24 szep 24, 03:17:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084847 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3000 Dátum: 09 okt 06, 20:05:45 »

Igen, kisebb koromban, mert amikor kicsit idősebb lettem már szóltam apuméknak... Mondjuk ma meséltem papámnak ezt az egészet és aztmondta, hogy egy pár éve anyu elakart vállni, de aztán valahogy mégse...
Naplózva

memories last forever. <3
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3001 Dátum: 09 okt 06, 20:08:46 »

kletta őszint leszek veled nem kenyerem az h valakit tyutyógatok mikor nem teljessen gondolom ugy
szóval szerintem itt te is eléggé szeszélyes vagy... persze nem tudhatom a pontos helyzetet de szerintem ez van... =/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3002 Dátum: 09 okt 06, 20:11:59 »

szeszélyes ezt most hogy érted?
én félek a nevelőapámtől ennyi a helyzet
nagy a pofám van benne valami, de igazándiból ha szólok az a baj ha csendben ülök az a baj(mert nem foglalomel magam értelmesen) mondjuk nevelőapámnak eléggé hirtelen természete van bármivel fellehet húzni...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 20:15:27 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3003 Dátum: 09 okt 07, 07:40:20 »

nézd. én is szar gyerekkorban nőttem fel.
hidd el, jobb, ha leülsz anyáddal beszélni: Nem kölök vagy, hanem maholnap nő. Vagy változtat a pasiján, vagy a végén őt is bántalmazza majd. Az meg milyen, h az anyád fél a pasijától?!  Hmm?
Zavarja el!
Te meg ha ez nem működik, szedd a cókmókod és lépj le apádhoz.
Minden normális ember így döntene, aki rendes életet akar...
Én is elköltöztem, amint megtehettem. És azóta helyreállt az életem. Tanulj ebből.  Kúl
Ami a nagyszájúságot illeti: viselkedj normálisan, ne legyél bunkó, és tiszteld azt, aki kenyeret ad aszádba.. mert lehet, hogy amint 18 leszel kitesznek az utcára egy szatyor ruhával, és közlik, mehetsz amerre látsz...
Szóval... Legyél normális tini...  Hümm-hümm
----
Köszi a gyümis ötletet!!! Bevált!  Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 07:49:48 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3004 Dátum: 09 okt 07, 12:03:19 »


Ami a nagyszájúságot illeti: viselkedj normálisan, ne legyél bunkó, és tiszteld azt, aki kenyeret ad aszádba..  


ez az a rész amivel én 100%ig egyetértek
msnen én már elmondtam nagyjábóla véleményem klettának, nekem is van olyan mostohafaterral (kamaszként kinek nincs) de meganultam hogy el kell viselni és tisztelem mert anyám mellett ő is keres pénzt a konyhára amit a közösbe ad bele...
másrészt én még ha esetleg ugy lenne se mennék el apumhoz pedig szeretem őt csakhát anyum az aki eddig mindig mellettem volt...szal esetleg ilyen időszakossan kicsit itt kicsit ott
továbbá én továbra is ugylátom hogy túl lett reagálva Kletta által a dolog....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 12:24:37 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
aszepsegesaszornyeteg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3005 Dátum: 09 okt 07, 12:06:29 »

remelem meg megver teged parszor aztan nem fox visszabeszelni neki. en is megvernem a lanyom ha visszapofazik. amugy lecci meg a CNN-be is mondjatok be hogy mindenki tudjon rolla.
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #3006 Dátum: 09 okt 07, 12:15:23 »

Gondolkodtam ezen a problémán. A verés az egy pofont jelent? Mert valahogy nem tudom elképzelni h anyud ne szólna bele ha a nevelőapud félholtra ver. Sztem ahogy te is mondtad egyszerűen nagy a szád, és nem nagyon szeretik az emberek ha visszabeszélnek nekik ha közben ők tartják el félig az embert. A "te nem vagy az apám" mondat visszafele is működik. Persze nem élek veletek így nem tudhatom milyen szeszélyeitek vannak. De a leírtak alapján csak az a baja h szemtelen vagy. Ezen valahogy nem csodálkoznék, és nem tudom h kezdődött az egész, de ha eleve úgy áltál hozzá h "te nem helyettesítheted az apám és ne is próbálkozz, utállak ahogy vagy" akkor ne csodálkozz. Nem is kellene apádként vagy pótapádként nézni rá, lehet egyszerűen egy barátként, vaagy na neee akár egy normális emberi lényként is. Meglepő.
Ha mást nem, akkor felejtsd el az eddig balhékat és kezd elölről vele a kapcsolatod, beszélj vele. Ha másnak megy h normális legyen a kapcsolatuk akkor nektek miért nem. És nem hiszem h anyud szeretné azt a férfit ha nem lenne miért. Úgy tűnik csak veled lehet a baj. Ez van.
Ez nem támadás, ez egy vélemény, ha nem értesz egyet vele nembaj xD részletezni pedig nem biztos h kell a gondjaidat de te tudod.

Mellesleg nekem egy kissé furcsa h a magánéleted kiteregeted egy fórumon.
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #3007 Dátum: 09 okt 07, 12:21:07 »

aszepsegesaszornyeteg azért ez elég durva amit mondasz o_O már elmúlt 14 ,különben is a verés nem egy megoldás ,abból mindig csak rossz lesz.
Szerintem az lenne a legjobb megoldás ,hogy apudhoz költözöl ha már ennyire rossz a helyzet ,hogy anyud se tesz semmit ,am nem értem anyudat ,hogy akkor miért él még mindig a mostoha apáddal  Hmm? oké fél de az nem emgoldás ,hogy mindent elnéz neki.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 12:22:55 írta ipirike » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3008 Dátum: 09 okt 07, 12:31:22 »

gyerekek tényleg nem kell szerintem ennyire babusgatni nemtom ez is csak egy vélemény mmint h ez szerintem csak a dolgok eltúlzása akárki akármit mond minden bizonyal hülyeség mert szerintem mert az embernek önmagának kéne átlátni a helyzetét ha egy kicsit is gondolkozik ilyeneket meg tényleg hát nem itt kéne megvitatni...
ha tényleg komoly a gond akk apuka... de szerintem aya hsze tartalmazza a tutit
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3009 Dátum: 09 okt 07, 15:34:56 »

14 vagy, döntsd el mit akarsz.  Hümm-hümm
Szerintem váltsunk.  Nevet

Bevált a gyümölcsös javaslatotok.
Tegnap délután vettünk egy nagy adag szőlőt, és jobban érzem magam.  Pirul
Úgy imádom a szőlőt!!!!
Nem tudom, mi lesz velem, ha terhes leszek...  Nyelvesít Szőlőfarmot fogok nyitni!  smirksweat
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3010 Dátum: 09 okt 07, 16:31:44 »

Szölőőőőő *.* imádom xD Aemy segítek neked a farmban :O
ez a szepsegesaszörnyeteg felhasználó meg nemvágom mit akar xD
Mellesleg Klettához visszatérve...ez teljes mértékig a te döntésed mit csinálsz,én spec azt javaslom hogy költözz apudhoz...nekem is majdnem elváltak a szüleim,és én apuval mentem volna.De jó lenne ha anyuddal is megbeszélnéd mert ez már nem állapot Neeem
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3011 Dátum: 09 okt 08, 16:21:20 »

Aemy ha jön a baba szólj...viszek neked sok sok szőlőcskét ajándékba Nevet
Szerintetek ha Aemy sok szőlőt eszik mikro terhes akkor vajon a bajábja szeretni fogja-e a szőlőt vagy születésére már elege lesz belőle hogy mindig csak szőlőt kapott míg anyuja hasában volt?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3012 Dátum: 09 okt 09, 07:18:01 »

Lehet hogy addigra megutálja.  Ohh My God De én imádni fogom!!   Pontosan
Még jó, hogy Gábor sem szereti!!!  Kúl Egymagam lenyomhatok fél kilót is a torkomon.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 13:19:05 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3013 Dátum: 09 okt 09, 09:52:09 »

uncsim jövőre jöhertsz hozzám szüretre hozol kannákat adok neked annyi szőllőt amennyit csak elbírsz vinni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #3014 Dátum: 09 okt 09, 10:15:48 »

kannákat

ahha..azthiszitek énmajd szüretelek mih? ˘˘" xD
amugymeg mér' szőlő? banááán emberek banáán :'DD xDD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!