24 szep 23, 17:23:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084309 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3165 Dátum: 10 jún 10, 14:32:24 »

Nem. Mosolyog Mert a pasik előbb-utóbb verekedni kezdenek...
Viszont ha két ÉRTELMES csaj veszekszik, abból nem lehet bunyó. Sajnos a pics*kra ez nem igaz....  smirksweat
Ha meg a barátnőd nem képes felfogni a te nézőpontodat, minek izgatod magad? Magának csinál baklövést.  Pojén 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3166 Dátum: 10 jún 10, 15:46:02 »

én nem izgatom magam főként azért nemmert én a vitában csak közvetítő fél voltam ...
de valahogy asszem a pasik talán könnyebben is vonnak válat a dolgok felett vagy nemtom... nem filózzák túl... bár... neked is igazad van xD
amugy mér van kihalva ez a topic? -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3167 Dátum: 10 jún 10, 15:48:30 »

Passz... Mosolyog
A pasik megrántják a vállukat, és lezárták a témát. Ennyi nekik...  Gondolkozik

Itt a nyaááááááááááááár..  Bikini?  Nevet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3168 Dátum: 10 jún 10, 15:50:50 »

most kaptam újatés állítólad´g jól áll csak én nem vagyok megelégéedve vele xD
mert  ilyen sima alul felü kötős szivacsos, de én meg azokat szeretem amik jobban fednek xD bár vhogy anyu mindig megelőz bikinivásárlással igy aztán az van amit ő vesz xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3169 Dátum: 10 jún 10, 18:04:30 »

Már aki. Engem speciel ha nagyon felhúzna egy lány, ugyanúgy lerúgnám a veséjét mint ha férfi lenne az illető. Pár pofon mindenkinek kijár.  Mosolyog

Engem még úgy komolyan nem ütött meg pasi, de ha előfordulna, akkor kb. addig tartott bármi, ami köztünk volt. Ne kerüljön ilyenre sor, de ha mégis, remélem, lesz annyi önbecsülésem, hogy min. tökön rúgom. Mosolyog
Mondjuk egy ilyennel:
http://fashionmodel.mtx5.com/wp-content/uploads/2008/08/porcupine-killer-shoe.jpg
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3170 Dátum: 10 jún 10, 18:08:42 »

Már megint a szöges cipő? Nevet Látom sose unod meg Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3171 Dátum: 10 jún 10, 18:09:30 »

Nem hát. xD A pofonért cserébe szerintem kijár valami hasonló... Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3172 Dátum: 10 jún 10, 18:56:14 »

szerintem az a pasi aki megüt egy nőt szánni való...

Noéminek üzenem, hogy vitákban nőnek lenni jobb valószínüleg ugyanis:
  • Valószínübb hogy neked adnak igazat, és nem egy férinak
  • A férfi valószínüleg mérlegeli, hogy a partnere nő, és nem üti meg

A férfi valószinüleg mérlegeli h a partnere nő, és ha nem ad neki igazat, nem lesz kamatyolás Nevet ennyi előnyötök van velünk szemben, h nem erőszak, h ha ti nem akarjárok Nyelvesít

amugy megyén ezt:
Éreztétek már ugy egyegy vita alkalmával a barátnőitekkel, hogy bárcsak inkább pasik lennétek?
Valahogy az ő életstílusuk szimpatikusabb ikszdé


szal az a herlyzet hogy sztem 2 csaj nagyobb hülyeségek miatt tud összeveszni mint 2 fiú
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 10, 18:59:51 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3173 Dátum: 10 jún 10, 19:12:29 »

Engem még úgy komolyan nem ütött meg pasi, de ha előfordulna, akkor kb. addig tartott bármi, ami köztünk volt. Ne kerüljön ilyenre sor, de ha mégis, remélem, lesz annyi önbecsülésem, hogy min. tökön rúgom. Mosolyog
Mondjuk egy ilyennel:
http://fashionmodel.mtx5.com/wp-content/uploads/2008/08/porcupine-killer-shoe.jpg

én is pontosan így gondolom... az a cipő nem is rossz ötlet xD szerzek egyet valahonnan x) az öcsém azután biztos nem kötekedne velem többet  >.<#  Nevet

Mondjuk én nem látom át, hogy a fiúk mennyire szoktak veszekedni, de úgy tapasztaltam, hogy a lányok többet veszekednek, mint a fiúk, és sokszor egész apró dolgokon  Gondolkozik
én inkább lenyelem a sértéseket vagy a megjegyzéseket, de nem veszekszem  Hmm?
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3174 Dátum: 10 jún 11, 10:42:32 »

Rugtam már szájba nőt xDDDDDD
A férfiak eleve erősebbek mint a nők. és aki megüt egy nála gyengébbet a féreg.
Ezek szerint te sem vagy különb.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3175 Dátum: 10 jún 11, 11:01:56 »

szal az a herlyzet hogy sztem 2 csaj nagyobb hülyeségek miatt tud összeveszni mint 2 fiú

Ez igaz, a legtöbb lány sokkal hülyeségeb dolgokon össze tud veszni egy másik lánnyal, viszont a lányok hamarabb ki békülnek szerintem, mert nem igazán szeretnek rosszban lenni bárkivel, ezért inkább minél  hamarabb megvitatják a konfliktust.
De tény, hogy a lányok eszméletlenül piti dolgokon is össze tudnak veszni... -.-'

Már aki. Engem speciel ha nagyon felhúzna egy lány, ugyanúgy lerúgnám a veséjét mint ha férfi lenne az illető. Pár pofon mindenkinek kijár.  Mosolyog

Engem még úgy komolyan nem ütött meg pasi, de ha előfordulna, akkor kb. addig tartott bármi, ami köztünk volt. Ne kerüljön ilyenre sor, de ha mégis, remélem, lesz annyi önbecsülésem, hogy min. tökön rúgom. Mosolyog
Mondjuk egy ilyennel:
http://fashionmodel.mtx5.com/wp-content/uploads/2008/08/porcupine-killer-shoe.jpg

Váóóó Nikkie, szeretnék egy ilyen cipőt.Nevet
Naplózva


Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3176 Dátum: 10 jún 12, 18:11:52 »

...és aki megüt egy nála gyengébbet a féreg.


Viszont aki nála erősebbet üt meg, az vagy nagyon bátor, vagy hülye xD bocs, de komolyabbat ehhez nem tudok hozzászólni xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 20, 13:16:30 írta Ayaka » Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3177 Dátum: 10 jún 12, 19:31:00 »

Szerintem hülye!  Nevet
Mivel toldhatnám még ki?...  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3178 Dátum: 10 jún 12, 20:18:58 »


Ez igaz, a legtöbb lány sokkal hülyeségeb dolgokon össze tud veszni egy másik lánnyal, viszont a lányok hamarabb ki békülnek szerintem, mert nem igazán szeretnek rosszban lenni bárkivel, ezért inkább minél  hamarabb megvitatják a konfliktust.
De tény, hogy a lányok eszméletlenül piti dolgokon is össze tudnak veszni... -.-'


Szerintem nem.
Pont a lányok azok, akik évekig is tudnak tépelődni egy kis vitán. Véres húscafatként, maradék koncként vetik egymás elé a zaftos pletykákat és úgy kapnak rá, mint a hiénák. Ha bármi bajuk van a másikkal, csupán a háta mögött vetnek gyilkos pillantásokat, szemtől szemben azonban jópofiskodnak és kedvesen beszélgetnek. Viszont amint a kiutált személy eltűnik, kibeszélik,elmondják minden rossznak, kígyót-békát kiabálnak rá, lenézik és elkönyvelik egy nagy vesztesnek, hogy mindezen felfedezésüket továbbadják más embereknek - akik el is hiszik nekik.

A nők egy nagy sz*rkeverők.

Nagyon nehezen jutnak el oda, hogy megbeszéljék a gondjaikat; ha az egyikük rákérdez, akkor legtöbbször annyit válaszolnak: "Dehogy, nekem nincs semmi bajom!"
Holott ég a gyűlölet lángjától a kérdező iránt...
Bonyolult, bonyolult elmék vagyunk meg kell hagyni...

Ugyanakkor a férfiak sokkal egyszerűbben gondolkodnak. Ez a kibeszélősdi nem annyira felkapott náluk. (Bár én már hallottam a buszon arról beszélni két fiút, tegnap éppen melyik lánnyal feküdt le egyikük és milyen volt... De barátaikat általában nem beszélik ki) Ha ők valami miatt összevesznek, akkor sokkal könnyebben elintézik a dolgot: fociznak, vagy bunyóznak egy jót...
Szóval én inkább állok a verekedés pártján, mint a folytonos gyűlölködés, kibeszélés, stb mellett.

Meg hát bunyózni jóóóó. Nevet Olyan felszabadító érzés. Nevet

----

Hé, Aes ne szerkesztgesd a hsz-eimet. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 15, 19:37:16 írta Saphira » Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #3179 Dátum: 10 jún 15, 07:42:03 »

Lányok előbb összekapnak szerintem  és nehezebb kiengesztelni őket. Csinál az ember véletlen valamit nem tetszik neki kitörheted utána a nyakadat is hogy ne haragudjon.

Fiú megüt egy csajt szánalmas és undorító.

Nem tudom de én jobban kijövök , könnyebben a pasikkal. De a lányokkal is kezdek kijönni.  Nevet



Én is kaptam új bikinit ilyen összekötős a nyaknál és a hátnál az alsó része meg rövidnadrágos. Színe meg fekete és a szegélye zöld.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!