24 okt 07, 11:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092842 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
Amos
Vendég
« Válasz #660 Dátum: 07 aug 14, 00:17:17 »

Az szvsz, a szerény véleményem szerint fogalom (vagy mi..) rövidítése Nevet

Kenshin, te nem vagy semmi. Nevet Én úgy örülnék ha kapnék virágot, legalább tudom h gondolt rám valaki  Mosolyog De mégha kapok is, rögtön kidobom, mert nem tok vele mit kezdeni Nevet Egyszer csak ki kell dobni...
Csak azt sajnálom, h a velem egykorú kis csicskák még azt sem tudják hogy kell udvarolni rendesen.. Pl ha tetszik egy kiscsávónak egy lány, azzal mutatja ki a szeretetét h kellemetlen helyzetbe hozza... Érdekes, de lehet h velem van a baj, és túl régimódi vagyok Nevet (szerény személyem még csak 15 :-[)
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #661 Dátum: 07 aug 14, 00:17:29 »

Oh, te szegény Kenshin:D
Tehát vélhetően a tudatalattidnak hamarabb eszébe jutott Chucky - basszu s porcelán baba figyel a szekrényről ÁÁÁÁ! - és ezért remegett a kezed:D
Himnusz: senki nem látta, h nem álltál felXD
Rózsaszín táááska??? Róóózsaszííííín?!?!?! Nincs az a pénz! Bakker... kicsit... felment a vérnyomás:D Úgy normális szintig a halotti alacsonyból:D
Nem... a táska dolog nálam is ilyen. Képzeld! Megvettem életem első táskáját! 20 éves és 1hónapos korom után pár nappal! Egy terep színű "csak dobj bele mindent" táska. Ez volt az első olyan, amire azt mondtam: 'Nah, jól van... elvisellek magamon.' Mert én inkább mindent a zsebeimbe tömök és úgy megyek el itthonról. Elfújom a szokásos szöveget,h : kulcs, telefon, papírok, pénztárca és a sorrend nem kötött. De mindig vissza kell vmiért fordulni...vmiért...nemtom...pedig nem direkt...csak lehetetlen normálisan elindulni... ;D
Aztán meg a randi és a rocker dolog. Én most a nyári munkának köszönhetően találkoztam olyanokkal! Van aki kézcsókkal köszön van aki a szemeivel,h nézd ott a raktár... Szóval változó. Én inkább mindenkivel megbarátkozom hamar, de csak bírjanak magukkal. A koncertezés más. De úgy istenigazából én sem vagyok az az ismerkedős típus.
Rózsa... hát egyezik a véleményünk...
Az ilyen helyzetek nem csak neki, de nekünk is kényelmetlenek kicsit. Nehéz jól reagálni.

Hmm... de sokat írtam megint... nincs kedvem visszaolvasni se,h ellenőrizzem...bah... pedig tuti túl sokat fecsegek megint magamról....
na mind1...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #662 Dátum: 07 aug 14, 06:30:23 »

 Chucky mentes álmaim volt! Nyelvesít Tudom, h aggódtál értem! De pechedre és az enyémre is (csak más szemszögből) eseménytelen éjszakám volt! Nyelvesít Nyelvesít

 Na jó én 17 évesen utáltam meg a rózsákat és alapos indokkal, elég rendesen zavarba hoztak vele! Azóta ellenálló vagyok hatásával szemben, sőt csak idegesít.. a többi virággal semmi bajom! Nevet Tényleg más esetben (nem tudom egy hóvirág hupsz az védett, akkor nem! vagy útközben leszakít egy virágzó fáról egy!! virágot) még aranyos is, sőt örülnék neki, de ez a rózsa !!??? >Nevet Nyamvadt tömegcikk, még az se jelenti, h gondolt rád, mikor megvette, csak megszokásból történik az egész!! Az ilyen kinek kell? Akkor inkább gondoljon ki egy jó helyet, h hova menjünk... azzal sokat többet ér el! De nem , első kérdés, hova szeretnél menni? Válasz: ööö... (közben gondolat: mért hozott rózsát?? hiszen még a vezetéknevemre se emlékszik... ;D  Nevet ) Egyszer mondaná vki, h menjünk mondjuk a Csodák Palotájába... (imádom azt a helyet, gyermeki énemet olyankor hónapokig nem tudom visszazárni ) Komolyan nyert ügye lenne.  :Mosolyog
 Nyugi Amos itt se jobb a helyzet udvarlás terén, már rég kihalt ez a szokás.. Sőt lassan az elemi udvariasságon is meglepődök (pl.: ajtó kinyitása, nem vagyok ez a nagy emancipáció maca sem... nekem hiányzik, mentsük meg!!!)

Én is zsebes típus vagyuk, ezért szeretem az átmeneti évszakokat és a telet!! Nyáron helyhiány van és szelektálni kell..., így mindig a barátnőimhez pakolok, ha megyünk vhova. Szerencsére tolerálják.. én biztos leütném magam... Nevet Néha felébred bennem a vágy, h de jó lenne egy kicsit nőiesebb lenni ezen a téren is..., de túl fárasztó!! Nevet Nevet


Na jó én akkor kaptam padlót, mikor egy pasi próbálkozásai elől vadul hajolgattam, erre megjegyzi milyen hajlékony vagyok... Nevet Nevet Na a röhögéssel elszúrtam a dolgot!! (3 éven keresztül boldogítottuk egymást, ma már a hideg is kiráz a gondolatától  :Mosolyog , de ez megmaradt bennem... Nevet) ja mellesleg nem hiszek egy kapcsolat olyan befejezésében, h legyünk ill. maradjunk barátok...!! Ezzel nem azt mondom, h szóba se tudok állni az exxel, de inkább hanyagolom a dolgot.. Jöhetnek újra az érdekes emberek! Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 06:32:14 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #663 Dátum: 07 aug 14, 10:18:06 »

Hihhihii:D
A hajlékonyság ára  Nevet Meg ez a hová menjünk, jól van, h azt szeretné ezzel mondani, h nem akar helyettem dönteni, de azért némi önállóság és ötlet legyen már!:D
Néha bírom én is az előzékenységet, de azt is túlzásba lehet vinni. Szegények, amikor nem vagyok akkora lendületben,h belépjek az ajtón előttük és megállok és ránézek kérdőn, h nem mész be? akkor kicsit fura az arckifejezésük. De hát istenem! Vannak ilyen napok is:D Azért szeretem, ha kedvesek velem:P
Én is előszeretettel használtam a barátnőim táskáját...vagyis teletömtem az övéket és hagy vigyék >Nevet Nevet
Szeretnek még mindig, mert azért nem téglák hordozása a hobbim, meg főleg most, hogy van végre táskám! Sokáig hátizsákoztam, az se volt rossz:D
Néha felébred bennem a vágy, h de jó lenne egy kicsit nőiesebb lenni ezen a téren is..., de túl fárasztó!! Nevet Nevet
Így van. Így van. De fontos a kényelem is és az, hogy igazán önmagunk legyünkXD Olyankor is, ha a Csodák Palotája után hetekig gyerekek vagyunk:D

Most hogy így végig gondolom... én egy exszel sem vagyok közeli barátságban... igazából legalább egy éve egyikkel sem beszéltem mégXD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #664 Dátum: 07 aug 14, 10:36:59 »


 Jó mindent túlzásba vinni... Nevet
De az is ciki, ha nyitja ki a srác az ajtót, te meg mosolyogva lépnél be, erre mindketten beragadtok, miután a legtöbb ajtó egy személy befogadására készült... Nevet Nevet Nem mondom ennek is van romantikája, de azért nem így szoktam ismerkedni... :-[ Meg az is poén, h a sulinál 5 percet kell várni, míg beengednek, pedig jelzem oda többségében pasi jár!!! De nem, csak áramlanak kifele.., megértem én, megszabadultak aznapra, én is örülnék, de nekem csak akkor kezdődik az agyzsibbasztás! ;D Ja és erőszakos hajlamom a - végtelenben van, csak anyám tudja kiváltani belőlem, de neki elég 5 perc telefonon is... Nevet
 Szerinted mivel tudnánk rávenni a többi lányt a hsz-re?? Na mindegy...csak kósza kérdés volt.

Bejelöltelek iwiwen..,így dilemmádat orvosoltam. Az aláírásodban direkt hangsúlyozod ennyire Oro-t?
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #665 Dátum: 07 aug 14, 10:42:36 »

Ritka: csak azok mondják hogy gáz, akik abba a táborba tartoznak...mármint akik a mai stílust képviselik.
Kenshin:
Igen néha jókat lehet kávézni az ajtóban...amikor nem veszik észre a kisebbetXD
Megyek iwiw-re:D
Hogy mivel lehetne őket rávenni? Hm... ígérjünk ingyen csokit mindenkinek? Aminek Oro alakja van? ikszdé
Hogy miért hangsúlyozom? Hát mert ő a legjobb! Mert ő a legőrültebb, a legerősebb és a legjobb, meg a legjobb!
És a hangja! Meg azt hiszem még nem említettem,h ő a legjobb!
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 11:37:23 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #666 Dátum: 07 aug 14, 11:06:45 »

Ezt már abból sejtettem, h az aláírásodat vele indítottad és vele is fejezed be...
Csoki mindenkinek...? Szerinted hatásos lesz?
Megyek csekkolom közös ismerősünket...
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 11:39:36 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #667 Dátum: 07 aug 14, 11:38:49 »

Hmm... hát, ha olyan édesszájúak, mint én, akkor beválik:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Amos
Vendég
« Válasz #668 Dátum: 07 aug 14, 12:49:47 »

Hát, ha már felajánlottátok a csokit, szívesen elfogadom Nevet Ha Oro-s lesz, a fejét fogom leharapni elsőnek Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #669 Dátum: 07 aug 14, 12:52:33 »

Kezd a nyelvével... az a legnagyobb!!! :-[ Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Amos
Vendég
« Válasz #670 Dátum: 07 aug 14, 12:54:55 »

Nagyobb, mint ami a lába között van? Nevet Az ciki lenne nagyon  Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #671 Dátum: 07 aug 14, 13:03:28 »

 :-[ Nevet Eddig csak a nyelvét vettem szemügyre, azt hangsúlyozzák lépten nyomon... Simán megvan több méteres is... De ki tudja milyen meglepiket tartogat itt még Oro..
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #672 Dátum: 07 aug 14, 13:07:52 »

Óóóó! Ha Oro a téma itt kell lennem! Csak az a baj hogy a konyhában is kell lennem:D
Egy a lényeg ne bántsátok szegényt:D
Imádjátok ti isXD Meg ne lássak vmi csúnyát:D
Én nem harapnék le semmit:D Csak megnyalnámXD
a fejét! Természetesen...
Nah inkább megyek a konyhába...-.-
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #673 Dátum: 07 aug 14, 13:22:23 »

Ebben most mi volt a bántás..?  Nevet Vedd úgy, h dicsőítettük, vagyis számomra a nyelve mérete a lenyűgöző. Mellékesen a csoki most a csalétek, nem? mindenki csak nézegetheti, majd? Vagy fogyasztani is lehet? Nevet Nevet Nevet
+ ha össze- visszanyálazod a tied se lesz vmi étvágygerjesztő!! Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Amos
Vendég
« Válasz #674 Dátum: 07 aug 14, 13:25:23 »

Milyen igaz Nevet De a nagyim szerint az orr formákról, méretekről lehet megítélni h kinek milyen. Nevet Nézzétek meg Gyurcsánt ikszdé *fejlövés* Najó, szerintem ez egy ritka nagy baromság, de igen érdekes Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!