24 szep 24, 05:25:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084964 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2985 Dátum: 09 okt 06, 10:27:09 »

Hangulat témához: Mostanában nekem is eléggé ingadozó a kedélyállapotom, de én legalább tudom, hogy kitől van. Opsz freud-i elszólás mitől-t akartam írni...  Nevet Nevet
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy minél többet járok el szórakozni, barátokkal találkozni vagy fogok egy jó könyvet, megnézek egy jó filmet vagy animét. Meg úgy általában nem gondolok a rossz dolgokra.  Nevet
Mondjuk mivel te nem tudod, hogy a rossz hangulatodnak mi az oka ezért talán ez a módszer annyira nem célravezető. Talán azzal járnál a legjobban ha leülnél és megpróbálnád átgondolni, hogy mi lehet az ami nincsen rendben az életedben és mi lehet az oka a levertségednek. Ha nincs ötleted akkor az is elképzelhető, hogy változatosságra vágysz. Az ember sokszor nem is érti mi baja van pedig csak annyi, hogy unja a szürke hétköznapokat.
Amit Morita írt abban is van vmi, a gyümölcsevés mindig jót tesz. Meg az édesség.  Nevet
Cica téma kicsit OFF itt, de nagyjából egyetértek azzal, amit Aes írt a ffi topicba. Kivéve a fenyítést. A macska nem olyan, mint a kutya nem tudja összerakni, hogy miért kapta, szóval nem érnél el vele eredményt szerintem. Kiscica estében még játéknak is gondolhatja a dolgot.
Naplózva


Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2986 Dátum: 09 okt 06, 11:00:41 »

A cica dologra: http://forum.naruto-kun.hu/index.php?topic=250.1110  itt írtam le, mivel itt nem off.  Nevet
A hangulat dologra: lehet hogy tényleg a hétköznapok a baj.
Reggel korán kelés, meló estig, otthon háztartás stb.. és nem jut idő szórakozni lassan..
pedig mióta el akarok menni táncolni.  Pirul
valószínű fáradt vagyok, és unom a hajszát a semmiért..  Gondolkozik
de legalább meg tudunk élni...  Pontosan
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2987 Dátum: 09 okt 06, 12:18:06 »

Valószínűleg akkor ez lehet a gond. Szerintem mindenképp próbálj meg időt szakítani a szórakozásra.  Nevet
Tánc téma: Jó neked, hogy tudsz táncolni.  Nevet Én abszolút nem tudok, tök béna vagyok hozzá.  Szomorú Mondjuk bálba ilyesmibe nem is járok nehogy leégessem magam.  Nevet De a múltkor voltam moldvai táncházban.  Kúl
És egyébként többi nőtársam ti hogy álltok a táncolás tudományával?  Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2988 Dátum: 09 okt 06, 14:26:34 »

Hát nemtudom az én hangulatom mostanában eléggé mókás mintsem szomorú...rám így hat  rosszidő pedig nyári gyerek vagyok és imádom a meleget O_O
Cica dologgal kapcsolatban csak annyit hogy nekem meg most a picikutyám pisil még be folyton,valahogy szobatisztaságra kell szoktatni,ha bepisil az ágyba vagy akárhova én rácsapok az orrára...másik is így tanulta meg mi a rend xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2989 Dátum: 09 okt 06, 17:55:49 »

Hmm...a mi macskáinknál bevállt a fenyítés...bár idő volt mire szobatiszták lettek...
Amúgy a macsak egy értelmes állt és tud hűséges lenni...mi az egyik macskánkat befogadtuk...hűségesebb kismacsek volt mint bármelyik kutya...bármi történt vele mindig visszajött hozzánk mert felfogta hogy mi igen is segítettünk neki és az éhaláltól mentettük meg őt...és hálás volt...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 17:59:05 írta Morita » Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2990 Dátum: 09 okt 06, 18:11:25 »

Lehet, hogy nem itt kéne nyavalyognom, de a nevelőapám megint azzal fenyeget, hogy megver(hát öhm régebben nem csak mondta...) és már kivagyok zavarva a nappaliból is...Tegnap pl. megmondta, hogy takarodjak át a szobámba mert idegesíti a jelenlétem  Neeem most komolyan mondom annyira elegem van belőle velem ne szórakozzon nem tudtok segíteni, hogy a az apumhoz költözésen kívül van-e más megoldás?
Naplózva

memories last forever. <3
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2991 Dátum: 09 okt 06, 18:19:51 »

Anyudnak mi a véleménye a dologról?
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2992 Dátum: 09 okt 06, 18:21:55 »

Hát igazándiból nincsen beleszólása csak nézi... Tegnap is annyit mondott, hogy nikább maradjak csöndbe és mennyek a szobámba :/
Naplózva

memories last forever. <3
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2993 Dátum: 09 okt 06, 18:24:09 »

Hát...mehetsz hivatalos helyre...de akkro nemes egyszerűséggel elköltöztetnek apudhoz...
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2994 Dátum: 09 okt 06, 18:25:26 »

A barátnőm is mondta, hogy mennyek bíróságra, de nincsen bizonyíték se semmi annyit kapnék, hogy elmúltam 14 választhatok kinél lakok...
Naplózva

memories last forever. <3
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #2995 Dátum: 09 okt 06, 18:47:59 »

Én tuti nem hagynám ezt, hogy egy ember aki nem is az apám így bánjon velem, biztos kiosztanám a francba és elköltöznék otthonról. Az meg hogy anyud az ő pártját fogja ennek nem így kéne lennie, mégiscsak te vagy a lánya :/
Persze úgy hogy kiskorú az ember megint más lehet az egész, na de én akkor se hagynám szó nélkül és kinyilvánítanám a véleményem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2996 Dátum: 09 okt 06, 19:32:51 »

az hogy anyukája nem az ő pártyát fogja mondjuk nem hinném hogy annyira elitélendő igazából szerintem anyukája csak próbáll nyyugodtan meglenni...
igaziból mi itt ugy hogy nem látjuk át a teljes helyzetet nem, tudunk semmit se mondani...
de legtisztább megoldás az h apukádnál fogsz lakini szerintem ez a leg ésszerűbb is így ennyi információt tudva
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2997 Dátum: 09 okt 06, 19:47:09 »

Ezek alapján nagyon szerencsés vagyok mert nekem is nevelőapum van és ha a nézeteltéréseket nemnézem akkor egész jól kijövök vele és nálunk anyu általában az én pártomat fogja ha összezörrenünk >.<.
De ha ez nem így lett volna én mindenképpen elköltözem volna mamámhoz .
De amúgy anyud mit gondol arról hogy apukádhoz költözöl vagy még ebbe sem szól bele ?
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2998 Dátum: 09 okt 06, 19:55:02 »

Hát anyum megse szólal senki pártját sem fogja... Ő se mer visszaszólni... Anyum nagyon nem bírja apumat szóval ha rajta múlik nem megyek...Mondjuk tavasszal egyszer odamentem apuhoz 2 hétre
meg egyszer nyáron megmondtam nevelőapámnak, hogy a falat verje ne mást és beleb*aszot egyet utána meg eltört a bal keze :O
Naplózva

memories last forever. <3
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #2999 Dátum: 09 okt 06, 20:02:50 »

És anyukád nem nézi azt szempontként,hogy a nevelőapád már alkalmazott testi fenyítést is? (hogy szépen írjam le..)
Mert mint anya,kötelessége lenne a te biztonságodat és jólétedet mindennél előbb tartani,de ezt most nem oltásképpen mondom,csak a megrökönyödés szólt belőlem. Én mondjuk nem ismerem az ilyen témákkal foglalkozó hivatalos szerveket,de szerintem tényleg érdemes valami ilyesmihez fordulni. Úgy tudom,segélyvonalak is vannak,lehet érdemes azokat is megpróbálni.
Én azért nem kötözködnék vele,mert sajnos úgyis ő az erősebb. (gondolom..) Ha meg anyukád nem tud tenni ez ellen semmit,amin tényleg meg vagyok lepve,akkor csak ezt az egy megoldást látom kézenfekvőnek. Vagy pedig tényleg költözz el édesapádhoz.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!