24 szep 22, 13:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083379 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3600 Dátum: 11 ápr 29, 00:54:57 »

Lille17: amiket felírtál azok nem korlátok... Ezek csak berögződött viselkedési formák. Ezeken van aki nehezebben van aki könyebben változtat. Ez sem mindenkinél egyforma. Amiket leírtál tipikus tényezői a modern társadalmi trendek befolyásának az egyénre. Az is furcsa, hogy ezeket a trendeket tipikusan lehet korosztályhoz nemhez és státuszhoz rendelni. Ez alatt azt értem, hogy a tini lányoknál és fiúknál sokkal fontosabb a külső mint a 35 fölöttieknél, családosoknál stb. Alapjában véve a külső gazdasági-társadalmi, belső szociológiai környezet, valamint az egyéniség és a pszichológiai tényezők vannak hatásal arra hogy végülis mit tart egy ember életében helyesnek és mivel az életünk során gyakran más környezetbe kerülünk igy ezek az általunk berögzült normák is változnak.

Azonban azzal valóban egyetértek, hogy tényleg nem kellene törődni egy párkapcsolat során olyasmikkel, mint a jövedelem vagy társadalmi létrán való elhelyezkedési különbségek Mosolyog Bár szntem az is emberfüggő h ki törödik ilyesmikkel és ki nem...

Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3601 Dátum: 11 ápr 29, 08:29:09 »

sziasztoook.
najó ez a jövedelem a párkapcsolatban téma.. szerintemvalamilyen szinten számít mert szerintem te se örülnél neki ha jönne egy pasi aztán nem dolgozna nem csinálna semmit csak élne a pénzedből mint hal a vízben..mondjuk már ezis más téma..
l
ányok most ezt kommentáljátok kell külső vélemény.

http://tv2.hu/tenyek/video/autok-tetejen-ugraltak-tenyek-riport
Naplózva

memories last forever. <3
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3602 Dátum: 11 ápr 29, 10:03:23 »

A szülők örülhetnek... csak ennyit fűzök a videóhoz.

A jövedelem vagy társadalmi létrán való elhelyezkedési különbségek igenis okozhatnak problémát. Lárifári,h nem kell velük foglalkozni. Már a hétköznapi társalgási témái sem ugyanazok az embereknek attól függően,h hol helyezkednek el a társadalomban. Gondolok itt arra, hogy van aki egész nap a tv-s történésekről beszél, van aki meg legújabb könyves élményéről, vagy valami komolyabbról ilyenek. Léptennyomon beleszólnak ezek a különbségek az életbe. Csak úgy tenni lehet, hogy nem foglalkozol vele, másképp nem.
Vaaagy, egyik a másik után ered és hasonlóvá válik ezen a téren is. Probléma vége. De nem kis munka ez tuti.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3603 Dátum: 11 ápr 29, 10:52:16 »

Kletta... Nem mondod, hogy ez te voltál... Ohh My God
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3604 Dátum: 11 ápr 29, 16:05:30 »

Én is erre gondoltam.. Kletta ugye nem? Ohh My God Neeem Ennyire rosszkislány nem lehetsz... >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3605 Dátum: 11 ápr 29, 16:32:50 »

Kletta.. hát ez elég súlyos dolog Ohh My God :/ mondjuk erre azt tudom mondani amit hanii is meg hogy kerüld az efféle balhékat Mosolyog de ezt puszta jóindulattal mondom Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3606 Dátum: 11 ápr 30, 10:37:32 »

én nem mondtam, hogy én voltam... deee nos igen.
a szülők örültek azbiztos .
Naplózva

memories last forever. <3
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3607 Dátum: 11 ápr 30, 11:30:16 »

Hát remélem, reméltem nem te voltál...
Én csak nemértem ezt miért kell trehát miért jó egyeseknek, hogy tönkretegyék azt amiért más keményen megdolgozott?

Mert egyesek csak akkor érzik igazán hogy maradandót tudnak alkotni, ha lerombolják a másét.

Igen... de egyrészt ez nem egy ephoszoszi templom lerombolása... másrészt Hérosztratosz (vagy mi volt a neve) maga is ott égett a tüzben...
Én am a köjköket kényszeríteném annyi kemény közmunkára, hogy ledolgozzák a teljes kárértékét.. sőtt... ez még kevés is volna (szerintem)
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 30, 16:45:08 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3608 Dátum: 11 ápr 30, 18:25:23 »

Hát ez nagyon gáz.

---
Más téma, ha már Csak csajok topic:) Az Esküvő! Nézte valaki Vilmos és Kate esküvőjét? Nekem nagyon tetszett. Fogadok most jönnek a ki nem sz@rja le hsz-ek:) aztán majd írok én is. Nekem most nagyon romantikus a lelkem:p
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Yana-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #3609 Dátum: 11 ápr 30, 18:33:53 »

Sziasztok!
Hát én belenéztem, de igaz hogy én sose akarok férjhez  menni, de mást esküvői ruhában látni főleg úgy, hogy egy herceghez megy hozzá, egy kicsit belőlem is kiszakad az hogy de jó neki és rám tör az irigység.  Pirul Mosolyog >.<#
Naplózva

"Nagymesterek műve méltó nyughelyet ad,
Örökre megpihent a csillagok alatt."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3610 Dátum: 11 ápr 30, 18:35:24 »

Én csak a végét láttam, az erkélyes jelenetet :/ de anyum felvette, majd valamikor megnézem Nyelvesít
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3611 Dátum: 11 ápr 30, 18:42:46 »

én az összefoglalóra lettem volna kíváncsi de elbambultam az időt
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3612 Dátum: 11 ápr 30, 18:50:57 »

Zemori-san: Én láttam Mosolyog Az elejétől néztem olyan reggel 10-től a sky new-on meg a cnn-en és ez a két csatorna ment egész nap. Azt kell mondjam hogy tündériek voltak. Látszott nem egyszer hogy majdnem elnevették magukat, és ők tényleg nagyon aranyos pár szerintem, és ez egy szép esküvő volt. És gyönyörű volt Kate ruhája. Sok párhuzamot mutattak az apja-anyja esküvője között és az övék között de e sokkal jobb volt. Előszőr is a szerelem igazi volt és nem erőltették Vilmosra a nőt, hanem tényleg 10 éve ismerkedtek össze és azt hiszem 7 éve vannak már együtt. Diane és az apuka (akinek hirtelen nem jut eszembe a neve) meg nem volt az igazi, na meg az a ruha... borzalmas volt Nevet
De eltértem. Nagyon szép egy esküvő volt szerintem, és nem semmi hogy mennyien voltak az utcán és mennyien nézték tévében, interneten. Éjszaka mondták az egyik híradóban hogy körülbelül 1 millióan voltak kint és még többen nézték.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 30, 18:51:41 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3613 Dátum: 11 ápr 30, 19:09:06 »

Én nem néztem, nem az hogy nem érdekelt, csak volt jobb dolgom is. Tegnap este volt egy kis részlet amit láttam, valóban nagyon szép volt, és nagyon szerencsés lány ez a Kate.(Meg persze Vilmos is). Barátnőmmel azt beszéltük, hogy kár hogy mi nem lettünk meghívva. Hümm-hümm Pojén De megtárgyaltuk, ha egyszer valamelyikünk hozzámegy Harry-hez, akkor meghívja a régi jó barátnőket.  Pojén Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3614 Dátum: 11 ápr 30, 19:18:56 »

Jah náluk már a plebejus lány feleségül vétele családi hagyomány. Sajna Harry-t nehéz megszelídíteni, meg Vilmos cukibb is és trónörökös, de ha épp dszabad lennék és Harrynek én kellenék tuti rajtalennék, hogy betörjem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!