad hanii a szivárgás miatt xD..sose lehet tudni :O
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3673 Dátum: 11 júl 13, 18:40:07 »

Az a gond, hogy az én arcbőröm különösen érzékeny minden ilyen hülyeségre, pl: ha koszos kézzel odanyúlok vakarózni, már attól képes kipattogzódni.. >.<# Elég, ha egy nap este nem mosom meg normálisan az arcom, másnapra már a hajamat tépem. A nyaralás nagyon jót tett neki, sokáig nagyon szép volt, és olyan vidám voltam, most meg megint használhatom azt a sok sz*r krémet meg pakolást. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #3674 Dátum: 11 júl 13, 18:52:03 »

Én nem hiszek az ilyen krémeknek ,mert sztem csak azok roncsolják jobban a bőrt...vagy is én így vagyok vele^^"Én nem kenem meg semmi de már nem azé de elég tiszta meg sima^^ kivétel mikor pattanásos -.-
Naplózva
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!