24 szep 23, 15:34:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084254 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3195 Dátum: 10 jún 21, 14:08:51 »

de a széles csípőmmel viszont pont nem nézek ki benne jól... >.<#
tényleg, elkéne mennem valamikor strandra... múltkor bemásztam Hullámba xD.
amúgy nyáron nagyon gáz ha csőnadrágokba mászkálok? Neeem
Naplózva

memories last forever. <3
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3196 Dátum: 10 jún 21, 15:16:25 »

Miért lenne gáz? Mosolyog Ha Neked az a jó... Mosolyog


Én fekete fürdőrucit nem vennék. Pedig láttam egy olyan klasszat, nem teljesen fekete volt, hanem nonfiguratív mintás fekete-ekrü, de piszok jól nézett ki. *-* De hiába nem tiszta fekete, szerintem az akkor is sötét nyárra. Mosolyog


Kletta, Neked legalább van melled, szóval nem gáz úgy a széles csípő. Nevet
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3197 Dátum: 10 jún 21, 19:56:10 »

Én is most vettem fürdőrucit, két részes felső háromszög forma az alsó is átlag szabás és a nyakánál meg a csípömnél ilyen csattok vannak és lila kék alapszínű fekete párducmintával. Bnőm ránézett és kibukott a száján h szadomazo ikszdé anyám meg detto O.o Nevet

Csőnaci nyárra szntem normális, én is szoktam hordani csomószor ráadásul most az időjárás meg is követeli a hosszú gatyát sajna :S
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3198 Dátum: 10 jún 22, 08:19:27 »

A srácok kitalálták, hogy mindenki, aki mesél az új fürdőruhájáról,
linkeljen képet magáról, mikor az új szerzeményben feszít....

Nos, én bátor leszek, és elkezdem.

http://imagerz.com/QEMQXEtvAwJQBFIeFgVQ

Ugye, egész jól áll? Mosolyog
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #3199 Dátum: 10 jún 22, 08:37:05 »

Hű, nagyon csinos vagy, Aemy^^ Remekül áll! Nevet
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3200 Dátum: 10 jún 22, 08:41:18 »

Ó köszönöm Nikol!  Pirul tudtam, hogy neked tetszeni fog!
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3201 Dátum: 10 jún 22, 09:14:39 »

Csőgatya szerintem semmikor sem jó. Lerontja az alakot. Legalábbis szerintem. Kletta pont azon kevesek közé tartozik akinek jól áll, de alapból szerintem nem néz ki jól senkin. A vékonyt vékonyítja, a kövért kövéríti.  >.<#

Vivi a fürdőruhád nagyon extravagáns lehet.  Nevet Biztos jól néz ki. ^^

Aemy ez jó volt. ikszdé
Naplózva


Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #3202 Dátum: 10 jún 22, 09:42:56 »

Csőgatya szerintem semmikor sem jó. Lerontja az alakot. Legalábbis szerintem. Kletta pont azon kevesek közé tartozik akinek jól áll, de alapból szerintem nem néz ki jól senkin. A vékonyt vékonyítja, a kövért kövéríti.  >.<#

Erről tájékoztathatnád a sulimban a csajokat. A csőgatya a a divat... de olyan szinten, hogy MINDEGYIK kis plázap*csán az van, akár jól áll nekik, akár nem... és mikor megyek a suliban azt látom, hogy 600 klón járkál körülöttem, mert mindegyik ugyanúgy néz ki (csak még jár hozzá a nyaktörő magassarkú és a vasalt haj, na meg persze a 2 kiló smink)


Én se szeretem a hülye p*csákat, de azért legközelebb csillagozzuk őket.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 22, 09:47:18 írta Aes Sedai » Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3203 Dátum: 10 jún 22, 10:06:25 »

Ezért nem kell körbe nézni Nevet
Ha szerintük nekik jó, hordják. te vagy az okos, hogy nem hagyod magad klónozódni  Nyelvesít

Ebben az időben gondolom befagy a fenekük...  Kúl



Bocsi fiúk, de kihagyhatatlan volt!   Ördögi 
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 22, 10:06:57 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3204 Dátum: 10 jún 22, 11:24:34 »

Sevaa te mindig oylan szépeket mondasz rólam Pirul
Attól még, hogy valaki csőgatyát hord p*csa lesz? Nekem ez magas... Ennyiből én is vasalom a hajam sminkelek és csőgatyát hordok, az vagyok? Amúgy meg nemis néz ki rosszul >.<#
Naplózva

memories last forever. <3
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #3205 Dátum: 10 jún 22, 11:48:56 »

Nem, a következtetés pont fordítva van... A  p*csák hordanak nálunk ilyen ruhát...^^ (bár ehhez igazság szerint be kellene nézni a sulinkba, mert így nem jön át az az érzés xDDD)
Én is sminkelek, és ha van időm meg kedvem, vasalom a hajam, de a sulimban a csajok... ááá, ez leírhatatlan xD
Nem a ruha teszi azzá a csajokat, hanem a csajok a ruhát xD (bár a mondat második fele se igaz, csak így hangzott jól a mondat xD)
Az előző hszem lényege az lett volna, hogy a kis csitrik nem azzal törődnek, hogy mi áll jól nekik, hanem hogy mit látnak a többitől, és majmolják őket, hogy aztán egy rakás tök egyforma cicababát kapjunk. És az aktuális sztárruci a csőgatya.
Naplózva

Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3206 Dátum: 10 jún 22, 12:18:29 »

Jó hát gondolom te azokra gondosz akik póthajba feszítenek, agyon vannak szolizva, 2 kiló smink, alapozó a szájon, jóerős fekete szemek, és ott rázzák a p*csájukat mindenhol (N)
Naplózva

memories last forever. <3
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3207 Dátum: 10 jún 22, 13:01:26 »

bárki bármit mondjon én szeretem a csőgatyát Durci de én nagyon sok mindent szeretek ikszdé szeretem a bő töröknacikat is XDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3208 Dátum: 10 jún 22, 13:24:36 »

Én meg sosem értettem, hogy miért kell másokat szidni a ruhája miatt. Ha ő abban érzi jól magát, akkor tessék. Szerintem mindenkinek magánügye, hogy hord-e csőgatyát, feketére festi-e a szemét, vasalja és hord-e póthajat illetve alapozóval keni-e a száját.
Szerintem ez mind magánügy, mint az is, hogy valaki megszállottul animézéssel tölti napja egy részét, azzal üti el idejét, hogy másokkal levelezget fórumokon és hogy bizonyos rendezvényeken milyen ruhákban feszít. Igen, gondolok itt a mindenféle-fajta színű hajjal rendelkező, színes és érdekes ruhákat öltő cosplayesekre.
Szóval szerintem senkire sem tartozik, hogy a másik mit hord.
Nekem például tetszenek a feketére kihúzott szemek.
Tetszik a póthaj is, mert szép. Nem értem például, hogy a többieknek mi is az ellenvetése ellene.
Illetve a csőgatya is tetszik, mert ezenkívül ritkán találni jól kinéző nadrágokat. Vagy ti milyeneket szoktatok viselni?
Attól meg, hogy mindenki csőgatyát hord, nem hiszem, hogy ugyanolyanok lesznek. Ez körülbelül olyan, mintha azt mondanám, mindenki aki tornacipőt hord, az ugyanolyan.
    Egyébként utálom az iszonyatosan szoros nadrágokat. xD Kényelempárti vagyok, és egyetlen ellenvetésem a csőnadrágok ellen, hogy nagyon szorosak...

Na most lehet lefujjogni.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3209 Dátum: 10 jún 22, 13:52:29 »

Én továbbra is azt mondom, hogy itt senki nem a másik öltözködési stílusát szidta. Mosolyog Értem, hogy Nikol hogy gondolta, amit írt.


Nem sok "p*csát" láttam eddig trapéz naciban futkorászni...
Nekem nem azzal van bajom, hogy milyen ruhát hord, hanem azzal a viselkedéssel, amit társít a ruha mellé. A legtöbbjük sajnos azt hiszi, hogy ő több attól, hogy a legdivatosabb ruhákban feszít.
Meg véleményem szerint a smink terén is tudni kell mértéket tartani. Nem biztos, hogy szép, ha egy csajon 2 kg csak az alapozó. kacsint


Nekem személy szerint a szolidan sminkelt lányok szimpatikusabbak. Jobban is irigylem őket, mert természetesen is tök szépek.


Én egyébként olyan ruhát hordok a legtöbbször, amire pénzem van. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!