24 szep 22, 11:24:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083310 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3615 Dátum: 11 máj 01, 00:12:12 »

Harry sztem cukibb. Kár,h vöröske.
Nekem nagyon tetszett az esküvő. Napközben lett volna dolgom, de mikor rájöttem,h már ez megy, akkor inkább skipeltem őket:D fél11től néztem az M1-en a cuccot, meg az ATV-n.
A ruha csodás volt. Remekül tartotta a hagyományokat is és a modern divatnak is megfelelt. Plusz szelíd volt.
Bár a nő vonásai nekem mindig is furák voltak. Túl kemények, és rideg az arca kissé. De amúgy szép így összességében. Meg pl néhány képen tényleg kedves a tekintete, de csak néhányon. Meg tök olyan érzésem van, mintha komolyabb, keményebb lenne még Williamnél is. Megnéztem az astroneten a horoszkópjukat vagy mit (kicsit beteg egy napom volt na) és hát bak. Hát vaze. Azoktól ráz a hideg, szóval értem, miért fura nekem a nő:D

Tetszettek a kalapok. Kivéve két hercegnőé, akik a királynő mögött ültek. Egyik barnában, másik kékben. Hát valami nagyon randák voltak istenem. De szép volt az örömanya is. Viszont érzelem kb senkin nem volt látható. Talán csak a 3 fiatalon. Kate, William és Harry. Néha összesugdostak, mosolyogtak. Ez tetszett.

Meg vicces volt, anyunak közvetítettem a munkahelyére:D Vagy 4-5ször telefonáltam,h mi a helyzet, ki érkezett meg és hogy néz ki meg ilyenek xD Aztán hazabiciklizett - még délt megelőzően, pedig délben végzett volna, de a főnöke elengedte vaze xD Ettől totál kész voltam:D Szal mire Kate is megérkezett ő is nézte. Aztán kb az igen kimondásától vagy fél óráig a telefonon lógtunk és közösen néztük, ha azt vesszük. Mert ő nem látta az örömanyát és én figyeltem,h szóljak neki,h ez az.

A királynő sárga ruhája felett viszont nem tudok napirendre térni. Kicsit kínai császár feelingem volt - ugye ők azok a kultúrájukban, akik egyedül viselhetnek sárgát. De amúgy meg nyilvánvaló,h olyan színt választ, ami tuti nem fordul elő máson. De vaze. Nem volt szép:(
Jó, mondjuk ő néni. De akkor is:p

Tök jó ennek a Kate-nek. Vagy nem is tudom. Mindenesetre egyedülálló élete lesz az tuti.
Elgondolkodtam azon, h milyen lehet a palota belülről. Tuti modernizálták. Nem lenne frankó olyan sok kő között élni.

Mondjuk Minagi nem tudom. Tuti nem erőltették rá. De amiatt,h néztem 2 évadot abból a Tudorokból, meg ahogy a nő arcát nézem tök olyan érzésem van,h praktikákkal élt:D Bár nem tudom igazán. Ki nem taktikázik itt-ott az életben. Belefér. Csak olyan kis sejtelmes feelingem támadt:D De tényleg, én is azt hallottam,h már 8 éve együtt vannak kb.

Harrynek, Noe biza van barátnője... dél-afrikai modell vagy nem is tom. Valami fehér szőke csaj. És már talán ők is sok ideje ismerik egymást. Bár ebben most nem vagyok biztos.

Kíváncsi vagyok,h mikor lesz majd gyerkőc a családban, meg hogy mi lesz a neve:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3616 Dátum: 11 máj 01, 10:58:35 »

Öhm szerintem is helyesebb Harry ha úgy vesszük. Mázlisták hogy nem teljesen az apuka vonásait kapták. Szegény Vilmos Herceg meg még nagyon fiatal, de már kezd kopaszodni...

Zemori-san: Nem tudom neked miért fura, számomra nagyon aranyosnak tűnt Kate. Semmi ijesztő nem volt benne, de ahogy remeg a kezett miközben ment bele lé.. Mosolyog szegényke, elég sokáig kellett úgy tartani, nem csodálom. Viszont a Templom gyönyörű volt. Azok a fák, ez a belmagasság, eszméletlenül gyönyörű volt. Eleinte néztük hogy mik ezek a műanyag székek de aztán rájöttünk hogy a templomban van a legtöbb vendég és nem férnének el.

A Sárga ruha II. Erzsébeten, meg elég... szokatlan volt, viszont nem ő volt az egyetlen sárgában, én láttam két nőt is abban, amin kicsit csodálkoztam.

A kalapok. Érdekes hagyománnyá nőt ki hogy II. Erzsébet jelenlétében kötelező kalapot hordani, de még is ez már számomra kicsit túlzás volt. Egy-két kalap meg kell hogy mondjam ... szép volt, és fantázia dús Nevet De legtöbb elég ... érdekes volt. Rossz értelemben... Meg kicsit szokatlan. néhány nő nem látott ki a kalapja alul, néhány nem is a fej tetején volt hanem gyakorlatilag  a homlokon.

Viszont itt Victoria Beckham nagyon szép volt. Én soha nem szíveltem azt a nőt. Nem ismerem, de számomra... nem megyek bele Mosolyog lényeg hogy szép volt itt.
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3617 Dátum: 11 máj 01, 17:14:43 »

Én is figyelemmel követtem az esküvőt, és nagyon tetszett. Pirul Szerintem Kate egy gyönyörű nő, ráadásul kedves is - legalábbis amennyire így a televízión keresztül ki lehet venni. Nevet Szegénykémet mindig az anyósához hasonlítják, de szerintem egy jóval modernebb hercegnőről van szó, mint amilyen Diana volt. Imádom ezeket az apró jelzésértékű szimbólumokat, amikből erre következtetni lehet. Mosolyog


A ruha gyönyörű volt, egyszerre hagyománytisztelő és modern. Mosolyog Vilmos és Harry pedig - főleg Harry - nagyon jól néztek ki az egyenruháikban. Pirul


Piszok mázlista ez a Kate, én is hercegnő akarok lenni. >.< Nevet


Most meg azt rebesgetik a neten, hogy meglehet, hogy - annak ellenére, hogy a csajszi foglalt - Harry és Pippa is összejönnek. Ez azért meglepő számomra, mert nekem is úgy tűnt az esküvőt nézve, hogy lehet, hogy van/lesz köztük valami, nagyon gyanús volt Pippa szende kis mosolya, ráadásul Harry-vel mindig egymás közelében voltak - okés, hogy a testvéreik keltek egybe, na de akkor is... Nevet


Egyébként a Middleton fiú sem panaszkodhat, legalábbis így ránézésre. Nevet


A királynőn le voltam akadva kissé. Miért pont sárga ruhát kellett felvennie? Technikai KO Meg legalább úgy tehetett volna, hogy boldog... Azt az egyhangú fejet fájt nézni. Elvégre mégiscsak az unokája, a leendő trónörökös esküvőjéről volt szó...


Egyes nők felvettek olyan fejdíszeket, hogy csak lestem. o.O Borzasztó.


Ja, és szegény Kate keze tuti elzsibbadt a végére. ikszdé
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3618 Dátum: 11 máj 01, 17:18:49 »

Bocsánat, hogy ideteszem, de a téma adott. Ez a kép meg kegggyetlen durva X'D X'D X'D

http://9gag.com/gag/112182?ref=fb
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3619 Dátum: 11 máj 01, 17:25:52 »

Én nem néztem az esküvőt, de annyit áradoztok a ruháról, hogy rágugliztam. Tényleg szép. *-*

De amin röhögtem. Meg is találtam egy hírportálon. És alul mi van? "Nézze meg a Vilmossal és Katalinnal egy időben egybekelő Dóra és Laci esküvői képeit!" Na de kérdem én azok kik? (bocs ha kulturbarbár vagyok) ikszdé Megnéztem a hírt ott sincs semmi csak keresztnevek. És kit érdekel? Ráadásul rákattintottam a Middleton esküvő képeire és ott is kiadta őket még egyszer! Nehogy lemaradjak róla. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 17:26:51 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3620 Dátum: 11 máj 01, 19:43:13 »

Bocsi Kletta, de én nem értem miért linkelted be azt a videót. Én a helyedben elbújnék a föld alá. :/ Olyan érzésem van, mintha még dicsekednél is vele, hogy "bekerültél" a tv-be...

Amúgy az esküvőt sajna nem láttam, csak amikor kimentek az erkélyre. Nagyon aranyosak voltak, bár én sose akarnám, hogy ekkora feneket kerítsenek az esküvőmnek, főleg azokkal az idióta fogadásokkal.  ikszdé Meg hallottam, hogy a királynőnek ugye nem szabad dolgoznia, szavaznia, de monopoly-t játszania se, mert az egy "kapzsiságra buzdító játék". x"D Szegény Kate...
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3621 Dátum: 11 máj 01, 19:51:14 »

Ah, rendkívüli élet ez. Teljesen új oldalról közelíthet a dolgokhoz, mert ezek nem is kell, hogy érdekeljék. Kíváncsi vagyok, ezután mihez kezd, mit fognak írni róla, miben aktív.

Egyébként itt sok-sok-sok képet nézhettek: http://www.flickr.com/photos/britishmonarchy/with/5668863389/ Bal irányban frissülnek a képek.
Esküvő után a fogadásra átöltözött egy másik fehérbe, és az is szép^^ Meg a hófehér torta! Anyám!


Juj, itt Harry jóóó: http://www.flickr.com/photos/britishmonarchy/5588450009/in/photostream/#/

miért tűnt nekem korábban egyes képeken vörösesnek a haja, ha itt meg szőkés? :o
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 19:58:19 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3622 Dátum: 11 máj 01, 20:16:03 »

Úristen, Harry. *-* Tényleg jól néz ki azon a képen. Nevet És milyen durva, itt tényleg szőke a haja, az esküvőn viszont én is vörösnek láttam. ._.

Bocsássatok meg, de ezt muszáj volt:
http://noob.hu/2011/04/30/jol.jpg xD

Néhány jó kép Prince Harry-ről: *-* (a 2.-on már vöröses inkább Nevet)
http://www.mediamodemusic.com/wp-content/uploads/2011/03/Prince-Harry642x390.jpg
http://www.globalpost.com/sites/default/files/imagecache/gp3_small_article/prince_harry_2011_4_26.jpg
http://www.thehitlist.com.au/uploads/gossip/2011-04-01-08-04-56_prince%20harry.jpg
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3623 Dátum: 11 máj 01, 20:46:08 »

Szerintem is nagyon szép volt az esküvő. Átlagban egyetértek a leírtakkal.
Kate ruhája eszméletlen gyöngyörű volt.*.* Egyszerű, nem hivalkodó, mégis bájával hívta fel magára a figyelmet.
A királynő, és a hercegnők ruhája viszont.. nagyon nem jött be. Mint a Hamupipőkéből a csúf mostohatestvérek..brr.

Kate-n most elég nagy a nyomás, hogy Diana-hoz méregetik. Én nagyon tisztelem Dianát, bár két éves voltam, amikor meghalt. A high society tagja, mégis szívügyének érezte a nélkülöző emberek sorsát, emellett kiváló anya volt.
Kate pedig valamiért nem ragadott magával. Szép, de valami hiányzik belőle..

Teljesen más téma:
Nem különösebben rajongok a nyáltól csöpögő filmekért, de egy két romantikus az én szívembe is belopja magát. Pl. a felejthetetlen P.S. I love you, vagy a Little Women-Kisasszonyok. Ma megint megnéztem.. és megint a zenéjét hallgatom Mosolyog Valamiért Josephine March a legszimpatikusabb, és akivel a legjobban tudok azonosulni pár hasonlóságunk miatt. DE maga a történet is nagyon magával ragadó, néha drámai, néha igazán vicces.. Mindenesetre a délutánomat, estémet most megkoronázta. Most pedig a Vasember.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3624 Dátum: 11 máj 02, 11:56:18 »

Most mesélte a nővérem hogy utána olvasott a Daily Mail-en hogy milyen volt a vacsora. Szóval, az egyetlen énekes aki úgy volt meghívva hogy énekel is az  Ellie Goulding (A Kick ass egyik számát énekli : http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs).  Aki egy lassabb Elton John számmal kezdett amire a pár táncolt.  Mire a szám közepén William kicsit feszengve szól az "asszonykának" hogy nem lehetne egy kicsit felpörgetni, amikor is átváltottak a Grees vidámparkos számára amit el is játszottak úgy ahogy kell. Nevet És az író szerint ezután kezdődött a banzáj és "szétrúgták a ház falát", nagyon durván ittak természetesen Nevet és még a személyzetnek is küldtek.
Harry még azt is megjegyezte hogy milyen lábai vannak az újdonsült sógornőjének
Végezetük gumicukor volt az asztalon díszítésnek.
Minden fent van angolul a Daily mail-en, érdemes elolvasni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 03, 07:55:38 írta Minagi » Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3625 Dátum: 11 máj 02, 19:39:15 »

Harry csak ne jegyezgessen meg semmi ilyesmit. ikszdé Kate szerintem amúgy is szebb, mint Pippa, bár vele hülyén nézne ki a "kis" herceg: a kínaiak gyártottak olyan vázákat, amiken Kate és Vilmos voltak, csak éppenséggel Vilmos helyett Harry arca díszelgett a tárgyon. ikszdé Akkor megállapítottam, hogy nagyon nem illenek egymáshoz. Nevet Vilmossal jobban néz ki Kate.

Berúgtak? :O Gondolom a királynő és az ifjú pár annyira azért mégse. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3626 Dátum: 11 máj 03, 20:38:16 »

Ez nagyon aranyos >_< még a vendégek előtt ezt megcsinálta a pap: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ir7GuJQ_IFA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ir7GuJQ_IFA</a>
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3627 Dátum: 11 jún 09, 11:40:21 »

Fuh most a dumatopicos hsz-emről eszembe jutott csajos téma...bár lehet csak nekem csajos...nem baj
Ismételten leittam magam a sárga földig...sajnos...és részegen lakótársam egyik haverja elkezdett fűzni...én boldog párkapcsolatban élek, szal nem nagyon lelkesedtem az ötletért. Egyszer csak felvette a telefonom az asztalról és mondta, hogy beleírja a számát. Én közöltem hogy tőlem aztán, nem hiszem, hogy használni fogom. Csak odáig már nem jutottam el gondolatban, hogy ha ő beírja a számát és megcsörgeti saját magát, akkor meglesz neki az én számom is. Elmés pasas...nem is lenne vele semmi gond, ha amúgy nem lenne 14 évvel idősebb és nem lenne egy felesége. De sajnos 14 évvel idősebb és felesége is van.
Azóta is lelkesen hívogat és vinne el moziba, vacsorázni, piálni. Csak édes kettesben...az a baj, hogy még azt se lehet mondani rá, hogy micsoda szemét, mert hátsó szándékai vannak, lévén, hogy félreérthetetlenül nyíltak a szándékai, miszerint engem ágyba visz.
Amúgy meg lehet némi pedofil hajlama, mert az oké, hogy lassan 20 leszek és immáron egyetemista lettem, de a múltkor megkérdezték melyik általános iskolába járok, meg a kori-pályán, hogy elmúltam-e 14 éves. -> remek, nőies adottságaim vannak -.-"
Lakótársam meg nem érti, miért nem mondtam igent. Hisz a pasinak szép autója van, előzékeny, udvarias és csak vacsorázni hívott el és attól, hogy lefekszek vele az nem azt jelenti, hogy megcsalom a barátom, hisz attól még szerethetem őt.
Én meg rájöttem, hogy lehet le vagyok maradva úgy 100 évvel.

Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3628 Dátum: 11 jún 09, 11:45:11 »

Na az ilyen hozzáállás miatt, mint ami a lakótársadnak van, ábrándulok ki mindig a világból ikszdé ienkor megyek emozni a sarokba h ilyen szar világban kell élnem, ahol se erkölcs, se tisztesség, se ész, és még egy rakás dolog hiányzik. Valszeg én is le vagyok maradva, mert én elítélem az ilyesfajta felfogást =/
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3629 Dátum: 11 jún 09, 12:12:16 »

Hát akkor én is csatlakoznék a lemaradottak táborához... bár már nehéz meglepődni az ilyenkeken... Lehet én vagyok a nagyon vidéki... azért érzem úgy, hogy valami nagyon nem stimmel a világgal, de egyszerűen nemtudom felfogni, hogy miért menő nemcsak, Rita a szobatársad hozzáállása, hanem az is, hogy 2 nálam fiatalabb csaj smárlol egymással a nyílt utcán csak a hecc kedvéért, hogy olyan képeket töltenek fel magukról közösségi porálokra ahol épp azt imitálják, hogyleszopják az egyik haverjukat, vagy pedig menőnek tartják az emberek ha éppensééggel eljutottak már a nevelő intézetbe jutásig... (és ugye még sorolhatnáksok másdolgot).

Másrészt viszont, ha már csaj topic egy ideje eszembe volt ennek a témának a felvetése: nagyon sok kategória létezik amikbe egyesek osztájk a lányokat. Ha mélyen magatokba néztek milyennek tartjátok magatokat?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!