24 szep 22, 13:27:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083397 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3585 Dátum: 11 márc 23, 19:24:26 »

Köszi, a természetesenviselkedésre én is gondoltam, én is mindenkivel tök jól elbeszélgetek, de nemtom, ő az egyetlen, akivel beszélgetés közben belegabalyodok a szavaimba, és izzadni kezdek. ikszdé smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3586 Dátum: 11 márc 23, 21:42:31 »

Sokat ittál vagy mi?ikszdé Olyan nicns, hogy engem valaki betörjön;). Ugyan olyan vagyok mint mindigxD Imádnivaló szexi és gonoszxD Kellennél több egy nőnek?xD Te tudod alegjobban akárhova megyek mindeki belém szeret.
Jahh és szerény is vagyokxDDDD
Gdattól tanultam vagy ő tanult tőlem?:O már nem tudomxD
Dehogynem. Simán betörlek Nevet Ha mást nem is, legalább az orrod. Nevet
Amúgy jobb ha tőled nem tanul senki semmit mert még átfordul negatívba az iq-ja. Neeem
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3587 Dátum: 11 márc 23, 21:45:28 »


Sokat ittál vagy mi?ikszdé Olyan nicns, hogy engem valaki betörjön;). Ugyan olyan vagyok mint mindigxD Imádnivaló szexi és gonoszxD Kellennél több egy nőnek?xD Te tudod alegjobban akárhova megyek mindeki belém szeret.
Jahh és szerény is vagyokxDDDD
Gdattól tanultam vagy ő tanult tőlem?:O már nem tudomxD

Köszönöm kérdésed igen csak sok teját ittam ma meg szörpöt is ikszdé és még hogy nem lehet betörni xD minden pasit belehet, bár nekem sokáig kellett hurcolnom a képzeledbeli sodrófát mindenfelé magammal,de látomtaláltak jobb fegyvert ikszdé ami legalább kissé kordában tart xD
Am örülök, hogy ol&an szerény maradtál mint rég drága exuram xD tudod miondig ez "szerettem" benned

Am Hanii nyugi vegyél olyankor mély levegőt, képzeld azt hogy nemis tudom, én általában ilyenkor pimaszabb vagyok a pasikkal mint máskor, képzeld hogy egy legjobb  barátod Nevet

Ritli én annyira kedvellek *_*
 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3588 Dátum: 11 márc 23, 22:01:51 »

De jó *-* Mindig is kedveltem az embereket akik kedvelnek Szeretet Nevet

Hanii amúgy ezen nem is kell annyira parázni szerintem. Ha nem tudsz vele annyira lazán beszélni, mint másokkal és ezt ő is látja akkor addig el tud talán jutni a kis férfiagyával, hogy valószínűleg azért vagy zavarban mert tetszel neki és lép valamit Mosolyog Úgyhogy szerintem nem gond, ha nem vagy vele olyan természetes mint mással de attól még próbálj vele minél többet dumcsizni, idővel az idegességed is elmúlik majd. Vagy javul legalább Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3589 Dátum: 11 márc 24, 15:08:47 »

Köszi szépen, szeretlek titeket! Pirul ^^ Valahogy majd bátrabb leszek, csak amikor a szemébe nézek, áááááhh, jó, megnyugodtam! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3590 Dátum: 11 márc 25, 01:22:43 »

Szntem a hsz-eidből itélve aranyos leszel, és az már jó alapnak Nevet Nem baj, ha egy kicsit félszeg vagy pláne a te korodban Mosolyog Hajrá!
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3591 Dátum: 11 ápr 12, 16:24:21 »

Lányok, egy új praktikára jöttem rá a mai nap. kacsint Ha magassarkút, tűsarkút kell felvennetek hosszab távra, akkor csak hallgassatok AC/DC-t, rögtön más lesz az érzés.. Ráadásul még hatalmasat dob a hangulatodon is.  Nevet

gman, a defektes leányzónak valószínűleg csak kisebbségi komplexusa van, kiszemelte magának a barátodat, és most foggal-körömmel harcol érte. Hagyd az egészet rá, majd a barátodnak kell neki minél kedvesebben elmagyarázni a dolgokat, elég baj lehet a lánynak, hogy ezzel a hülyeséggel megküzdjön.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 12, 17:38:15 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3592 Dátum: 11 ápr 12, 19:08:07 »

Jaj ezen az őrült csajos eseten nagyon jót nevettem xD szeretem az ilyeneket Nevet
Na meg eszemba jutott az életem csillaga ikszdé amivel kapcsolatban a sztorik mindig megnevettetnek, ha vissza emlékszem rájuk Nevet... hogy miért is... gonosz dolog ezt ennyire hangozatni, na meg kissé megkeseredetten hat, de én már csakilyen vagyok, nehéz megálni...
Az "exem" és a jelenlegi barátnője utálnak engem. Ez eddig még rendben, de mi is a háttér történet?
A sráccal "jártam" kemény 2 hetet, ami alatt találkozunk kemény 1x - mikor összejöttünk = smároltunk pársazor és ő állította azt, hogy járunk, mondom oké, de őszintén szólva lehet, sőt tuti ribinek fogtok nézni, nem hittem addig, hogy biztos járunk, túl jól ismertem a srácot ikszdé, merthát előtte barátok voltunk (szerintem), nos mikor újra találkoztunk már volt barátnője, hisz jópár hónap telt elm mégis csak 300km választott el. A barátnőmet mentem meglátogatni és közösen úgydöntöttünk elmegyünk a helyi strandra 5en a baráti társaságból, a srác jött, de a barátnője nem, jól szórakoztunk és párszor lefrecskoltam a srácot vízzel (naívan a kis 16 évemmel úgy gondoltam mi még barátok vagyunk). Am késöbb kiderült a csaj !mindent! látott a strand kerítése mögül, az is ahogy én durván rámászok szegény pasijára... 3 közös barátunk állítja , hogy ilyen nem volt én mégis maga vagyok a Sátán.
No, de a story még nem ért véget, kb fél év után ismét abban a városban jártam...a jelenlegi barátom buliján.. ahol ők is ott voltak és furcsa oknál fogva az "Ez meg mitkoeres itt?" kérdést hallottam a hátam mögül, megvető pillantásokkal egybevetve... elég érdekes volt...
Hát igen ez a kis helyzet csak számomra olyan poén... de mitagadás én is egy fura lány vagyok, szeretek panaszkodni xD (azaz pletykálni) meg kissé roszmáju is vagyok... de hátha titeket nemzavar ikszdé
Am mielőtt még szemetebbnek gondolnátok tisztáznám, nem nézek rájuk ferde szemmel, örülök is, hogy boldogok együtt.. csak tényleg olyan kis aranyos történet a piciny lelkemnek
Ne vessetek meg, ááááááh csak köveket ne xD
Nah jó kiéltem magam XDDDD nyauuu
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3593 Dátum: 11 ápr 17, 20:44:29 »

Szerintem a nőket és a férfiakat nem kellene két külön fajként kezelni, ahogy sokan teszik. Vannak különbségeink és hasonlóságaink. A férfiak tényleg tényszerűen kezelik a dolgokat, jobban értenek az "anyagi világhoz", a nők pedig az a gondolkozók, az elmélyültek,a bele és megérzők. (De mivel ez nagy általánosság, így nem is igaz.^^)
Itt megint jön a félbe vágott alma esete. Ami a párodban megvan, esetleg benned nincs meg, ami benne nincs meg, benned megvan. Ez a kölcsönös adok-kapok esete. Dinamikusan így működhet valami, ha kölcsönös az adott dolog.
Ezért ha valaki miniszterelnök és egy kőművesben találja meg ezt, akkor szerintem nem kéne törődni a különféle idióta, emberek által felállított korlátokkal.^^ De lehet, hogy (még) én vagyok a naiv.^^
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3594 Dátum: 11 ápr 17, 23:56:12 »

Törődni semmivel sem kell. Úgyis lassan lopja magát a közös életbe a keserűség.
A hasonló a hasonlót szokta keresni/vonzani. De nem a teljesen hasonlót, a kis különbség még pont izgalom, a nagy már nehézség, stresszforrás, érzelemölő.

Éljen a harmónia:)

Egyébként az almánál valamiért csak a kukac járt a fejemben:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3595 Dátum: 11 ápr 18, 15:59:17 »

Nekem az almáról az alma jut eszembe jelenleg. Nem hiába a kedvenc gyümölcsöm. Nevet
Egyébként rengeteg kérdésre és bajra a válasz: a harmónia-vagy annak hiánya.  (A kicsi mérleg.kacsint)
De soha nem tudtam megbékélni azzal a szomorú ténnyel, hogy az emberek néha oly idióta korlátokat és szabályokat állítanak fel maguknak, amik alapján életüket eltervezik, hogy gyakorlatilag szenvednek emiatt. Én sajnos egyébként is utálom a korlátokat, amiknek nincs értelme vagy "haszna". ^^
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3596 Dátum: 11 ápr 19, 08:48:35 »

A korlátokat sokszor nem olyan egyszerű leküzdeni, mint ahogy az a mesékben van. Nem annyi, hogy átlépjük és kész. A korlátok között már egy világot építettünk fel magunknak és akármennyire is vacak az vannak jó dolgok amiktől nehezen akarunk megválni. A korlátaink megváltoztatása, kintebb tolása pedig nem csak a rossz dolgokon változtat hanem a jókon is. Legalábbis én így vettem észre. Valahol a saját csapdámba estem.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3597 Dátum: 11 ápr 19, 13:39:04 »

A korlát a személyiséged egy része. Meg kell változnod, ha el akarsz dobni egy korlátot. Változtatni magadon, az elveiden.
Tényleg nem egyszerű.

Szereted a kaprot? Nem? Miért utasítod vissza? Rossz az íze? Nehogymár, másnak ízlik...
Bírod a melegeket? Nem? Miért utasítod őket vissza? Természetellenesek? Nehogymár, mások elfogadják őket...

Pedig ez valami tök egyszerű dolog itt fent.
A korlátainkat természetesnek vesszük. Lehet,h te nem is akként kezeled őket, de más tisztán látja.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3598 Dátum: 11 ápr 19, 15:28:57 »

Én az olyan korlátokról beszéltem, amiket az ember lánya "maga" talál ki magának. Hogy ő pl. nem mehet buliba, mert nem elég szép, vagy nem házasodhat össze olyan férfival, akinek csak érettségije van, mert az túl lealacsonyító ( llyenből sokat lehet sajnos látni- viva sznobság. )
Tudom a korlátaimat, és próbálom őket megszüntetni. Pont azért, mert nagyon jó érzést ad. Lehet, hogy valamire nem lennék képes, de megpróbálom,és a makacsságom miatt addig próbálom, amíg nem sikerül. Erre is, mint nagyon sok dologra, a sport tanított meg. Ráadásul van bennem egy adag küzdőszellem is, ami rásegít a dologra.
Azt vallom, hogy én soha nem változtatom meg magam, csak alakulok. Alapjából véve ugyanabból az anyagból készült szobor maradok, csak vésnek egy kicsit rajtam, és kikupálódom. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3599 Dátum: 11 ápr 19, 15:52:18 »

Így igaz, folyamatosan alakulunk, csak idővel egyre kisebbek ezek az alakulások.
Viszont amivel kezdtél,h amit kitalálnak maguknak... lehet,h neked kitalálás, de neki a része ez is. Bármire rá lehet fogni,h kitalálod. Pl a makacsságod,h végig akarsz vinni valamit. Kitaláltad,h márpedig te mindennel kapcsban így jársz el. Hát... kitaláltad, mondhatnám:) Pedig ez egy tulajdonságod.
Van egy értékítélete mindenkinek, ami változhat időközben és mindig ennek megfelelően igyekszik viselkedni mindenki, ill ha ezeknek az értékeknek mások megfelelnek, azokkal nem lesz problémád. Ha valakire nézve forgatni kezded a szemed, akkor annyi,h ennek a kódexednek nem felel meg. Lehet,h te még pont beleférsz az övébe, de az is lehet,h 3 év múlva már annyira hasonló elveitek lesznek és az élet egymás mellé sodor,h nem fog kiverni a frász a másiktól.

Nem kéri vki a spagettim? :S nagyon sok volt.van.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!