24 szep 23, 07:19:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1083932 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3330 Dátum: 10 okt 08, 19:50:52 »

Én még nem láttam az Alejandrot de akkor szerintem meg se nézem azok alapján amit mondtál.  Lehánylak ikszdé

Én is csak azért néztem meg, mert barátnőim erről a számról beszélgettek.. szerintem abban a klippben úgy viselkedik mint akik a sarkokon és buszmegállókban mászkálna fel s alá. Nevet sz'al ennyit róla.. Izé José...
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3331 Dátum: 10 okt 08, 19:53:38 »

Jaa ez volt az?? Nem tudtam. Bocsi. Nevet
Akkor itt egy kis aranyos:
http://neon.hu/kattanj_meg/a-vilag-legmagasabb-sarku-cipoje-174982/

Ui: Lady Gaga valóban elég idiótán viselkedik, meg undórító, meg csúnya stb.. Ez igaz. De a zenéje akkoris jó. Amúgymeg klippeket nem nagyon nézek, max. youtube-n.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3332 Dátum: 10 okt 08, 20:23:31 »

Amúgy ezeket a cipőket állítólag azért találták ki, hogy a nők meg tudják védeni magukat...
Hát szerintem ha meg akarják védeni magukat menjenek el tanulni valami önvédelmi küzdősportot Nevet Ezekkel a cipőkkel csak megnyomorítják a pasit Nevet Nekik kell majd önvédelmi erényöv vagy nem tudom ellenünk akkor ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3333 Dátum: 10 okt 09, 10:14:39 »

De a legtöbb nagyvárosban élő nő nem hülye és nem vesz fel ilyen hordhatatlan cipőt hanem tényleg küzdősportot tanulnak. Nevet
Naplózva

pam-pam
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3334 Dátum: 10 okt 09, 11:25:36 »

Tisztelem azokat kik tudnak ebben a legutolsóban járni xD
Én nem nagyon hordok magassarkút mert pl egy 10 centisben már 185 cm körül lennék és az már olyan magas hogy még a pasik is felnéznek rám ><"

De a legtöbb nagyvárosban élő nő nem hülye és nem vesz fel ilyen hordhatatlan cipőt hanem tényleg küzdősportot tanulnak. Nevet

Még jó, hogy falusi vagyok xD



Idézet
Bizarr! Lady Gaga hullákat akar a színpadra

Az énekesnő koncertjein látható showműsorok már korábban is kiverték a biztosítékot azzal, hogy bruális, véres jeleneteket tartalmaztak , de most Gaga még egy lapáttal rátesz erre! Legújabb, merész ötelete szerint valódi hullákat akar maga mellé a színpadra a jövő márciusban Las Vegasba érkező turnéjára.

Az énekesnő Günther Von Hagens német anatómust kérte fel arra, hogy segítsen megvalósítani eddigi egyik legbizarrabb tervét. Gaga talán most ráakadt az emberére, ugyanis a férfinak szintén szokása megbotránkoztatni az embereket. Von Hagens extrém, halottak testét bemutató kiállításával (The Bodies) bolygatta fel a kedélyeket. Kiállítását nemrég Budapesten is bemutatták.


Az énekesnő és a boncmester állítólag már az előzetes megbeszéléseken is túl vannak, úgy tűnik, jól halad a terv megvalósítása.

Ez egyszerűen undorító. Erre nincs más szó.  smirksweat

Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3335 Dátum: 10 okt 09, 13:50:13 »

Fúúj de gusztustalan Lehánylak ez még meddig megy el?xD most komolyan..
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 10, 17:55:48 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3336 Dátum: 10 okt 09, 14:55:36 »

Jézusatyaúristen!  Ohh My God
Ez már beteg! NAGYON IS!!  Ohh My God
Legközelebb megöli magát a színpadon hogy látványos és egyedi legyenXD
Naplózva
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #3337 Dátum: 10 okt 09, 17:12:08 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Moderátor

gonosz leszek: ha ez történne, igen boldog lennék én. Ördögi

és az újabb merész ötlete valami borzasztó! ezt bírom az emberekben, hogy tetszene is nekik! hová fajul a világ, kérdem én??!
én már azon kiakadtam, hogy undorító ruhákat hord... jah boccs, már nem is... max fehérneműt és kész. szörnyű... hogy lehet szeretni? jó, persze a zenéivel én is ki vagyok békülve, mondjuk nem hallgatom, de már maga a nőszemély irritáló, és megbotránkoztató, amit én nagyon nem díjazok! most meg a hullák... na ne máár, fújj! :/

egyébként én nem hordok magassarkút, ha felveszem még vastagabbnak tűnök (vádlim leginkább), hiába, hogy magasabb lennék (ami persze jó lenne, hisz csak 155 centi vagyok. :"D),  meg nekem kényelmetlen. ^^" maradok az edzőcipőnél. ;D majd ha idősebb leszek, úgyis magassarkút kell hordanom, hisz nőhöz az illik. (?)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 10, 09:14:19 írta Gabesz D. Sama » Naplózva


Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3338 Dátum: 10 okt 09, 17:36:20 »

Hát magassarkút én sem hordok. Ne röhögjetek ki, de attól félek, hogyha felveszem, kibicsaklik a bokám. >.<#
Kétszer már kibicsaklott úgy, hogy majd besz*rtam a fájdalomtól.. nem akarom ezt megismételni >.<#
De szerintem felnőtt koromban rá fogok szokni a magassarkúra Nevet Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3339 Dátum: 10 okt 09, 19:45:00 »

Magassarkút majd én se akarok hordani. Anya viszont világéletében magassarkút hordott, és állandóan az van rajta. Régen tanár volt, és a gyerekek, ha hallottak ilyet a folyosóról, hogy "kip-kop-kip-kop-kip-kop", akkor már tudták, hogy anyával lesz órájuk... Nevet A mamám is egész életében magassarkút hordott, és 50 éves korára eltüntethetetlen bütyök keletkezett a lábfején >.<#
Erről a hullás dologról én is hallottam azthiszem. Gondolkozik Rémesen hülye ez a nő. Kiüt
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3340 Dátum: 10 okt 09, 19:52:13 »

De a legtöbb nagyvárosban élő nő nem hülye és nem vesz fel ilyen hordhatatlan cipőt hanem tényleg küzdősportot tanulnak. Nevet
Meg ha nem is tanul meg verekedni ott van a sokkoló vagy a paprikaspray vagy valami Mosolyog

Eszty-chan az alád Ohh My God Szeretet

Én szeretem a magassarkút bár leginkább csak télen járok benne csizma formájában Nevet (tűsarkú csizma Szeretet) És nem tudom igazából mi a baj a magassarkúban sétálással... Gondolkozik Legalábbis nekem sose okozott gondot. Sose járok szinte abban de ha felveszem akkor lazán futok is még benne Nevet És nem csak most amikor először vettem fel akkor is Mosolyog
Erről jut eszembe tegnap vettem egy magassarkú bokacsizmát *-* Bár ez csak picit magas ^^ Ja meg nekem még az a baj a magassarkúakban, hogy alapból se vagyok túl alacsony smirksweat De sebaj Mosolyog

A mamás dolog Nevet Nagymamám mindig azt hangoztatja, hogy a magassarkú a csinos csak egy nőnek Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3341 Dátum: 10 okt 10, 14:26:50 »

Mivel én még csak 12 vagyok nincsenek ilyen problémáim de tegnap kaptam  egy rövid szárú csizma szerűséget és egy olyan 5 centivel magasít a sarka ( amúgy becsapós mer nem látszódik ) és mikor felpróbáltam kicsit dülöngéltem jobbra-balra vele. ikszdé
És sztem én nem nagyon fogok magassarkút hordani mer már most 160 centi körül vagyok.  smirksweat
Naplózva

pam-pam
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3342 Dátum: 10 okt 10, 14:45:22 »

Én is most leszek 13, és meghaladtam a 160 cm-t... Megkérdeztem anyát, hogy miért hord állandóan magassarkút, azt mondta? "Hogy ne higgyék azt, hogy te vagy az én anyám." xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #3343 Dátum: 10 okt 10, 15:22:39 »

Ne félj én is akkor vagyok mint anyukám és az ismerősök azt hiszik testvérek vagyunk. ikszdé
Naplózva

pam-pam
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #3344 Dátum: 10 okt 10, 18:03:40 »

Én csak egy picivel vagyok alacsonyabb anyánál, húgom viszont magasabb nálam és egy picit anyánál is [12 éves] Ohh My God
Egyszer együtt elmentünk hambit enni és egy nő barátnőknek nézett minket.xD
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!