24 szep 23, 13:09:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084160 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3240 Dátum: 10 júl 24, 17:49:31 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Lásd: Fórumszabályzat! Moderátor

még nyáron is abban jársz?Nevet
az én átlagom is annyi kb. Mosolyog
egyébként sziasztok! Mosolyog
eddig mi volt a téma, mert én csak most találtam rá erre a témára  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 04:43:16 írta Gabesz » Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3241 Dátum: 10 júl 24, 18:07:50 »

Uhm, szia. Sokminden, olvass vissza ikszdé

Jó mi is hárman vagyunk tesók, csak a nővérem és a bátyám már jóval idősebbek nálam, már középsuliban is dolgoztak, szóval akkor már nem járt nekünk a kedvezmény. MEg van aki megérdemli tényleg, mert nem véletlen lett annak idején ez a háromgyerekes dolog kitalálva. De mostanra már inkább csak előnyt húznak belőle azok akik megtehetik... khm. tudjuk kikre gondolok.

Converse cipő szntem minden évszakban hordható Nevet Én már télen is mentem vele suliba... jó hamar tönkre is ment xD
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3242 Dátum: 10 júl 24, 18:22:22 »

Először hozzászólok a cipőtémához nincs Conversem hiába tetszik ha nem engedhetem meg magamnak, tavaj tavasz elején vettem egy szép pár cipőt illik az egyéniségemhez ilyen tornacipő az is és elég szép ára is volt, de kényelmes is  szal aztnyúzom általában, ilyen Smiley-s.
Hát egyébkéntsokszor kapnak olyan 3 gyerekes családok támogatást akik rá sem szorulnak... és vannak nem csak kissebségiek is akik ilyen okból válalnakbe még egy gyermeket...
Én másállamban élek itt nemolyan nagy a 3 gyerekes családok támogatása, hogy külön programok járnának nekik... viszont kapunk mindenféle támogatást azért mert külföldön éllő magyarként magyar iskolába járunk és magyarnak valjuk magunkat... ami pedig vicces minden elsős aki  magyar iskolába megy kap asszem 2000ft támogatást és ezért szinte minden bizonyos rasszbeli kissebség magyar iskolába iratja a gyerekét. xD Ez szerintem vicces. Mondjuk örülök hogyaz iskolám több ilyen pájázatot is sikeresen elnyer például évente megnyertük eddig a Pázmány Péter alapítvány pájázatát aminek hálla az iskola tud  tankönyveket vásárolni magyarországról is, olyanokat amikhez itt nemtudnánk hozzájutni, vagy belefizet az osztálykirándulásokba. Továbbá többen tagjai vagyunk a Rákócz Ifjusági Szövetségnek, az iskola pedig a Rákóczi Szövetségnek ami úgyszint lehetőséget nyujt rá, hogy jobb körülmények közt tanulhassunk. Mindennek a  plusznak a megszerzáse viszont sok pájázati munka kitöltésével, sok fáradalommal jár. Az iskolám csak 150 tanulóból áll de bennevoltunk az ország 15 legjobb iskolájáíba ami a rendezvnyszerbvezést, a diákok aktivitását illeti. Nem csak a Magyarországi pájázatokra jelentkezünk, hanem sok uniósra is mi ennek hálla tudtunk páréve résztvenni csereprogramokban lengyel illetve szlovén diákokkal és még igyis annyi a kihasznállatlan lehetőség amiket az iskolánk kap, de egyszerűen már senkinek sem lenne ideje foglalkozni vele.
Hmm ez kifakadt belőlem nemtudom miért... lehet mert multkor olvastam arról hogy mennyire igazságtalanul sok táimogatást kapnak a külföldön élő magyarok... vagy mert Szlovák nyelvvizsgám letételekor hallottam egy csajt aki arról beszélt hogy milyen szemtelenség hogy valaki az államnyelvéből tesz nyelvvizsgát... abból a nyelvből amelyben él. Nos felmerült bennem a kérdés valyon ha valaki a szüleivel 3 évesen kiköltözik angliába 12 évesen hazaköltöznek az sem érdemli, hogy letegye a példának okáért magyarországon szerzett diplomájához az angol nyelvvizsgát? Hiszen ő is helyzeti előnyökkel rendelkezik a többiekhezképest.
 Nah ez valahogy témától eltérően kifakadt belőlem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3243 Dátum: 10 júl 24, 18:30:39 »

lehet mert multkor olvastam arról hogy mennyire igazságtalanul sok táimogatást kapnak a külföldön élő magyarok... vagy mert Szlovák nyelvvizsgám letételekor hallottam egy csajt aki arról beszélt hogy milyen szemtelenség hogy valaki az államnyelvéből tesz nyelvvizsgát...

Ez hülyeség. Szívem szerint én még több támogatást adnék nekik. De csak igazi magyaroknak. Ilyen más rasszbéli embereknek nem...
A szlovák nyelvvizsgát Magyarországon tetted?
Ez is nevetséges egyébként. Ha nekem ilyen előnyöm lenne, még szép, hogy kihasználnám. Abból a lányból inkább csak a féltékenység szólt...
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3244 Dátum: 10 júl 24, 18:36:49 »

Igen, ilyen ELTE origós nyelvizsga... mondjuk írásbeliből igyis jöhet a 2. forduló mert elfelejtettem beadni a Diszgráfiáról szóló papirjaim felleblezésnél meg nemfogadták el xD szal meghúztak pedig csak 5%-on múllott a siker x"DDDD
Ami még vicces, hogy nekem elégsok orvosi bajomvan amiket felvételihez kikell vizsgáltatni magyarországon is még 1x ami nem kevés futkosással és papírozással jár... a költségekről nem is beszélve.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3245 Dátum: 10 júl 24, 20:04:42 »

Igen, ezt már írtad h elég szívás így hogy újra kell csináltatni a papírokat magyaros verzióban. Egyébként meg ez a nyelvvizsga olyan dolog, hogy nem is olyan régen még a magyar állampolgár is tehetett magyar nyelvből vizsgát... bár ha jól tudom akkoriban még két nyelvvizsga volt a kötelező és minden szutykot felvettek az emberek, amiből könnyű volt jó jegyet kapni.

Az ilyenekre nem kell figyelni. Most ha valaki rászorul akk ki kell használni a lehetőségeket. Én úgy sajnálom, ha valaki lemarad valamiről, mert például nem is tudott arról hogy van olyan támogatás. Mint a Bursa Hungarica el sem tudtam képzelni h valaki nem ismeri és egy csomó ismerősöm először hallott róla mikor meséltem... Meg egyik ismim úgy indul neki mindennek hogy "minek pályázzak, úgysem kapnék semmit". Pedig hárman vannak gyerekek a családban és nem pályázik például se kolira se szoctámra mert hogy első félévben nem kapott. Pedig ha fellebezett volna kapott volna. Én ha tehetem az új egyetemista ismijeimet mindig traktálom hogy első félévben koli, szoctám, elsősök kiegészítője stb. mindent pályázzanak meg. Mert inkább ők kapják mint azok akik nem érdemlik meg.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3246 Dátum: 10 júl 24, 20:51:50 »

Először hozzászólok a cipőtémához nincs Conversem hiába tetszik ha nem engedhetem meg magamnak, tavaj tavasz elején vettem egy szép pár cipőt illik az egyéniségemhez ilyen tornacipő az is és elég szép ára is volt, de kényelmes is  szal aztnyúzom általában, ilyen Smiley-s.

En nem boltban veszem a converse cipom hanem kulfoldrol es igy postakolcseggel eggyut is sokkal olcsobb mert kulonben nekem sem lenne mert apu megenne a fejem XDXD es amugy igen nyaron is tornacsukaban jarok, mert ez megy hozzam Nevet illetve papucs neha... telen edzocipo, mert utalom a csizmat, bemegyek a suliba es ezer fok lesz benne ikszdé
Ehhez az egyetemista temahoz nem tudok hozzaszolni, mert most megyek kozepiskolaba...
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3247 Dátum: 10 júl 24, 20:57:49 »

ikszdé Nevet sebaj, nem is biztos h kell akkor foglalkoznod vele, mert mire te leszel egyetemista szntem a Bologna rendszer már kibukik Mo-ról.

Nekem új csizma kell majd télre. És még most nyáron megveszem, mert így csokkal ocsóbb. Én mindig ellenkező évszakban vásárolok ruhát a kövire, úgy olcsóbb... meg érdemes szezon végén venni ruhákat mert akkor a nagymenős márkaboltokban is leárazva lehet venni tök faja kis árakon cuccokat. Jó tudom, hogy annak aki szereti követni a divatot ez nem kedvező, de anyagilag hasznos ikszdé
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3248 Dátum: 10 júl 25, 13:16:05 »

Én mindig ellenkező évszakban vásárolok ruhát a kövire, úgy olcsóbb... meg érdemes szezon végén venni ruhákat

Ez egy nagyon jó ötlet, nem gondolkodtam még így. Mosolyog Lehet én is így fogok vásárolni. Mosolyog Mondjuk az a gáz, hogyha nyáron veszek farmert pl, akkor lehet hogy télire kihízom... :S

Egyébként nem tud valaki olyan boltot - lehetőleg Szegeden -, ahol ilyen szandált lehetne venni?
http://tinyurl.com/2g8m3bk
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 20:31:02 írta Temari-san » Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3249 Dátum: 10 júl 25, 13:27:00 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor



szegeden nem tudom, de pécsen lehet ilyet kapni asszem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 13:48:43 írta Aes Sedai » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3250 Dátum: 10 aug 13, 15:43:36 »

Hát nem igen, én ís látom benne az igazságot és sajnos mi felénk is a csajok is először azt "Kérdezi milyen kocsid van ?"  hát igen ide fajult mostanság a helyzet ?! :/
Nem fajult ide. Legalábbis én nem érzem így a környezetemben. Két lehetőség van. Vagy rossz helyen laktok vagy rossz csajjal kezdtek ki. Kiröhög De a 2. valószínűbb Nevet Keressetek valami értelmes lányt inkább Nyelvesít
Amúgy az a csaj aki ilyen kérdéssel kezd extra ostoba lehet, mert ha még a pénzre is megy nem szabad így nyitni mert nem kicsit feltűnő Nevet És akiknek ilyen céljaik vannak, van is ennyi eszük bármilyen hihetetlen O_o
Szóval jó lenne ha a pasik végre nem általánosítanának, hogy minden csaj pénzéhes ribi aki csak a táskákra gerjed stb mert közel se jártok az igazsághoz. Nevet Maradjunk annyiban, hogy akad pár de ugyanez igaz a fiúkra is Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3251 Dátum: 10 aug 13, 19:07:18 »

Hali! Valahol olvastam a neten (egy lány naplójából) hogy az ő osztályukban volt olyan, hogy egy srác összejött egy nagyon gazdag csajszival. Úgy látszott, hogy egy ideig simán fog menni a kapcsolatuk, azonban 3 hét után szakítás lett a vége. Ugyanis a srác nem volt szegény, de kevés pénzük volt, és gyűjtött egy új valamire(nem emlékszem), és állandóan a barátnőjétől kért pénzt. Hol azt hazudta, hogy a kishuga szülinapjára egy babát akar venni, de nincs pénze, hol azt hogy van egy új pc játék ami kéne neki de nincs rá pénze...stb. És a csajszi nagyon szerette őt, ezért mindig adott neki kölcsön, és észre sem vette, hogy már mennyi pénzt adott a barátjának. Kb. 5 ezret biztos :S És amikor összegyűlt neki arra, amire kellett, akkor megmondta  a lánynak, hogy ő neki csak arra kellett, hogy a pénzéből megvegye amit akart. Persze szegény kislány csak sírt, még a szüleinek sem mondta el. Azóta senki sem akar járni azzal a fiúval emiatt, viszont a lánnyal rengetegen, de ő óvatosabb, és senkivel sem akar összejönni, hiszen azt gondolja, hogy mindenkinek csak a pénze kellene. Ennyi a történet.  >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3252 Dátum: 10 aug 14, 12:11:52 »

hanii, szegény csaj   >.<#

Ritli, én is ezt akartam írni Nevet
én akiket ismerek már annyira, hogy meg tudjam ítélni milyen az értékrendjük, azok közül alig-alig akad olyan, aki - ahogy Ritli írta - "pénzéhes ribi aki csak a táskákra gerjed" szóval errefelé nem ez a jellemző...  Hümm-hümm bár én faluban lakom, úgyhogy nem tudom megítélni, hogy a városokban mi a helyzet Nevet

a pasizós csajozós témához pedig nem tudok hozzászólni Nevet ezen a téren nincsenek tapasztalataim xD
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3253 Dátum: 10 aug 14, 12:25:02 »

Na igen. Nem csak a lányok lehetnek olyanok, hogy a pénzre mennek hanem a pasik is dehát tény, hogy a csajokból több ilyen van. Legalábbis amiről általánosságban tudunk Nevet

"Hova tűntek az értelmes 23-25 közötti lányok ?"
"Hát a 16-20 közöttiek is eltüntek Technikai KO"
Akkor keressetek 21-22 éveseket ikszdé
De még mindig arra szavazok, hogy a fiúk rossz helyen keresnek és rossz lányokat szemelnek ki. Ezzel vissza lehetne térni az előző témára mikor arról beszéltünk, hogy a pasik figyelmét a 2 kiló sminkes miniszoknyás plázacicák keltik fel ami persze nem csoda Nevet De járhatnátok nyitott szemmel Mosolyog
Ismerkedni meg nem csak a discoban meg hasonló helyeken lehet hanem kb bárhol de a mai fiúk olyan nyomik Kiröhög Bezzeg anyám mesélte, hogy mikor ő fiatal volt mennyi udvarlója volt mindenhonnan ahhoz képest manapság Technikai KO A lányoknak kell futni a fiúk után Nevet

Esztii így igaz én se nagyon ismerek ilyen lányt. Se barátaim, se volt osztálytársaim, stb. között. Nem tudom a fiúk, hogy tudják mindig az ilyeneket megtalálni. Kiröhög
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3254 Dátum: 10 aug 14, 13:48:16 »

Gdat, ne is mondd. Nagyon ismerős a helyzeted...
Micsudi, akkor már nem teljesen mindegy, hogy meghurcolják-e a vadászt, mikor a kutyáját temeti? A kutyát már nem hozza vissza...

Bárhogy is, nekem is volt egy hasonló incidensem egykor, aztán eléggé utánanéztem a dolgoknak. Az mindegy, hogy mindez termőföldön történik-e, vagy erdőben. A lényeg, hogy a vadásznak legyen a bizonyos területre szóló érvényes vadászengedélye (ez akár termőföldek is lehetnek). Ha nincsen, akkor bejelentheted a vadásztársaságnál.
Az ilyen területen azonban valóban lelőheti a kutyát, de nem minden esetben, csak akkor, ha:

A kutya egyedül kóborol.
Szemmel láthatóan valamilyen vadat kerget.
Ha a kutya egy kilométer távolságra van a lakott övezettől.
Illetve ha póráz nélkül sétáltatod, de ebben az esetben is csak akkor, ha az eb 200 méterre eltávolodik a gazdájától. Ha 200 méteren belül van semmiképpen nem lőhető le, függetlenül attól, pórázon van-e vagy sem!

Persze ezeket csak az épeszű vadászok tartják be... Hallottam már olyanról, hogy a gazdája mellől, pórázon lőtték ki a kutyát... És inkább nem is folytatom, mert mesélhetnék egy darabig.
De, ha találkozol vele, akkor nyugodtan védekezhetsz (persze, ha előtte nem lő rá a kutyádra...), hogy míg betartod a fent említett példákat, addig nem lőhet, mert az a vadászengedélyébe és nagyon sok pénzébe fog kerülni... (De lehet, hogy ez is simán idegbajos, elmeroggyant vadász. Azoknál nem használ a szép szó.  Szomorú )

(Meg persze a másik dolog, hogyha le is lövi a kutyát és nem viselt pórázt, akkor neked valahogy bizonyítani is kell, hogy 200 méteren belül volt, nem kergetett semmit, stb. Ami szemtanú nélkül nehézkes.)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!