24 szep 23, 05:26:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083880 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3360 Dátum: 10 okt 13, 16:17:10 »

Hát én most 12 vagyok és 163-6 cm között lehetek.
Én elsős korom óta a tornasor elején akartam állni de sosem sikerült. Most hetedikre én állnék elől ha nem lenne felelős Hmm... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 14, 20:05:53 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3361 Dátum: 10 okt 13, 17:31:57 »

Fiatalság, bolondság. Örökké gyereknek lenni a legjobb dolog! Nevet nah, persze normális gyereknek... xD

Én ezt nem értem. hogy az istenbe lehet megnőni nagyra???! Komolyan mondom, el kezdem azt csinálni, hogy naponta megiszok 1-2 bögre tejet, hátha elérem a 165 centit!! Nevet Vagy nem is. Keresek vmi csövet, amibe belekapaszkodhatok, megkérek valakit, hogy a lábamra kössön kötegnyi könyvet, és húzódzkodom. hátha. =D Minden vágyam, hogy magasabb legyek... :"D



Én minden reggel iszok egy bögre tejek és ez a max. ami meg a csöveket illeti én csak beverem beléjük a fejemet. ikszdé
És a magasság csak a géneken alapul én csak hosszú génekkel megáldott hülye vagyok. ikszdé
Naplózva

pam-pam
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3362 Dátum: 10 okt 14, 15:05:32 »

gyerekek behalok..vki vmi jo fogyokurva modszer?visszaszedtem megint  a retkes hájamat :Q
Naplózva

memories last forever. <3
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3363 Dátum: 10 okt 14, 18:09:36 »

Nem baj nekem minden vágyam hogy duci legyek olyan vagyok min egy piszka fa oldalról nem is látszódók...na jó ez nem igaz de ha erős a szél akkor szokásom elesni. ikszdé
Naplózva

pam-pam
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3364 Dátum: 10 okt 14, 20:05:20 »

Hát én egyszer suliba leültem egy szekrényre majd amikor fel akartam állni bevertem a fejemet a felettem lévő polcba nem gyengén erre Réka elkezdi: "Háh nem is olyan jó magasnak lenni Nevet !!!" - persze ő az aki csak 148 cm körül van. Sheftel

Nem baj nekem minden vágyam hogy duci legyek olyan vagyok min egy piszka fa oldalról nem is látszódók...na jó ez nem igaz de ha erős a szél akkor szokásom elesni. ikszdé

Én is vékony vagyok de annak örülök hogy kezd szélesedni a csípőm szóval van alakom Nevet Persze ezek azért látnak engem nagyon vékonynak mert magas vagyok ezért mindíg azzal jönnek hogy "hízzál meg" vagy hogy "szeddj fel egy kis felesleget" néha nagyon fárasztóak Hmm...

Én is elég billegális vagyok állok sorakozóban elég meglökniük ujjal már dölök előre xD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 14, 20:11:37 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3365 Dátum: 10 okt 15, 14:43:58 »

Háát én nem vagyok sovány, de nem is vagyok kövér, úgy pont normális vagyok, csak egy kisebb hurka ott alul... Izé José... De most komolyan nem vészes Mosolyog A csípőm viszont, na no comment.(homokóraalak)  Szerintem ne aggódjatok a súlyfölösleg miatt. Szerintem mindenkinek megvan a saját alakja. Nem szabad ezen változtatni. Ilyenek vagyunk, kész. A fogyókúra meg nem hatásos, tornázni kell és kicsit visszafogni a nasit meg nem annyit enni mint egy tehén. Kész.
Soványaknak: örüljetek!  Nevet Hameg nem, akkor tornázaztok és egyetek annyit mint egy tehén.  Pojén
Sztem az is hülyeség, ha valaki a melleit akarja nagyobbítani. A barátnőm is odáig van, hogy ő ilyen lapos, olyan lapos... Hjajj istenem, majd megnőnek neki! A mamámnak 20 évesen még olyan volt mint egy 10 évesnek. És ez halál komoly, nem vicc. Később nőttek meg neki. Most akkora kb. mint nekem. De mit várnánk, amikor 40 évesen darázsderekas és 42 kg volt? Állandóan azt mondogatja: "Drágám, te sajnos nem az én alakomat örökölted". Na persze, inkább szerencsére.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3366 Dátum: 10 okt 15, 16:13:05 »

Engel az buzerálna folyton hogy kilátszanak a csontjaim és múltkor meg egyikük talált egy kiálló csontot és utána mindenkinek meg kellet néznie. Ez más kezd engem nagyon idegesíteni.  smirksweat
Naplózva

pam-pam
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #3367 Dátum: 10 okt 15, 17:00:03 »

Én annak örülök hogy nem hízok pedig annyit eszek mint egy tehén xD
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3368 Dátum: 10 okt 15, 17:06:43 »

Ilyen idősen még én is 8 db májkrémes kenyérrel ültem le a tévé elé. Nem is fogtok 12 évesen még hízni. Se 14-15 évesen. Lesz egy kis hormon dili, akkor személytől függően majd mindenki alakul egy izgalmasat:D
21-22 éves kortól pedig mindenki meglepődik,h vaze nem ehetek már annyit mint régen, mert minden rajtad marad:D na akkor kell aggódni és tényleg odafigyelni, meg edzeni:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3369 Dátum: 10 okt 15, 19:49:18 »

Hát mondjuk így nemhízás miatt max néha én parázok, hogy nemmegy. Pedig már a hormonjaim sem kinylódnak már sűrűn igy 18hoz közel. ikszdé Már tartottunk ebben is egy kis szabályozást... bizonyos nem testsúlyal kapcsolatos női bajok miatt (valahogy nemtarton természetesnek ha a nő menzesz idején a semmiből belázasodik ilyen 38,5°C-ra) xD és mégsem hízom... Bár mostár sikerül kibékülnöm a küllememmel, na meg a kis 48-51 kilómmal (elég ingadozó a test súlyom). Egy 7 éve még az is előfordult, hogy megsirattak a folytonos csontkollekciónak csúfolással. De mostmég előnyt is lehet belőle húzni, mitöbb szerencsére még van akinek ez tetszik Nyelvesít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #3370 Dátum: 10 okt 15, 21:14:25 »

Énis megadnék mindent h magasabb legyek vagy 5 centivel.....az a baj hogy a kicsikre sokkal jobban megy a súly és nem tud elosztódni a testen..és állandóan figyelni kell h mennyit eszem...pedig imádom a fínom ételeket:S
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3371 Dátum: 10 okt 15, 22:16:12 »

Huh ne is mondjátok, én mára egészen megbékéltem magammal, csak a lábammal nem vagyok kibékülve. (pedig úgy szeretem a szoknyákat! T·T). Bár csak az kéne, hogy egy kicsit, tényleg kicsit vékonyabb lennék, és minden happy lenne, dehát ezvan, sajna lusta dög vagyok... És szeretek enni is! T_T Bár van ez a puffasztott rizses cucc, egész jó íze van, és zabálhatom ameddig akarom. :] De nemtom, én ha eszek akkor boldog vagyok, éhesen meg nagyon hisztis. xD De francia tanárom se túl vékony, sőt, de ahhoz képes hihetetlenül csinos, és csomó pasi van körülötte.  Nevet
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3372 Dátum: 10 okt 15, 22:34:03 »

Ha már fogyókúra, akkor egy érdekes sztori:
Nyáron másfél hónapot nyaraltunk Németországban, és szinte ki sem mozdultam a lakásból. Majdnem mindig tömtem magamba a különböző csokikat meg édességeket és egyik kanapéról a másikra ültem. Szó szerint semmi sem mozogtam, és amikor hazajöttünk, sokan ezt kérdezték tőlem: "Te fogytál? Mert mintha a combod vékonyabb lenne!" és igazuk volt Ohh My God hát elég érdekesen reagáltam a kérdésekre, de ha ez egy új fogyásmódszer, akkor még hasznos lehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 15, 22:35:31 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3373 Dátum: 10 okt 15, 22:35:37 »

Soha nem fogom megérteni az agressziót ami nem védekezésből jön. Beteg emberek akik támadják a másikat. Gyengék.
Az osztályom ilyen szempontból szörnyű... Infós-francia osztály egybevonva, 34 a létszám és ebből 11 lány csak. A fiúk meg nagyon unatkoznak... Természetesen vannak a "nagymenők" és a nem menők, akik a normális fiúk, többnyire. De szörnyű nézni, hogy őket cseszegetik, az a legnagyobb szórakozásuk, hogy eldugják a táskáját a padba ha nincs a teremben, és krétával meg hasonlókkal dobálják őket... Egyszer egy hajlítható vonalzóba szúrtak egy rajzszöget és először egymás között kezdték a karjukat ütni vele, aztán az egyik idióta körbement a teremben, és minden fiúnak egy jópárszor megütötte vele a karját, hogy vérzett is... Hiába szóltunk már rá, hogy ne csinálja... Sőt én nem is merek szólni, mert abból a gyerekből kinézem, hogy egy lányt is megverne.. De egyszerűen szörnyű nézni ezt az agressziót és rosszindulatot, ami az osztályba van... És még csak 15-6 évesek.
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3374 Dátum: 10 okt 15, 22:56:23 »

Velem is volt már olyan hogy előző nap telezabáltam magam mindenféle egészségtelen kajával magam (mert buli volt nálunk), majd másnap bnőm megkérdezi tőlem, hogy fogytam? Erre elkezdtem akkorát röhögni. ikszdé

Hát a mi osztályunk se semmi (12-13 évesek)
1. Az egyik gyerekért már 3x kijött a rendőrség. + még 2 fiú szipózott, de arra nem volt bizonyítékuk
2. Beszólogatnak a tanároknak (fiúk és lányok egyaránt)
3. A fiúk folyton gatyázzák egymást vagy a csajokat matekon nyálas papírgalacsinokkal dobálják.
4. Aki visszahúzódó és nem szeret középpontba lenni, azt folyton piszkálják és kigáncsolják.
5. Az egyik hülye gyerek meg a tanári elé fújta a gázsprayet heccből. és még sorolhatnám...
Szép kis osztály, mondhatom...  Hmm...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!