24 szep 23, 03:22:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083831 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3375 Dátum: 10 okt 15, 23:06:06 »

Gatyázás? azt hittem, hogy csak nálunk vannak ennyire hülyék, hogy egymást gatyázzák Hmm?
Egyik tesiórán bemelegítőkört futottunk a suli körül és mikor a fiúk kielőztek minket, félig letolták a nadrágjukat alsógatyával együtt.. aztán "poénból" a bokájukig letolták a tesisnacijukat és alsógatyában futkorásztak Hmm...
ja és ezt matekórán is megismételték. [direkt elénk ültek] hát ez már 13-14 éves korban elég gyerekes.. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 15, 23:06:52 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3376 Dátum: 10 okt 15, 23:10:19 »

Gatyázás? azt hittem, hogy csak nálunk vannak ennyire hülyék, hogy egymást gatyázzák Hmm?
Egyik tesiórán bemelegítőkört futottunk a suli körül és mikor a fiúk kielőztek minket, félig letolták a nadrágjukat alsógatyával együtt.. aztán "poénból" a bokájukig letolták a tesisnacijukat és alsógatyában futkorásztak Hmm...
ja és ezt matekórán is megismételték. [direkt elénk ültek] hát ez már 13-14 éves korban elég gyerekes.. >.<#
ikszdé!!
Erről jutott eszembe, hogy most állítólag az a divat ha nadrágjukat letolják egészen a térdükig, és aki így jár az "menő".  smirksweat
Szerintem meg undorító  smirksweat
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3377 Dátum: 10 okt 15, 23:11:33 »

Nálunk minden héten valami újat találnak ki... Először köpőcsöveztek, aztán csak "simán" papaírdarabokat dobáltak, aztán színes fecniket ragasztottak egymás hátára óran, ebből idióta szövegű kis papírok lettek (pl rothadt füge), amit a vállunkra raktak órán. Krétával egymást dobálták, és most az egymás táskájának eldugása megy... 10. osztály, és tisztára oviban érzem magam... T_T Minden órán egymás hátát figyeljük, hogy van-e vmi a hajunkban vagy a hátunkon... Ja meg az volt a legrosszabb, hogy az elektronikus táblát agyaggal rajz órán összedobálták és csak az egyik rendesebb fiú vállalta magára, aki ráadásul fegyelmit kapott érte...

Igen, a letolt, trottyos gatya gusztustalan... X_x
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 15, 23:13:17 írta Handy » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3378 Dátum: 10 okt 15, 23:34:19 »

Hát nem is kicsit..
Tavaly egyik osztálytársam combközépig letolt gatyában jött suliba, és az osztályfőnököm rászólt, hogy húzza fel a nadrágját. Erre ő egy ilyen elég átlátszó hazugsággal válaszolt: "De tanárnő elszakadt az övem!" Ja persze..  Nemyóó
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3379 Dátum: 10 okt 16, 08:57:00 »

Nálunk meg nem is a saját nadrágjukat huzogatják le, hanem a lányokét.  Hmm... Persze mi ezt nem hagyjuk, dehát tesiórán, bemelegítésnél, amikor a tanárúr éppen a tanáriban foglalatoskodik, ezt "szabad" csinálni. Nálunk úgy van, hogy a fiúk állandóan feleselgetnek, hülye dolgokat találnak ki, verekednek, stb. A lányok meg mindig csivitelnek. A tanárok rémei vagyunk. Nem úgy, mint a 7/A, na, ők egy tipikus eminens osztály, jók, okosak, ügyesek, példásak. A 7/C-sek se jók, de mégiscsak mi, a B-sek visszük a pálmát.  smirksweat
Tegnap például az két srác összeveszett, és az egyik azt mondta hogy hmhm anyád, és erre a másik megfogta a nyakát, odacsapta a falhoz, és ököllel szépen beboxolt egyet neki. Azt nemtom hogy a szeme alá, orrba, vagy állon... Szegény Krisz! Mindketten kaptak egy ofi intőt.  Neeem


Aztán ne is beszéljek az egyik osztálytársnőmről! Nem normális az a csaj! Ő is annyi, mint mi (13), és mit csinál, 2 éve dohányzik. Heti 1-2 dobozt szív.
Aztán meg még iszik is. 1 hónapja volt kb. a városnap, és azt mondta, hogy úgy berúgott! Állítása szerint megivott 2 liter vörösbort, 5 doboz sört, és 2 deci gintonikot!  >.<# Azt mondja, azóta is rendszeresen iszik.
Meg mesélte, hogy már kipróbálta a kábítószert is! És hogy az anyja ezt mind engedi neki, a cigi is meg a pénz is tőle van, viszont ha a nevelőapja megtudná, nagyon megverné.
És tudjátok mit csinál? A körző hegyes végével a kezébe rajzolgat, és heg formájában ott marad (pl: a szerelme nevét belevési >.<# ). Én mondom, nem normális!!
Azt, hogy cigizik, nem szégyelli megmondani a tanároknak, sőt, dicsekszik vele, azt hogy iszik, azt meg szétkürtöli. Ezt csinálják ám a korunkbeli barátnői is!!
Egyszer találkoztam velük az utcán, az a lány szívott egyet, kifújta, megkérdezte hogy: "Kérsz, Detti?" Én csak nézek, mire a barátnője: "Hagyjad már, ő jókislány..." Hát én kikészültem.
Nem azért, ha valaki a cigizéssel meg az ivással lesz rosszkislány, akkor én inkább maradok jó.
Ennyi a történet. Mit szóltok?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3380 Dátum: 10 okt 16, 09:01:33 »

"És minden olyan férfinak, aki azt mondja: >>Miért vegyek meg egy egész tehenet, amikor csak tejet akarok inni<<, üzenem, hogy változnak az idők. Manapság a nők 80%-a ellenzi a házasságot. Miért? Mert a nők rájöttek, hogy nem érdemes megvenni egy egész disznót azért a kis kolbászért."


Tegnap postolta egyik ismerősöm fészbukon. Gondoltam, megosztom veletek. Nyelvesít
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3381 Dátum: 10 okt 16, 11:38:57 »

A tanárok rémei vagyunk. Nem úgy, mint a 7/A, na, ők egy tipikus eminens osztály, jók, okosak, ügyesek, példásak. A 7/C-sek se jók, de mégiscsak mi, a B-sek visszük a pálmát.  smirksweat


Tanárok rémei? Szerintem mi is azok vagyunk, csak a tanárok nem merik megmondani nekünk Hümm-hümm
Tavaly kaptunk egy új matektanárt, aki annyira hülye, hogy szerintem a férje is megbánta, hogy elvette. Akkoriban hallottam egy olyan pletykát róla, [ami szerintem igaz is] hogy már volt diliházban. Ohh My God Év elején szétkürtölte az egész tanáriban, hogy rosszak vagyunk, nem tanulunk, neveletlenek vagyunk stb. és persze a töritanárom [akit úgyszint utálok >.<# ] az ő pártját fogta. Év végén azt hittem, hogy vagyunk olyan szerencsések és 8.-ra nem őt kapjuk meg. Hát persze hogy tévedtem. Ráadásul most év eleje óta az összes tanártól, aki csak tanít minket, azt halljuk, hogy: "Most már itt az ideje, hogy elkezdjetek végre tanulni, mert így sehova sem vesznek fel benneteket!" Kérdem én, hogy akkor hogy a retekbe tanuljunk jól, meg csináljunk valamit jól, ha minden irányból negatív visszajelzéseket kapunk? Hmm?
Múltkor matekon nagyon berágtam a tanárra és mikor szünetben osztályfőnök bejött, megkérdeztem tőle, hogy nem lehetne-e matektanárt cserélni. Erre meglepetten válaszolta, hogy: "Na de Amanda, ilyet még egyszer meg ne halljak tőled!" Akkor is igazam volt..! Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3382 Dátum: 10 okt 16, 12:07:47 »

A mi tanáraink is mondják hogy ez az osztály a tanárok réme.  >.<#
A mi iskolánkban a tanárokkal nincs semmi gond, csak a gyerekek tisztára elmefogyatékosok.  smirksweat
12 éves? Cigizik? Iszik? Drogozik? A kezébe karcolgat?
JÉZUSOM!  Ohh My God
Azt hittem eddig hogy a mi osztályunknál nincs is rosszabb, na tévedtem!  Ohh My God  smirksweat
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3383 Dátum: 10 okt 16, 13:28:22 »

Az a gyerkőc max cigizik és éli azt a kellemetlen időszakot, amikor mindenkinek meg szeretne felelni, de nem tud, sírdogál és karcolgatja a karját. Mert a kar karcolgatása valahol jó érzéssel tölti el, a fizikai fájdalom valahol felülírja a lelkit. Régen én is karmolásztam a karom, meg ollóval, körzővel karcolgattam, de átestem azon az időszakon. És igen, akkor 12-14 éves voltam. Néha még később is visszajött 1-1 alkalomra.
Igazából ezzel csak jelzi,h baja van. Nem fogja elismerni, de ez erről is szól valahol.
Megnézném én 2 liter bor, 2,5 liter sör és 2 deci gintonic után. Akkorát hazudik ez, mint az ólajtó... Csak felvágni akar, mert ő "nagylány". Röhögd ki rendszeresen:D
Olyan nincs, hogy még az anyja ilyesmiről tudjon és hagyja. Hacsaknem narkós nénike az illető is. De ez az egész a cigin kívül csak felvágás a lányka részéről.
Vicces, hogy ez mindig így marad. Sokan még most is ezekkel a hülyeségekkel próbálnak menőzni, amikor inkább magukat teszik nevetségessé. Nem nagyon fog akarni erről beszélni pár év múlva az tuti.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3384 Dátum: 10 okt 16, 17:40:50 »

Zemori-san, teljesen ugyanezt akartam én is írni, szóval egyetértek. Ez a leány így próbálja felhívni magára a figyelmet, és az a baj, hogy sok ilyen fiatal van, ahol otthon ki tudja mi folyik...

Egy időben én is sokat mondtam, hogy a mi osztályunk így, a mi osztályunk úgy... Aztán amikor elballagtam, akkor már másképp alakultak a dolgok. A mostani iskolámban már nem járnak rossz magatartású emberek, ők más iskolába vannak, a többi rossz magatartású gyerekkel együtt. Általánosban, 7-8. osztályban mi voltunk az iskola rémei, aztán mi elmentünk akkor jött az alattunk lévő osztály, akkor meg ők voltak a hülyék. Itt már nem csak a diákokkal van a baj. A tanárok nem tudják kizárni a magánéletüket a munkából, és az otthoni feszültséget gyakran a gyerekeken vezetik le. Erre példa a volt osztályfőnököm. 7.-be elment egy gyógytestnevelési tanár képzésre, ami annyit takart, hogy hétfőtől szerdáig tanított, csütörtök pénteken iskolába volt. Egyébként állítólag a feleségével is megromlott a viszonya. Aztán egyszer csak sok lett neki, és a felgyülemlett feszültséget rajtunk vezette le. Nem kellett nagy butaságot elkövetni, bármin ki tudott akadni. 8.-ba már le akart minket adni és be is vallotta, hogy utál minket. Na már most, aki utálja a gyerekeket, az mi a fenének megy el tanárnak? -.-" A lényeg az, hogy mindkét fél bűnös.

Múltkor matekon nagyon berágtam a tanárra és mikor szünetben osztályfőnök bejött, megkérdeztem tőle, hogy nem lehetne-e matektanárt cserélni. Erre meglepetten válaszolta, hogy: "Na de Amanda, ilyet még egyszer meg ne halljak tőled!" Akkor is igazam volt..! Nevet
Hidd el, nekünk diákoknak, sosem lesz igazunk, bármit is mondjunk...  smirksweat
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3385 Dátum: 10 okt 16, 18:01:56 »

Én eddig azt hittem hogy a mi osztályunk volt a rettegett nyomorult 5. osztály de amiket most olvastam mi angyalok vagyunk Hümm-hümm
Ötötdikben mi voltunk a legneveletlenebbek mert egy elmebeteg volt a matektanárunk.(abban az évben a tanárok utáltak nekünk órát tartani smirksweat ). 6.-tól kaptunk egy új matektanárt (nagyon jól tanít) és azóta nem nagyon hallani hogy "Milyen neveletlenek" vagy hogy "Állandóan feleselünk".
Na de most 7-ben az osztályfőnöki órák állandóan kiabálással mennek mert a fiúk felidegesítik az osztályfőnököt (akit mi tettünk elmegaggyanttá xD) és ő üvölt kiabálnak a fiúk, barátnőm és én meg röhögünk. Kiröhög
Amikor a fiúk olyan "gerinctelenek" hogy nem vallják be hogy mit csináltak a tanár idegrohamot kap.
Ja és az osztályfőnökről jut eszembe a fején van valami kinövés ami úgy néz ki mintha az agya jönne ki. >.<# Erre barátnőm elkezdi "Tuti nyolcadikra annyira megnő(persze miattunk) hogy fel fog robbanni!" Ördögi
Persze a fiúk a suliba hozzák a Monstert és azt isszák de a tanárokat nem izgatja Hmm?
Amikor szeptember feszt volt az osztálytársam úgy berúgott hogy csak meglöktem ujjal már dőlt el. >.<#

Szóval ez a mi rettegett 7. osztályunk. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 16, 18:04:02 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3386 Dátum: 10 okt 16, 20:09:18 »

Érdekes, én is úgy gondolom, hogy a mi osztályunk a legrosszabb a suliba, tavaly mi voltunk a rettegett 9 effesek, mostmár tíz effesek lettünk.  Nevet Hát de ennyi barom fiúval... Viszont ezek a 13 évesen sz*rrá issza magát dolog elég sokkoló... És nagyon elszomorít, hogy ez a "menő"... Nálunk is volt egy csaj aki ezzel dicsekedett, hogy egy buliba annyit ivott, hogy semmire se emlékezett, de azért mondta a történeteket amik ott voltak... Jaj nálunk meg egyik osztálytársam facebookra feltett egy olyan videót, ahol a haverja ilyen fúrót nyom a kezébe... X_X Tavaly meg az előttünk levő padba láttam, hogy egy mosolygós smileyt karcolnak a kezükre rajzszöggel. =_= De általánosba is sikerült a legrosszabb hírű osztályba bekerülnöm, szóval üldöz a szerencse.

... és ő üvölt kiabálnak a fiúk, barátnőm és én meg röhögünk. Kiröhög

Osztályfőnököm mondta erre, hogy nem szabad a fiúk baromságain röhögni, mert csak felbátorodnak és direkt ezért csinálják. :/ Már mi se röhögünk rajtuk, de már nem is lehet, olyan dedós dolgokat csinálnak, már csak saját maguk röhögnek rajtuk...
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3387 Dátum: 10 okt 16, 20:29:32 »

Hát abban a rohadt nagy hangzavarban nem lehet meghallani hogy a leghátsó padban nevetnek Hümm-hümm

Hogy ne csak a hülye fiúkról beszéljünk ebben a topicban én imádom a rajz és a társasjátékszakkört. Nálunk az osztályban különféle "csoportok" vannak. Pl. én a két legjobb barátommal szoktam lenni és így vagyunk egy trio.
Én azért imádom azt a két szakkört mert állandóan röhögünk mind a hárman és már az asztalt csapkodjuk  Be van tépve .
A tanárnéni(k) és a többi szakkörös csak hülyén néz ránk hogy milyen idióták vagyunk hogy ott röhögünk állandóan.
Azt tervezem hogy bolondok napján a nagyszünetben odaállunk az udvar közepére és elkezdünk röhögni. Ha minden jól megy akkor egy csomóan azon fognak nevetni ahogy mi röhögünk. xD Ilyen Kínában is van és ez tök jó sport Nevet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3388 Dátum: 10 okt 16, 20:55:29 »

A rajzszakkört/rajzórát én is szeretem, csak az a baj hogy folyton valami baromságot csinálnak órán.  Hmm...
Tegnap a tűzoltó készüléket buherálták és szétspriccelték az osztályban.  smirksweat

Ez nem rossz ötlet. Nevet
Majd szervezek ilyet én is a bnőimmel, ideje még több hülyeséggel bővülni. ikszdé
(Nemrég még a Kisame pizzát is megcsináltuk. Nyelvesít nekem érdekes módon ízlett, a többiek meg okádtak ikszdé)
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3389 Dátum: 10 okt 16, 21:08:51 »

Majd szervezek ilyet én is a bnőimmel, ideje még több hülyeséggel bővülni. ikszdé

De jó! Nevet
Legalább nem csak én tartom poénnak xD
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!