24 szep 23, 15:22:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #3210 Dátum: 10 jún 22, 14:07:42 »

Saphira, miért fujjognánk le? A fórum arra való, hogy véleményeket alkossunk, és ha különbözik, tiszteletben tartjuk, esetleg megvitatjuk.

Mint látod, pl. ebben is különbözik a véleményünk: engem zavar, hogy ha valaki ilyen-olyan ruhát vesz fel, ha az lesz az eredménye, amit itt leírok:

Leginkább az zavar, ha az adott (pl) ruha tömegcuccá válik, és mindenki ugyanabba a sémába ragad bele.

Ld. ezek a cicababák, akiket említettem feljebb, tök ugyanolyanok. És nem csak az öltözködésüket tekintve, hanem még a szokásaikat is. Divat, hogy elmennek suliba, nem csinálnak semmit, du. hazamennek, átöltöznek, elmennek plázázni, megint haza, megint átöltözés, ezúttal a partiruciba, és mennek bulizni. Ha emellett valahogy lejönne, hogy van egyéniségük, nem érdekelne, hogy felveszik a plázadög szerepet, de így... Mert van egy ilyen lány, aki elhiteti a többivel, hogy ez a menő, a többi idióta meg követi. EZ nyilvánul meg többek közt az öltözködésben.
Ráadásul van ennek rosszabb megnyilvánulása is.
Nemrég volt a suliban felhívás, hogy egyik szombat du. kezdődik a 24 órás kosármeccs, és hogy a szervezők szívesen várják a diákokat.
Az említett lányok válasza: Ó, biztos tök jó lesz, de én nem megyek, mert Black and White party lesz a Sense-ben.
(megjegyzem, szinte 3 hetente van ilyen buli, de mindegy...)

Arról, hogy később általában róluk születik a sztereotípia, hogy "buta liba", és innentől minden ilyen ruhát viselő lány buta liba lesz (legyen akármilyen értelmes), nem is szólva.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 22, 14:10:25 írta Nikol » Naplózva

Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3211 Dátum: 10 jún 22, 19:30:58 »

Én egyetértek Saphirával. Szerintem tök mindegy ki milyen ruhát visel, vagy hogy van-e póthaja vagy hogy erősen sminkeli-e magát.
Az, hogy valaki p*csa-e vagy sem, sztem a viselkedése alapján lehet észrevenni. Ismerek olyan csajt, akinek póthaja van, festi magát és csőgatyát hord, mellette meg nagyon jófej és egyáltalán nem p*csaként viselkedik. Szóval ez nem a ruhán múlik  Hümm-hümm

Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3212 Dátum: 10 jún 22, 19:41:00 »

Szerintem az öltözködés sokat számít... De nem olyan értelemben hogy mindig a legdivatosabb, legújabb stb ruhákat kell hordani hanem olyan értelemben hogy mikor hova mit kell felvenni...
Nekem például csak csőnadrágom van xD és ismerek olyan embert akinek szőke póthaja van, mindig műkörme, jár bulizni meg ilyesmik és tök jó fej, kitűnő tanuló, tök értelmes én mindig órákig tudok vele dumálni.... szal én nem foglalkozom a külsővel és ezt tökéletesen tükrözi a baráti köröm Nevet
A smink nálam spirált és szemceruzát jelent illetve alapozót amikor olyan van az arcomon aminek nincs ott helye ikszdé és ha megyünk valahova akkor kicsit erősebben ...
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3213 Dátum: 10 jún 25, 09:18:33 »

Nyilván olyan ruhát vesz az ember, amire pénze van, de ezen belül sem árt megállni gondolkodni. Szerintem nincsen jó, vagy rossz ruhadarab, egyszerűen csak át kell gondolni, hogy mit vesz fel az ember. Van olyan lány ismerősöm, aki nehezen vádolható azzal, hogy jó alakja van, de mégis rengeteget tud javítani a megjelenésén azzal, hogy tudatosan öltözködik.

A sminkkel az a baj, ahogy én látom, hogy a 14-20 év közötti lányok úgy nyomják a sminket, mint prosztóék a gázpedált: tökig. Aztán meg bután néznek, ha valaki közli velük, hogy ennyi vakolattal jelentkezhetnének a panel-programba hőszigetelésnek.

Kell egy kis érettség, az érettséghez pedig idő, hogy maguktól is megtalálják az egyensúlyt az emberek az öltözködésben, szépítkezésben, vagy az élet bármely területén. Ez vonatkozik persze a férfiakra is, egyensúlyt kell találni az ősember és a metroszexuális között.

Ezzel a hsz-szel teljesen egyetértek. Mosolyog


Tök jó példa egyébként erre a tudatos öltözködésre a Szeretem a testem c. műsor, legalábbis a Viasat3-on azt hiszem ezen a címen fut. Mosolyog Sajna ritkán nézek tv-t, de jó látni, ahogy pusztán a testalkathoz a legjobban illő, az előnyöket kihangsúlyozó, a hibákat elfedő ruhákkal mennyire jó nő lesz valakiből hirtelen.
Persze azért stylist nélkül több időbe telik az embernek, mire saját maga rájön arra, hogy mi áll jól neki, és mi nem.


Aes, én sem úgy gondoltam, hogy megveszem az első ruhát, ami a kezem ügyébe kerül. Nevet


Meg olyan hülyeség szerintem ez a ki milyen ruhát hord dolog. Nyilván olyat, ami tetszik/jól áll neki, jól érzi magát benne, amilyet lehet kapni, és amit tud finanszírozni. Mosolyog Legalábbis a legtöbb esetben. Nyilván vannak kivételek mindegyik dolog alól, mint pl. amikor valaki nem érzi jól magát valamilyen ruhadarabban, mégis azt hordja, mert azt hiszi, úgy a menő, vagy kínom tudja.


A rúzst én sem szeretem. Egyszerűen nem fedi normálisan az ajkam belső felét. Technikai KO Egy szolid szájfény okés, bár az is felejtős, ha van pasija az illetőnek. Nyelvesít (Mondjuk én úgy általában véve nem szeretem ezeket, kivételt képez ez alól az ajakbalzsam, illetve ha képet csinálok, akkor jöhet egy kis szájfény. Nevet Egyébként inkább a szememet hangsúlyozom, ha már sminkről van szó.) Mosolyog
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3214 Dátum: 10 jún 25, 11:37:30 »

Hát.. én nagyon szeretek sminkelni... de olyan marha színes csillogósat max. conra vagy fellépésre.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3215 Dátum: 10 jún 25, 23:42:46 »

Szasztok! Még új vagyok fórumon, de benéztem ide és nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá a témához ikszdé

Szerintem az öltözködés nagyon fontos része egy civilizált ember életének. Ha valaki felvesz egy ruhát, akkor azzal valamit közölni akar vele a nyilvánosság felé... ezért is hordunk a lakásban mást, mint az utcán és megint mást, ha például érettségire vagy vizsgára megyünk Mosolyog Szóval szntem a ruha elárul abból egy keveset, hogy milyen személyisége van annak az embernek, aki viseli.

De! Fontos az anyagi helyzet, a baráti társaság is. Sokan csak azért vesznek fel egy ruhát, mert a haverok rádumálják.
Meg szntem a pláza cica nem a ruhától lesz az ami... ^^' Én is bújtam már sokféle ruhába, de attól nem lettem se rocker, se cicababa, csak max a körülöttem lévők gondolták úgy ikszdé
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #3216 Dátum: 10 jún 28, 00:41:25 »

Na igen lányok és itt jön ugye az is, hogy : Vajon a ruha teszi-e az embert? Gondolkozik

Szerintem: a ruha teszi az embert annyiban, amennyiben Valakinek vagy éppen Senkinek akarunk látszani más szemében, de ez már megint egyénen függ. Mert, akit nem érdekelnek az ismeretlenek illetve, hogy azok mit gondolnak róla, az minek öltözködjön a drágábbnál-drágább, divatosnál-divatosabb dolgokba? Akik igazán ismerik azok már réges-régen elfogadták, amivel az illető teljes mértékben tisztában van, így a barátai már úgyse a ruhája alapján fogják ítélni, mert tudják, hogy milyen ember is valójában. Ez a legkorrektebb mind addig, míg mások (barátain kívül) el nem ítélik.

Akit meg érdekel a kívülállók nézete az követheti a divatot, öltözhet drága ruhákba, ha telik rá. Ennek hátránya viszont az, hogy azért nem lesz szép, mert épp annak a stílusirányzatnak válik a képviselője, amit meglehet, hogy mások nem szeretnek. És így van ez visszafele is, akit pont nem érdekel az aktuális divat.
De biztos ami biztos, hogy a ruha tökéletesen úgy se tudja kifejezni egy ember belső világát. Tehát erre a filozófiára sem lehet tökéletes választ adni, mert ugyanolyan relatív, mint számos más dolog. >.<# Mindössze nézőpont kérdése. kacsint



Rózsaszín írás törölve! Legközelebb úgy írj, hogy az mások a szemük kiégetése nélkül is el tudják olvasni!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 08:53:58 írta Aes Sedai » Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3217 Dátum: 10 júl 04, 17:41:44 »

Jobban szeretem a szép lányokat eredeti mivoltukban, mint 2 kiló sminkel...
Igen persze a pasik nagy része ezt mondogatja, de akármilyen szépen is hangzik akkor se figyelnek fel a smink nélküli lányokra mert nem olyan gyönyörűek meg hibátlanok mint azok akik 2kilót magukra raknak.
Tudom mivel nem sminkelem magam és általában sz*rnak rám. xD
Szóval akármilyen jó dolog akkor se kelti fel a figyelmeteket valaki aki nincs szépen kifestve. És nem kell a rizsa, hogy ez nem igaz Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3218 Dátum: 10 júl 04, 18:34:08 »

Amúgy a csajok smink nélkül jók^^


Hát, nem tudom. Te a ragyás, pattanásos bőrt részesíted inkább előnyben, mint az alapozóval finoman fedettet?


Akinek hibátlan az arcbőre, az nyilván ne kenjen magára semmi alapozót, hagyja csak szellőzni a bőrét, max. a többi sminkeszközt használja. (szemceruza, spirál, stb.) Na de ugye pont az ilyen természetes szépségekből van kevés. Mosolyog


Ritlinél a pont. Mosolyog Sminkben engem is meg szoktak nézni, anélkül nem. x'D
Ennek ellenére nem festem magam, csak ha olyan helyre megyek, ahol a társaság, helyszín, alkalom, stb. "megköveteli". Mosolyog
Régen imádtam sminkelni, mostanában azonban lusta vagyok. smirksweat


Aki szép, az smink nélkül is szép. Aki meg ronda, azon meg úgyse segít.

Egy előnyös sminkkel tudod, hogy mennyit lehet javítani egy csajon? Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 18:39:26 írta Nikkie » Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3219 Dátum: 10 júl 04, 19:09:16 »

Nem értem, a pasik mit szólnak bele a sminkelésbe. Úgysem értenek hozzá...  Nyelvesít
Hiába jártatjátok a szátokat, úgysem figyeltek fel arra, aki nem ad magára. Szóval felesleges...  smirksweat

A pasik azt hiszik, egy kevésbé csinos lányon nem segíthet a smink, vagy hogy káros.
A smink csak segít csinosabbnak lenni. Ennyi az egész.

Ez olyan mint a tanga-bugyi kérdés. Van amelyik lány ezt szereti, van aki azt.
Ti persze váltig állítjátok, nincs semmi baj a bugyival, de mégis azt  a lányt nézitek meg jobban, amelyiken tanga van...
Úgyhogy felesleges szócséplés srácok...  Hümm-hümm

Ezt mondhatjuk a szoknya-nadrág párosra, vagy a körömlakk vs műköröm dologra is.  smirksweat

Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3220 Dátum: 10 júl 04, 20:59:01 »

a smink jó dolog és kész, sak nem kell túlzásokba esni ennyi.
jaa, amúgy most van egy kékes zöldes tökegyszerű bikinim és wuhááá Nevet tökre tetszik kár, hogy nem áll jól.... idén vettem két fürdőruhát mert iszoynatosan tetszett és egyik se áll jól, van eszem (N) pazarlááás* ja és én bátorkodok emgmutatni a fürdőruhát Nevet de a fejemet nemnézni ****
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 04, 21:20:12 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #3221 Dátum: 10 júl 04, 23:17:14 »

Sminkelni jó, hiszen kiemeled az arcod előnyös tulajdonságait és még szebbé teheted.
Persze alaposan oda kell figyelni, hiszen a sminkelést is el lehet rontani és a végeredmény gyakran a "bohóc" effektus. Nevet

Teljes mértékben egyetértek veled Kletta. Tényleg nem kell túlzásba esni, mert nem mindegy, hogy a sminkünk mire szeretné felhívni a figyelmet. A szép szemekre, vagy a szarkalábas szemekre és a hirtelen sötétedett arcbőrre, a rosszul kiválasztott alapozó hatására.   Mosolyog

Megfelelő színárnyalatokkal/kombinációkkal Hercegnőt lehet mindenkiből varázsolni.  kacsint

Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3222 Dátum: 10 júl 08, 15:43:52 »

Jobban szeretem a szép lányokat eredeti mivoltukban, mint 2 kiló sminkel...
Igen persze a pasik nagy része ezt mondogatja, de akármilyen szépen is hangzik akkor se figyelnek fel a smink nélküli lányokra mert nem olyan gyönyörűek meg hibátlanok mint azok akik 2kilót magukra raknak.
Tudom mivel nem sminkelem magam és általában sz*rnak rám. xD
Szóval akármilyen jó dolog akkor se kelti fel a figyelmeteket valaki aki nincs szépen kifestve. És nem kell a rizsa, hogy ez nem igaz Nevet

Én speciel egyik exemmel úgy jöttem össze, hogy egy csepp smink sem volt rajtam (már ha jól emlékszem) sött mivel ilyen otthon TV-zés volt barátitársaságban még a hajam se volt hudenagyon megigazítva. Mostani barátommal mikor összejöttem vonaton sminkeltem, azt is csak azért hogy ne legyenek olyan feltünőek a beesett szemeim... és aznap mikor összejö kb 330km-t tömegközlekedtem le szilveszterkor... jah és gondolltam megjejtem azt a megjegyzést is, hogy mindkét alkalommal józanok voltunk.
Nem tartom fontosnak a sminket, rajtam általában szétfolyik, de másrészt szeretem sminkelni magam mert mókásdolog megpróbálni kinézni valahogy... továbbá igyekszem tőle legalább korombélinek tünni nem pedig 15 évesnek xDDDDD

Jah nem mellesl,eg lányok reméllem hallottatok már olyanról, hogy egyéniség XDDDD ezzel a smink nem tud mit kezedeni.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 15:54:30 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3223 Dátum: 10 júl 08, 20:26:53 »

Az ismerkedésnél lehet h sokat javít a smink, de egész nap nem lehet az ember minden percben sminkben és ha egyszer lejön az a bizonyos smink (márpedig bezony lefog ha minden jól megy Nyelvesít ) akkor úgy is kiderül hogy mi rejlik alatta. Persze magabiztosságot nyújthat és aki szeret sminkelni az tegye is, aki nem az ne.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3224 Dátum: 10 júl 08, 21:41:20 »

Noe nem mondtam, hogy nem lehet úgy ismerkedni csak kisebb az esély, hogy felfigyelnek rád Nevet Én is úgy jöttem össze eddigi bará... exeimmel xD hogy nem volt rajtam egy csepp se mivel nem sminkelem magam. Neked meg ezek az esetek olyanok voltak ahol már adott a terep a beszélgetéshez, főleg az első Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!