24 okt 07, 09:15:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092692 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Amos
Vendég
« Válasz #690 Dátum: 07 aug 14, 19:24:23 »

Ha most arra célzol, hogy ide írjam be, akkor azt nem ajánlom. Nevet ÖÖÖ.. überperverz. ikszdé
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #691 Dátum: 07 aug 14, 19:28:58 »

Akkor kérlek a pü-s fiókom rendelkezésedre áll.... Nevet Egyre kíváncsibb vagyok.. Nevet Nevet

Igen kíváncsi vagyok, mi zajlik a másik oldalon... Nyelvesít Nyelvesít Nevet Nevet Ha jól emlékszem a két tábor  mindig kölcsönösen egymás figyelemének a központjába áll!!!  Nevet 

Kitört rajtam a gonosz hangulat... világokat van kedvem rombolni, vagy illúziókat..??? Nevet

[A mellékletet az Admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 22:26:30 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #692 Dátum: 07 aug 14, 23:26:50 »

Ah...uhh...ohh...ááááá....blőőőő....váááá....
vagyis pfújj!

Ez nagyon .ar! Te is gonoszodsz... ez nagyon fájt:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #693 Dátum: 07 aug 14, 23:28:31 »

akkor már ittis vagyok! Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #694 Dátum: 07 aug 14, 23:29:50 »

Szia Gk! Szia-szia!
Üdvözlégy hajlékunkban:D
Azt hittem valami szellemeset fogsz nekünk írni Nyelvesít
De jöhet még pár:D
Annyiszor -100? Vagy maga a tényért -100 >Nevet
Írj-írj:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #695 Dátum: 07 aug 14, 23:31:41 »

végtére is...én alapítottam nektek ezt a topicot...elvileg nekem szabadna beírni...és ha átszerkesztem a profilomat... :Mosolyog akkor mivan? Nyelvesít Nevet
Johnny a téma? :o ő miért jó pasi? Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #696 Dátum: 07 aug 14, 23:32:15 »

Szia Gk!!! Nevet Nevet Üdv nálunk.., kérsz sütit? szőlőlé?? mit szeretnél... most tanultam, h jó háziasszonynak kell lenni... Nevet Nevet

 Nevet Igen sokat tanultam itt a fórumon, és eredményeként most feltört belőlem a sötét oldalam.., mint látom úgyis mindenki azzal szimpatizál errefelé... Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #697 Dátum: 07 aug 14, 23:33:36 »

Az alsó képen éppen nagyon nem az... szerintem egyébként ezt neked nem lehetne elmagyarázni. És nem is vagy rá kíváncsi Nevet
Egyébként ahogy láttam egy ideig a profilodon az volt kiírva,h NŐ vagy Nyelvesít
Azt is csak a megtévesztés kedvéért?

Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #698 Dátum: 07 aug 14, 23:34:31 »

elindultam háesz romboló hadjáratomon...kicsit furcsa lesz, hogy van 4000 hozzászólásom és én a Genin rangot ütögetem...de sebaj! Nevet

naná...inkognittó... Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #699 Dátum: 07 aug 14, 23:36:32 »

De... de... már végre Kage lettél! Hogy leszel így Fórum isten? (asszem van ilyen rang)
Ne pusztítsd önmagad Szomorú
Hiszen akkor lerombolod azt, amiért nem aludtál hány napig is? még az elején...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #700 Dátum: 07 aug 14, 23:37:10 »

csatlakozni szeretnél hozzánk kis alattvalókhoz? Nevet mért? mért most? elérted célod és megcsömörlöttél?  ???
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #701 Dátum: 07 aug 14, 23:40:18 »

Zemori! én nem a rangért nem aludtam...ha eddig nem hitted el...mostmár tudod...
meglepetés szerű berobbanás...minden fórumozó "álma" ikszdé najó...nem...

Kenshin! alattvalók? hisz te prófétanő vagy... :Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #702 Dátum: 07 aug 14, 23:41:02 »

Én nem csömörlöttem meg... csak aggódom... hiszen volt már párszor figyelmeztetve...bár most nem tom hogy áll aktuálisan:D
A cél elérve, és nagyon hepi is vok meg minden, de ... nem szeretném, ha bántanák érte ;D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #703 Dátum: 07 aug 14, 23:43:30 »

ugyan...engem egy örökös ban sem tántorít el... Mosolyog miattam ne aggódjatok lányok... :Mosolyog Nevet
igaz, nem tudom mit csinálok... Nevet de jólesik
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #704 Dátum: 07 aug 14, 23:45:45 »

Nem teljesen értem , mért lehetni...hisz rögzítve van mi a következménye, annak ha beír ide... továbbá mért járna még + bünti???
Egy kaga-hoz képest mindenki alattvaló..., ha nem mész még aludni tovább bombázlak a haikuikkal... Nevet Nevet Ez lesz a plussz bünti  >Nevet  Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!