24 szep 22, 15:30:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083497 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3570 Dátum: 11 márc 14, 15:54:16 »

A-chan, szerintem akárki telepszik rád és zaklat téged akaratod ellenére, azt tényleg minél sürgősebben rázd le.
Nem pont ezen a módon, de rám már többször telepedtek hasonló fazonú fickók, és először nem akartam megbántan őket. Többször kedvesen jeleztem nekik, hogy le kellene kopniuk, nem tették meg. De végülis megtették.  Nevet
Szerintem örülj neki, hogy ő lépett, és nem neked kellett ezzel az egész procedúrával bajlódnod. Ismerj meg új embereket, garantáltan jobbak lesznek, mint ez a bizonyos személy.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3571 Dátum: 11 márc 14, 19:25:33 »

egy barátod morog rád és kiveri a hepajt, ha más nemű barátaiddal találkozol? tényleg barátsági magasságban van ez az msn kapcsolat?

csak volt msn "kapcsolat"

amúgy állítása szerint felőle nem csak baráti volt, de mostmár semmilyen sem.

zalkatásról nem volt szó, csak olyankor veszekedett, amikor kiakadt... x/
az a bajom, hogy sosem akartam megbántani, de épp a természete miatt mindig sikerült.
én meg olyan vagyok, hogy mindig mindenért magamat hibáztatom, úgyhogy most bűntudatom van az egész miatt… Szomorú


az ismerkedéssel meg csak annyi a bajom (amit már az Én topikos bemutatkozásomkor is leírtam), hogy élőben Hinata-komplexusom van >.<#
jóformán meg sem merek szólalni új emberek között. Szomorú
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3572 Dátum: 11 márc 14, 19:58:03 »

Nekem Naruto-komplexusom van Mosolyog nagyon szeretem a barátaim/barátnőim és /néhány barátom és biosz tanárom véleménye szerint/ nagyon jó érzékem van az új baráti kapcsolatok teremtésére Pirul

A-chan: az ilyenek nem érdemlik meg, hogy bűntudatod legyen. Egy barát nem viselkedik így, hogy kiakad olyanon, hogy más barátaiddal találkozol. Szerintem találsz nála sokkal jobb barátot a Hinata-komplexusod ellenére is Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3573 Dátum: 11 márc 14, 20:01:16 »

Látod, A-chan, ahogy Kallen és a fiúk is írták, a Hina-komplexusodból még előnyt is kovácsolhatsz!  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3574 Dátum: 11 márc 14, 20:24:45 »

Isteneeem ikszdé eszembe sem jutott, hogy a fiúk is előveszik ezt a témát Pirul
köszi, aranyosak vagytok Mosolyog lehet, hogy kipróbálom azt a kézmozdulatos dolgot ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3575 Dátum: 11 márc 17, 18:25:04 »

Aki egy alapvető tulajdonságodat akarja megváltoztatni, az nem a barátod.
nekem rengeteg félénk ismerősöm van, akinek sikerült elég sok barátot összegyűjtenie és népszerű. Ennek ellenére nehezen barátkozik. Mosolyog
Öhh lassan ott tartok hogy én is kipanaszolom a problémám, de talán majd ha egy picit komolyabb lesz. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3576 Dátum: 11 márc 20, 23:39:11 »

A-chan üdv a Hinata-komplexusosok körében!  Nevet Én is inkább nem szólok ha nem muszáj, nincs is sok barátom, de akik vannak őket nagyon szeretem.  Mosolyog És csak velük tudom feloldani a gátlásaimat.  ikszdé Bár még mindig szingli vagyok, de nem esek kétségbe tőle, általánosságban vidámnak és optimistának tartom magam. :]
Viszont az a vicces, hogy nulla szerelmi tapasztalattal én adok minden barátomnak meg ismerősömnek szerelmi tanácsokat pasiügyben, és nem egyvalakinek segítettem már abban, hogy összejöjjön álmai hercegével.  ikszdé *büszkefej* És még plusz poénként két legjobb barátnőmnek mind a két barátjának ugyan az a vezetéknevünk.  ikszdé Horváth!  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 23:39:45 írta Handy » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3577 Dátum: 11 márc 21, 10:27:15 »

Köszi, köszi Nevet
Mintha magamat "hallanám", leszámítva az optimistaságot ikszdé Olyan csak akkor vagyok, ha nem magamról van szó.  smirksweat
és a pasis dologgal is így vagyok, bár ez, ilyen "öreg" fejjel már...nem dicsekedni való dolog Technikai KO
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3578 Dátum: 11 márc 21, 17:16:18 »

Handy, ez nekem is ismerős. Tőlem kérnek tanácsokat, holott ..  Nevet De nem csak lányok, de még fiúk is megkérdeznek, hogy mit tennék a helyükben, stb. Én vagyok a "lelki szemetesláda", aki kertelés nélkül megmondja, mit gondol. Lehetne udvariaskodni, de ilyenkor általában az segít, ha az illető szemébe mondod amit gondolsz. Hohh..Nevet
Volt olyan, amikor barátnőm és másik haverom tetszettek egymásnak, de elmondták nekem hogy tetszik nekik a másik, segítsek már nekik. Na ezt aztán nagyon nehéz ügy volt utána.  Nevet
 De az volt még ciki, amikor az egyik barátunk kérdezgetett mindenfélét egy lánnyal kapcsolatban, aki tetszik neki, így meg úgy.. és a végén kiderült, hogy én voltam az,  pedig tényleg "csak" a barátot láttam benne. Nos, ilyenkor gáz megmondani valakinek, hogy ezt te nem így gondolod. Kedvesen, óvatosan, de ugyanakkor határozottan kell megtenni, de az a szerencsém, hogy a barátom volt annyira okos, hogy felfogta a dolgot, és azóta is megvan a jó viszony.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3579 Dátum: 11 márc 22, 20:08:09 »

Én meg 13 éves fejjel a többiekhez képest tapasztaltabbnak mondhatom magam, mert elég sokaknak tetszem, viszont akk nekem is adhatna vki tanácsot, mert pont az nem vesz észre, aki nekem teszik és ez idegesítő! >.<# Megköszönném ha valaki kedves, aranyos, cuki megmondaná h mit csináljak. xD Köszönöm! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3580 Dátum: 11 márc 22, 20:37:42 »

Csak viselkedj természetesen, és menj oda hozzá beszélgetni. Semmi esetre ne nyomulj, csak barátságosan, mosolyogva add elő a mondókádat szépen, értelmesen, a szemébe nézve, ez általában szimpatikus hatást kelt, nézd már, de jó vele beszélgetni, gondolja ő. Később már ő fog kezdeményezni ideális esetben. (Vagyis barátnőmnél ez volt. Nevet )
De az a vicces, hogy én mindenkivel ilyen vagyok. Nevet Leülök, beszélgetek, stb. Nálam ez a normális, talán azért, mert nem "tetszik" senki, nem hülyülök meg senki látványától, mint sokan, hogy beroggyan a térd, pirulás, stb. Ilyeneknek én még hírét sem hallottam. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 22, 20:41:57 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3581 Dátum: 11 márc 22, 20:45:34 »

Ja Lillenek igaza van a természetesség a kulcs, bááár mondjuk én jelenlegi barátommal úgy jöttem össze, hogy hogyismondjam szerinte elutasítóan viselkedtem vele mikor megtetszettem neki (pedig én csak az ittas barátnőmre néztem szúrós szemmel, ez meg magára vette xD, debeképzelt ikszdé)
Igazából a srác ha akar észrevesz ha nem nem ez így működik, bonyolult -.-"
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3582 Dátum: 11 márc 23, 15:25:04 »

Tényleg? Nevet Én meg UTÁLTAM a jelenlegi barátomat és legszívesebben agyonvertem volna egy lapáttal Nevet
Ilyen ez a sors. Kiszámíthatatlan. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3583 Dátum: 11 márc 23, 16:03:04 »

Mondjuk ez nem meglepő X"D a te barátodat már igen sokan akarták fizikailag bántalmazni. De gratulállok, hogy betörted/ vagy valami xD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 23, 16:03:51 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3584 Dátum: 11 márc 23, 16:51:57 »

Hát az is biztos ikszdé Köszi vagy valami Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!